کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 25 خرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
0107- به دلواپسان می‌گویم تمام مردم ایران پیرو رهبری معظم هستند و حامی تیم مذاکره کننده و دلواپسان واقعی هم خود مردم هستند. درود بر سردار دیپلماسی دکتر ظریف. (10/3)
0901- در مورد تجمعاتی که مجوز ندارند خواستم بگویم سالهاست دیدیم برخی افراد که به نوعی طرفدار طیف خاصی هستند می‌توانند همه کار بکنند. (10/3)
1130- آنها که هر کاری دوست دارند می‌کنند هر تجمعی می‌خواهند برگزار می‌کنند، به دلیل این است که برخوردی با آنها صورت نمی‌گیرد. بنابراین این افراد برای رای مردم هیچ‌گونه ارزشی قائل نیستند. (10/3)
1131- امروز یکشنبه بعد از ساعت 9 یک برنامه‌ای ازتلویزیون پخش می‌شد در کانال اخبار، مربوط به استفاده از انرژی‌های نو مثل انرژی خورشید یا حرارت زمین، تعدادی کارشناس هم بودند. بحث اصلی این است که هم در خاورمیانه هم در دنیا بیش از 40سال است که از انرژی خورشید دارد استفاده می‌شود. 80درصد انرژی گرمایی خانواده‌ها از این طریق تولید می‌گردد. (10/3)
1133- در انگلیس که بیشتر مواقع سال هوا آفتابی نیست از انرژی خورشید برای وسایل گرمایی استفاده می‌کنند. باید در کشور ما نیز به این موضوع توجه جدی بشود. (10/3)
1206- ای هموطن اجازه ندهیم دو بار از یک سوراخ گزیده شویم. برخی قدرت در دست گرفتند بهترین‌ نیروهای کشور را کنار گذاشتند. امروز همین آقایان که 8 سال قدرت در دست ایشان بود دنبال تک‌محوری هستند. (10/3)
1517- آقای وزیر کشور فرمودند به تظاهرات علیه یا له مذاکرات هسته‌ای مجوز نمی‌دهیم. این حرف کاملا‌ درست است، اما اگر مجوز نمی‌دهید چرا برخی افراد تندرو آزاد هستند هر کاری بکنند و شما طرفداران دولت و دلسوزان این ملت مجوز نمی‌دهید؟ پس چه کسانی به اینها مجوز می‌دهند؟ (10/3)
1518- آنهایی که دنبال اختلاف‌افکنی و بهانه‌جویی هستند دنبال قطع رابطه دولت و مجلس و ملت هستند. اما ملت هوشیار است. (10/3)
0109- در زمان احمدی‌نژاد تیتر می‌زدید مثلا‌ آقای الهام را به عنوان ابوالمشاغل معرفی می‌کردید. ولی الان آقای نوبخت که ابوالمشاغل هستند چرا تیتر یک نمی‌کنید؟ چند تا شغل می‌تواند چند خانواده را اداره کند. چرا چند شغل فقط در اختیار یک نفر باشد؟ در مورد آقای ترکان هم باید گفت ابوالمشاغل هستند. (12/3)
0924- سلام به روزنامه نیمه ابری آفتاب! از آنجا که اطلاعات کمی دارم طبق نظریه کارشناسان اقتصادی کشورمان مبلغ حقوقی که اعلام کردند نزدیک
خط فقر است، سه میلیون و دویست هزار تومان است. حال با اطلاعات کمی که از کشور هندوستان دارم ملتی با 72ملت، 50 سال است که ارزش روپیه هنوز یک روپیه است اما در کشور ما ساعت به ساعت روند زندگی را برای افراد کم درآمد تنگ تر می‌نمایند. (12/3)
1739- آقای مظفری این موضوع را شما برایم حل کنید. کسی که تحصیلات غیر مرتبط با مسائل هسته‌ای دارد چه طور می‌تواند در مسائل هسته‌ای دخالت کند؟ (13/3)
1737- عیدتان مبارک. سه‌شنبه 5 خرداد عکسی در صفحه اول روزنامه چاپ کردید به محض دیدن این عکس ناخودآگاه یاد این جمله زیبا افتادم که هر کسی قلب آن در صورتش است!(13/3)
1417- لطفا آن قدر به آقای احمدی‌نژاد توهین نکنید کسی که این همه به کشور خدمت کرد. (13/3)
آفتاب یزد: روش و سیاست روزنامه توهین به هیچ‌کس حتی مخالفان هم نمی‌باشد. لطفا یک نمونه بیاورید که توهین به آقای احمدی‌نژاد یا فرد دیگری صورت گرفته باشد و چنانچه سوءتفاهمی صورت گرفته عذرخواهی می‌گردد.
0133- از اصفهان تماس می‌گیرم. از فلکه دروازه تهران (میدان جمهوری) به سمت تهران تا شهر یزد فاقد حتی یک جایگاه سوختگیری گاز طبیعی سی‌ان جی می‌باشد که نیاز به احداث این جایگاه برای خودروهای عبوری و اهالی محل می‌باشد. لطفا شرکت پخش ملی فرآورده‌های نفتی و شرکت گاز منطقه اصفهان در این مورد اقدام لازم را صورت دهند. (15/3)
پیام های مردمی در صفحات2-8-9
جناب کفاشیان تعداد سفرهای آقای روحانی در این دو سال چند تا بوده که سرکار با 188سفر ناراحت‌اید و تازه دلخورید که حاج خانم ناراحت‌اند که چرا من را با خود نمی‌برید.
...0918
سلام به روزنامه آفتاب. من یک وقت‌هایى هفته‌نامه.... را می خوانم ببینم در این نشریه به بزرگان نظام مثل رئیس‌جمهور یا رئیس مصلحت نظام توهین میشه خیلى عصبى میشم ولى دوباره یاد این جمله مى‌افتم ادب را از که آموختى از بى‌ادبان.
...0917
یکی یکی دست ناپاکان تاریخ کشور رو می‌شود، یکی نیست از دولت سابق بپرسد که با 800میلیارد دلار درآمد کشور در 8 سال مسئولیتش چه کرده است؟
...0910
جذابیت رفتاری باید از دافعه رفتاری خیلی بیشتر باشد.
...0935
آقای مطهری به خبرنگاران اعلام کرد آزادی مطبوعات در دوران دولت یازدهم کمتر از زمان دولت سابق است. زمان به‌سرعت برای دولت آقای روحانی در حال گذر است.
...0910
اگر قرار باشد هاشمى آنگونه که عده‌ای می‌خواهند باشد که هاشمى نیست، هاشمى شناسنامه انقلاب است. معلوم است که درقالب عقل‌هاى کوچک نمی‌گنجد. هاشمى بسان مالک‌اشتر براى امام بود، امین‌ترین و نزدیک‌ترین یار امام و فرمانده جنگى بود که یک وجب از خاک وطن جدا نشد. هاشمى اسطوره انقلابى است که معجزه قرن توسط امام لقب گرفت امثال هاشمى، بهشتى و مطهرى انقلابیون بزرگ قبل و بعد از انقلاب‌اند چون اینها درمکتب تربیتى خمینى بزرگ شده‌اند چه در قید حیات باشند، چه نباشند راه و رسمشان هست.
...0917
باعرض سلام. در ایام تکریم وغبارروبی مساجد، اگر ملاحظه کردیم مصحف شریف چه در مساجد و چه در منازلمان گرد گرفته است باید خودمان را در مقام خودسازی حسابی ملامت و متنبه کنیم، زیرا اگر گرد به کتاب قرآن کریم نشسته باشد، انگار به دل و روح ما نشسته است.
...0938
باسلام. ایرانسل نسبت به سیم کارت‌های مزاحم که نام و مشخصات صاحبشان نامعلومه جوابگو باشد.
...0911
اینکه بگوییم تحریم‌ها مشکل اصلی مملکت نیست، کافی به‌نظر نمی‌رسد، باید راه‌حل جایگزین اعلام کنیم و بگوییم که خود تاکنون چه قدمی در این راه برداشته‌ایم؟
...0910
وقتی می‌خواهیم با پرخاش حرفمان را به کرسی بنشانیم و کم می‌آوریم، متاسفانه از فرمایشات بزرگان هزینه می‌کنیم! که این روش صحیحی به نظر نمی‌رسد.
...0935
دنیا، دنیای گردن‌کشی نیست. دنیا، دنیای علم و هنر است.
...0935
کسانی که پرورش‌دهنده و حامی چپاولگران و اختلاس‌گران هستند به طور ضمنی می‌توانند شریک جرم آنان باشند.
...0935
احضاروزیرارشاد به مجلس بیانگر آن است که اصولگراها دوست دارند فقط و فقط حرف، حرف خودشان باشد و بس.
...0935
بگم بگم این بود؟ به امید بهروزی که دریایی آرام و پر از صداقت و معنویت داشته باشیم و تمام انسان‌ها از نظر فرهنگی غنی و از نظراقتصادی متمکن باشند که از چنین شرایطی انسان آرمانی گیر خواهیم آورد!
...0935
باسلام. جناب آقای مظفری همین که پیام‌های مردمی چاپ می‌کنید ازجنابعالی و همکارانتان سپاسگزاریم، اگر لطف بفرمایید خبرنگارتان به روستاها بیایند و مشکل مردم را از نزدیک بپرسند شاید کمکی باشد برای شایسته‌سالاری.
...0918
چرا برخلاف سیره و عرف و نظر بزرگان دینی از جمله امام راحل(ره) عده‌ای به فکر دولتی‌کردن مساجد افتاده و استقلال و مردمی بودن مساجد را تهدید می‌کنند؟ امروز از طریق مجلس شورای اسلامی به هیئت امنای مساجد تعیین تکلیف می‌کنند فردا در خصوص شیوه انتخاب اعضای هیئت امنای مساجد، پس فردا به انتخاب ائمه جماعات مساجد و....
...0910
پیام های مردمی در صفحات2-8-9
بعضی ازافراد گروه داعش می‌توانند عنصری عقده‌ای و تحقیر شده باشند که در گذشته با آنها به‌صورت اخلاقی و انسانی برخورد نشده است.
...0935
باعرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. خوشبختانه نظارت برکیفیت بنزین داخلی، زیرنظرسازمان استاندارد قرارگرفت، اما به‌طور قطع و یقین کیفیت سایر فرآورده‌های نفتی نیز نیاز به نظارت و کنترل دارند، زیرا همگی از پالایشگاه‌ها تولید و پخش می‌شوند، لذا انتظار می‌رود که آنها نیز تحت نظارت این سازمان یا مراجع دیگر قرار بگیرند.
...0938
باسلام. رونمایی از روبات جراح سینا اگر چینی نباشد افتخار بزرگی است برای ایران.
...0918
آفرین بر قوه‌قضائیه و شخص آیت‌الله آملی لاریجانی، به مفسدان بیت‌المال رحم نکنید.
...09183
تعدادی باند پزشکی در بعضی از شهرها به‌واسطه تبانی و زیرمیزی افراد مشخصی را سفارشی عمل می‌نمایند. لطفا دست‌اندرکاران محترم اقدامات لازم را مبذول نمایند.
...0913
باعرض سلام و درود بی پایان و خداقوت. عوامل موسسات مالی واعتباری غیرمجاز نسبت به پایبندی به ضوابط و قوانین بانکداری اسلامی هیچ نوع تعهدی نداده‌اند، لذا بانک مرکزی به عنوان ناظر اصلی در واکنش ضمن خودداری مطلق از انواع حمایت ها به این موسسات غیرقانونی، جهت حفظ امنیت و جلوگیری از اختلاس و فسادهای اقتصادی در آینده، پیگیر تعطیلی همه آنها در هر نقطه از کشور بشوند.
…0938
باعرض سلام وادب واحترام و ارادت فراوان و خداقوت. تلویزیون پرمخاطب ترین و در دسترس‌ترین رسانه ای است که می تواند اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان را در تابستان به نحو شایسته و آسان پر کند، انتظار ویژه می رود با تهیه ویژه برنامه‌های مخصوص برای این عزیزان، زمینه های خلاق‌تر و شکوفاترشدن استعدادها و توانمندی‌های علمی و فنی آنها برای مقاطع آینده فراهم بشود.
...0938
یک مرکز آموزش عالی دزفول در محوطه شهر تاریخی ایوان کرخه بدون توجه به حفظ آثار باستانی مشغول کشاورزی است که به‌زودی این آثار از بین خواهد رفت.
...0910
روی بسیاری از ظروف دوکیلویی ماست‌های محلی غیراستاندارد و کارگاه‌های ماست‌بندی کلمات (پاستوریزه و هموژنیزه) نوشته و چاپ شده است که ابدا صحت ندارد، چرا متخلفان سودجو تحت تعقیب قانونی قرار نمی‌گیرند؟
...0913
قابل توجه عده‌ای، امام صادق فرمودند: دشنام‌دادن، هرزه‌گویی و سخن درشت گفتن ناشی از نفاق و دورویی است.
...0912
از قوه قضائیه جهت صلابت در حکم صادره «م.ه» و پیگیری پرونده بقایی متشکریم.
...0938
با سلام. من جواب پیامم را امروز بیست و یکم خواندم. جوابتان برایم قابل احترام است. ده سال است روزنامه شما را می‌خوانم به خاطر مطالب منطقی وحتی‌الامکان واقعی‌تان ولی از اینکه از قانون در مملکتمان صحبت کرده بودید، تعجب کردم چون مدت مدیدی است که غیر از بی‌قانونی چیزی نه دیده و نه شنیده‌ام البته با عرض معذرت منتظر جواب نیستم .
...0912
جناب سردار دکتر قالیباف، شهردار محترم! لطفا فعلا سیاست را کنار بگذارید و به مدیریت سازمان تحت امر خود بپردازید؛ فقط درتهران می‌توان دید که زباله‌های حاشیه خیابان، توسط اکیپ‌های مختلف شهرداری به ترتیب داخل جوی و زباله‌های جوی مجددا به حاشیه خیابان و سپس به میان شمشادهای فضای سبز حاشیه خیابان و بعد به پیاد‌رو ریخته شود! هر زمان خواستید می‌توانم فیلم آن را تهیه کنم.
...0912
دولت محترم از بابت قول‌هایی که در مورد رونق کسب و کار و پرداخت مطالبات پیمانکاران واعتبارات پروژه‌های عمرانی دادید و گاهی عمل نکردید، متاسفم. از دولت سابق امیدی برای عمل به قول‌هایش نداشتیم ولی شما چرا؟ آقای نوبخت قول‌های شما از جنس قول دولت قبل بود. به‌قول حافظ ما ز یاران چشم یاری داشتیم/ خود غلط بود آنچه ما پنداشتیم
...0914
مهندسم یعنی با محاسبات و آمار مانوسم. وام هشتاد میلیونی آقایان با در نظرگرفتن سود سپرده اولیه که از بابت چند دوره در بانک ماندن آن باید حاصل شود ولی در عمل پرداخت نمی‌شود لذا از جیب متقاضی برداشته شده است، بیش از 2/24 درصد می‌شود. چهارده درصد و... کذب محض است. لطفا مجری طرح دوباره از این وام رونمایی فرمایند!!!
...0914
وقتی که دولت مطلوب اصلاح‌طلبان سر کار می‌آید پیام‌های قدیمی‌ترین مخاطبانتان که قطعا از سردلسوزی است دیگر چاپ نمی‌کنید انگار به هر آنچه می‌خواستید، رسیدید و این بی‌تفاوتی از آن ناشی می‌شود! مصداقش دو بار عدم چاپ پیام من در مورد وزیر بهداشت است. نتیجه اینکارها روی کار آمدن دوباره دولت احمدی‌نژاد است یا نظیر او. می‌گویید نه!
...0914
پیام های مردمی در صفحات2-8-9


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام