کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397   Monday 23 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 28 فروردین 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

جناب تسنیم! آیا وزرا مکلف‌اند به سوالات هر خبرنگار اگر بی‌اساس و مبنی بر شایعات باشد جواب دهند؟ پس سخنگوی دولت چکاره است؟
...0915
از ریاست محترم مجلس تقاضای عاجزانه دارم اسامی مخالفان تحقیق از شهرداری را منتشر کنند.
...0915
مسئولان کشور شبانه‌روز از رسانه‌ها داد می‌زنند که جنس ایرانی بخرید، اما واردات به کشور از خلال دندان گرفته تا ظروف، منسوجات، ماشین و قطعات کارخانجات بی‌کیفیت چینی مجال نفس‌کشیدن به تولید داخلی نمی‌دهد آن‌هم تولیدکنندگانی که محصولشان روی دستشان مانده و از بی‌پولی نمی‌توانند کیفیت تولیداتشان را برای رقابت بالا ببرند.
...0918
روزنامه... در ستون آخر حرف‌های مردم 21فروردین پیام (ظاهراً مردمی) روحانی را صریحاً دست نشانده بریتانیای کبیر! معرفی کرده، آیا این عمل اتهام به شخص دوم مملکت نیست؟
...0915
امام صادق (ع): از ما نیست کسی که به بزرگان و سالمندان ما احترام نگذارد و به خردسالان ما رحم نکند.
...0912
برای همکاری و شروع به کار هموطنان عزیزمان در ادارات و سازمان‌ها باید به‌اصطلاح از هفت‌خوان رستم بگذرند، که مرحله دشوار، حساس و مهم گزینش هم یکی از این موارد مهم و ضروری است، اما چگونه است که در روابط بین‌الملل با کشورهای بیگانه، که با وجود سابقه نه‌چندان مناسب آن کشورها با کشورمان و حتی سوءسابقه برخی افراد آن کشورها که بعضاً با زیر پا گذاردن حقوق بشر و انسان‌ها، جنایات جنگی متعددی، به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم و مطمئناً به فرمان آنها صادر شده است و بعضا هیچ دینی را هم قبول ندارند به‌هرحال بارها تخلفات بزرگ مرتکب شده‌اند، روابط با آنها خوب، است؟
...0913
آیا اگر سوال خبرنگاری از تیترهای کیهان الگو می‌گیرد مسئولان وظیفه دارند به آن جواب دهند؟
...0912
جناب آقای روحانی! آنطور که شما تصور می‌کنید دلواپسان مدام دنبال یاس وناامیدی مردم نیستند مثلا در دولت‌های نهم و دهم چه کسی شنید که بگویند چه مصائب و مشکلاتی برای کشور و ملت به‌وجود آورده‌اند، نکند ملت مایوس شود طوری هم تعریف و تمجید می‌شد که قند توی دلمان آب می‌شد و ملت هم خوشحال از انتخاب درستش.
...0918
اکنون که به وقت انتخابات نزدیک می‌شویم از ملت عزیز خواهش می‌کنم مواظب شعارهای پوپولیستی و عوام‌فریب باشند، نکند خدای ناکرده مصائب وارده به کشور مجدداً تکرار شود.
...0918
دیگر زمان ریختن معتادان به دریا مانند چین، گذشته است. به‌علت وفور موادمخدر در بازار متاسفانه روزبه‌روز بر تعداد معتادان افزوده می‌شود بهترین راه جلوگیری قاطع از ورود و فروش موادمخدر است.
آفتاب‌یزد: هیچ‌کس اعتقاد بر این ندارد که معتادان به دریا ریخته شوند و ایران از جمله کشورهایی است که به طور جدی به مبارزه با موادمخدر برخاسته است.
...0910
اگر رئیس‌جمهور اختیار اجرایی کامل داشت امروز اقتصاد کشور دچار ازهم گسیختگی نمی‌شد و ارزش پول کشور به پایین‌ترین حد خود نمی‌رسید.
آفتاب‌یزد: برای حل برخی از موضوعات ریاست جمهوری اختیارات کافی دارند.
....0918
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
در مورد گزارش «بیانیه فرار از اصولگرایی» خواستم بگم چرا اینقدر دستپاچه‌ای آفتاب یزد.
امیری: با سلام بنده با صراحت می‌گویم فقط جناب آقای روحانی پیروز انتخابات خواهد شد.
در مورد خبر «دکتر نصیرى‌زاده ثبت‌نام کرد» خواستم بگم امیدوارم ایشان هم موافق باشند و به نفع روحانی کنار بروند.
زنده باد جناب آقای عارف،
در ضمن به امید پیروزی در سال 1400 در ریاست‌جمهوری.
شهرام: خوشحالم که دیدگاه‌های بزرگان و سینه سوختگان این انقلاب در مورد احمدی‌نژاد به واقعیت مبدل شده حال خیلی از دوستان دیروز وی می‌توانند شخصیتش را بدون حجاب ببینند. ولی کاش امثال آیت‌الله‌ها‌شمی و حاج آقا مجتبی تهرانی (که هرگز احمدی‌نژاد را به حضور نپذیرفت) زنده بودند و هنوز هم از نصایح آنها برخوردار می‌شدیم.
کیانی فرد: با سلام. متاسفانه دیدگاه راستگرایان بی‌راستی شرکت مجدد احمدی‌نژاد را فتنه انگلیس جهت رای آوری آقای روحانی قلمداد نمودند در حالی که وقتی کشور تحت قطعنامه‌های شورای امنیت به واسطه عملکرد احمدی‌نژاد راستگرا بود از وی تمام قد حمایت کردند ولی چون الان بر ضد منافع آنها دارد حرکت می‌کند جاسوس انگلیس خوانده می‌شود که آقای روحانی رای آوری داشته باشد.
در مورد خبر «پخش مکرر نماز یک کاندیدا از تلویزیون چه توجیهی دارد؟ » خواستم بگم نماینده عزیز به همان علت پخش می‌شود که طرح‌های افتتاح شده دولت دوباره نزدیک انتخابات افتتاح و پخش می‌شود.
رضا: در مورد گزارش «تحقق پیش‌بینی 12 سال قبل آیت‌الله» خواستم بگم فعلاً اینقدر بگویم که واقعاً بر ما ملت این واقعیت به‌طور عینی و ملموس ثابت شد که اصولگرایان جداً از رفتار صحیحی برخوردار نیستند.
در مورد خبر «پخش مکرر نماز یک کاندیدا از تلویزیون چه توجیهی دارد؟» خواستم بگم وقتی تلویزیون در اختیار اصولگرایان باشد شما نباید انتظاری بیش از این داشته باشید.
صفری حامی سیاست دولت: در مورد گزارش «تحقق پیش‌بینی 12سال قبل آیت‌الله» خواستم بگم ازاین نوع مطالب برای مردم زیاد بنویسید مردم تشنه آگاهی هستند.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
1259- شرکت داروگر زمان احمدی‌نژاد به شخصی به نام پ.ا فروخته شد با هفت شرکت دیگر. (23/1)
1432- امروز که چهارشنبه است در اخبار اعلام شده کسانی که برای کاندیداتوری می‌آیند فقط اسم بنویسند حرف دیگری نزنند. اما آقای احمدی‌نژاد با بقایی آمد. انگشتانش را نشان داد. ایشان چه در چنته دارد. کسی کاری به او ندارد. ایشان علنا کنفرانس گذاشت و طرفدارانش هم که برای او می‌میرند! (23/1)
2304- با توجه به افزایش تدریجی دمای هوا و رویش و جوانه زدن درختان، دست‌اندرکاران زحمتکش فضای سبز شهرداری با حذف شاخه‌های اضافی در زیر درختان زمینه رشد درختان را فراهم آورند. چون وجود شاخه‌های اضافی و خشک باعث خشک شدن تدریجی شاخه‌های درختان می‌شود. (25/1)
2255- در هفته هنر انقلاب اسلامی فرصتی فراهم شد تا به حاکمیت ارزش‌های متعالی دینی و انسانی در فیلم‌ها اشاره شود که امید است جامعه فیلم و قلم آنها را در آثار خود لحاظ کنند. (25/1)
2220- در روزنامه قانون آمده احمدی‌نژاد و قالیباف در هتل کوثر مشهد دیدار کردند. به عبارتی لابی محرمانه دکتر و سرهنگ در هتل 5 ستاره بوده که از گران‌ترین هتل‌های مشهد است. (25/1)
آفتاب یزد: در این خصوص قضاوتی هم نداریم.
2242- برخی به گونه‌ای سخن می‌گویند که انگار سال 92 تازه انقلاب پیروز شده و آقای روحانی اولین رئیس‌جمهور کشور هستند که قول دادند همه مشکلات را همان 4 سال حل کنند. مردم همان مردم سال 76 هستند اما این بار هوشیارتر ولی متاسفانه برخی جناح‌ها درس نمی‌گیرند! (25/1)
2217- در روزنامه ایران این روزها در مورد گردهمایی احزاب و گروهها برای بررسی خط مشی خودشان و چگونگی ورود به انتخابات 96 گزارشاتی را چاپ و منتشر می‌کنند که مطالب آن فقط آگاهی ‌رسانی است و نه حب و بغض. این کار بسیار خوب و عاقلانه‌ای است باید تصمیم‌گیری برعهده مردم باشد. (25/1)
1443- برخی با گلریزان و وعده‌های مردم فریب دنبال گرفتن رای هستند. این روش یاران احمدی‌نژاد است. (26/1)
1445- آفتاب یزد! شما یک صفحه برای مخالفان دولت گذاشته‌اید هر چه می‌خواهند بگویند اما آنچه ما از مخالفین می‌گوییم شما چیزی چاپ نمی‌کنید. باید حرف‌های ما هم نسبت به مخالفین دولت گفته و چاپ شود. (26/1)
1525- از شهر مقدس مشهد تماس می‌گیرم. دولت بی‌مسئولیت و وزیر بی‌تفاوت 2 سال است یارانه من قشر ضعیف را قطع کردند. من تعجب می‌کنم نه می‌آیند بررسی کنند نه جوابگو هستند. شما را به هر که دوست دارید قسم می‌دهم اطلاع‌رسانی کنید شاید دولت رسیدگی کند. چرا دولت یارانه یک فرد ضعیف را باید قطع کند. آیا می‌خواهد من که طرفدار دولت بودم را به مخالف تبدیل کند؟ (26/1)
1725- تصمیم گرفته بودیم که افراد مجتمع ما که حدود 50 نفر هستیم،
به آقای روحانی رای بدهیم چون من خودم آقای روحانی را مرد موقر و خوبی می‌دانم. اما برخی کارها را نمی‌تواند انجام بدهد. الان با روسیه قرار بسته‌اند که مقداری پول نفت را بدهند بقیه را تهاتر کنند و برخی اجناس بی‌کیفیت به ما بدهند. اجناس روسی کیفیت مناسبی ندارند. (26/1)
1437- از شهر اصفهان تماس می‌گیرم. برادری پیام دادند که آقای علم‌الهدی چرا این حرف‌ها را در 8 سال احمدی‌نژاد نگفتید؟ خواستم بگویم همین الان هم حرفی نمی‌زند مثل کاری که احمدی‌نژاد الان انجام داد باید با او برخورد می‌کردند نه اینکه سکوت کنند. آقای علم‌الهدی نسبت به احمدی‌نژاد انتقادی نداشته و نخواهد کرد. (26/1)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام