کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397   Sunday 22 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 19 دی 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1917- لبوی داغ و مزاحمت‌های شهرداری! سدمعبر از نگاه شهرداری، ممنوع است و این موضوع باعث شده چرخ‌دستی‌های لبوفروشان در هوای سرد زمستان به‌وسیله ماموران سدمعبر جمع‌آوری و به شهرداری‌ منتقل شوند. وقتی بیکاری و مشکلات اقتصادی و معیشتی بیداد می‌کند و عده‌ای از روی ناچاری به لبوفروشی روی آورده‌اند،‌ تکلیف‌شان چیست آیا باید از دیوار خانه‌های مردم بالا روند و دزدی کنند؟(10/10)
1818- کمبود اتوبوس از میدان امام خمینی(ره) به میدان قدس و بالعکس موجب نارضایتی مسافران این خط شده است. صبح‌ها که ازدحام مسافر از میدان امام خمینی بیشتر است، ضرورت دارد مسئول خط اتوبوس‌هایی که مسافران کمتری دارد، به این خط بفرستد تا مسافران بتوانند به‌موقع به کارشان برسند.(10/10)
1519- آقای کریمی، سردبیر روزنامه آفتاب یزد، 8 دی در یادداشت صفحه اول درباره بازی‌های موبایلی "کلش"، نوشت. جای قدردانی دارد. (10/10)
1516- چرا بیشتر مواقع جاده اندیشه با اینکه چراغ و لامپ هم در وسط جاده نصب شده است، خاموش و تاریک است؟‌(10/10)
1412- بخش قابل توجهی از صفحه آخر روزنامه را به بررسی نشریات اصولگرا اختصاص داده‌اید که هم موجب اتلاف وقت فرد یا افرادی که مطالب را تهیه می‌کنند می‌شود و هم اینکه مطالب مهم‌تر و پُربارتر بر زمین می‌ماند. بهتر نیست وقت با ارزش‌تان را برای چاپ این‌گونه مطالب هدر ندهید؟‌(10/10)
1648- ضمن تشکر از روزنامه خوبتان. خواستم عرض کنم متاسفانه فوت دنیا فنی‌زاده عروسک گردان کلاه قرمزی بسیار باعث اندوه و تالم ما شد. اما چیزی که بیشتر نگرانمان می‌کند افزایش میزان سرطان‌هاست که در سنین پایین هم درحال افزایش است. دلایل و راهکارهای پیشگیری آن باید در طرح‌های ضربتی مورد بررسی وزارت بهداشت قرار بگیرد. افزایش آمار سرطان‌ها نگران‌کننده است. (10/10)
1606- پیام‌دهنده‌ای در روزنامه آفتاب گفته‌اند دولت قبلی دلار را به چهار برابر رساند اما در زمان دولت روحانی هم به 5 هزار تومان می‌رساند. یعنی فقط یک برابر گران‌تر شده است. اما این را توجه کنند گوشت کیلویی چند بوده حالا‌ کیلویی 45 هزار تومان شده است. تورم چه قدر بالا‌رفته. نفت قبلا‌ صادر نمی‌شد، الان صادر می‌شود. برجام اجرا نشده بود حالا‌ اجرا شده. چندمیلیارد پول‌های بلوکه شده ما بازگشت. باید اینها را در نظر بگیریم. پس تلاش دولت احمدی‌نژاد از روحانی بهتر بوده. (10/10)
1420- باید در سالگرد شهید بزرگواری چون شهید چمران به جای آنکه فقط یکسری حرف‌ها را از او بزنیم به گفته‌های او جامه عمل بپوشانیم. در وجود شهید چمران تقوا یک معیار اساسی بوده است. اما تقوا هم تعریف دارد فقط ریش گذاشتن نیست. برخی به اسم تقوا سوءاستفاده می‌کنند و رقبای خود را به رسم بی‌تقوایی با قلدری می‌خواهند از میدان به در کنند. اینها با تقوا نیستند. (10/10)
1128- از لاهیجان تماس می‌گیرم. روزهای عادی همیشه زانوی غم به بغل داشتیم اما دلمان خوش بود حداقل روزهای جمعه رادیو تهران برنامه صبح جمعه با شما منزل ما را صبح جمعه شاد می‌کرد که آن هم متوقف شد. با تشکر (10/10)
آفتاب یزد: البته برنامه طنز دیگری از رادیو تهران صبح‌های جمعه پخش می‌گردد که جایگزین صبح جمعه با شما شده اما ظاهرا بسیاری طرفدار برنامه قبلی هستند.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
«بتمرگ» واژه بد ضد فرهنگی‌ است و باید قدردان افرادی باشیم که دنبال ساختن و سازندگی مادی و معنوی کشورند.
...0935
در این کشورخیلی آدم‌ها‌ هستند با سیلی صورت خودشان را سرخ نگه می‌دارند هیچ گونه حقوق مفت هم از دولت نمی‌گیرند، هیچ گونه بیمه هم نمی‌گیرند، حتما باید در این کشور در گور بخوابی تا به دادت برسند؟
...0918
سلام. آقای مظفری! لطفا اگر دسترسی به دولت آقای روحانی دارید حتما به حضورشان برسانید اگر رای 15میلیون گندم کار را برای انتخابات می‌خواهد گندم را برای سال 96 با قیمت خیلی بهتر از امسال دستور بدهد بخرند. گندم کاران خیلی ناراضی هستند ما دوست نداریم بعضی‌ها‌ از آب گل آلود ماهی بگیرند حالا که دلار گران شده گندم وارداتی گران شده تو را به خدا به گوششان برسانید.
...0918
اگر بخواهیم از کارهای خوب آقای روحانی در آستانه انتخابات آگاهی رسانی کنیم باید خبرهایی مانند«تامین 80 درصدی نیاز غذایی کشور از تولیدات داخلی» را با حروف درشت و گزیده‌هایی از آن را مانند ذخیره سیلوهای کشور و کاهش واردات شکر و... را با حروف کوچک‌تر در کنار آن در صفحه اول چاپ می‌کردید تا همه بخوانند.
...0912
قطعنامه سازمان ملل در مورد توقف شهرک‌سازی توسط اسرائیل، گمانه‌زنی‌های بسیار در مورد ریاست جمهوری ترامپ، توافق اخیر در مورد آتش بس در سوریه، اقدامات نیروهای عراقی برای باز پس گیری موصل، تشدید اقدامات امنیتی برای مقابله با تروریست‌ها در شب سال نو، آغاز به کار دبیرکل سازمان ملل در کنار تمام این مسائل که بازتاب جهانی دارد باید کاندیداتوری آقای میرسلیم توسط موتلفه را اضافه کرد تا جهانیان در جریان تمام مسائل قرار بگیرند.
...0912
باعرض سلام وادب واحترام فراوان وخداقوت. از اقدام خداپسندانه و خالصانه و بی نهایت قابل تقدیر نهادهای خیریه‌ای مانند کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در تاسیس زائرسراها در مشهد الرضا (ع) کمال تشکر و قدردانی می‌کنیم.
...0938
سلام.چرا به شهر الوند قزوین روزنامه آفتاب یزد نمی‌آید، تنها روزنامه آفتاب یزد هست که به الوند قزوین نمی‌آید؟
...0910
باعرض سلام و درود بی پایان و خداقوت. از عزیزان رسانه ملی به خاطر درج ترجمه‌های آیات شریف کلام ا...مجید در حین تلاوت یا پس از آن نهایت تشکر و قدردانی می‌کنیم. جا دارد موکدا متذکر شد اصل تلاوت مصحف شریف بر تفکر و تدبر توام با عمل، عبرت و پند دستورات وحی شده خداوند عالمیان استوار است.
...0938
باعرض سلام و سپاس بی پایان وخداقوت. بهبودی 5600کودک مبتلا به سرطان با همیاری مردم که ثوابش برابر با نجات کل نفوس است،خبر بسیار مسرت بخش و پرافتخاری بود.به خدا قسم اگر همه افراد غنی و دارا در رسیدن وکسب آثار و فواید دنیوی و اخروی اینگونه همیاری‌ها‌ ذره‌ای تردید نمی‌کردند،بسیاری از مشکلات مردم و جامعه که نیازمند حمایت‌ها‌ی مالی مردمی بود به راحتی حل وفصل می‌شد.
...0938
کاش حسین شریعتمدار ی کاندید می‌شد تا بداند طرفدارانش چه اندازه هستند.
...0935
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
مسئولین مترو تهران لطفا یه سر به داخل واگن‌ها بزنن تا از مزاحمت‌ها‌ی دستفروشان اطلاع بیشتر پیدا کنن و به فکر چاره‌ای بیفتند. واقعا صدا و حضور دستفروشان آزار دهنده است.لطفا فکری بکنید.
در مورد مطلب « تلاش مجلس برای تسهیل شرایط پرداخت جریمه برای مشمولان غایب» خواستم بگم این جرایم غیر متعارف و نجومی و کمرشکن است.
رضا: هم جریمه پایه گذاشته‌اند هم جریمه مازاد چه خبره؟مگر سربازان غایب معدن طلا خالی کرده‌اند که این همه جریمه را بتوانند بپردازند؟
سلام و ادب - مگر سربازان غایب چی دارند؟ هیچ فکر کرده اید؟ اینها در تامین کرایه خونه مانده‌اند. به زور شکم زن و بچه‌ها‌شون را سیر می‌کنند.
در مورد یادداشت «همه متهم هستیم» خواستم بگم هم در پیشگاه حق و هم در پیشگاه خلق شرمنده‌ایم منتها این شرمندگی بستگی به مسئولیت و پستی که در نظام داشته و داریم هست هر چه مقام دولتی و اجرایی بالاتر درجه شرمندگی بیشتر مثلا یک رفتگر یا یک کارگر ساختمانی با ندادن مالیات که بحق صرف از بین بردن فقر وتکدی گری می‌شود و شده (به گفته مسئولین) درصدی و آقایانی که حقوق بالا می‌گیرند باید شرمنده باشند.
حجت: مسئولین محترم آفتاب یزد با سلام. دلیل مخالفت آقای زنگنه با آقای نعمت زاده آن است که ایشان می‌داند آقای نعمت زاده ده‌ها شرکت پتروشیمی دارد.
فکر نکنم خانواده آقای‌ها‌شمی تاثیر چندانی در انتخابات داشته باشند و همین طور که خانم‌ها‌شمی فرمودند که آقایان جلیلی و قالیباف برای مردم شناخته شده‌اند. خب مردم که بصیرت دارند.
چقدر دروغ باید بگین تا مردم را طرفدار خود کنید. قاسم محبعلی هم شد دیپلمات کهنه کار. بابا مردم که قدرت تفکر و تعقل دارن. میگه برجام یک شاهکار در تاریخ دیپلماسی دنیاست. این آقا میگه مذاکره یعنی معامله، مدرکش را از کجا گرفته.
«دوستی با روسیه و چین منجر به توسعه اقتصادی نمی‌شود» معامله با آمریکا و انگلیس چطور؟
سلام من یکی از خوانندگان روزنامه‌های اصلاح طلب هستم ولی هیچ‌گاه روزنامه شما را نتوانستم بخوانم چون نتوانستم صفحات را بازکنم، لازم است برای مطالعه روزنامه فخیمتان یک راهنما بگذارید که چگونه باید صفحات را انتخاب کرد.
آفتاب یزد:سایت روزنامه از ساعت 8صبح در دسترس است.
مرتضی یاس: در نوع نوشتن متن خود دقت بیشتری کنید. ناآگاهانه و یک‌طرفه قضاوت نکنید. قرون وسطی باشه یا قرن 21 و. .... باید دلیل و حرف مردم رو شنید و سپس متنی رو به چاپ رساند.
محمد اصغری: با عرض سلام و وقت بخیر خواستم بدونم که روزنامه آفتاب یزد در شهرستان بهارستان نمایندگی دارد یا خیر؟
آفتاب یزد: شما می‌توانید با نمایندگی ما در اصفهان به شماره 36673671-031 تماس بگیرید.
محمد: با سلام واحترام. درخصوص سوالات درس جزای آزمون وکالت امسال حرف و حدیث و اعتراضات بسیار است به استحضار می رسانم که دوستان داوطلب در سایت اختبار زیر قسمت نظرات پاسخهای اعلامی اسکودا برای 5 سوال کاملا غلط بوده و طبق قانون وکتاب نیست وکاملا سلیقه‌ای می‌باشد که این خود تاثیر زیادی بر روحیه جوانان ما که یک سال بلکه بیشتر دارند درس می‌خوانند و زحماتشون با این برخوردها به هدر میره که نادرست می‌باشد و دادمان هم به جای نمیرسه تو را به خدا منعکس کنید.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
2324- نماینده‌ای از پاکدشت (دکتر قمی) با انتقاد از سکوت در برابر فسادها گفته‌اند ما را چه شده که سه هزار یا چند هزار میلیارد از بیت‌المال کشور خارج می‌شود اما اتفاقی نمی‌افتد. بله، جناب قمی، برخی جناح‌ها معنی تاسف و خجالت را درک نمی‌کنند. (8/10)
2150- روزنامه چهارشنبه 8 دی صفحه 4 را می‌خوانم. مصاحبه‌ای با کسی کردید که شعار انتخاباتی او «هر گردی گردو نیست» است. من مصاحبه را خواندم خیلی خوب بود. اندازه چند فیلم طنز می‌ارزید. اگر ممکن است هر هفته با اینها مصاحبه‌ای کنید! واقعا مردم را با این مصاحبه‌ها شاد می‌کنید. (8/10)
2102- صحبتی با برخی دلواپسان دارم. چرا فکر می‌کنید 9 دی مختص به شما بوده؟ چرا راهپیمایی که مربوط به کل ملت بوده را به اسم خودتان مصادره می‌کنید؟ البته برخی از کسانی که در انتخابات دچار سوءتفاهم شده بودند متوجه شدند ضدانقلاب و سلطنت‌طلب‌ها دارند از این موضوع سوءاستفاده می‌کنند، لذا بسیاری از آنها در راهپیمایی 9 دی شرکت کردند و از کسانی که به مقدسات توهین کردند برائت جستند. پس دنبال تفرقه نباشید. (8/10)
1934- نمی‌دانم بین بنیاد شهید و بنیاد ایثارگران چه مشکلی وجود دارد. بودجه سربازان وظیفه دوران دفاع مقدس در سال 91 تصویب شده هر ساله هم با این مصوبه بودجه‌ای به سربازان تعلق می‌گیرد اما تا به حال ما هیچ حقوق و مزایایی دریافت نکردیم. آیا می‌خواهند این را پرداخت کنند یا خیر؟ (8/10)
1926- از اول انقلاب تا حالا‌ هر دولتی که روی کار آمد حداقل کارهایی برای مردم انجام دادند. آقای رجایی کمیته امداد را بنا کرد. آقای احمدی‌نژاد یارانه را راه انداخت اما آیا آقای روحانی نمی‌تواند حقوق سربازان زمان جنگ را که کارت ایثارگری دارند بپردازد که نام نیک ایشان در تاریخ به ثبت برسد. (8/10)
0914- برخی‌ها در کارهای گروهی وجدان کاری ندارند و به عناوین مختلف از زیر کار در می‌روند و بقیه که تعهد کاری دارند مجبورند کار آنها را هم
انجام دهند. ای کاش افرادی که مسئولیتی را قبول می‌کنند و بابت آن حقوق می‌گیرند، متعهد باشند!(10/10)
‌1017- بسیاری از مسئولان دولتی که سال‌ها صندلی ریاست را چسبیده‌اند و آن را رها نمی‌کنند، بهتر نیست جای خود را به دیگران دهند و استراحت کنند؟!(10/10)
‌1914- شیطنت‌های امیرحسین ذاکری در خردسالی! چهارشنبه 8 دی، دلنوشته آقای امیرحسین ذاکری با موضوع "مُهر و تسبیح اسباب دعاست نه نزاع"، مطالعه کردم و از شیطنت‌های ایشان هم در خردسالی و روزنامه‌نگاری در بزرگسالی مطلع شدم و لذت بردم. خدا ایشان را حفظ کند که با نوشته‌هایش، تلنگری هم به مسئولان می‌زند! ‌(10/10)
1512- تشکر از پیگیری‌تان، توزیع دیرهنگام روزنامه در شهرستان گرگان، با پیگیری‌های مجدانه‌تان رفع شد. خواستم از این طریق مراتب سپاسگزار‌ی‌ام را اعلام کنم. امیدوارم این رویه به‌طور مستمر ادامه یابد. (10/10)
1218- کاربن‌های دفترچه بیمه باعث شده بیماران هنگام مراجعه به مراکز درمانی برای تزریق با مشکل مواجه شوند؛ زیرا بدون نسخه پزشک از تزریق خودداری می‌کنند و خوانا نبودن دفترچه‌ها هم مزید بر علت شده است. از مسئولان سازمان تامین اجتماعی تقاضای رسیدگی داریم.(10/10)
1400- منصفانه نیست شهرداری منطقه 14 به وعده‌ای که داده، خلف وعده کند. ساکنان خیابان تکیه اکبرآبادی شمالی توقع دارند برای رفع آلودگی این محل که حالا بودجه برای ساخت سوله وجود ندارد، این مکان را آسفالت کنند.‌(10/10)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام