کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 15 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 02 اردیبهشت 1397   Sunday 22 April 2018
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

آفتاب یزد بر روی سرور های قدرتمند هاست ابری پارس پک میزبانی می شود

زمان انتشار: 18 دی 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

شنیده‌ها در کوی و برزن تکرار حرف‌های یازده سال قبل یعنی دوره پایان اصلاحات است نتیجه آن حرف‌ها شد هشت سال تورم و عقب‌ماندگی حتی پسرفت خواهشا مواظب حرف‌ها و تصمیمات خودمان باشیم که پشیمانی سودی ندارد.
...0918
دلواپسانی که اکنون زبان بازنشستگان شده اند چرا در زمان دولت قبل با تورم بالا سکوت اختیار کردند. دلسوزی‌تان هم رنگ و بوی سیاسی دارد.
...0918
باعرض سلام و سپاس بی پایان و خداقوت. با توجه به اینکه در فصل زمستان وضعیت سرد جوی هوا بسیار در حال نوسان و تغییر و تحول است اطلاع‌رسانی‌های مکرر و به موقع وضعیت آب و هوایی در رسانه‌ها باعث می‌شود تا هموطنان در سفرهای درون و برون‌شهری، خودشان را مجهز نموده و بدینوسیله از خسارات و تلفات سیل و باد در امان بمانند.
...0938
سلام دوستان آفتابی. یک سوال از رئیس جمهور محترم داشتم روحانی جان! آن کلید را چه شد ثروتمندان غنی‌تر فقیران فقیرتر شدند؟
...0919
از ابتدای ریاست جمهوری روحانی کارشکنی‌ها و سنگ اندازی‌ها‌ روز به روز افزایش یافت و هنوز بدون وقفه ادامه دارد.
...0918
در این کشور یا باید کنار چهارراه گل بفروشی یا باید بروی در قبر بخوابی تا بفهمند محتاجی وگرنه اگر ظاهرت آراسته باشد و صورتت را با سیلی سرخ نگه داری....
...0918
مردان دورو و ریاکار و چاپلوس در میان یک ملت، دزدان فضایل اخلاقی هستند.(کنفوسیوس)
...0935
هرکشوری که دارای معادن و منابع باشد خطر برای آن کشور بیشتر است، چون به خاطر این معادن نقشه و راه برای دسترسی به آنان بیشتر است.
...0935
زیبا وتمیز و خوب وجادار، پراید/با این همه عاشق و خریدار، پراید/ در داخل خویش گور خوابی دارد/ این گور سیاه و گور سیار،پراید(قنبر یوسفی)
...0911
وقتی خانه‌ای به دستت رسید باید در حیاط آن سبزی بکاری و درخت بنشانی تا بارور شود تا اینکه خانه‌نشینان وقتی زیر سایه درخت چای می‌نوشند لذت چای، سایه، درخت و مفرح حیاط را بچشند.
...0935
ایران فنی زاده5 سال پیش فرمود کاش ویدئو داشتیم و آثار پدرم را می‌دیدم!
...0935
اینکه می‌گویند تاریخ در حال تکرار است حرف گزافی نیست.
...0918
کسی که نقد را پذیرا نیست و فکر می‌کندخوب فکر می‌کند در اشتباه مطلق است!
...0935
جناب جهانگیری عزیز: نابودی دشمنانت را نخواه! بلکه اصلاح درونی آنان را بخواه!
...0935
یک پیشنهاد. به نظر من اگر ساعت کار بانک‌ها و بعضی ادارات دولتی از ساعت 2 تا7 عصر بشود هم از مشکل ترافیک کاسته می‌شود و هم کارکنان احتیاج کمتری برای مرخصی کار بانکی و اداری دارند.
آفتاب یزد: اگر به امور الکترونیکی و اینترنتی اهمیت بدهند بسیاری از مشکلات از جمله ترافیک هم قابل حل خواهد بود.
...0917
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
سلام. ضمن خسته نباشید به دست‌اندرکاران روزنامه آفتاب، خواستم بگویم به گوش مسئولین محترم برسانید بنده بازنشسته نیروهای مسلح هستم با داشتن 25ماه خدمت در منطقه عملیاتی و همچنین بیش از 5سال خدمت در مناطق محروم حقم نیست تنها فرزندم معاف گردد؟
سید حسین: شما که اینقدر مطمئن هستید که قالیباف مقابل روحانی دوباره شکست می‌خوره، پس چرا اینقدر ازش می‌ترسید؟!
آفتاب یزد: از انتخاب مردم هیچ ترسی نداریم و باید به انتخاب مردم احترام گذاشت.
آفرین این شد حرف حساب (یادداشت «همه متهمیم»)، اگر خبرنگاران مصلحت اندیش نباشند، اگر شجاع باشند اگر بدون حب و بغض گرفتاریها را منعکس کنند و... بسیاری از امور حل می‌شود.
با سلام و وقت بخیر. آقایان هستم در خصوص بسته‌ها‌ی اینترنتی همراه اول و هزینه‌ها‌ی اینترنت عادی از همراه اول شاکی هستم پیگیری هم کردم از طریق ایمیل و اپراتور همراه اول هم پیگیری کردم ولی پاسخ درستی دریافت نکردم از طریق رسانه‌ها‌ چطور می‌توانم اقدام کنم و جواب بگیرم؟
طبق صورتحسابی که برام ارسال کردند من بسته اینترنتی داشتم ولی در اینجا با توجه به اینکه بسته من تمام نشده هزینه اینترنت عادی محاسبه شده و باز بعد یک دقیقه بلافاصله هزینه بسته اینترنتی محاسبه شده....! چرا این اتقاق افتاده؟
مورد بعدی اینکه مگر بسته اینترنتی یک هفته که بنده انتخاب کردم 50 مگ روزانه و 50 مگ شبانه است و این حجم فقط باید در همین بازه قابل استفاده باشد و من چک کردم طبق همین پیامک‌ها‌یی که مانده حجم را نشان می‌دهد و دیدم حجم روزانه 34 مگ را استفاده کرده‌ام و در ساعت 2 نصفه شب که از اینترنت استفاده می‌کردم و اون هم حجم شبانه ولی صبح پیامک آمد برای بنده که کلا حجم شبانه و روزانه شما به اتمام رسیده.. ..!
خواهشمند است رسیدگی فرمایید از یک شرکت به این بزرگی و معتبری به نام همراه اول انتظار این موارد رو من به عنوان یک مشتری وفادار به این شرکت ندارم.
هر وقت هم که مشکلی پیش میاد تماس با اپراتور فقط میگه پرونده تشکیل می‌دیم و بعد هم پرونده به نفع همراه اول (چندی پیش درخصوص هزینه پیامک‌ها‌ که در فیش بنده هزینه ارزش افزوده آمده بود با اپراتور همراه اول تماس گرفتم در صورتی که اصل خود پیام مشکل داشت و آنها به زور گفتند که شما این پیام را فعال کردید! مگر می‌شود این که آدم خودش فعال کنه بعد هم شاکی بشه که چرا فعال شده.....) این راه و رسم مشتری مداری نیست من یک مشتری پیگیری هستم ولی بقیه امثال پدر و مادر من که هیچ پیگیری و صورتحسابی را چک نمی‌کنند که دیگر هیچ....
خواهشمند است اقدام لازم در خصوص مشکل پیش آمده مبذول نمایید و بنده را از نتیجه مطلع سازید. با تشکر
سلام و عرض ادب و سپاس فراوان بابت گزارش به موقع حقوقی تون اما
‌ای کاش در ادامه پیگیر نظر مسئولین و به خصوص آقای کشاورز می‌شدین که چنین اشتباهاتی باعث به بازی گرفتن سرنوشت این همه جوون میشه.
... 0903
سلام. گروه زیادی از دوستان من گزارش حقوقی شمارو خوندن و ما بی‌نهایت از چاپ این ایرادات توسط شما متشکریم و از شما خواستاریم که در گزارشات بعدی حتما پیگیر این مسئله بسیار مهم و جواب مسئولین باشید که ان‌شاءالله پاسخ قانع کننده‌ای بشنویم.
... 0911
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1449- روزنامه‌نگاری از لرستان هستم. نقدی بر سخنان دولت تدبیر و امید در مبارزه با فساد دارم. لازم است بدانند دیگر کمربندی برای ما باقی نمانده است. چرا که تورم و گرانی و بی‌عدالتی در توزیع ثروت‌های کشور نه لباسی برای ما گذاشته نه کمربندی که با فساد اقتصادی مبارزه کنیم. لازم است در سخنرانی خود تجدیدنظر کنید. (8/10)
1345- من از کیش به فرودگاه مهرآباد می‌آمدم. کیفم را در فرودگاه گم کردم. بعداز یک ماه یک آقایی به نام جمشیدی که نگهبان بود کیف مرا پیدا کرد با من تماس گرفت کیف مرا تحویل داد. هرکاری کردم از خجالت او دربیایم قبول نکرد. گفت برای خدا و انساندوستی این کار را کردم. وظیفه خود می‌دانم به وسیله روزنامه شما از ایشان کمال تشکر را داشته باشم. (8/10)
1342- از رشت تماس می‌گیرم. در صفحه دوم جام جم تیتر برخورد سخنگوی دولت با خبرنگاران توجهم را جلب کرد. پس از مطالعه مطلب فهمیدم ایشان به تندی جواب خبرنگاران را که خواستار توضیحاتی بودند دادند، اما این نه اولین بار نه آخرین بار خواهد بود. من در رشت هستم همشهری آقای نوبخت. بارها هم به ایشان پیام دادم جواب مرا ندادند. درحالی که در زمان دور برای یکی از مسئولان نامه‌ای نوشتم از یکی از ادارات شاکی بودم. در عرض یک هفته پاسخ دادند مشکل من حل شد... باید هر کسی در جایگاه خودش قرار گیرد.(8/10)
1326- آقای قدوسی! حرف‌هایی امروز می‌زنید که چه بخواهید یا نخواهید با مخالفین سرسخت دولت هم‌صدا شده‌اید!(8/10)
1324- آقای کریمی قدوسی! بر فرض آقای ظریف گفته اشتباه کردم. درود بر شهامت او. شما که این همه اشتباه در دوران 8 ساله انجام دادید اقتصاد فلج شد رانت‌خواری‌ها بود چرا به اشتباه خود اقرار نکردید؟ (8/10)
1315- جناب آقای دکتر حسن عباسی در مشهد طی سخنرانی خیلی تندی، اتهاماتی را به ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس‌جمهور می‌زند. علناً تهمت می‌زند که آنها راس فتنه 88 بودند. این تهمت قابل پیگیری است. چه طور این آقا پشت سر هم تهمت می‌زند؟(8/10)
1310- شخصی که به نظر می‌رسد دلال اتومبیل یا واردکننده آن است مرتبا با کد 0916 پیام نارضایتی به دولت می‌فرستد که چرا از ورود اتومبیل‌های بسیار لوکس با حجم موتور بالای 2500 سی‌سی جلوگیری می‌کنند؟ ملتی که با فقر دست و پنجه نرم می‌کند عده‌ای تازه به دوران رسیده اتومبیل‌های لوکس سوار نشوند!(8/10)
آفتاب یزد: متاسفانه با توجه به اینکه ورود خودروهای وارداتی از مبادی اصلی وارد نمی‌شود و دیگر اینکه دولت کنترلی بر قیمت آن ندارد و دلالان و واردکنندگان بدون ضابطه نرخ آن را تعیین می‌نمایند افراد خاصی از جامعه امکان سوارشدن بر آن را دارند. اگر اقدامات اساسی برای واردات آن صورت گیرد و نرخ‌ واقعی آن تعیین و به مردم عرضه شود، همان خودروهایی که به عنوان خودرو لوکس معرفی می‌نمایید می‌تواند هوای سالم را برای ما تضمین کند، مصرف کمتر بنزین را به ارمغان خواهد داشت و سالانه شاهد تصادفات مرگبار نخواهیم بود. یکی از معضلات اصلی در ایجاد آلودگی هوا و همچنین معلولیت‌های ناشی از تصادفات و بی‌سرپرست شدن خانواده‌ها تولید و مصرف خودروهای ناایمن داخلی است.
1256- آقای دلواپس! آقای مطهری 90درصد طرفدار مردمی دارد. نه دلواپس‌ها. شما برای اینکه دلواپس‌ها را خوشحال کنید در مقابل ایشان موضع گرفته‌اید. اگر امکان دارد چاپ کنید. (8/10)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام