کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 24 آذر 1398   Sunday 15 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 26 دی 1395

صفحه خبر: اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری مصوبه مجلس در رابطه با کاهش ۳۱ درصدی حوادث رانندگی تا پایان برنامه ششم، گفت: برای تحقق این مهم باید برنامه عملیاتی و زیرساختی تعریف شود. جلیل مختار در گفتگو با خانه ملت، در مورد مصوبه مجلس در رابطه با کاهش 31 درصدی حوادث رانندگی به نسبت تعداد 10 هزار خودرو تا پایان برنامه ششم، افزود: برای تحقق این مهم باید برنامه علمیاتی و زیرساختی تعریف شده، همچنین به ارتقای شاخص‌ها باید توجه داشت تا بتوان بر اساس فرآیند برنامه ششم حرکت کرد و چنانچه این موضوع تنها روی کاغذ و در حد برنامه باشد هیچ توفیقی در کاهش سوانح رانندگی حاصل نخواهد شد.
وی ادامه داد: تا زمانی که خودروسازان خود را مقید به رعایت استانداردها ندانند، رانندگان نکات ایمنی را رعایت نکرده، همچنین جاده‌ها بهسازی نشود، نمی‌توان به کاهش حوادث رانندگی در کشور هیچ‌گونه امیدی داشت. وی با بیان اینکه برای کاهش سوانح رانندگی باید تمامی‌عوامل موثر در سوانح را از بین برد، تصریح کرد: در بروز سوانح رانندگی نمی‌توان تنها رانندگان را مقصر دانست بلکه باید به این موضوع توجه داشت که آیا جاده‌ها و خودروهای ما از استانداردهای لازم برای کاهش سوانح برخوردار بوده و برای نیل به این مهم گام برداشته‌ایم؟ آیا خودروسازان تاکنون خود را مقید به استانداردسازی خودروهای تولیدی کرده‌اند، همچنین تا چه اندازه در جهت تقویت فرهنگ رانندگی در کشور گام برداشته‌ایم.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام