کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 07 خرداد 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1100- خواستم به برخی‌ها بگویم آن قدر مردم را تحریک کردید تا برخی افراد به سفارت عربستان حمله کردند و چه مصیبتی برای کشور به وجود آوردند. برخی از کشورهای منطقه بر ضد ما شدند و جنگنده‌های گران قیمت از آمریکا خریدند.(1/3)
1147- از رشت تماس می‌گیرم. ضمن خسته نباشید به شما روزنامه مردمی متعلق به مردم ایران. پیام من به عنوان یک شهروند گیلانی به کسانی که چوب لای چرخ دولت می‌گذارند این است، دیگر بس کنید! دیگر زمان آن است که به هم کمک کنیم همراه با رئیس‌جمهور کشور را آباد کنیم. (1/3)
1234- تبریک می‌گویم انتخاب آقای روحانی را برای ریاست جمهوری. از آقای‌ها‌شمی طبا هم تشکر می‌کنم که به حق، مرد اخلاق بودند در انتخابات. از آقای روحانی خواستاریم از ایشان در مسئولیت استفاده کنند. به مخالفان دولت هم می‌گویم به آرای هموطنان خود احترام بگذارند. چوب لای چرخ دولت نگذارند. تخریب و توهین فایده‌ای نداشت و مردم مصمم‌تر شدند که به روحانی دوباره رای بدهند. (1/3)
1343- شنیدم پس از انتخاب نشدن آقای جدیدی ایشان با همکار خود آقای دبیر درگیر شدند. فکر کنم به خاطر خدمت به مردم با هم دعوا کردند نه چیز دیگر. (1/3)
1354- برنده شدن آقای روحانی را تبریک می‌گویم. مردم انتظار دارند ایشان کارهای خود را به پیش ببرند. در لفافه سخن نگویند. به کارها رسیدگی کنند. بر خواسته‌های برحق مردم پافشاری کنند. (1/3)
1356- در روزنامه قانون نوشته: اخراجی‌های بهشت. اینگونه هم نباید نوشت. شورای شهری‌های قدیم سن بالایی داشتند باید می‌رفتند جایشان را به جوانترها بدهند. امید است جوانترها هم بتوانند از پس مشکلات برآیند. خداوند به آنها یاری دهد. (1/3)
1430- آقای رئیسی که می‌گویند 16میلیون رای داشته، بی‌سابقه است. وقتی از یارانه 250 هزار تومانی گفت عده‌ای از فرط مشکلات زندگی به وی رای دادند یعنی رای به او به خاطر
پول بود.(1/3)
1437- من در زندان قم هستم. آرزو دارم آقای روحانی رئیس‌جمهور را ملاقات کنم. دوستش دارم و برای او تبلیغ کردم. شما هم در روزنامه‌تان بنویسید که یک زندانی با آقای روحانی کار دارد. (1/3)
1515- در مورد حق‌العمل مشاورین املاک عرض کنم برای جلوگیری از تورم و رکود خرید و فروش و اجاره منصفانه ساختمان‌های مسکونی حتی اجاره منصفانه این اماکن توسط مالکین، مسئولان محترم تدابیری اتخاذ نمایند چرا که مشاورین املاک با دلالی جهت گرفتن کمیسیون، قیمت‌ها و تعرفه را بالا می‌برند و حتی برخی ساختمان‌های ارزان را می‌خرند تا قیمت پایین نیاید و به گرانی دامن می‌زنند. برای آنها چاره‌اندیشی کنند. مثلا اتحادیه برای مشاورین یک حقوق ثابت در نظر بگیرد تا شاهد ضربه به اقتصاد کشور نباشیم که باعث رکود می‌شود. (1/3)
1707- با تبریک پیروزی دکتر روحانی. آقای میرسلیم اگر به آقای روحانی تبریک نمی‌گفت بهتر بود. با تبریک گفتن خود باز هم کنایه خود را زد. می‌گوید جبران فرصت‌های سوخته گذشته و اعتلای شان ایران و زدودن فقر و ظلم. خواستم بگویم این فرصت‌های سوخته گذشته چرا دودی ندارد؟ اگر سوخته دود آن کجاست؟ (1/3)
1805- از علی‌آباد کتول استان گلستان تماس می‌گیرم. آقای امیر تتلو ضمن توهین به هنرمند توانا و حنجره طلایی ایران، آقای شجریان، ادعا می‌کند من هم می‌توانم ربنای آقای شجریان را اجرا کنم. خواستم بگویم این کار لیاقت
می‌خواهد. (1/3)‌
پیروزی آقای روحانی را تقدیم می‌کنیم به روح پاک و باصفای‌هاشمی‌بزرگ و خانم عفت مرعشی.
... 0910
طرفدار روحانی بزرگانی مثل شجریان، ناظری، پرستویی و اصغر فرهادی و سایر بزرگان هنر و ورزش بوده‌اند.
... 0910
ریاست‌‌جمهوری آقای روحانی را تبریک می‌گوییم و از ایشان می‌خواهیم ضمن پیگیری مطالبات و مشکلات مردم و رفاه و معیشت عزتمند مردم شریف ایران بحث عملی‌کردن وعده‌ها را پیگیری و به نتیجه برسانند.
... 0912
روزنامه محترم جوان! در مورد عدم دریافت 20میلیارد طلب پول نفت توسط دولت اول باید روشن شود کدام دولت وقتی نفت را نقدی و با التماس می‌خرید، نسیه فروخته است. آیا نتیجه کاغذپاره‌ها نبود؟
... 0915
با عرض سلام و تبریک پیروزی سراسر شادمانی آقای روحانی عزیز و اعضای شوراهای شهر تهران، مشهد و دیگر شهرها، به خودمان می‌بالیم که در این موقعیت حساس مردم ما چه هوشمندانه رای به اصلاحات و اعتدال و پاکی دولت دادند. (رضا رایزن از مشهد مقدس )
...0919
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. متاسفانه مدیران محترم رادیو و تلویزیون صلوات شعبانیه را مثل دعای
هر روز ماه رجب پخش نمی‌کنند، چرا؟
...0938
پس از زلزله صدریشتری در پارلمان شهری تهران، بر اثر ازدحام در درب‌های خروجی شورای شهر دو تن از خارج‌شوندگان که برای خروج عجله داشتند با هم برخورد کردند که به‌خیر گذشت. (قنبر یوسفی از آمل)
...0911
آقای زاکانی در آن حدی نیست که بخواهد برای رئیس‌جمهور منتخب ملت تعیین تکلیف کند. ایشان صاحبنظر، خبره و کاردان نیست، چون مردم شریف تهران به او اجازه ورود به مجلس شورای اسلامی‌را ندادند.
...0915
با توجه به اینکه افراد مجرم و مفسد به‌راحتی اینترنت را ابزاری برای ارتکاب جرایم مختلف خودشان قرار داده‌اند از اهم ضروریات است با هر نوع سوءاستفاده از این وسیله برخورد قانونی شود.
...0938
سلام بر دست‌اندرکاران روزنامه آفتاب‌یزد. ای‌کاش دوستان عزیز از مناطق محروم و شهرها و روستاهای دورافتاده که 8سال جنگ رو با گوشت و پوست خود لمس کردن اطلاعاتی بگیرند تا ببینند دومین شهر مقاوم کشور گیلانغرب و روستاهای اطرافش چه حال و روزی دارند.
...0919
پوپولیسم به این راحتی دست از سر ملت برنمی‌دارد. باید کمپین مبارزه با پوپولیسم با همکاری جراید و مردم
راه بیفتد.
...0912
محضر شریف حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکترحسن روحانی! با عرض سلام و ارادت بی‌پایان و خداقوت. پیروزی حضرتعالی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری را تبریک و تهنیت فراوان عرض می‌کنیم. سکانداری این پست عظیم، توفیقی بس بزرگ الهی است که امیدواریم به فضل الهی رسیدگی همه‌جانبه به معیشت و کلیه امور ضعفا و فقرا و پاسداشتی از ارزش‌ها در صدر برنامه‌هایتان باشد.
...0938
آفتاب سلام. به امید آفتابی دیگر رای دادیم به حسن روحانی. 2 سال در مغازه خودم به علت نداشتن سرمایه بیکارم. دولت کاری انجام دهد.
...0935
سلام. اصلاح‌طلبان در شورای شهر تهران پیروزشدن، این یعنی آقای قالیباف که برای سومین بار کاندیدا شده بود و آرزو داشت رئیس‌جمهور شود، باید بعد از 12سال با شهرداری خداحافظی کند.
...0919
مهدی بیگدلی از تهران: من فکر کنم که تتلو یک تنه اصولگرایان را شکست داد جا دارد از او تشکر کنید.
واقعاً برای شما متاسفم با این دیدگاهتان. انگار مشهد و تهران توسط یک دشمن اشغال شده و شما آن را مانند خرمشهر پس گرفته‌اید!
رضا: در مورد گزارش «مشهد و تهران را پس گرفتیم» خواستم بگم مردم چه جوری بگویند که به‌طور کلی این گروه رو نمی‌خواهند.
مهدی: سلام. بنده از طرفداران پر و پا قرص آفتاب یزد و رئیس‌جمهور محبوبمان هستم. با اینکه از آقای قالیباف و عملکردش در طول تبلیغات انتخاباتی بسیار ناراحت هستم ولی پیشنهاد میدم آقای روحانی از ایشون در یکی از وزارتخانه‌های بزرگ استفاده کنه چون باعث وحدت و همدلی بیشتر مردم خواهد شد ضمن اینکه از خیلی از مردم از لحاظ کاری ایشون رو قبول دارند و خیلی‌ها فقط به‌دلیل بی‌اخلاقی‌های سیاسی ایشون بوده که کاندیدای مورد علاقه شون نبوده. حرکت به‌سوی اتحاد هرچه بیشتر و صد در صدی ان‌شاءالله.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام