کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 26 فروردین 1396

صفحه خبر: روی خط آفتاب

سلام، پیشنهادی را عرض می‌کنم شهرداری‌ها لطف کنند با نصب رایگان برچسب (بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم) بر سردر خانه‌ها هم محیط بیرون از منازل را معنوی کنند و هم شهروندان را از فواید معنوی و اجر و ثواب‌های این عمل دینی و مستحب بی‌نصیب نکنند.
با تشکر فراوان
...0936
از آستارا پیام می‌دهم. آقا یک بیمارستان افتتاح کردند 2 تا بیمارستان تعطیل. یک بازارچه ساختن بعد در گمرک را بستند دیگر نه جنس می‌آید نه مشتری.
...0935
رئیس‌جمهور دارای مسئولیت بسیار ولی دارای اختیارات کافی نمی‌باشد.
...0910
آقایان اصلاح طلب! چنانچه قرار است آقای محسن‌هاشمی و یا فرد دیگری را برای تصدی شهرداری انتخاب نمائید و آنگاه کما فی السابق برج سازی و فروش تراکم و معضلات پایتخت ادامه یابد، می‌توان گفت تداوم سیاست قالیباف و بدون تغییر و تخریب تهران!!!
...0912
برخی کاندیدای ریاست‌جمهوری برای اخذ رای و محبوبیت خویش از کیسه بیت‌المال خرج می‌کنند. این نکته را حضرات اصلاحات در جراید مطرح نمایند.
آفتاب یزد: چنانچه تخلفی صورت گیرد
از دید مسئولان و جراید پنهان نخواهد ماند.
...0912
قشر خاصی از جامعه تمایل به رای دادن به کاندیدای پوپولیستی دارد.
(صرفاً بدلیل موضوع یارانه)
بر اصلاح طلبان است که با روشنگری خود و اینکه پرداخت یارانه عملی نیست اجازه ندهند پوپولیست‌های جناح راست مردم را فریب دهند.
...0912
دنیای وارونه اصلاح طلبان که کارنامه درخشانی داشتند و پاکدست بودند هیچگاه مدعی پاکی نشدند اما. . .
...0912
شرکت‌های آمریکائی سال‌هاست که در کشور‌های جنوبی خلیج فارس مشغول فعالیت پر سود اقتصادی هستند و دولت ترامپ که با شعار اقتصاد به انتخابات آمد برای تقویت این شرکت‌ها یقیناً به اعتلاف کشور‌های عربی در یمن کمک خواهد نمود! در این رابطه هوشیاری ایران را در آبهای جنوبی طلب می‌نماید.
...0910
آقای مدیر کل راه وترابری گیلان. .
لطفا بفرمایید درجاده خطرناک و
تصادف خیز لاهیجان به لنگرود به چه دلیل دور برگردان‌ها...
حوزه لاهیجان سرعت‌گیر ندارد...
درحالیکه درحوزه لنگرود وحتی شرق گیلان که تراکم جمعیتی بسیار کمتر از این منطقه است همه دور برگردان‌ها سرعت گیر دارند. . .
...0912
روزنامه وزین آفتاب! درصورت امکان صفحه اقتصادی نصف و هر روز 4صفحه درمورد هنر ادبیات سینما کتب تازه مطلب درج شود.
...0915
وزارت ارشادبایدترتیبی دهد که بیانه‌های جمعی در هر موردحتماًدارای نام وامضاباشد تابعدمنکرویامدعی جعل نشوند. واگرعمل مجرمانه کردند قابل تعقیب باشند.
...0915
جناب بقایی! باتوجه به این که درزمان شمادرمیراث فرهنگی بحث زلرله! تهران طرح وفقط میراث فرهنگی درخطرقرارداشت وباهمین بهانه به شیرازبرده شدواین که پیشرفته‌ترین کشورهانیز قادربه پیش بینی نیستندچرا دانش خودرابه کشورهای پیش رفته نفروختید؟
...0915
0926- نایب رئیس مجلس، آقای علی مطهری می‌گوید صدا و سیما بدون قانون اداره می‌شود و قانون اداره آن از سال 68 نیاز به بازنگری دارد. (21/1)
0928- سوءمدیریت دولت ونزوئلا این بزرگترین کشور نفت‌خیز آمریکای جنوبی باعث فرار مغزها و سرمایه‌ها و کمبود شدید غذا و دارو گردید و مردم را برای اعتراض به خیابان‌ها کشید. (21/1)
1936- هفتادساله بازنشسته هستم. عوارض به شهرداری می‌دهم چندی قبل مقام مسئولی گفت: در مورد بذل‌و بخشش‌های فراوان، تعداد 118نفر بازخواست شده‌اند. ما امیدوار به پیگیری هستیم. (21/1)
2123- از رشت تماس می‌گیرم. من متعجب هستم چرا آقای ظریف پا به عرصه انتخابات نمی‌گذارند؟ چرا که اگر بیایند ملت با رای بالای خود، ایشان را به رئیس‌جمهوری انتخاب می‌کنند. (21/1)
2208- مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال 96 مبنی بر سپرده‌گذاری دستگاه‌ها در بانک‌ها و استفاده از سود آن ممنوع اعلام شده است. (21/1)
آفتاب یزد: این مصوبه مجلس باید به تایید شورای نگهبان هم برسد.
2210- مسئولی گفتند: بسیج ادعای در دست گرفتن مساجد را ندارد. مگر
قرار بوده مساجد زیرنظر بسیج باشند؟ لطفا اطلاع‌رسانی کنند. (21/1)
آفتاب یزد: در بسیاری از مساجد بنا به درخواست مردمی پایگاه‌های بسیج دایر شده است که اتفاقا برای امنیت منطقه و جذب نیروهای جوان مفید است ولی مساجد کماکان زیرنظر اوقاف و امور مساجد اداره می‌شوند.
2312- در ایستگاه ترمینال صادقیه بودم. مسافری به علت تنگی نفس به زمین افتاد. اما اسپری خود را همراه نداشت برای همین با سرعت سعی کردم به داروخانه نزدیک آن محل در خیابان فردوسی بروم که به علت ازدحام دستفروشان محل به سختی توانستم به داروخانه برسم تا اسپری تنگی نفس را برای آن شخص تهیه کنم. از مسئولان شهری و انتظامی تقاضا دارم به آنها تذکر بدهند لااقل بساط خود را چندمتر بالاتر پهن کنند. گاهی حتی چند ثانیه هم برای رسیدن به هدف، تاثیرگذار و با ارزش است. (21/1)
1516- چه طور مینوخالقی با آن همه صلاحیت ردصلاحیت شد اما آقای رسایی که در تهران ردصلاحیت شد، اینجا تایید صلاحیت شد؟ علت چیست؟ (21/1)
1657- موضوع فرار از اصولگرایی یک ترفند سیاسی است چون می‌دانند مردم به سمت آنان نمی‌روند، این ترفندها را دارند تا زمانی که به قدرت برسند. بعد حرفهایی که زدند را فراموش می‌کنند و آش همان آش و کاسه همان کاسه. (21/1)
آفتاب یزد: نباید زیاد نسبت به این موضوع بدبین باشید. هدف اصلی، مشارکت مردم در انتخابات است.
1819- به متولیان رادیو عرض می‌کنم این همه هنرمند که برنامه صبح جمعه با شما را اجرا می‌کردند چرا حالا هیچ‌برنامه‌ای اجرا نمی‌کنند. لطفا اطلاع‌رسانی کنید. (21/1)
آفتاب یزد: البته رادیو در صبح جمعه برنامه شاد و طنز با اجرای بسیاری از هنرمندان صبح جمعه با شما هم دارد و صبح‌های جمعه مخاطبین این برنامه می‌توانند از آن استفاده کنند.
1017- چه قدر قدرت و مقام شیرین است. برخی که سال‌ها دولت و مجلس را در اختیار داشتند به جای اینکه فکر مردم باشند فکر جیب خود بودند. باز به‌عنوان مدعی هم مخالف دولت روحانی
هستند. (21/1)
1432- از سازمان محترم میادین میوه و تره‌بار تقاضا داریم سری به میدان میوه و تره‌بار قزل قلعه بزنند. چون برخی غرفه‌داران میوه و سبزی نامناسب به مردم می‌فروشند. از آنجا سبزی قورمه خریدم اما آن قدر نامناسب و گندیده بود که آن را به سطل آشغال ریختم. (21/1)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-21-23
یکی به معین بگه آفتاب یزدی‌ها خودشون هم شوکه شدن! !
روزنامه اجاره‌ای رو چه به وزین!
محمود نخعی: در مورد خبر «پاسخ معین به کیهان» خواستم بگم البته کیهان قبلاً هم همین رویه را داشت و اکنون در مسیر قدیمی خود گام برمی‌دارد نباید انتظاری بیش از این از آن داشت. این افراد هستند که چشم خود را بسته‌اند و یا قدرت برخورد با آن را ندارند.
محمدرضا: از این به بعد لطفا خیلی خیلی بیشتر مراقب موضعگیری‌ها‌یتان باشید!!!
صالحی: در مورد گزارش «پاسخ معین به کیهان» خواستم حقیقتا خودمونی بگم دمت گرم دکتر به این نامی که برای صدا وسیما و کیهان آوردی.
تحلیل کیانوش راد ضعیف بود.
بسیار تحلیل جالبی بود همه جانبه ودر نظرگرفتن نکات ریز اصولگرایی (بیانیه فرار از اصولگرایی)
...0912
با سلام و سپاس از تهیه گزارش مربوط به سیستم آموزشی فنلاند. گزارشهایی از این نوع بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. سپاس فراوان از تلاش موثر روزنامه آفتاب یزد.
...0912
باتوجه به تفاوت وزنی ایران و روسیه ارتباط استراتژیک معنا نداشته بنابراین هر حرکتی از روسها محتمل است.
واقعاً چقدر تناقضات در این متن گزارش «آقای رئیسی! چرا فرار از اصولگرایی؟» وجود دارد.
سلام. من در بهمن‌ماه از جزیره زیبا و شگفت‌انگیز هرمز دیدن کردم. در آنجا کشتی‌هایی را دیدم که به گفته محلی‌ها برای بردن خاک سرخ آمده بودند، اگر این حجم صادرات خاک درست باشد، میزان خاکی که توریست‌ها در شیشه می‌برند، قابل ذکر نیست. در ضمن، ما زباله زیادی ندیدیم و گروه ما به نوبه خود، به تمیز کردن ساحل پرداخت. صنایع دستی مختصری که با کمک خاک رنگی و صدف تهیه می‌گردد، ممر درآمدی برای مردم تنگدست جزیره است و با غارت منابع طبیعی، فاصله زیادی دارد.
در مورد گزارش «بیانیه فرار از اصولگرایی» خواستم بگم اولاً حسن روحانی در انتخابات 92 اعلام کرد میانه‌رو و معتدل و فراجناحی اما اصلاح‌طلبان که کسی رو برای ارائه نداشتن خودشون رو آویزون وی کردن.
دوماً آقای رئیسی خواستن اعلام کنن درگیر کش و قوس‌های سیاسی و جناحی نشده و هدف اصلی و سریع معیشت مردمه که خب خیلی خیلی بازخورد مثبت خواهد داشت البته که همه می‌دونیم خاستگاه آقای رئیسی تفکر اصولگرایی است.
در مورد یادداشت «آقای رئیسی! چرا فرار از اصولگرایی؟ » خواستم بگم رئیسی از جناح راست سنتی است. خب، معلوم است در دایره اصولگرایی با فشار جامعه روحانیت قرارش دادند.
حضور او هم (در صورت اجماع همه جریانات اصولگرایی) بهترین فرصت برای پیروزی روحانی با رای حداقلی است! راست سنتی و دوستان رئیسی گمان می‌کنند با معرفی چنین فردی می‌توان مردم را قانع کرد آنچنان که سال 76 رخ داد. راست سنتی با یک تیر دو هدف می‌زند: اول اینکه اگر بر فرض محال رئیسی رای بیاورد که به قدرت مجدد رسیده‌اند هرچند یک درصد هم ممکن نیست!
دوم اینکه اگر رای نیاورد که باز سهم خود را از روحانی در حد همین وزارتخانه‌های دست رحمانی فضلی و دادگستری و ارشاد می‌گیرند! روحانی قطعا و حتماً بازنده است و رئیسی هم هرگز رای نمی‌آورد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام