کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 31 فروردین 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2154- آقای رستم قاسمی که بدون هیچ گونه سابقه در امور نفت، وزیر نفت در دولت قبل گردید، اکنون به آقای زنگنه با آن سابقه طولانی در امور نفت ایراد می‌گیرد. قاسمی بدون دریافت هیچ گونه تضمین میلیون‌ها دلار نفت خام را در اختیار شخص ناشناخته‌ای به نام بابک زنجانی گذاشت و تنها روی یک برگه دست‌نویس مقادیر عظیمی از منافع ملی را در اختیار دلالان قرار داد.(28/1)
2156- دکل‌های نفتی گمشده و نفتکش‌هایی که با بار رفتند و دیگر بازنگشتند؛ آقای رستم قاسمی واقعا چه کسی پاسخگوست؟(28/1)
2211- سخنگوی شورای محترم نگهبان گفته‌اند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به صورت الکترونیکی بعید است. بالاخره حرف آخر را زدند و گفتند انتخابات الکترونیکی فعلا در کار نیست. بعد از سال‌ها بررسی هنوز در همان شرایط اولیه هستیم. (28/1)
2211- برخی از مخالفان دولت نشان دادند که انتقاداتشان هیچ‌گونه منطق و تدبری ندارد و منطق آنها کاملا پوچ و توخالی است. (28/1)
2213- جناب دکتر صالح امیری ناراحت نشوید. برخی به باورهای مردم آسیب‌های جدی می‌زنند. خداوند پاسخ اینها را به موقع بدهد و سرجای خودشان بنشاند. برخی‌ها بسیار بیسواد و کم خرد هستند. (28/1)
2217- دولت‌های نهم ودهم زیرساخت‌های اجتماعی و اقتصادی که در دولت سازندگی ایجاد شده بود همه را ویران کرد. در جامعه هم خشمگین، عبوس و عصبی بودند. اما دولت روحانی خیلی سعی کرد که شادی و نشاط را به مردم بازگرداند. (28/1)
0110- آقای نوبخت قبل از عید فرمودند حقوق بازنشستگان ترمیم می‌شود و به حدود 2 میلیون تومان می‌رسد. اما بعد از عید اعلام کردند 10 درصد اضافه می‌شود. درحالی که 10 درصد همان مقداری است که هر سال اضافه می‌شود. (29/1)
0112- به عنوان یک پرسپولیسی خیلی خوشحالم که تیم من اول شده. امشب در برنامه 90 آقای فردوسی‌پور با بچه‌های پرسپولیس یک جلسه و مصاحبه‌ای راه انداخته بود و خودشان می‌گفتند و می‌خندیدند. بیخود وقت مردم را تلف می‌کردند. (29/1)
1302- از هموطنانم خواهش می‌کنم به عنوان یک شهروند چون کشورمان را دوست داریم مراقب باشیم کسانی که با آقای روحانی دشمنی می‌کنند قدرت طلب هستند. فقط دنبال منافع خود هستند. (29/1)
1628- آقای‌ها‌شمی رفسنجانی مرحوم شد تا به آخر هم ستون انقلاب بود. روز رحلت ایشان 5/2 میلیون نفر به خیابان‌های تهران آمدند. به احترام این میلیون‌ها طرفدار آقایان دلواپس آن قدر پشت سر آن مرحوم حرف نزنند. به زنده‌های همفکر خود نگاه کنند که در آن مدت برای ملت چه کار کرده‌اند؟(29/1)
1645- شخصی تعریف می‌کرد یک فردی (یک پدربزرگ) در محله‌ای مرحوم شد. خانواده برای کفن و دفن وی به بهشت زهرا (س) رفتند. در این هنگام نوه به صندوق پدربزرگ دستبرد زد! وی توسط پلیس دستگیر شد اما نتوانستند چیزی را ثابت نمایند. بعدها سر مسئله‌ای خانواده وی تعجب کردند که وی چه ثروتی به هم زده از جمله بنز 500 S دارد. (29/1)
1700- در شمال کشور در محل جنگل‌های سابق عده‌ای با زد و بند زمین‌های ملی را تصرف نموده و چهاردیواری، چهاردیواری برای فروش گذاشتند. حداقل مجلس قانون بگذارد این افراد مجبور باشند نیمی از مساحت ملک را درخت بکارند. اکثرا آب دادن هم نمی‌خواهد. بدین صورت جنگل‌ها دوباره احیا می‌شوند. اگر افرادی هم به این کار و درختکاری مبادرت نورزند، دولت ملک آنان را توقیف کند. (29/1)
پیام‌های مردمی در صفحات2-7
1717- روس‌ها هرگز دوست ما نبودند. خواهیم دید که بالاخره با آمریکا کنار خواهند آمد. در شرایط سخت کشورمان، آنها پنج قطعنامه سنگین تحریم را علیه ما امضا کردند. دولت از آنها هواپیمای مسافربری به درد نخور روسی نخرد. (28/1)
1840- عزیزانی که برای کاندیداتوری دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت‌نام کردند می‌دانند که همراه شورای نگهبان، نهادهایی چون قوه قضائیه ، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات در تایید بیوگرافی و سوابق آنها دخیل هستند. امید است در بررسی همه زمینه‌ها و سوابق عزیزان کاندیدا، سنگ تمام گذاشته شود. (28/1)
1858- ترویج حجاب و عفاف در مسابقات ورزشی بین‌المللی تاثیرگذاری خاص و موثر خود را دارد. از عزیزان مسئول و سرمربی‌های عزیز و مومنی که تیم‌های خارجی را دعوت به حجاب می‌کنند تشکر می‌کنیم. امیدواریم این پایبندی به ارزش‌های متعالی همیشه پایدار بماند. (28/1)
0221- طی فراخوان اتحادیه‌های تاکسیرانی‌ کل کشور به شهرداری و سازمان حمل و نقل شهرستان تالش، 35نفر پول پیش پرداخت تاکسی ون را به حساب اتحادیه فوق یا صندوق تعاون واریز کردیم. جهت گرفتن تاکسی ون اما نه از پول‌مان خبری هست و نه از تاکسی ون. لطفا پیگیری کنید. (28/1)
0802- روزنامه همشهری زیاد از حد می تازد. در انتخابات، برنده شدن دلیل نمی شود که آدم هر کاری دلش خواست بکند. باید بدانند دولت خیلی کارها کرده اما دلواپسان و همشهری فقط انتقاد می‌کنند. نباید به خاطر پیروزی در انتخابات هر چه می‌خواهند بنویسند. باید به دولت حق بدهند. این دولت کارهای بسیار کرده. آیا خود قالیباف اگر روزی رئیس‌جمهور شود می‌تواند ظرف مدت چهار سال مملکت را گل و بلبل کند؟(28/1)
0837- انتهای بلوار ارتش - تپه‌های لواسان – در نزدیکی‌های خانه ما روزی دو بار صبح و عصر زباله‌ها را می‌سوزانند که کار شهرداری هست. آیا اینگونه می‌خواهند محیط زیست را تمیز کنند. همواره بوی دود و زباله اطراف خانه ما را گرفته است. (28/1)
0847- خدمت مسئولان محترم عرض می‌کنم در ارتباط با روسیه مراقب باشند چون آنها فقط به منافع ملی خود فکر می‌کنند. (28/1)
0936- نباید عده‌ای کم سواد و بی‌تجربه برای ثبت نام در ستاد انتخابات وزارت کشور حضور یابند تا رسانه‌های جهان از این موضوع فیلم بگیرند و ما را زیر سوال ببرند. باید ساز و کار قانونی آن بررسی و برای ثبت‌نام شرایط بهتری در نظر گرفته شود. نباید شان یک کشور تاریخی
زیر سوال برود. (28/1)
1227- ما مسجدی در حکیمیه تهرانپارس داریم. در حال ساخت و ساز بودیم که آمدند، دستگاه کاشی‌بر و دیگر وسایل مسجد و نیز دستگاه فرز را بردند و عملا کار ساخت مسجد را تعطیل کردند. (28/1)
1936- طی فراخوان اتحادیه‌های تعاونی‌های سراسری تاکسیرانی کشوربه شهرداری و سازمان حمل و نقل عمومی و شرکت تعاونی تاکسیرانی شهرستان تالش و معرفی‌نامه آنها 35 نفر پول پیش پرداخت تاکسی را در سال 87 به حساب صندوق تعاون شعبه مرکزی تهران واریز کردیم که در 9 سال گذشته نه پول ما را دادند و نه از تاکسی ون خبری شد. مدارک کاملا موجود است. لطفا پیگیری نمایید. (28/1)
2049- خواستم بابت تورم یک پیشگویی کنم. خدمتتان عرض می‌کنم پس از انتخابات که رئیس‌جمهور مشخص شد یک تورم جهشی خواهیم داشت یعنی کرایه تاکسی و اتوبوس و خورد و خوراک و هزینه‌های درمانی افزایش می‌یابد. دوست دارید این پیام را
نگه دارید بگذارید 2 ماه دیگر چاپ کنید. ببینید
این حرف من اتفاق می‌افتد یا خیر؟ (28/1)
2116- از مسئولان محترم شهرداری منطقه 19 تهران ناحیه 2 و شورای شهر خواهشمندیم در کمترین زمان نام خیابان مهران واقع در شهرک شریعتی را به خیابان سردار جاویدالاثر شهید مدافع حرم حاج حسن اکبری تبدیل کنند. (28/1)
پیامهای مردمی در صفحات 2 و 7


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام