کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 اسفند 1395

صفحه خبر: اجتماعی

عصر روز شنبه هجدهم دی از میدان تجریش به مقصد دروازه دولت به ایستگاه مترو رفتم و با استفاده از خط یک در هر ایستگاه شمار مسافران بیشتر شد تا اینکه به ایستگاه شهدای هفتم تیر رسیدیم. درهای ترن باز شد عده‌ای از مسافران پیاده شدند و برخی‌ها‌ هم به هر زور و زحمتی که بود، سوار شدند. خانواده‌ای هم مانند بقیه مسافران خود را به داخل واگن رساندند، کمی جا به جا شدند. مرد خانواده گفت یک ساعت در این ایستگاه سرپا ایستادیم چند ترن آمد و رفت جا نبود سوار شویم و از این موضوع به شدت عصبانی بود. من با تعجب پرسیدم یک ساعت؟ گفت: بله!
یکی دیگر از مسافران وقتی متوجه این موضوع شد، گفت بیشتر روزها از ابتدای خط ـ تجریش ـ مسافران که سوار می‌شوند تا قطار برقی به ایستگاه شهدای هفتم تیر برسد، ازدحام مسافران بیشتر و شلوغی واگن‌ها‌ باعث می‌شود دیر به مقصد برسیم و به دلیل ترافیک خیابان‌ها‌ و گرانی کرایه‌ها‌ی تاکسی‌ها‌ و مسافربرهای شخصی موجب شده مردم از مترو استفاه کنند، اما جابه جایی با این وسیله هم مشکلات خاص خود را دارد.
با اینکه درباره ازدحام مسافران و کمبود واگن‌ها‌ بارها به وسیله مسافران به مسئولان مترو گوشزد شده است، مشخص نیست چرا شهردار تهران که مجری گسترش خطوط مترو است، به فکر تامین رفاه و آسایش مسافران نیست و اینکه چرا شهردار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مترو برای رفت و آمد به محل کار و بازگشت از این وسیله نقلیه عمومی استفاده نمی‌کنند، جای سوال است. حتماً پیام‌ها‌ی صادقانه مسافران را در مطبوعات که درباره مشکلات مسافران چاپ می‌شود، در جریان امر قرار می‌گیرند، اما چرا برای رفع این گونه معضلات چاره‌ای نمی‌اندیشند. باعث دلسردی مردم از مسئولان می‌شود!


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام