کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397   Monday 23 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 29 فروردین 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

۲۱۰۸- داشتم تلویزیون تماشا می‌کردم تعدادی از نمایندگان آمدند برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کردند و گفتند ما پایبند قانون هستیم. آیا کسانی که خودشان قانون‌گذار هستند و قانون را نوشته‌اند می‌توانند دنبال اجرایی کردن آن باشند؟ چرا عده‌ای فقط دنبال رای گرفتن هستند. چند سال است باید این قانون استخدام کشوری درست شود؟ (۲۶/۱)
۲۲۵۰- نادر قاضی‌پور در روز استیضاح نافرجام وزیر محترم راه و شهرسازی گفتند یک گونی مدرک بر علیه ایشان به دست آمده و همه اینها مسئله‌دار است و در کنار این موضوع، گونی انتصابات ایشان هم مشکل‌دار است. این حرفها کوچکترین ارزشی ندارد. (۲۶/۱)
آفتاب یزد: چنانچه این افراد که ادعای اصولگرایی دارند اگر واقعا مدرک دارند تحویل مقامات ذیصلاح جهت پیگیری بدهند.
۰۷۳۵- به نظر من مهم‌ترین کار امروز کار کردن روی فرهنگ مردم است. واقعا فرهنگ نقش مهمی‌در زندگی ما دارد. شما به همین سیل اخیر توجه کنید انگار برخی هموطنان ما قصد خودکشی داشتند! مردم کنار آب ایستادند درحالی که عده‌ای درگیر سیل هستند. آنها عکس سلفی می‌اندازند. ما این جوری‌اش را ندیده بودیم. (۲۷/۱)
۱۳۱۷- درحالی که سخنگوی قوه قضائیه اعلام می‌کند بی‌گناهی بقایی ثابت نشده، چه طور آقای احمدی‌نژاد ادعا می‌کند وی بی‌گناه است. (۲۷/۱)
۱۳۵۰- در رابطه با وام‌های زیرصد میلیون که قبل عید هیئت دولت ابلاغ کرد و با مراجعه به بانک‌ها آنها قبول نمی‌کردند، خواستم این را یادآوری کنم که پیگیری کنید. چرا بانک‌ها به این مصوبه دولت توجهی نکردند؟ (۲۷/۱)
۱۴۰۲- در مورد وام‌های زیرصد میلیون که قرار بود بهره آن بخشوده شود، چرا بانک‌ها به آن با توجه به دستور دولت عمل نمی‌کنند؟ (۲۷/۱)
۱۶۰۱- اصولگرایان از آدم‌های درستی چون دکتر میرسلیم یا دکتر ولایتی که انسان‌های خوبی هستند حمایت درست و حسابی نمی‌کنند. برعکس همه داشته‌هایشان را امسال برای امثال احمدی‌نژاد هزینه کردند که کار اشتباهی بود. چرا به صراحت اقرار به اشتباه نمی‌کنند؟(۲۷/۱)
۱۶۲۲- از بندر آستارا تماس می‌گیرم. به چه علت از محصل موقع ثبت‌نام پول می‌گیرند ولی از آنها که در ریاست جمهوری ثبت‌نام می‌کنند پول نمی‌گیرند؟ (۲۷/۱)
۱۷۳۴- آقای روحانی اگر می‌خواهید در این دوره رای بیاورید تکلیف کسانی که در موسسه‌های اعتباری مثل کاسپین‌ یا... پول گذاشتند و اموال آنها را بردند و ماه‌هاست دنبال پولشان هستند پول آنها را برگردانید. کارگرانی که ۷ یا ۸ ماه است حقوق ندارند. پول آنها را بدهید هر چند که مقصر بیشتر مشکلات همان دولت قبل بود. اما اگر به این مسائل رسیدگی نشود در میزان رای آوری دولت روحانی خیلی تاثیر می‌گذارد. (۲۷/۱)
آفتاب یزد: هر چند دولت باید به این موضوع رسیدگی نماید ولی بارها نسبت به سرمایه‌گذاری در چنین موسساتی هشدارها داده شده است.
۰۹۰۲- آقای شهردار در دقیقه ۹۰ تشریف آوردند ثبت‌نام کردند. بعد هم ادعا کردند درآمد کشور را ۲ و نیم برابر می‌خواهد بکند و می‌خواهد ۵ میلیون شغل اضافه کند. مثل برادران افغانی که در شهرداری استخدام کرده. فکر کردید از مردم و کارگران خودمان می‌آورند؟ خیر. چون راحت‌تر از افغانی‌ها کار می‌کشند. (۲۷/۱)
۰۹۲۷- از صنف موادغذایی هستم. روزنامه‌های مخالف دولت اعلام کردند شرکت ۹۰ ساله داروگر تعطیل شد. بعد به عنوان سوژه بر علیه دولت استفاده می‌کنند. من الان لیست محصولات داروگر برایم آمده. کجا تعطیل شده؟ ضمن اینکه تعطیلی‌های کارخانجات هم گاهی مقصرش فقط احمدی‌نژاد است. (۲۷/۱)
پیام‌های مردمی‌در صفحات۲-۶-۱۳-۱۵
با عرض سلام و ارادت فراوان و خداقوت. از آنجایی که آموزش و یادگیری احکام و معارف اسلامی ازطریق پرسش و پاسخ از علما و کارشناسان محترم حوزه و دانشگاه بسیار تاثیرگذارتر است، لذا از مسئولان محترم صداوسیما تقاضامندیم جلسات پرسمانی رسانه‌ای در این زمینه را بیشتر و مرتب پخش کنند.
...0938
آقای احمدی‌نژاد! یکی از شرایط احراز پست ریاست‌جمهوری امانتداری است، اما شما نشان دادید که امانتدار خوبی نیستید.
. . . 0918
از آستارا پیام می‌دهم. آفتاب‌عزیز و صبور خدا قوت. در مورد آن حاج آقایی که با 5 زن و 18 فرزند می‌خواهد تریاک را آزاد کند خواستم بگویم به این افراد چه کسی اجازه می‌دهد که پشت تریبون چرت و پرت بگویند.
. . . 0935
تقاضا دارم جمع‌آوری تکدّی‌گران (نوزاد، خردسال، بزرگسال و معلول) که جزء وظایف تعریف شده شهردار در قانون هست، در این مهم جدّیت به خرج دهند یا به شکل جدی پیگیر این مهم باشند و آن را رفع کنند که شاهد رماتیسم زودرس نوزادان و خردسالان بر خیابان نشسته و خوابیده نباشیم. متشکرم
. . . 0912
لطفا شهردار محترم به ساخت و سازها و آسفالت خیابان‌ها توجه لازم داشته باشند! فضای سبز شهری رو به اضمحلال می‌رود! همچنین با تخریب خانه‌های در طرح جامع تخریب و به منظور توسعه‌ گذرگاه‌های شهری، از طرفی شهر آباد می‌شود و از طرفی شاهد ناخوشایندی و بدنمایی بخشی از دیوارهای منزل تخریبی مشترک با دیوار همسایگان هستیم که در این زمینه هیچ تدابیری اندیشیده نشده! و چون گذر جناب شهردار به این مسیر گشوده شده همیشه نیست، لذا زشتی این مناظر نازیبای به‌جا مانده حاصل از تخریب منازل در مسیر دید ایشان نیست! و شهروندان تا مشخص شدن آسفالت نهایی شاهد این مناظر نازیبا هستند! تقاضا داریم فرماندار محترم و شهردار و شورای شهر در این زمینه تدابیری بیندیشند. از لاهیجان
. . . 0911
باسلام. یکی از مسئولان خودروسازی کشور در مصاحبه تلویزیونی گفتند دولت برای خرید اتوبوس از کشورهای چین، روسیه و مجارستان قرارداد امضا کرده و این کار خیانت به کشور محسوب می‌شود. بنده هم می‌گویم این کار خدمت به کشور محسوب می‌شود. ما باید به سمت وسایل نقلیه عمومی برویم. استدلال ایشان این بود که ما خود قادر به تولید اتوبوس هستیم که صحیح نیست؛ اولا تولید داخل کافی نیست، ثانیاً کیفیت اتوبوس‌های داخلی اسفبار است. یادآوری می‌کنم کیفیت 70 درصد صندلی‌های اتوبوس‌های پایین شهر از استاندارد لازم برخوردار نیست.
. . . 0919
از آستارا پیام می‌دهم. آفتاب عزیز این مملکت صاحب دارد، ما باید امانتدار خوبی باشیم که موقع برگرداندن امانت مردم ناراحت نباشند. عدالت برادری و برابری باشد تا از امام زمان (عج) شرمنده نباشیم.
. . . 0935
با سلام. آقای نوبخت قبل از عید وعده دادند حقوق بازنشستگان کشوری را به میزان 20 درصد افزایش دهند، امیدوارم به وعده‌ای که دادند عمل کنند.
. . . 0919
کسانی که هیچ تخصص و تحصیلات و تجربه‌ای در اداره کلانشهری مانند تهران را ندارند دنبال جاکردن خود در شورای شهر نباشند.
. . . 0912
نادر: در مورد خبر «پخش مکرر نماز یک کاندیدا از تلویزیون چه توجیهی دارد؟» خواستم بگم همین‌گونه است که دوستمان نوشته‌اند واقعاً ملت درک‌اش خیلی بالاست و متاسفانه چیزی که اصولگرایان به آن نرسیدند همین درک ملت و حساسیت‌های اوست به‌خدا قسم اگر بدانند این کار آنها یعنی نشان دادن بعضی در حالت‌های مختلف، چه نماز و... چه تبعات منفی برای آنها دارد این‌کار را نکنند یقیناً بدانند که با عکس‌العمل منفی ملت روبه‌رو می‌شوند و در مقابل اگر بدانند نشان ندادن سخنرانی‌های رئیس‌جمهور محبوبشان آقای روحانی چقدر بر دل و جان صدمه می‌زند از این کارها نمی‌کنند.
جنگلبان: در مورد گزارش «تحقق پیش‌بینی 12 سال قبل آیت‌الله» خواستم بگم فرمایشات آن فقید عزیز همه درست بود. ایشان واقعا همواره دلسوز مردم و انقلاب بود. اما متاسفانه دولت روحانی یعنی دولت مورد حمایت ایشان هم خوب عمل نکرد. خیلی‌ها می‌گویند در بخش اقتصاد ضعیف عمل کرد اما من می‌گویم ایشان در انتصاب مدیران شایسته ضعیف عمل کرد. اصلاح طلبان از ایشان حمایت کردند اما فرصت طلبان پست‌ها را قبضه کردند. با این مدیران نالایق معلوم بود که دولت نخواهد توانست در برابر سنگ‌اندازی مخالفان کاری انجام دهد.
علی خلفی: سلام. در مورد گزارش «تحقق پیش‌بینی 12 سال قبل آیت‌الله» خواستم بگم عالی بود. تشکر.
روزنامه محترم آفتاب! لطفاً به خبرنگاران بفرمایید از بقایی بپرسد دلیل شایعه زلزله در تهران و ویرانی میراث فرهنگی چه بود.
.. . 0915
جنایتکاران و تروریست‌هایی که با بی‌رحمی و سنگدلی تمام، با بمب‌های شیمیایی و میکروبی مرگ آفرین، فاجعه وحشتناک انسانی اخیر سوریه را مرتکب شده‌اند و خود را زیر پوشش بدون هیچ تردیدی آمران و عاملان دیوانه و خودپرست مغرور و حامیان احمق و نگون‌بخت آنها قرار دادند، مطمئنا محکوم به شکست و نابودی به فجیع‌ترین طرزی هستند که ان‌شاءالله به آن مصیبت دردناک و ویرانگر در آینده نزدیک گرفتار خواهند شد. از اصفهان
.. . 0913
باعرض سلام وسپاس بی‌پایان وخداقوت. کمبود مساجد دربرخی محله‌های شهرستانها و بخش‌های کشور به یکی ازمشکلات شاخص هموطنان تبدیل شده است. امید و انتظار ویژه می‌رود باتدبیر، برنامه‌ریزی و حمایت‌های مالی مسئولین و خیرین مومن هرچه سریعتررفع شود.
.. . 0938
رسول مکرم اسلام (ص) می‌فرمایند: در شگفتم از کسی که از بیم بیماری از غذا پرهیز می‌کند، چگونه ازبیم آتش ازگناه پرهیز نمی‌کند.
.. . 0938
باسلام و خسته نباشید، از اجرای طرح بهداشت و دهان در مدارس و انجام خدمات رایگان دندانپزشکی برای دانش‌آموزان نوجوان بسیار متشکریم. بی‌شک خدمات فوق همراه با توصیه‌های استفاده مرتب و سه وعده‌ای مسواک و نخ دندان و دهانشویه باعث حفظ سلامتی دندان‌ها خواهد شد.
.. . 0936
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خدا قوت. امیدواریم فرآیند هفته هنر انقلاب اسلامی، حذف آن‌دسته از موارد هنری باشد که به اخلاق و آیین و سبک زندگی اسلامی- انسانی مخاطبان تاثیرات منفی وسوء می‌گذارد.
.. . 0938
با سلام. متاسفانه در نبود احزاب سیاسی، ثبت نام کاندیدا‌های ریاست‌جمهوری، این مقام مهم را به یک شوی خنده‌دار تبدیل کرده است.
.. . 0914
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
1422- دارم رادیو تلویزیون نگاه می‌کنم. ثبت‌نام کنندگان انتخابات را می‌بینم. پیشنهاد می‌دهم مدتی را تمدید کنند تا همه بیایند! این چه وضعی است؟ دنیا
به ما می‌خندند. فردا برای ما طنز می‌سازند. نباید اجازه بدهند هر کسی برود ثبت‌نام کند. (26/1)
1441- آقای قالیباف جدیدا خیلی صحبت‌های آنچنانی می‌کند. بابا آن قدر هم رئیس‌جمهور شدن چیز خاصی نیست. باید ادب داشته باشند. حامیان احمدی‌نژاد ادب داشته باشند. آقای قالیباف سالها در پست خود هستند و هر کاری می‌کنند. چه کار به آقای روحانی دارند. چنانچه در روزنامه همشهری گفته‌اند کسی که بدون هیچ مبنایی وعده صدروزه می‌دهد هیچ اطلاعی از مدیریت ندارد. (26/1)
0911- برخی روزنامه‌های مشخص کادر موفق مذاکره‌کننده برجام را تا حد جاسوسی پایین آوردند. حالا بر اثر یک نام‌نویسی به کسی حتی لقب جاسوس می‌دهند که 8 سال پشتیبان سیاست‌های او بودند. (26/1)
0915- بنیاد مستضعفان با این همه اموال و کارخانجاتی که دارد تاکنون چه‌کاری برای آنها انجام داده است. مثلا احداث بزرگراه شمال به دست این بنیاد بعد از 15 سال به کجا انجامید؟ از طرفی مالکیت کاخ‌های دوران قاجار و زندیه را که باید در تملک سازمان میراث فرهنگی باشد طلب می‌کند. همین سوءمدیریت‌ها در نگهداری کاخ توران و برج تقدیمی پلاسکو نمونه بارز در نگهداری اموال عمومی است. (26/1)
0923- در ایران چه کسی باور دارد که آقای رئیسی کاندیدای اصولگرایان نمی‌باشد؟ سکوت جانبدارانه اصولگرایان از کارها و اشتباهات احمدی‌نژاد در زمان 8 سال صدارتش فراموش شدنی نمی‌باشد. (26/1)
0947- مدتی است به مشهد آمدم، اما نتوانستم روزنامه آفتاب یزد را تهیه کنم. به نظر من افغانی‌های غیرمجاز برای کشور مشکل‌ساز هستند. نسبت به این افغانی‌ها رسیدگی شود. روزنامه آفتاب یزد از اینها حمایت نکند. (26/1)
0950- باید مشکلات کشور برطرف شود. یکی از مهم‌ترین مشکلات کشور وجود افغانی‌های غیرمجاز هستند. بیشتر اینها بایداز کشور خارج شوند. بیشتر جاهای کشور را گرفتند. (26/1)
0953- آقای روحانی ما شما را دوست داریم. اما شما دشمنانی هم دارید. مراقب باشید. مراقب کشور باشید. (26/1)
0959- آقای عباس جدیدی می‌فرمایند آمده‌اند تا مردم را شاد کنند. اما خدمتشان می‌گویم شما با نیامدنت مردم شاد می‌شوند. شما در شورا چه کاری انجام می‌دهید؟ با آقایان شورایی کشتی می‌گیری؟ (26/1)
0910- سردار قالیباف به عوض حمله به دولت بهتر است پاسخگوی اشتباهات انجام شده در شهرداری باشد. آیا محیط زیست شهروندان مانند روز اولی است که ایشان به شهرداری تهران آمده است؟ (26/1)
1255- از مسئولان بانک ملی و آقای سیف خواهش می‌کنیم جواب من شهروند را بدهند. من 2 تا وام در بانک ملی دارم مبلغ هر دو هم به 2 میلیون نمی‌رسد. رفتم تسویه کنم که شامل بخشودگی شود. اما بانک ملی ایلام می‌گوید فقط یکی از وام‌ها را می‌توانیم تسویه کنیم تا شامل بخشودگی حتی تا سقف 10 میلیونی تومان شود. درحالی که وام من 2 میلیون است. آیا بانک ملی درست می‌گوید یا خیر؟ لطفا مرا آگاه کنید. (26/1)
باسلام. آیا تمام اصول قانون اساسی اجرایی وعملیاتی شده است؟ ثانیاً شوراهای اسلامی شهر شورای شهراند یا شورای شهرداری‌ها و چه زمانی مجلس ودولت می‌خواهند قانون مدیریت واحد شهری که تجربه موفق بشری است را تصویب و اجرا کنند؟ لطفاً قبل از انتخابات بررسی همه‌جانبه و کامل بفرمایید تا اهمیت شوراها برای مردم عزیزمان روشن‌تر شود. با تشکر میردامادی. خمینی‌شهر
... 0913
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام