کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 04 تیر 1397   Monday 25 June 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 20 دی 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

در مطلب «عضویت شورای شهرم آرزوست» می‌خوانیم افرادی که تخصصی ندارند و دغدغه مشکلات شهری را ندارند بود و نبودشان تاثیری ندارد و اگر هم داشته باشد تاثیر مخرب و منفی است، بنابراین مردم باید به هوش باشند که امثال اینگونه افراد را که وجودشان همه چیز را تلف می‌کند به مراکزی که باید در خدمت مردم باشد راه ندهند.
...0912
سلام. ای کاش صدا وسیما و شبکه چهار و مطبوعات با محققانی امثال دکتر سید مصطفی محقق داماد و دکتر دینانی مصاحبه بیشتری انجام می دادند، چون آموزنده و جالب است.
...0913
یکی از عوامل‌ خشونت و استرس، نداشتن امید و هدف روشن است که انسان طی مراحلی از زندگی به پوچی می‌رسد و اگر یاری دهنده و روشنگری نباشد به دره سقوط می‌کند.
...0935
راه حل دادن اقتصادی و ابتکار و ابداع راه، برای تنزل قیمت‌ها، مهمتر از انتقاد بی نتیجه است.
...0935
ایران اگر به میدان عراق و سوریه رفت برای استمرار جنگ نبوده بلکه به خاطر اتمام جنگ رفته و خواهان جنگ در هیچ‌ کجا نیست.
...0935
نخبه و نخبگی چیست؟ واژه نخبه برای شخصیتی نابغه به کار می‌رود نه اینکه نخبه نداریم نخبگان واقعی زیاد هستند اما مشکل آنجاست که
نخبه سالاری نیست.
... 0918
به امید حل شدن مشکل فقر و نداری در سراسر کشورمان ایران .
...0933
واقعا تاسف آور است که در چاپ برخی از پیام‌های مردم این‌ همه
محافظه کاری الکی به خرج می‌دهید.
...0919
هر گوشه حدیث گور خواب است بدان/این گونه دسیسه ناصواب است بدان/از گور حسود گشت این دود بلند /این گور و مقیمش فتوشاپ است بدان(قنبر یوسفی)
...0911
فکر نکن که با یکی درد دل کنی سبک میشی...نکن بد جور سبک میشی(قنبر یوسفی)
...0911
همانطورکه مستحضرید؛ الان اوضاع استخدام برای جوانان، مطلوب نیست و اصولا استخدام نیست و در ارگان‌هایی هم که استخدام هست
( اعم از دولتی وخصوصی) اکثرا از بین متقاضیان، فارغ التحصیلان رشته حقوق قضایی را می‌گیرند و دست رد به سینه
فارغ التحصیلان رشته فقه و حقوق اسلامی
می‌زنند وعلی‌رغم اینکه 2رشته فقه و حقوق اسلامی و حقوق قضایی؛
شباهت های بسیار دارند؛ فارغ التحصیلان رشته فقه و حقوق اسلامی، مهجور واقع و از گردونه استخدام ها خارج می‌شوند . تمنا داریم تدبیری برای جذب و استخدام دانش آموختگان رشته فقه و حقوق اسلامی شود. سالهای جوانی و شادابی در حال طی شدن است و ما به علت اینکه کار و درآمد نداریم، نمی‌توانیم زندگی تشکیل دهیم.با سپاس.
...0914
چهارم ربیع الثانی ولادت باسعادت امامزاده واجب التعظیم،حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)که علومقام و جلالت شان آن حضرت با روایت 180حدیث بدون واسطه از سه امام معصوم(ع) و صاحب کتاب خطب امیرالمومنین(ع)اظهر من‌الشمس بوده تبریک و تهنیت باد.خداوند تبارک و تعالی به همه مومنین و مومنات توفیق عنایت فرماید تا با زیارت حرم مطهرشان در ری امید ثواب زیارت حضرت سیدالشهدا(ع)در کربلای معلی را داشته باشند.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-17-18 -19
در مورد مطلب «تلاش مجلس برای تسهیل شرایط پرداخت جریمه برای مشمولان غایب» خواستم بگم نداریم، در خرج زندگی و زن و بچه هامون مانده‌ایم.
آقای میرسلیم همه ماشاءالله در این چند سال در حال خدمت بودند که وضع اینطوریه؟
محمد: باسلام و احترام
درخصوص سوالات درس جزای آزمون وکالت امسال حرف و حدیث و اعتراضات بسیار است به استحضار می‌رسانم که دوستان داوطلب در سایت اختبار زیر قسمت پاسخ‌های اعلامی اسکودا برای 5 سوال کاملا غلط بوده و طبق قانون و کتاب نیست و کاملا سلیقه ای می باشد که این خود تاثیر زیادی بر روحیه جوانان ما که یک سال بلکه بیشتر دارند درس
می خوانند و زحماتشون با این برخوردها به هدر میره که نادرست می باشد و دادمان هم به جایی نمی رسه تو را خدا منعکس کنید.
احمدی: از دیدگاه و تحلیل جناب قاسم محبعلی تقدیر و تشکر می شود.
جدا چه زمانی این مشکل گردشگری حل خواهد شد . به گفته آقای اروجی آمار مستند ، بهنگام و قابل‌اطمینان زیربنای سرمایه‌گذاری در این صنعت درآمدزا و اشتغال‌آفرین هست .
مطلب گاف نجومی عالی، تشکر
محمود ثنایی:مقاله «خاورمیانه به کدام سو می‌رود؟ » مطلب بسیار خوبی است تقریبا تمام مسائل را با زبان بسیار شیوا و روان مطرح کرده است متشکرم.
یوسف نیری:اول اینکه شما به دروغ‌های عامدانه کواکبیان اشاره‌ای نکردید: اول از همه در ابتدای برنامه گفت من فکر می‌کردم برنامه یک طرفه است در حالی که الان اومدم دیدم مناظره هست، در حالی که از صبح همه می‌دونستند که برنامه مناظره هست با حسین شریعتمداری و از طرفی خود کواکبیان هم توئیت کرده بود که امشب با شریعتمداری مناظره دارم ، آفتاب یزد به راحتی از کنار این دروغ گذشت.
1- بحث کترینگ از طرف وزارت راه تکذیب شد اما شما به دنبال دلایلش رفتید و بررسی کردید که وزارت راه راست می‌گوید که شریعتمداری را متهم به
گاف دادن می‌کنید؟ افتتاحیه کترینگ را جناب آخوندی شرکت کرد و تصاویرش هم موجوده.
2- در بحث IPC، مهم داشتن 150 ایراد است ، یک متن قرارداد 150 ایراد ازش درآمده است و شما به راحتی از کنار این می‌گذرید ؟ متنی که قرار بود ژنرال بیژن به زور به ملت ایران قالب کند.
3- بحث 108 نفر در همفکر بودن مطرح است یا برخورد با افرادی که معوقات بانکی دارند؟ چرا بحث ها رو سیاسی می‌کنید ؟ شریعتمداری بیشتر به معوقات بانکی پرداخته است یا کواکبیان؟ همین دلیل کافی‌ است که در مبارزه با فساد چه کسی پشت دوستانش است و چه کسی نیست.
4- پاره کردن برجام که گاف نیست وقتی متن اصلی روزنامه را خود شریعتمداری خواند و دلیلش از پاره کردن را هم بیان کرد. برجام خسارت محض است و
پاره کردنش به نفع کشور.
5- راستی عراقچی کجاست ؟
فی الواقع گاف نجومی را در برجام گازی باید جستجو کرد.
با سلام مطلب «گاف نجومی » با متانت نوشته نشده ؛ انگار با دستپاچگی و هیجان بوده و کاریکاتورتون هم گویای همین مطلبه؛ قدری عجله کردید.
واقعا برای اون استدلالاتون اسفند دود کنید که ثابت کردین حرف های آقای شریعتمداری اشتباه هست! چقدر متقن و روشن بود مچ گیریتون!
لطفا حسین شریعتمداری را اذیت نکنید..
پیام‌های مردمی در صفحات2-17-18 -19
0324- با وجود ابلاغ دستورالعمل‌های متعدد و بخشنامه‌های مکرر متاسفانه هنوز در برخی ادارات و سازمان‌ها افراد بازنشسته‌ای را می‌بینیم که با اشغال نمودن پست‌های سازمانی جای افراد ذیصلاح را پر نمودند و حاضر به واگذاری شغل‌های خود به افراد نیازمند به کار و کسب برای ارتزاق خانواده‌هایشان نیستند. از آنجا که اغلب این افراد بازنشستگان ادارات دیگر هستند ضروری است در این مورد اقدامات لازم و دستورالعمل‌های لازم‌الاجرا
صورت گیرد. (10/10)
0047- به آقای هاشمی وزیر بهداشت بفرمایید اینکه می‌فرمایید پارازیت سرطان‌زا نیست معاونتان قبلا‌ چیز دیگری گفته‌اند. برای حرف معاون خود ارزش قائل شوید. (10/10)
0031- از اصفهان تماس می‌گیرم. بالارفتن قیمت دلار عده‌ای که مقداری دلار دارند را خوشحال می‌کند. حتی آنان که زیرصددلار دارند. درحالی که این وضعیت به گرانی‌ها دامن می‌زند و دود آن به چشم مصرف‌کنندگان کالاهای خارجی و ایرانی می‌رود، لذا بهتر است دولت فکری اساسی برای این وضعیت نامناسب بکند که ارزش پول ملی را هم کاهش می‌دهد. (10/10)
2347- رئیس شورای شهر تهران بعد از قرن‌ها با مطبوعات صحبت کرد. یا شاید جرات و جسارت پیدا کرده. باید شهرداری و شورای شهر همه جا را چراغانی کرده و جشن پایکوبی برپا کند که مهدی چمران حرف زده است. هم در تلویزیون هم با خبرگزاری‌ها البته حرف اتمی هم زده است مثلا‌ گفته خودروهای کاربراتوری هنوز در تهران تردد می‌کنند. یعنی در شهرهای دیگر جمع‌آوری شده در تهران هنوز این کار صورت نگرفته؟( !12/10)
2153- این چه بدعتی است سر بازنشستگان درمی‌آورند. وجداناً ببینید کسانی که کارهای سخت می‌کردند. درست که مدرک تحصیلی بالا‌ نداشتند اما کارشان خیلی سخت بوده است. اما برخی فقط سال‌ها امضا زدند و حقوق‌های بیجا گرفتند. آدم می‌شناسم 6 کلاس سواد دارد اما آن قدر کارش خوب بوده که اگر یک روز اداره نمی‌آمد نبود او کاملا‌ مشخص بود، درحالی که رئیس‌ اداره اگر یک روز نمی‌آمد کسی نبود او را حس نمی‌کرد( !12/10)
2059- قانونی که در مجلس برای ایثارگران تصویب شده چه موقع قرار است اجرا شود؟ خیلی‌ها حتی فوت کردند.
تا کی باید منتظر بمانیم؟ (12/10)
2058- جوان‌هایی که به خدمت نرفته‌اند را ببخشند. چون الان اکثر آنها زن و بچه‌دار هستند. شاید مشکل داشته باشند و قدرت خرید سربازی را هم ندارند. به چه کاری می‌آید که اینها سربازی بروند یا نروند. سربازی آنها را ببخشند. (12/10)
2001- ما مردم خسته شدیم از بس که برخی به جای آنکه عامل همدلی و اتحاد در جامعه باشند تفرقه‌ ایجاد می‌کنند مثلا‌ می‌گویند هاشمی با رهبری فاصله دارد، یا صحبت‌های دیگر. باید به آنها گفت کاش برخی‌ها مثل آقای هاشمی دوستدار رهبری باشند. برخی می‌خواهند دودستگی ایجاد کنند درحالی که آقای هاشمی در خط رهبری است. اینها می‌خواهند انتقام بگیرند.(12/10)
1924- در کشور ما برخی آشکارا به رئیس‌جمهور محترم توهین می‌کنند راست راست هم راه می‌روند به کسی هم پاسخگو نیستند و خودسرانه به رئیس دولت توهین می‌‌کنند.(12/10)
2308- خبر واگذاری کاروانسرای ... به سازمان گردشگری کاری بسیار خوب اما دیرهنگام بود. خدا را شکر که سازمان گردشگری با استفاده ماده 88 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که مصوبه مجلس است آن را به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی واگذار کرد. خواهش داریم نظارت دقیق و مستمر برعملکرد آنها داشته باشند. (13/10)
پیام‌های مردمی در صفحات2-17-18 -19


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام