کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 مهر 1398   Saturday 19 October 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 28 خرداد 1394

صفحه خبر: سیاسی

سوالات ملی زهره طبیب‌زاده، سیدمحمد بیاتیان، حامد قادرمرزی و امیرعباس سلطانی از وزرای نیرو، کشور،‌ ارتباطات و اقتصاد توسط یک عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد.سوال ملی زهره طبیب‌زاده از وزیر نیرو در خصوص عدم مدیریت بهینه مصرف آب در کشور و همچنین سوال ملی از وزیر کشور در خصوص علت عدم تخصیص منبع برای امحای پسماند بیمارستان‌ها پس از ده سال اعلام وصول شد.سوال ملی حامد قادرمرزی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در خصوص علت عدم پوشش آنتن‌دهی اپراتور همراه اول در جاده‌های کشور و مناطق مرزی اعلام وصول شد.سوال ملی سیدمحمد بیاتیان نماینده مردم بیجار از وزیر کشور در خصوص علت برخورد نامناسب پلیس راهور با مردم و همچنین علت عدم برخورد با موضوع بی‌حجابی اعلام وصول شد. همچنین سوال ملی امیرعباس سلطانی از وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص علت عدم نظارت بر بانک‌های عامل و موسسات ملی و اعتباری از رعایت سودهای بانکی اعلام وصول شد.
انصاری: امیدواریم نمایندگان به ادامه کار فانی رای مثبت بدهند
معاون امور مجلس رئیس جمهوری اظهار امیدواری کرد که نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ادامه کار وزیر آموزش و پرورش رای مثبت بدهند. مجید انصاری با بیان اینکه همدلی و همزبانی باید با تعامل دولت و مجلس شکل بگیرد، اظهار داشت: ما تلاش می کنیم با تعامل با مجلس، به نیازهای اصلی کشور رسیدگی کنیم و از عمر باقیمانده مجلس در تعامل نمایندگان به خوبی استفاده کنیم. وی با بیان اینکه استیضاح وزرا حق قانونی نمایندگان مجلس است، گفت: باید با تشکیل جلساتی تلاش کرد که به راه حل هایی خارج از استیضاح دست یافت؛ استیضاح وقت زیادی را از دولت و مجلس می گیرد و ترجیح دولت این است که مطلقا استیضاحی مطرح نشود. انصاری در ادامه در پاسخ به سوالی در مورد افزایش درخواست های نمایندگان مجلس از دولت گفت: امسال، سال آخر مجلس است و نمایندگان سعی می کنند در باقی مانده عمر خدمتشان، درخواست های حوزه انتخابیه خود را بیش از پیش پیگیری کنند؛ به طور طبیعی پیش بینی ما این است که حجم مراجعات، مکاتبات و درخواست ها از دولت افزایش پیدا کند. وی با اشاره به این که تاکید رئیس جمهوری بر این است که با رعایت قانون، نهایت تعامل مثبت با مجلس شکل بگیرد، گفت: ما
با خواسته نمایندگان در چارچوب قانون و در حد بودجه خود همکاری کرده و
با آن ها تعامل خواهیم داشت.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام