کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1397   Monday 23 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 27 فروردین 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0547- از عزیزان ناحیه 2 شهرداری منطقه 19 خواهشمندیم هرچه سریع‌تر نام خیابان مهران واقع در شهرک شریعتی تهران را به خیابان سردار حاج حسن اکبری تغییر دهند. همه اهالی محل منتظرند این اقدام صورت گیرد. چرا که مدافعان حرم از جمله این شهید بزرگوار در حق ما بسیار مجاهدت‌ها کردند. (20/1)
0833- ما در بازار کار می‌کنیم. در سرای حاج حسن به چلوکبابی حاج محمود رفتیم برای صرف غذا، چلو خورشت قیمه آوردند. 9 درصد ارزش افزوده به قیمت آن اضافه شده بود. مگر ما کارگران چه‌کاری انجام می‌دهیم که باید این مقدار ارزش افزوده را نیز پرداخت کنیم؟ آیا ما کارگران یک غذا هم حق نداریم بخوریم؟ لطفا بررسی کنید. (20/1)
1035- پیشرفت کشور آلمان به دلیل تحصیلات فنی و حرفه‌ای آنان است. اغلب جوانان این کشور 9 کلاس درس می‌خوانند و جذب آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای می‌شوند و تخصص و مهارت‌های لازم فنی را فرا می‌گیرند. دختران و پسران در ضمن آموزش، هفته‌ای 2 بار به دبیرستان حرفه‌ای می‌روند و ریاضیات و. .. را می‌آموزند و در 19 سالگی یک استادکار تمام می‌شوند. درصد کمی از جوانان مستعد، راه دانشگاه را پیش می‌گیرند اما در دانشگاه‌های آنجا دانشجویان با کار آزمایشگاهی و کارگاهی و عملی فارغ التحصیل می‌شوند. (20/1)
1155- این مناظره‌هایی که عصرها برقرار است این احمدی‌نژادی‌ها که با آقایان میانه‌رو صحبت می‌کنند چرا نمی‌گویند 8 سال دولت در اختیار آنان بوده چه کار مفیدی کردند؟ دولت و مجلس دست آنها بود. نفت 150 دلاری هم فروختند اما چه‌کار کردند؟ (20/1)
1230- صدا و سیما مدتی است تمام کوشش خود را صرف تخریب دولت روحانی نموده است. در مورد خرید هواپیماهای نو از ایرباس و بوئینگ بارها آن را تخطئه نمودند و ایراد گرفتند اما صدا و سیما درباره خرید چند هواپیمای 20 یا 35 ساله در زمان دولت سابق که به هیچ دردی نخوردند، سکوت نمود. برای همین درصد بینندگان صدا و سیما
روز به روز پایین‌تر می‌آید. (20/1)
1238- صحبتی دارم با مردم کشورم. خواهش می‌کنم در انتخابات شورا یا ریاست جمهوری افرادی را انتخاب کنید که در شان ملت باشند. برخی‌ها مدرک دارند اما ارزش آنها یکی نیست. مثلا مدرک دکتر... دکتر ظریف یکی است؟ باید به سواد، دانش و روابط بین‌الملل آگاه باشند. (20/1)
1240- برخی که امروز منتقد دولت هستند و آقای روحانی را تخریب می‌کنند، آخر خودشان چه گلی بر سر ملت زدند؟ ملت در دام این تخریبچی‌های قدرت‌طلب نیفتند. خدماتی که دولت انجام می‌دهد با وجود کارشکنی‌ها بسیار زیاد بوده است. (20/1)
1858- از شهرستان نوشهر تماس می‌گیرم. از شهر رویان به جناب رئیس‌جمهور خیر مقدم عرض می‌کنم. جناب آقای رئیس‌جمهور روحانی! آقای احمدی‌نژاد در مدت 8 سال، 700میلیارد درآمد نفتی داشته. چرا کسی نیست سوال کند این پول را چگونه
خرج کرده؟ (22/1)
2206- در مورد موضوع شیوع مدرک گرایی در جامعه لجام گسیخته ما، خواستم بگویم بدجوری در بین جوانان ما رواج یافته به جای رفتن به دنبال مهارت و تخصص فنی ابتدا باید سیستم دولتی در اعلام اولویت برای استخدام از افراد فنی و متخصص استفاده کند تا مدرک گرایی در کشور مهار شود. (22/1)
2208- نخست وزیر سوئد که به ایران آمد در سایت‌های اقتصادی خواندم که ایشان حتی دیپلم ندارد اما یک جوشکار متخصص است. یک دبیر کارکشته فنی است که در دبیرستان‌ها کار کرده آموزش فنی داده است. (22/1)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
آنچنان منزلت ریاست‌جمهور را پایین آوردند که هر کس به خود اجازه می‌دهد کاندیدا شود که مناظره روحانی واقعا شجاع، همه را گازانبری می‌کند.
. . . 0917
برای ثبت‌نام اولیه نامزدهای ریاست‌جمهوری باید حداقل سی سال سن و حداقل مدرک تحصیلی لیسانس داشته باشند الان محل ثبت‌نام شده خنده بازار و مایه تفریح خبرنگاران.
. . . 0912
مجلس قوانین انتخابات را اصلاح کند و حداقل سن را سی سال و حداقل مدرک تحصیلی را لیسانس تعیین کند، اینطوری زحمت شورای نگهبان هم کم می‌شود.
. . . 0912
با عرض سلام و درود فراوان و خداقوت. حمایت از مشاغل خانگی یکی از مصادیق ارزنده تولید و اشتغال بوده که انتظار داریم مسئولان محترم تمامی زمینه‌ها در این موضوع را با پرداخت وام و تسهیلات به مشمولان فراهم کرده، همچنین افرادی که در شرف ورود به فعالیت در عرصه مشاغل خانگی هستند را به‌وسیله آموزش آسان و... تشویق و حمایت کنند.
. . . 0938
با عرض سلام و سپاس بی‌پایان و خداقوت. از اینکه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در راستای نامگذاری سال 96 خدمات خود را تداوم و با تدوین بسته‌های تولید و اشتغال آغاز کرد بسیار خرسندیم. بجاست متذکر شد باند و پارتی‌بازی و منفعت‌طلبی‌های شخصی از آفات پیشرفت تولید و اشتغال است.
. . . 0938
سلام. در کشور هند از هر هزار ازدواج 13مورد طلاق ثبت می‌شود، اما در کشور ما میزان طلاق دارد با ازدواج کم کم برابر می‌شود.
. . . 0919
باسلام. در خصوص خوبی پلیس راهنمایی و رانندگی می‌خواستم عرض کنم کیفیت یونیفرم این قشر زحمتکش در شان اینها نیست و از کیفیت برخوردار نیست. یادم هست 30 سال قبل یونیفرم بهتری داشتند. پلیس ما باید بهترین پلیس دنیا باشد؛
هم از لحاظ کردار و منش هم از لحاظ وضع ظاهری. امید است که فرمانده نیروی انتظامی سردار اشتری به این موضوع رسیدگی کنند.
. . . 0919
باسلام. آقای روحانی در نطق تلویزیونی که از شبکه 1سیما به‌طور زنده پخش شد در خصوص اینترنت گفتند کارهای زیادی انجام شده بدون اینکه اینترنت گران شود. در ادامه گفتند هیچ‌چیز بدتر از دروغگویی نیست، چراکه مخابرات شهیددرزی کیانشهر واقع در منطقه 15 بابت استفاده از اینترنت درمدت 4ماه مبلغ 400هزارتومان قبض برای اینجانب صادر کردند و به خاطر عدم‌پرداخت آن که غیرقانونی است مدت 6ماه است تلفن من را قطع کرده‌اند. اگر آقای روحانی راست می‌گویند دستور دهند تلفن ما را آزاد کنند و قیمت اینترنت مخابرات را به نصف کاهش دهند.
. . . 0919
چقدر جبهه اصلاحات در هراس و متزلزل است که به جای اثبات خود فقط به‌دنبال تخریب و جو سازی علیه دیگران است و برایشان هم فرقی نمی‌کند که کاندیدای دیگر چه کسی باشد.
بهروز سرپوشی: دکتر نصیری‌زاده که قبلا در شرکت تولیدی افتخار همکاری با ایشان را داشتیم مدیر توانمندی بود.
صابر: در مورد گزارش «داروگر تعطیل نیست اخلاق تعطیل است» خواستم بگم ای‌کاش شما با واقعیت بهتری مسائل را بررسی می‌کردید.
در مورد گزارش «داروگر تعطیل نیست اخلاق تعطیل است» خواستم بگم یکی از دلایل تعطیل شدن به دلیل استقلال این واحدهای صنعتی و کوتاهی دست برخی از نهادها در سهامداری این واحدهاست که منجر به عدم حمایت دستگاه‌های دولتی برای نیازهای مالی و مواد می‌شود.
خواهش من این است که طی چند مقاله و نوشتار به بررسی واقع‌گرایانه موضوع تعطیلی صنایع ارج، آزمایش،... بپردازید.
با سلام به‌نظر می‌رسد یادداشت "آقای صلاح‌الدین هرسنی" که در 17/1/96 منتشر شد تعمدا یا سهواً تخریب آقای روحانی باشد در واقع بدون هرگونه نقدی منطقی بر ایرادات مطرح شده از سوی اصولگرایان این اشکالات بی اساس آنها را به صورت واقعی به مخاطب القا می‌کند. لذا پیشنهاد می‌شود بر نشر اینگونه یادداشت‌ها نظارت بیشتری اعمال شود.
قابل توجه مسئولین کشوری و استانی و اعضای محترم شورای اسلامی لیالستان، دیزبن. شواهد و قراین گویای این واقعیت است که بهره‌بردار معدن سنگ ... بیشتر از حریم متصور و مصوب در حال بهره‌برداری است که موجب ریشه‌کن شدن هزاران درخت و بوته کوهستان شده و در رانش بعدی این ناحیه، حتماً تاثیرگذار خواهد بود، اعضاء شورا باید از اداره کل معادن با همکاری مسئولان لاهیجان و حتی استان گیلان تقاضای کارشناس کنند ‌تا وضعیت این ویران‌کننده عملی کوه و جنگل وطبیعت روشن شود. قلعه زیبای معدن سنگ که از بین رفت و از جاذبه‌های محل کاسته شد. امیدواریم بار دیگر شاهد نابودی جنگل، کوه
و مرتع نباشیم.
محمد: در مورد گزارش «فنلاند چگونه موفق‌ترین سیستم آموزشی دنیا را دارد؟» خواستم بگم کاش روزی مسئولان ما به جوانان اعتماد می‌کردند و تمامی فسیل الوزار به عنوان مشاور و جوانان پرانرژی برای برنامه‌ریزی و کار در دستگاه‌های نظارتی و اجرایی مشغول می‌شد ندهم جامعه شاداب بود و هم از نیروی خلاق جوانی استفاده می‌شد و تمام بدخواهانی که چشم دیدن پیشرفت‌های علمی - مهارتی مملکت را ندارند همچون خاری در چشمشان فرو می‌رفت و این همه بزهکاری و سرگردانی وجود نداشت.
در مورد یادداشت «آقای رئیسی! چرا فرار از اصولگرایی؟» خواستم بگم چه تحلیل سبکی کردید. شما تا حدودی فهمیدید که با آمدن رئیسی چه بلای عظیمی بر سر روحانی آمده است ولی هنوز به عمق آن پی نبردید. خیلی بیشتر از این لازمه رئیسی رو تخریب کنید بلکه بتوانید انتخابات را از پیروزی قطعی مرحله اول رئیسی به پیروزی رئیسی در مرحله دوم برسانید بلکه آبروریزی کمتری باشد.
در مورد یادداشت «یک توصیه دوستانه!» خواستم بگم 300 نفر!! مگه میدون جنگه؟
در مورد گزارش «بیانیه فرار از اصولگرایی» خواستم بگم الحمدالله آقای رئیسی اومد. تیترتون نشون میده که خیلی شاکی هستین!
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام