کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397   Sunday 22 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 22 دی 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه رشد نرخ ارز بزرگترین اخلال و ضربه به اقتصاد کشور است به طوری که
یک عمر تلاش‌های صادقانه و خستگی ناپذیر
عوامل خدمتگزار درکنترل و
نظم اقتصادی را به باد می دهد!مضافا اینکه این موضوع باعث فشار بیشتر به اقشار ضعیف و فقیر جامعه می‌شود، لذا در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل جلوگیری از رشد تورم و قیمت‌ها از اهم ضروریات است.
...0938
حال که ترکمنستان صدور گاز به کشورمان را قطع کرده و از طرفی با وجود آلودگی هوا بهترین راه قطع صدور برق به کشورهای دیگر است تا هم در مصرف برق صرفه جویی شود و هم از آلودگی هوا جلوگیری شود.
...0914
چرا این همه در رشته حقوق دانشجو گرفته می‌شود؟ باید طبق نیازهای هر منطقه دانشجو گرفته
‌شود. جواب این همه لیسانس حقوق بیکار را چه کسی باید بدهد؛ مقامات وزارت علوم یا مجلس؟
...0919
دانش‌آموزان شین‌آبادی مگر چند نفر هستند که بعد از این همه مدت بودجه برایشان تزریق نشده؟
...0918
در پیامی آمده که برخی در کنار سیاست‌های دولت احمدی نژاد به ثروت‌های باد آورده دست یافتند این موضوع را می‌توان اینطور تعریف کرد که سیاست‌های دولت قبل امکانات فراوانی را برای غارتگران بیت‌المال فراهم کرد. انحلال سازمان برنامه و بودجه، انحلال شورای پول و اعتبار ، وام‌های نجومی بدون وثیقه و بدون بازپرداخت، قطع ارز دارو و اختصاص آن به ورود اتومبیل‌های میلیاردی تغییرات دستوری در مقررات بانکی و ...
...0912
پیشنهاد می‌کنم مسابقه‌ای بین پیام دهندگان بگذارید به این شرح که سرمقاله‌ای بنویسند برای چاپ در روزنامه کیهان که اگر غیر از آقای قدوسی فرد دیگری مثلا از اصلاح‌طلبان مطالب یک جلسه محرمانه را منتشر می‌کرد.
...0912
رئیس‌جمهور ترکیه در سیاستی اشتباه چند سال از افراط‌گرایان داعش پشتیبانی کرد اجازه ارسال اسلحه به سوریه و آموزش نظامی در ترکیه به آنها داد حال که می‌خواهد در اثر فشارهای بین‌المللی سیاست خود را تغییر دهد داعش بلای جانش شده است. کشتن سفیر روسیه و حمله فردی مسلح به مسلسل به یک کلوپ شبانه در شب سال نو نتیجه آن است .
...0910
جناب آقای دکتر ظریف وقتی ترامپ می‌گوید سر آنها کلاه گذاشته و گولشان زده‌اید دیگر گوشی برای قبول حرف‌های مخالفان داخلی‌تان نمی‌ماند نام نیک شما برای همیشه در قلب این ملت حک شده و پاک شدنی نیست به وجودتان افتخار می‌کنیم و بوسه بر دستان توانمندتان می‌زنیم، خداوند حافظتان باشد.
...0918
سلام.جناب آقای نعمت زاده، وزیر صنعت،هزار میلیارد ثروت را از کجا آورده‌اید به کجا می‌خواهید ببرید؟بدهید به مردمی که به نان شب محتاج هستند.
...0919
اقتدار نظام هیچ‌وقت مورد خدشه و تهدید قرار نگرفته، چرا که از اول انقلاب مردم پشتیبان آن بوده‌اند.
...0935
مسئله روابط اقتصادی و سیاسی با دنیا البته با هوشیاری،ارتباطی با اعتماد داشتن ندارد و تفاوت زیاد است.
...0935
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
بعد از گذشت قریب دو سال از بازنشستگی در وزارت آموزش و پرورش هنوز حق مرخصی و سایر مطالبات پرداخت نشده است. وزیر به جای اینکه در سال 93 به فکر تامین اعتبار و پرداخت پاداش و مطالبات بازنشستگان باشد فقط به فکر این بود که در روز مقرر افراد را بازنشسته نماید بنده به علت اینکه دوران تحصیل هم در مراکز تربیت معلم بودم زمان تحصیل را جزو سنوات محسوب کرده و بعد از قریب 23 سال خدمت مجبور به بازنشستگی شدم در حالی که دوست داشتم که ادامه خدمت بدهم. آن تدبیری که آقای رئیس در زمان انتخابات می‌گفت در آموزش و پرورش جایش را به بی تدبیری و ناامیدی داده است. عملکرد این دولت در ارتباط با بازنشستگان بسیار بد و ناامیدکننده است.
سید: سلام. متاسفانه تو جامعه نیستید قشنگ با مطرح کردن اسم احمدی‌نژاد دارید مطرحش می‌کنید.این یعنی شکست.
حقی: با سلام خدمت مدیریت محترم لطفا به این آقای سعیدیان که قلم خوبی دارد بگویید در مورد صندوق‌های بازنشستگی هم بنویسد ما عمرمان را برای ذوب آهن دادیم الان که بازنشسته شدیم میگن پول نداریم.
مرتضی: خلاف‌گویی شجاعت نمی‌خواهد حماقت می‌خواهد.
مرتضی: آفتاب یزد را روزنامه‌ای بسیار معقول و اصلاح طلب به معنی واقعی و دور از جنجال و در میان مطبوعات دارای روش بسیار معقول و خدمتگزار و آشنا و کوشا به وظیفه روزنامه نگاری می‌دانم و برای مدیر و کارکنانش آرزوی موفقیت دارم.
سلام بر آفتاب !طرف صحبت من جناب وزیر بهداشت است : همه ما پزشکی را رشته ای مقدس و پزشکان را فرشتگان سفید پوش می‌دانیم! اما آنچه برای من رخ داد تمام باورهایم را به هم ریخت ! براساس سوگند نامه پزشکی در ایران پزشک سوگند یاد می‌کند که سلامت و بهبودی بیماران را بر منافع مادی و نفسانی خود مقدم بدارد. دوم دی ماه به دلیل تب وتشنج نوه هجده ماهه ام را به همراه دختر ودامادم به بیمارستان. ... بردیم بیمارستان خصوصی که حتی از دادن ابتدایی‌ترین کمک‌های پزشکی هم ناتوان بود و ما را به بیمارستان دولتی... زنجان فرستادند. ما حدود یک ساعت در اورژانس این بیمارستان بودیم اما با بی‌توجهی رزیدنت روبرو شدیم همینطور بی‌مسئولیتی و عدم توجه پرستارهای اورژانس. وقتی هم با اعتراض شدید ما روبرو شدند به دلیل لجبازی علنا وصراحتا اعلام کردند که هیچ
کمکی به طفل بی‌گناه ما نمی‌کنند. این لجبازی باعث بروز دومین تشنج نوه معصوم من شد. باورم نمی‌شد یک انسان چقدر می‌تواند بی‌رحم باشد. آن‌هم در لباس کسی که باید نجات دهنده جان باشد نه گیرنده جان. آن هم یک کودک بی دفاع معصومی که زبان گفتن ندارد اما چشمان بی رمق او تنها خواستار دستی شفابخش برای دردش بود... جناب وزیر شما چه نامی بر این کار می‌گذارید؟این از وظایف شماست که پیدا کنید چرا پرسنل اورژانس یک بیمارستان اینچنین راحت و بی‌دغدغه می‌توانند از انجام وظایف خود سرباز زنند وظایفی که با جان انسان‌ها سروکار دارد. آن هم یک طفل بی‌گناه!
آفتاب یزد: این پیام را نمی‌توان به صورت کامل تصدیق کرد ولی از آن جهت که نظر مردمی است چاپ می‌گردد.
مهدی‌ها‌شمی چقدر به مرخصی می‌رود؟
آفتاب یزد: ایشان به مدت سه روز در مرخصی بودند و سپس بازگشتند به زندان و در این ایام به علت فوت پدرشان حضرت آیت الله هاشمی در مرخصی به سر می‌برند.
با سلام. دکتر حسن روحانی بهترین گزینه برای کاندیداتوری دوازدهمین دوره ریاست جمهوری است که برای همه واضح است هم در سیاست داخلی و سیاست خارجی کاملا موفق بوده است و...
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15
1139- اتوبوس‌های چینی بی‌آرتی با اینکه محصولات چین است اما تحت لیسانس شرکت‌ «مان» آلمان ساخته شده و دارای نشانه استاندارد است و کیفیت خوبی دارد. به نظر استفاده و خرید اتوبوس‌های روسی توجیه منطقی ندارد. (11/10)
1305- آقای قالیباف من قول می‌دهم اگر در انتخابات شرکت کنید به شما رای بدهم، اما تقاضایی دارم. این ایستگاه خط بی‌آر تی جاده ساده- شمال به جنوب در خیابان آیت‌الله سعیدی را حذف کنند. هر نیم ساعتی که یک اتوبوس می‌خواهد رد شود که آن را نمی‌بندند. این اتوبان، در شمال به جنوب آن گاهی ترافیک به آزادگان می‌رسد. مسیر 5دقیقه‌ای را 40دقیقه باید در راه بمانیم. لطفا رسیدگی کنید. (11/10)
1223- از مدیر مسئول آفتاب یزد آقای منصور مظفری به خاطر مقاله‌ای که درباره گورخواب‌ها نوشتند تشکر می‌کنیم. لطف کنند در مورد سهام عدالت هم قلم‌فرسایی کنند. همین طور مطالبی هم از استاد شجریان بنگارند.با تشکر (11/10)
1327- آقای محترم! شما خود راهنمای مردم هستید. آقای ظریف بخشی از سخنان خود را محرمانه گفت اما شما آن را رسانه‌ای کردید. شما باید امنیت ملی و مسائل ملی را رعایت کنید. آن وقت به‌جای آن، مسائل ملی را مطرح و بهانه‌تراشی می‌کنید و اجازه می‌دهید برخی مطالب به بیرون هم درج کند. (11/10)
1336- مخالفان دولت باید بدانند رای ملت با تخریب دولت کاهش نمی‌یابد و بیشتر هم می‌شود. مردم بیزاری خاصی نسبت به مخالفین دولت دارند حتی اگر از دولت اخیر هم نارضایتی‌هایی داشته‌باشند. (11/10)
1334- آقای قالیباف! هر چه شما علیه دولت و برجام حرف بزنید به ضرر خود شماست، چون مردم آن قدر به آگاهی رسیده‌اند که تشخیص بدهند برجام به نفع آنها بوده یا به ضرر آنها. به دوستان خود که علیه دولت و مردم عمل می‌کنند بگویید اگر مخالفان برای دولت مشکل آفرینی نکنند وضعیت بیکاری و مشکل معیشت مردم هم حل می‌شود. (11/10)
1457- نمی‌دانم کنترل موادغذایی در شهر تهران دست کدام ارگان است؟ سرتاسر خیابان نیاوران مغازه‌ها و فروشگاه‌های موادغذایی و محصولات و حتی تخم‌مرغ را که روی بسته آن درجه حرارت نگهداری کننده آن درج گردیده، متاسفانه برخی مغازه‌ها این مواد را در دمای بالای 16 درجه نگهداری می‌کنند که می‌تواند منجر به فاسدشدن محصول بشود. اگر هم اعتراضی کنیم. .. (11/10)
1414- این پیام را به چند نماینده مجلس نظیر آقایان نادر قاضی‌پور، رضا شیران، محمد اسماعیل‌سعیدی و. .. برسانید. این آقایان بهتر است اول به فکر کارتن‌خواب‌ها و گورخواب‌ها و دهها میلیون پسر و دختر مجرد از 20 تا 40 سال باشند بعد به فکر مسائل مربوط به کشور روسیه و پوتین و. .. (11/10)
1348- از گیلان تماس می‌گیرم. بازی صنعت نفت و سپاهان را دیدم. من تعجب می‌کنم آقای دایی از این فوتبال چه می‌خواهد! چرا تشنج ایجاد می‌کند؟ طلبکار است؟ نه داور را قبول دارد نه دیگران را. دایی که در اروپا بازی کرده باید حرکات و اصول حرفه‌ای آنها را یاد گرفته باشد. (11/10)
1754- در جبهه اصولگرایان حتی اگر کسی غیر از جلیلی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود باز شانس بسیار کمی برای پیروزی دارند. بسیاری از تحریم‌ها و مشکلات کشور نتیجه عملکرد همین تفکر آقایان اصولگرایان است. (11/10)
1750- برخی از آقایان طوری صحبت می‌کنند که انگار به جای همه مردم صحبت می‌کنند. درحالی که مردم رهبری دانا و باهوش دارند و در امورات خود از رهنمودهای رهبری معظم بهره‌مند می‌شوند این آقایان بهتر است به کار خود بپردازند و به جای دیگران تصمیم نگیرند. (11/10)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-13-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام