کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 اردیبهشت 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0656- برادر عزیزی که عکس ماشین شما در صفحه اول آفتاب چاپ شده! این آقای نامزد که زالوصفت می‌گوید به شما نمی‌گوید به کسانی می‌گوید که وام‌های میلیاردی را بردند و پس ندادند. منظورشان به آنها بود. آیا شما فکر می‌کنید هر کسی که ماشینی مثل ماشین شما دارد، حتما زحمت کشیده؟ (11/2)
0635- روزنامه اخیرا غلط املایی دارد حتی عنوان‌ها. مثلا روزنامه دوشنبه مورخ 11 اردیبهشت صفحه حوادث نوشته واژگونی اتوبوسی در تهران درحالی که در متن متوجه می‌شویم مقصد تهران بوده، اما در شاهین‌شهر اتفاق افتاده. همین طور در سرمقاله، عنوان با متن خیلی فرق دارد. لطفا دقت کنید. (11/2)
1709- چندین سال است می‌گویم به روسیه نمی‌شود اعتماد کرد. قراردادهای ننگین گذشته را بخوانید. حالا هم دارد با عربستان دوست می‌شود. اگر چنین شود پشت ما را خالی می‌کند. چرا در مورد هواپیمای جنگی گفته باید هواپیمای مسافربری هم بخرید. این چه شرطی است؟ انگار اگر لوبیا و نخود بخریم باید دستمال کاغذی هم ببریم. (11/2)
1629- برخی از مناظره‌کنندگان با توجه به سبک مناظرات آنها و عدم توفیق‌شان خیلی خوب است کنار بکشند. این برای پرستیژ آنها هم بهتر است. (11/2)
1619- پاسخ به پیام شماره 1603 مورخ 11/2/95. آخر سال 93 مبلغ 40 میلیون تومان وام از بانک ملت گرفتم. بعد از پرداخت 20 میلیون، دیگر نتوانستم اقساط را پرداخت کنم. حال بانک می‌گوید یا باید 73 میلیون بدهید یا خانه را چند روز دیگر تخلیه کنید. من با دو بچه بیکار و خودم هم پیرمرد، چه کنم؟ (11/2)
1530- از رزن تماس می‌گیرم. از آنجا که علاقه زیادی به آقای روحانی داریم آرزوی موفقیت ایشان را داریم.
ما ایرانی هستیم
به روحانی دل بستیم
روحانی حقوق‌دان است
به ثمررساننده برجام است
روحانی پیروز شوی ان‌شاءالله
با کلیدت بازکنی مشکل جوانان را. (11/2)
1319- کاش آمارهایی که مخالفین دولت در مورد مشکلاتی چون بیکاری، رکود یا بیکار شدن یک میلیون و 600 هزار نفر در دولت روحانی می‌دهند فقط از روی دلسوزی بود. کاش دلشان برای مردم می‌سوخت! چرا نمی‌خواهند بپذیرند این حنا رنگی ندارد؟ (11/2)
1231- آقای رئیسی ظاهر احمدی‌نژاد است، باطن احمدی‌نژاد هم قالیباف است. یعنی قالیباف هم مثل اوست. (11/2)
1725- ما به چه دلیل باید به برخی از کاندیداها رای بدهیم؟ به کسانی که کاری برای مردم نکردند یا نخواهند کرد چرا رای بدهیم؟ چرا باید به کسانی رای بدهیم که مشاور فرهنگی آنها می‌گوید باید برخی مثل... بترسند! آیا ایشان مشاور فرهنگی است؟ برخی از وزرا را هم که مردم می‌شناسند. کاندیداهای دیگر هم که اوضاع آنها مشخص است و مردم آنها را می‌شناسند پس چرا باید به اینها رای داد؟ (9/2)
1257- رئیس‌جمهوری که بگوید من نگفتم یک میلیون شغل ایجاد می‌کنم من نگفتم اقتصاد را درست می‌کنم.
چه جور رئیس‌جمهوری است؟ الان ما چند ماه است حقوق نگرفتیم. خوب شد آقای قالیباف همه چیز را گفت. روزنامه آفتاب از خدای خود بترسید! واقعیت‌ها را در نظر بگیرید. (9/2)
2100- از خوزستان تماس می‌گیرم. به آقای جهانگیری بگویید به جای اینکه وکیل مدافع خانواده مرحوم‌ها‌شمی باشد، یک سری به خوزستان بزند که این ریزگردها امان ما را بریده، هیچ دغدغه‌ای روزنامه شما جز اینکه خانواده‌ها‌شمی انگلیس برود ندارد؟ از خدا نمی‌ترسید؟ در خوزستان چند میلیون دارند از این گرد و خاک‌ها می‌میرند آن وقت آقای جهانگیری وکیل مدافع‌ها‌شمی شده. (9/2)
پیام‌های مردمی در صفحات2-11


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام