کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 04 مهر 1399   Friday 25 September 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 07 دی 1395

صفحه خبر: سیاسی

2219- تحقیق و تفحص ناکام از صندوق ذخیره فرهنگیان در سال 88 که با توضیحاتی که اعضای تیم تحقیق در آن سال در مجلس هشتم دادند با اخبار تاسفآوری روبه‌رو شدیم و نشان می‌داد برخی اصولگرایان چون دانستند با پیگیری مجلس و دولت یازدهم از بررسی اوضاع صندوق ذخیره فرهنگیان عنقریب دست آنها رو می‌شود. بنای داد و فریاد و فرار به جلو را گذاشتند و این فسادها را منوط به دولت یازدهم می‌دانستند. (25/9)
1322- صدا و سیما نمی‌تواند با خودخواهی و سیاست‌مندی، خدمات وزارت بهداشت و آقای‌ها‌شمی را زیرسوال ببرد. یادمان نرفته چه قدر در دولت قبل خدمات درمانی مشکل داشت، چه قدر بی‌توجهی به بیماران می‌شد. اما امروز که این همه خدمات وزارت بهداشت ایجاد کرده اما باز مورد هجمه و حمله قرار می‌گیرد. چرا برخی حتی در یک مورد جرات و شهامت انتقاد از دولت قبل را نداشتند؟ (25/9)
1320- در خصوص برنامه ثریا که مجری برنامه با آقای‌ها‌شمی وزیر بهداشت مصاحبه داشت خواستم بگویم مگر نه اینکه مجری از نظر صدا، بیان و ظاهر باید مخاطب را جذب کند؟ آیا این مجری این امتیازات را داشت؟ دوم اینکه آیا اخلاق را رعایت می‌کرد؟ همه متوجه شدند صدا و سیما با دولت مشکل دارد. درحالی که خدمات وزیر بهداشت برای همه ملموس است. یادشان رفته در دولت قبل مریض‌ها را از بیمارستان رها می‌کردند. (25/9)
1150- من چند روز پیش روزنامه همشهری را می‌خواندم. ناراحت شدم چرا یک دولت نمی‌تواند از خود در مقابل انتقادات تند شهردار تهران دفاع کند؟ شهردار برای تهران مشکلاتی را آفرید اما ادعاهایی هم دارد. درحالی که با تبدیل واحدهای مسکونی به تجاری، شهر تهران را به یک شهر بی‌در‌و پیکر تبدیل کرده است. آقای نوبخت نمی‌خواهد پاسخ بدهد؟ (25/9)
1029- ونزوئلا‌ این بزرگترین دارنده نفت آمریکای جنوبی با پیروی از سیاست‌ها‌ی احمدی‌نژادی با کنار‌گذاشتن متخصصین و سپردن کار به افراد شعاری کم‌سواد و کم تجربه اقتصاد ونزوئلا‌ را به نابودی کشید. تورم 700درصدی، کمبود موادغذایی و دارویی و بیکاری شدید ونزوئلا‌ را رنج می‌دهد. (25/9)
1022- منطقه تهران حدود نیم قرن پیش به وجود آمد و فقط به علت گسترش شهر، مناطق 21 و 22 به آن اضافه شده است. براساس این تقسیم‌بندی، ساختمان‌های مرکزی مناطق و ناحیه‌ها و ستادهای بحران تشکیل و خدمات شهری منظم گردیده است. به هم ریختن این نظم جز صرف هزینه‌های سنگین و اتلاف وقت نتیجه‌ای ندارد. این مورد باید توسط دولت و مجلس کارشناسی گردد. درحالی که شهر تهران مشکلاتی چون ترافیک و هوای آلوده و کمبود مراکز فرهنگی و از بین رفتن باغ‌ها رنج می‌برد. حالا‌ عده‌ای برای انحراف افکار عمومی دنبال تقسیم‌بندی جدید هستند. (25/9)
0737- از دولت خدمتگزار به خاطر مبارزه با فسادها و تخلفات سپاسگزاریم. امیدواریم با باندبازی‌ها و تخلفات مبارزه مستمر صورت گیرد. (25/9)
0733- خواستم از طریق روزنامه وزین و مردمی آفتاب یزد سپاسگزاری ویژه داشته باشم از سازمان خصوصی‌سازی در رابطه با شرکت مخابرات ایران که واقعا طبق قانون، خصوصی‌سازی نشده‌بود. در اصل، اصلا‌ خصوصی‌سازی صورت نگرفته بود. هر چند به بیت‌المال بازگشت. خدا را سپاسگزاریم. (25/9)
2248- آیت‌الله‌ها‌شمی گفتند برخی به اسم نقد به دنبال کارشکنی هستند. واقعیت همین است، اینها جز کارشکنی کاری بلد نیستند. (26/9)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
از جمله حقوق شهروندی اینه که بدونیم، رئیس جمهور و وزرا و مدیرانش کجا ساکنن، ماهانه چقدر می‌گیرن واموالشان چقدره. اگه راست می‌گین، اینها را اعلام کنین. عزت زیاد
آفتاب یزد: سکونت برخی از وزرا و ریاست جمهوری همان جایی است که قبلا بوده‌اند شما نگران نباشید.
باسلام. بودجه آموزش وپرورش کم است چرا مردم باید تاوان آن را پس بدهند چند روز پیش مدارس شهرستان نقده به هر محصل یک پاکت جهت کمک به مدرسه دولتی داده اند که اجبارا نبایدکمتر از30 تومان باشد البته از اول سال چندبار تکرار شده اگر مدرسه دولتی‌ است پول گرفتن برای چیست دوم کسی که در حد توان خود کمک می‌کند چرا معاون آموزشی مدرسه به دانش‌آموز فشار می‌آورند که چرا از 30 تومان کمتر آوردی کسی که نمی‌تواند تغذیه ناچیز روزانه دانش‌آموز خود را تهیه نماید چه انتظاری می‌توان از او داشت از خیلی جاها می‌توان بودجه آموزش وپرورش را افزایش داد اما پس فشار روحی وروانی به دانش آموزان بابت هزینه مدارس غیرقانونی و محکوم است.
...0914
امنیت و منافع ملی نباید فدای یک نماینده دلواپس شود.
...0913
نکته‌ای را خدمت مسئولان عرض کنم که مردم در خط اول جبهه زندگی هستند زودتر از آن مسئولی که در دفتر کاری خود نشسته است از اتفاقات و سختی‌های زندگانی باخبر می‌شود. به‌مثال بیان کنم،فیش‌های نجومی را مردم
از دولت‌های نهم و دهم کاملا به صورت عمومی با هم به اشتراک و گله‌گذاری از نبود نظارت روی این فسادها می‌کردند.ولی تازه برخی مسئولان دارند چیزی را بیان می‌کنند که خود مردم از خیلی وقت پیش در جریانش بودند.این نشان از فاصله‌ها‌ دارد.در مورد دولت مهرورز مردم از سال‌های 86 به بعد از فساد گسترده باخبر شدند ولی باز هم صدا و انتقاد مردم را گوشی شنوا نبود.جنابان محترم خود را حامی رئیس دولتی می‌دانستند که برخلاف شعار عدالت داشت ناعدالتی می‌کرد.در این برهه باقیمانده تا انتخابات امید است فاصله درک مردم با منشی‌ها و مشاورین مسئولان کمتر بشود و بدانندکه حل رکود اقتصادی کلید پاستور برای بار دوم است.
با سلام. اگه قصد مهران مدیری آقای ظریف باشد برای مدیری می‌تونم بگم متاسفم.
با سلام. لطفا از وضعیت و افزایش قیمت دلار خبری تهیه کنید. ممنون
امروز با سوژه‌ای خبری‌ای روبه‌رو شدم که سریع رفتم از صحنه عکسبرداری کردم که اگر این عکس را منتشر می‌کردم برای شهرداری شهرستان... وجهه خوبی نداشت و در شبکه‌ها‌ی اجتماعی به سرعت منتشر می‌گردید.
کارگر شهرداری... پیشم آمد و خواهش کرد که عکس را حذف کنم و گفت اگر عکس منتشر بشود ممکن است برای ما دردسرساز بشود.
بین وجدان خودم و سوژه خبری تصمیم گرفتم عکس را منتشر نکنم.
شما بگویید آیا اخلاق حرفه‌ای و اخلاق خبرنگاری را رعایت کرده‌ام؟ یا باید عکس را منتشر می‌کردم؟
به هر حال امیدوارم کارگر شهرداری این شهرستان از من راضی باشد.
آفتاب یزد: اگر عملکرد کارگر شهرداری به ضرر منافع شهر می‌باشد و قرار است تبدیل به یک رویه شود بهتر است شما به صورت غیرآشکار به مسئولان اطلاع دهید اگر مسئله ای خصوصی است بهتر است آنکه از آن بگذرید ضمنا مدت‌ها‌ست که گوش مسئولان به خبرها بدهکار نیست!
متاسفانه روزنامه دلواپس به تخلفات دولت قبل چشم بسته و حالاشده افشاگر تخلفات دولت آقای روحانی.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام