کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 18 آذر 1398   Monday 9 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 اسفند 1395

صفحه خبر: سیاسی

2200- مردم هنوز از رفتارهای احمدی‌نژاد زخمی هستند. چرا یک سوم صفحه اول را به عکس او و کارهایش اختصاص می‌دهید؟ حداقل اگر می‌خواهید از آنها عکس یا خبر بزنید لابه‌لای صفحات باشد تا کمتر چشمان ما به آنها بیفتد! (20/12)
0827- دموکراسی از علل اصلی پیشرفت کره‌جنوبی می‌باشد. رئیس‌جمهور آن کشور به علت استفاده از رانت یکی از دوستان قدیمی و سوءاستفاده از آن برکنار شد. (21/12)
1343- در جواب خواننده‌ای که گفته برخی دکه‌داران روزنامه آفتاب را ندارند پاسخ دادید آدرس آن منطقه و دکه را بدهید. دکه‌ای در خیابان خاوران ایستگاه آقارضا جنب تامین اجتماعی هر وقت می‌روم ایشان می‌گوید روزنامه آفتاب نمی‌آوریم. لطفا رسیدگی کنید. (21/12)
آفتاب یزد: ضمن تشکر از تذکر شما این موضوع به شرکت توزیع اعلام شد چنانچه از فروردین ماه با مراجعه به کیوسک فوق با عدم وجود روزنامه مواجه شدید به ما اطلاع دهید.
1346- در روزنامه نوشتید شرط صدا و سیما برای استاد شجریان تا صدایش را پخش کنند. بعد عکس هم از استاد شجریان چاپ کردید که انگار در این عکس درحال پاسخ دادن به صدا و سیماست! (21/12)
1708- روزنامه شنبه صفحه 6 خیلی در مورد شما کسانی که طرفدار احمدی‌نژاد هستند حرفهای بدی زده‌اند. (21/12)
آفتاب یزد: اشکالی ندارد ما برخلاف آنها فضا را برایشان بازگذاشته‌ایم و هیچ انگی به آنها نمی‌زنیم و عادت برخی از افراد جناح مقابل همین است.
0843- تندروها با درشت گویی و شعارهای خود در رسانه‌ها باعث فرار مغزها و نخبگان و فرار سرمایه از کشور شدند. کارآفرینان واقعی خانه‌نشین شدند یا مهاجرت کردند و در کشورهای میزبان اشتغال فراوان ایجاد نمودند. تا زمانی که به درک واقعی مسائل نرسیم پیشرفتی حاصل نمی‌شود. از دست دولت هم کاری ساخته نیست. (21/12)
0931- به این آقای کریمی قدوسی بگویید به احمدی‌نژاد بگوید به چه منظوری به ترامپ نامه نوشتی؟ آیا به او نباید تذکر می‌داد؟ فقط باید به دولت ایراد بگیرند؟ (21/12)
0946- کسانی با رانت سرمایه‌گذاری کردند که تخصص راه‌اندازی یک کارگاه کوچک هم ندارند و پول خود را انباشته کردند. میلیاردها واردات می‌کنند اما حداکثر یک حسابدار در کار خود مشغول به کار دارند. (21/12)
1235- چرا خیلی چیزهای ما با کشورهای دیگر فرق می‌کند؟ چرا آقای احمدی‌نژاد و زیردستانش به ملت پاسخگو نیستند؟ برخی افراد دنبال بازخواست کردن از آقای روحانی هستند. در کجای دنیا امثال آقای... و مشکلاتی که در مدیریت‌ها برای کشور به وجود آوردند این همه ادعا می‌کنند، درحالی که باید پاسخگوی کارهای خود باشند. (21/12)
2125- در خبری شنیدم ترکیه به دنبال انتقال برخی کارخانجات خود به ایران است که خبر بسیار خوبی است. چون ایجاد اشتغال فراوان می‌کند. (21/12)
2130- برخی افراد می‌خواهند شش دانگ تمام پست‌ها و قدرت‌ها را برای خود غصب کنند. اینها حزب و تکثر حزب سرشان نمی‌شود و حضور رقیب برای اینها مثل خاری در چشم است. به همین منظور فقط دنبال تخریب رقیب و از میان بردن او از صحنه رقابت هستند. (21/12)
0942- فرض کنیم رئیس‌جمهور، نامه‌ای به ترامپ می‌نوشت و به دربان سفارت سوئیس تحویل می‌داد یا آقای ظریف به تلفن وزیر امور خارجه جدید آمریکا جواب می‌داد، فکر می‌کنید تندروها در مجلس و سایت‌ها و روزنامه‌هایشان چه سر و صدایی راه می‌انداختند، اما احمدی‌نژاد آزاد است هر کاری انجام دهد. (22/12)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-10-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام