کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 30 فروردین 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. با توجه به اینکه طبق علم‌پزشکی، بخش قابل‌توجهی از بیماری‌های صعب‌العلاج مانند سرطان‌ها قابل پیشگیری هستند، لذا از وزیر و مسئولان محترم وزارت بهداشت و درمان تقاضامندیم اسباب و زمینه‌های آن را با بهترین، موثرترین و کارسازترین شیوه‌ها نهادینه کنند.
. . . 0938
با عرض سلام و ادب و ارادت فراوان و خسته نباشید. اجرای برنامه‌های حمایت از اقشار آسیب‌پذیر از حرکت‌های جهادی و جزء اساسی‌ترین اصول نظام جمهوری اسلامی است. ضمن عرض تشکر و خداقوت به همه دست‌اندرکاران مومن در این عرصه مقدس، امید و انتظار ویژه می‌رود هیچ فرد یا خانواده آسیب‌پذیر از سراسر کشور مورد غفلت و فراموشی قرار نگیرد و حمایت‌ها به اندازه کفایت باشد که عبادتی بالاتر از این وجود ندارد.
. . . 0938
حرف‌ها و حرکات و سکنات
رئیس جمهور دولت نهم و دهم و آن رفقایش چیزی را که به‌خاطر می‌آورد سری فیلم‌های کمدی است. به‌نظر می‌رسد در این زمینه مستعد هستند.
. . . 0912
24فروردین آفتاب‌یزد نوشته بود؛ هر دقیقه 9طلاق در سال اتفاق می‌افتد با احتساب دو طرف 9460800 نفر اگر حتی باخوش‌بینی 25میلیون زوج در نظر بگیریم کمتر از 6 سال هیچ خانواده‌ای وجود نخواهد داشت مگر چنددرصد افراد ازدواج مجدد می‌کنند؟ این آمارها با منطق سازگار نیست.
. . . 0902
حضرت امام‌علی(ع) می‌فرمایند: این دل‌ها خسته می‌شوند، آنگونه که بدن‌ها خسته می‌شوند، پس برای نشاط و شادمانی آنها به سخنان تازه حکیمانه روی آورید.
. . . 0938
به دکتر روحانی و دکترهای دیگر بفرمایید از کدام دستاوردهای گذشته و حال و آینده می‌خواهید تعریف کنید. ببینید رقبای دکتر‌ها چه کسانی هستند. در سایت‌ها می‌توان مشاهده کرد.
. . . 0935
آقای عباس جدیدی شما شهامت امضای طرح تفحص و تحقیق از حادثه پلاسکو را نداشتید.
. . . 0912
برخی می‌خواهند بیایند قیمت دلار را به 10هزار تومان برساند(!)
. . . 0910
از اینکه می‌بینم واقعاً چه کسانی و برای چه کاری به وزارت کشور می‌روند تا برای کاندیداتوری ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کنند برای خودم دلم می‌سوزد.
. . . 0935
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. از همه مومنان بزرگواری که توفیق الهی نصیبشان شد تا در مراسم عبادی-معنوی اعتکاف شرکت کنند عاجزانه تقاضامندیم با قلب پاک و خاضع و شکسته خودشان برای رستگاری دنیا و آخرت همگان و خود دعا بکنند. خصوصاً برای شفای بیمارانی که به نوعی در رنج هستند.
. . . 0938
حضرت علی(ع) می‌فرمایند: هر کس هدایت را غیر از راه اصلی‌اش (قرآن وعترت) بجوید گمراه خواهد شد و هرکس در کارها مشورت نکند شکست خواهد خورد.
. . . 0912
در انتخابات هیچ عاقلی با طناب پوسیده فرد خودخواهی به داخل چاه نمی‌رود.
سلام و سپاس از تحلیلی که داشته‌اید. در مورد یادداشت «چرا روحانی لبخند زد و رئیسی شعار داد» یک تحلیلگر در تحلیلش نباید جانب‌دارانه تحلیل کند نقدی بر تحلیل شما در مورد خنده جناب آقای روحانی و شعار آقای رئیسی و سوابق اجرایی آنان حضرت عالی؛ اطلاع دارید آقای روحانی نسبت به آقای رئیسی کمترین تجربه کاری و اجرایی را دارد مدتی نماینده مجلس بوده آقای روحانی مدتی دبیر شورای عالی امنیت بود اما آقای رئیسی دارای تجربیات گوناگون و مسئولیت‌های فراوانی است پس جناب آقای تحلیلگر عادلانه تحلیل کنید به دور از تعصبات حزبی و جناحی.
ان‌شاالله ببینیم برخی بعد از شکست در انتخابات هم به مستمندان کمک خواهند کرد یا نه.
هادی: پاینده باد ایران و پاینده باد حسن روحانی.
محمد: یادداشت «نوبرانه» خیلی عالی نوشتید قربان. حال کردم. خسته نباشید.
کسانی که مدافع دولت قبل بوده‌اند آنها فریب خورده بودند. کاش دوباره فریب نخورند و پای حرف امروزشان بمانند.
آقای انصاری گفته‌اند: «گوشه‌هایی از عملکرد دولت گذشته را در مناظره‌ها برملا می‌کنیم». خواستم بگم چراخویشتنداری؟ چرا سکوت؟ حق مردم نیست و نبوده که بدانند همون که شعار مردمی بودن داشت و خود را از بطن جامعه می‌دانست با رسیدن به قدرت چه کرد.
ممنون از آفتاب یزد عزیز که به فکر درمان زخم‌های به چرک نشسته است.
در مورد یادداشت «چرا روحانی لبخند زد و رئیسی شعار داد» خواستم بگم این آقای فعال سیاسی در کدوم کشور زندگی می‌کنه؟! اینایی که نوشته وصف حال کدوم کشوره؟ بابا خود روحانی هم اینقدر خودش رو باور نداره که این آقای فعال سیاسی! درباره‌اش مطلب نوشته. به نظرم بهتر بود در تیتر مطلب عنوان می‌شد: فعال نوشتن مطالب سفارشی.
در مورد گزارش «چگونه از بیمارستان‌ها شکایت کنیم؟» خواستم بگم چرا در زمینه چگونه از بانک‌ها و سازمان‌های نیمه‌خصوصی و دولتی شکایت کنیم مطلب نمی‌گذارید تا مردم از حقوق شهروندی خود آگاه شوند. با سپاس فراوان
سهراب: در مورد گزارش «چرا در غرب کارناوال ثبت‌نام برپا نمی‌شود؟» خواستم بگم شورای محترم نگهبان باید فکری بکند با تصویب یک قانون می‌شود مصادیق رجل سیاسی و مدیر و مدبر را تعیین کرد این وضعیت واقعاً باعث شرمندگی است چقدر نیروی کار و هزینه از بیت‌المال
هدر می‌رود.
حمید حمدالهی: سوال اول اینکه چرا کاندیدا پوششی. اگر آقایان قالیباف، رئیسی، حاجی بابایی و دیگر عزیزان کاندیدا شدن طبق قانون انتخابات باید شش‌ماه مانده به انتخابات از مقام خود استعفا می‌کردن. چرا نکردن؟ دوم اینکه نمایندگان مجلس خودشان قانونگذار هستند چرا به قانون
اعتنا نمی‌کنند؟
آفتاب یزد: در قانون استعفای این افراد پیش‌بینی نشده و کار خلافی انجام نشده است.
ناصر: سلام من باز نشسته آموزش و پرورش هستم نمی‌دانم چرا حق و حقوق باز نشسته‌های کشوری را
نمی‌دهند.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
0950- در آستانه انتخابات هستیم. قبلا پیام دادم زحمت کشیدید چاپ کردید. من یزدی هستم که در مشهد ساکن هستم. برخی تحرکاتی بر ضد دولت روحانی شروع کرده‌اند. اما ما به دولت روحانی رای می‌دهیم. فقط از دولت روحانی خواستاریم افغانی‌های غیرمجاز را از اینجا به کشورشان برگرداند. (27/1)
0953- نباید هموطنان اجازه بدهند فرزندانشان با افاغنه ازدواج کنند. نگذارید این اتفاق بیفتد. با این بهانه‌ها می‌خواهند در کشورمان ماندگار شوند. (27/1)
1131- خواستم بگویم این روزنامه کیهان که اعلام کرد شرکت داروگر تعطیل شده این شرکت که درحال کار است. چرا جواب اینها را نمی‌دهند؟(27/1)
1310- باید به بیانیه رسمی 420 نفر از فعالان معماری و شهرسازی درجه اول کشور احترام گذاشت. کاخ موزه‌های تاریخی کشور متعلق به میراث فرهنگی هستند. کاخ‌های سعدآباد و نیاوران از دوران قاجار هستند. مالکیت ملی دارند. بنیاد مستضعفان نمی‌تواند از آنها نگهداری کند. امثال کاخ توران و ساختمان پلاسکو نباید فراموش شود. (27/1)
1315- در یکی دو روز گذشته آقای احمدی‌نژاد بین هوادارانش صحبت می‌کرد و همه اطرافیان و دولت خود را بی‌‌گناه قلمداد کرد. آقای احمدی‌نژاد! من طرفدار دولت روحانی نیستم اما به شعور مردم توهین نکن. شما چگونه با این همه تخلف از پاسخگویی فرار می‌کنی؟ (27/1)
1219- بعضی ادارات طبق قراردادهایی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای. ..، به جای کمک هزینه پوشاک، بن‌های این فروشگاه‌ها را به کارمندان خود می‌دهند و آنان مجبور می‌شوند کالاهای گران قیمت با کیفیت نازل این فروشگاه‌ها نسبت به فروشگاه‌های مشابه را بخرند، که ضرورت دارد سازمان‌ها مانند گذشته کمک هزینه پوشاک را نقد بپردازند و کارکنان خود را برای انتخاب اجناس موردنیازشان آزاد بگذارند.(27/1)
1914- به جای کفش مجبورم جوراب بخرم! شب عید از شعبه قلهک فروشگاه‌های زنجیره‌ای. .. کفش مردانه‌ای خریدم که علاوه بر قیمت گزاف و گرانی بی‌دلیل، یک نمره برایم بزرگ بود که
قرار شد آن را با کفش نمره 41 عوض کنند،
اما در هر بار مراجعه اظهار می‌دارند که در هیچ‌یک از فروشگاه‌ها کفش با سایز یاد شده وجود ندارد و بعدها وارد می‌شود. همچنین علیرغم ادعایی که داشتند، پول کفش را پس نمی‌دهند و می‌گویند صرفا معادل ریالی آن می‌توان از... خرید کرد؛ یعنی من که شب عید کفش نیاز داشتم، حالا باید به جایش جوراب و پیراهن و شلوار بخرم! (27/1)
2020- قیمت یک کیلوگرم پرتقال بین 9 تا 11 هزار تومان است. آیا کشوری که صادرکننده میوه است، باید مردم بابت خرید میوه پول‌های گزاف بپردازند؟(27/1)
1512- مخالفان دولت که قصد دارند با سنگ‌اندازی، رئیس‌جمهور را ضعیف جلوه دهند، بهتر است به کارنامه دولت قبلی هم مراجعه کنند تا بیشتر به واقعیت‌ها پی‌ببرند! (27/1)
2247- باید توجه داشت که قهر با صندوق‌های رای در آمریکا، ترکیه و انگلیس به گونه‌ای شد تا امثال ترامپ و اردوغان انتخاب شوند که دقیقا به ضرر آرزوهای بسیاری از مردم و تحصیلکردگان بود.(27/1)
2302- هموطن بیا هم قسم بشویم در دام بازی برخی افراد نیفتیم. به بزرگمردی چون‌ها‌شمی در سال 88 توهین شد با آبروی او بازی شد. افرادی که اگر آتویی از آقای‌ها‌شمی داشتند از هیچ کاری رویگردان نبودند. مراقب باشید الان هم علیه دولت تبلیغات می‌کنند. (27/1)
2334- آقایی ادعا کرده خدمات من از تمام دولت‌ها حتی از دولت دکتر روحانی بیشتر بوده است.آیا خدمت این است که خودرو پراید شش میلیونی 20 میلیون عرضه شود؟ (27/1)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام