کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 07 خرداد 1399   Wednesday 27 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 04 دی 1395

صفحه خبر: اجتماعی

بعد از اینکه بیشتر شبکه‌های تلویزیونی با رکود پخش برنامه‌های طنز و فکاهی مواجه شده است، بیشتر مردم به روزنامه‌هایی که صفحه‌های طنز و فکاهی دارد، جذب شده‌اند. خدا رحمت کند مرحوم کیومرث صابری را که با مجله «گل‌آقا»، توانست با مطالب طنز و درعین حال سیاسی این مجله حسابی گُل کند و نزد خوانندگان و به‌‌خصوص خانواده‌ها، جایگاه ویژه‌ای به‌دست آورد، اما متاسفانه همان هم پس از مدتی به دلایل شخصی مرحوم صابری تعطیل شد. حالا هم روزنامه آفتاب یزد توانسته است در صفحه آخر به وسیله نویسندگان خوش‌ذوق و با استعداد خود، مطالب پُربار و طنز را چاشنی سایر مطالب‌اش کند که جای قدردانی دارد. از جمله مطالبی که به نظر من بیشتر مورد توجه خوانندگان قرار می‌گیرد، دلنوشته‌های آقای ذاکری است. این موضوع را به‌راحتی می‌توان در ستون «روی خط آفتاب» روزهای گذشته مرور کرد و به آن پی ببرد. به محض اینکه چند روز به دلیل افزایش مطالب و کمبود جا، دلنوشته‌های آقای ذاکری چاپ نمی‌شود، خوانندگان هم دلتنگ یادداشت‌های ایشان می‌شوند. بسیاری از مطالب را می‌توان در غالب طنز و کنایه و حتی از طریق کاریکاتور اطلاع‌رسانی کرد که این موضوع بستگی به تبحر، درایت و سلیقه نویسندگان دارد. امیدوارم روزی برسد که روزنامه آفتاب یزد با داشتن طنزنویسان‌‌اش بتواند در کنار روزنامه، مجله، هفته‌نامه یا ماهنامه طنز و فکاهی راه‌اندازی کند، گرچه حمایت‌های وزارت ارشاد مبنی بر در نظرگرفتن سهمیه کاغذ، پشتوانه‌ای برای این کار است. وقتی مردم در برنامه‌های تلویزیونی سرگرمی‌های مناسب ندارند، قطعاً چاپ یک مجله طنز می‌تواند آنان را به مطالعه بیشتر تشویق و سرگرم کند. در اینجا لازم است از آقای ذاکری که این همه طرفدار دارد، تشکر کنم و از آقای مظفری مدیر مسئول و آقای کریمی سردبیر محترم روزنامه آفتاب یزد که برای مخاطبان ارزش قائل شده‌اند و چنین صفحه‌ای راه‌اندازی کرده‌اند، قدردانی به عمل آورم.
آفتاب یزد: ضمن تشکر از جنابعالی لازم به ذکر است ستون دلنوشته جزو ستون‌ها‌ی ثابت صفحه آخر است که در برخی شماره‌ها صرفا به دلیل کمبود فضا و همچنین درج آگهی قابل انتشار نیست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام