کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 مهر 1398   Saturday 19 October 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 آذر 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

علی: ملت هم خواهان بر کناری این وزیر می‌باشند مخصوصا مسکن مهری‌ها‌ از ایشان خاطره خوشی ندارند زیرا دستور داده شد که کارت عابر بانک کسانی که بدهی به بانک مسکن دارند (از بابت قسط‌ها‌ی مسکن مهر) مثلا چهارصد هزار تومان و قدری بالا و پایین را دیگر تمدید نکنند.
با سلام. متاسفانه هر سال و در همه دولتها کارمندان و بازنشستگان قربانی اقتصاد مریض و تورم نامشخص و اعلام درصد کاذب تورم که فشار زندگی را بیشتر به مردم ضعیف وارد می‌کند از
دو ماه پیش تا الان برنج از کیلویی 10000تومان به 12500تومان گوشت از کیلویی 30000تومان به 38000تومان دلار از؟ به؟ و... ولی افزایش حقوق 10درصد انصافا ضعیف کشی تا چه حد.
از روابط عمومی سیما خواهش می‌کنیم یک نظر سنجی درباره برنامه‌ها‌ انجام دهند چون برنامه شبکه‌ها‌ کلیشه‌ای و جذابیت عام ندارد به ویژه شبکه‌ها‌ی
یک تا چهار.
پاداش را به ریزعلی‌ها‌ نمی‌دهند بلکه به خاوری و... می‌دهند.
نعمت اله حسینی: دلم می‌خواهد نام تک تک این به ظاهر دلواپسان را بدانم و جواب چند سوال برایم روشن شود. اول اینکه هر کدام دارایی شان قبل از وضع تحریم‌ها‌ چقدر بوده و حالا چقدر است...
دوم اینکه چند نفر از آنها از دانشگاههای دولتی بیرون آمده اند... سوم اینکه شغل واقعی آنها چیست...
محمد رضا: آقای کریمی نوشته ات متین و درست است. دستمریزاد! خدایا انصاف عطا فرما.
با سلام پیشنهاد دارم که کمپینی ایجاد و فداکاری ریز علی را پاس بدارد به نحوی که شان این آزاد مرد هم حفظ شود.
از همه این حرف‌ها‌ گذشته عارف باید باشد چون یزدی است.
متاسفانه در شهرداری تهران نیروهای شرکتی رو بازی میدن.
شهرزاد: چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست....
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-15
2114- تشکر دارم از خانم خادم الشریعه به خاطر کار اخلاقی زیبای‌شان در مسابقه ورزشی، لذا به عنوان یک جوان ایرانی از کار ادبی و اخلاقی ایشان تشکر و قدردانی می‌کنم. امیدوارم ایشان را به عنوان برنده اعلام کنند. از مهریز یزد (9/9)
1826- از گیلان تماس می‌گیرم. یک کارخانه سنگ‌شکن است و تولید شن و ماسه می‌کند. این کارخانه شایعه کرده با فلان اشخاص شریک است. هر تن شن را 10 هزار تومان هم گران‌تر می‌فروشد و برای خود می‌تازد. سالهاست که چنین کاری را می‌کند، شاید جلوی این کارهای وی را بگیرند. از ماسال (9/9)
1452- با تشکر از درج پیام‌ها. مرتب پیامکی روی شماره تلفن من می‌آید نمی‌دانم شاید دایورت شده که دائم پیام می‌دهد که شما یک پیامک صوتی دارید. شماره یک را ارسال کنید... البته دیروز از مخابرات مازندران هم آمدند و کنترل کردند، اما متاسفانه مشکل حل نشده و دائم این تلفن ما زنگ می‌خورد. لطفا بررسی کنید این تلفن اعصاب ما را خراب کرده. (9/9)
1320- برخی‌ها فقط حرف خود را می‌زنند و فکر می‌کنند حرف آنها قانون است و لازم‌الاجرا. اینها به افکار عمومی هم هیچ توجهی ندارند و قانون‌گریزی می‌کنند. (9/9)
1317- آقای مطهری خود مجری قانون است. با قانون آشناست و دنبال بی‌قانونی نیست. وی فرزند شهید مطهری است. ضمن اینکه سالن محل سخنرانی وی آمادگی سخنرانی داشته و مجوزهای لازم هم داشته است. (9/9)
1147- آیا آقای دلواپس مجلس که خیلی حرف‌های عجیب می‌زند و انگ جاسوس را به این و آن می‌چسباند تشویش اذهان عمومی نمی‌کند؟ چرا جلوی این نماینده گرفته
نمی‌شود؟ (9/9)
1902- از اصفهان تماس می‌گیرم. اخیراً طی چند ماه گذشته آنتن‌دهی گوشی تلفن همراه در منطقه وسیعی از شهرک خانه اصفهان و به خصوص در محدوده منازل و آپارتمان‌ها به خصوص خیابان‌های اطراف فلکه ماه فرخی و خیابان گلستانه و کوچه‌های متصل به آن با مشکل عدم آنتن‌دهی موبایل در تمام طول شبانه‌روز مواجه شده است. از مسئولان محترم شرکت مخابرات و تلفن‌های سیار اصفهان تقاضای رسیدگی می‌نماییم. (10/9)
1802- در طول سالیان دراز کارکنان حق‌الزحمه‌ای صدا و سیمای مراکز استان از هیچ‌گونه پوشش بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی برخوردار نبوده‌اند. فقط در دو سه سال اخیر مبلغ 50 درصد قبض پرداخت فیش بیمه‌هایی که کارکنان به طور اختیاری خود را بیمه نموده‌اند می‌پرداختند، ولی متاسفانه از ابتدای سال جاری این پرداخت‌ها هم برای اغلب کارکنان زحمتکش برنامه‌ای که همکاری مداومی با این سازمان داشته‌اند به طور ناگهانی قطع شده است. هیچ پولی به آنها پرداخت نمی‌شود. لطفا مسئولان رسیدگی کنند. (10/9)
1742- از اصفهان تماس می‌گیرم. با نصب دوربین‌های تخلفات راهنمایی در شهرداری استان اصفهان در سر چهارراه‌ها که به طور ناگهانی همراه با فلاش زدن و نورخیره‌کننده آنها که حتی نوع دیگری هم نور بدون فلاش دارد رانندگان بخت برگشته به طور غیرعمد و اتفاقی با اندکی آمدن اتومبیل روی خط کشی عابر پیاده ناخودآگاه جریمه می‌شوند آن هم جریمه سنگین درحالی که چراغ هنوز قرمز نشده و ظاهرا هیچ گریزی هم از آنها نیست. تنها راه‌حل مجهز شدن تمام چراغ‌ها به سیستم تایمردار و نشان دهنده زمان تعویض چراغ از سبز به زرد و قرمز است. با تشکر از شما خصوصا
آقای ذاکری. (10/9)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-15
1702- خوبی روزنامه شما این است که روز تعطیل هم با روی خط آفتاب و سامانه پیامکی دریافت‌کننده پیام و تماس‌های مردمی‌هستید. اما گاهی چاپ نمی‌کنید. وقتی 169 نماینده در مورد زیر صدمیلیون وام‌هایی که مردم گرفتند سند آنها در گرو بانک‌هاست درحالی که مردم زندگی فقیرانه‌ای هم دارند. در زمان احمدی‌نژاد به این روز افتادند و نیاز به رسیدگی دارند. این 169 نماینده خوب این موضوع را تشخیص دادند. من هم خودم یکی از کسانی هستم که زندگی‌ام را به خاطر وام دادم. (10/9)
1650- از وزیر محترم بهداشت آقای دکتر‌هاشمی‌به خاطر بیانات زیبایشان تشکر می‌کنم. همچنین از حمایت وی از دکتر روحانی. سخنان وی درباره سردار قلم بسیار زیبا بود. امید است خدمات ایشان برای دولت روحانی
ادامه یابد. (10/9)
0047- ما گلایه‌هایی از مسئولان داریم. برخی ثروت‌های آنچنانی دارند و این پول را می‌خواهند خرج چه کنند؟ بیایند مثلا‌ در این کردستان کارخانه‌هایی بزنند جوانان را سرکار بگذارند. خدا خیرشان دهد. (10/9)
2307- عضو مجمع تشخیص مصلحت گفتند احراز نشدن صلاحیت کاندیدا باید به تایید حداکثر برسد. بله این حرف درستی است.(10/9)
1919- وکیل مجلس زبان ملت است. وکیلی که ساکت باشد و زبان نداشته باشد که وکیل نیست. جای تاسف است اگر وکیلی ساکت باشد. وکیل مجلس حق و حقوقی دارد. (8/9)
1014- در بسیاری از رسانه‌های گروهی، به استفاده نکردن از وسایل خارجی تاکید می‌شود، اما متاسفانه برخی هنرپیشه‌ها و اشخاص مشهور و مرفه برای مشهورشدن بیشتر خرید وسایل خارجی را ترجیح می‌دهند. این شیوه موجب الگوبرداری جوانان می‌شود.(9/9)
1007- چرا برخی وجود کوروش را نفی می‌کنند؟ کاش چند دقیقه‌ای
وقت صرف کرده به تاریخ رجوع می‌کردند. (9/9)
1003- در آفتاب یزد از قول بانک مرکزی در مورد پول‌های نفت توضیح داده شده، همچنین وزیر نفت هم گفتند همه پول‌های نفت را گرفتیم. اما یک نفر در جایی دیگر گفته پول‌های نفت را نگرفتیم. درحالی که معلوم نیست تخصص آنها به بانکداری می‌خورد؟ با این مسائل آشنا هستند. درحالی که بانک مرکزی مسئول توضیح دادن درباره این پول‌هاست. (9/9)
0940- آنها که مرتبا از دولت روحانی انتقاد می‌کنند تمایل آنها به شرق است. باید گفت گرایش ما به بلوک شرقی‌ها در سال‌های اخیر چه نفع اقتصادی برای مردم دارد؟(9/9)
0933- روسیه به پایگاه دائمی‌خود در دریای مدیترانه رسید. باید دید چه دستاوردها و امتیازاتی حضور روسیه در سوریه برای آن داشته است. (9/9)
0928- واقعا متاسفیم برخی کسانی که ادعای فرهنگ، اقتصاد و کشورداری دارند به استنادات تاریخی توجهی ندارند. (9/9)
0926- ایران در زمان ساسانیان یکی از دو ابرقدرت آن زمان جهان بوده است. با شکست ما کتابخانه‌ها و کلیه نوشته‌ها را یا در رودخانه‌ها انداختند یا برای حمام کردن سوزاندند. اگر فردوسی از نام صحیح کوروش ننوشته به علت کمبود اسناد است. سنگ‌نوشته‌های ایرانی مثلا‌ در بیستون یا سنگ نوشته‌های مصری که خشایارشاه پسرکوروش را فرعون مصر نامیده است تنها در قرن اخیر توسط اروپایی‌ها ترجمه شده است. در کتاب‌های یونانی هم نام کوروش آمده است. قانون اساسی آمریکا با استفاده از مدیریت کوروش نامه نوشته
شده است. (9/9)
پیام‌های مردمی‌در صفحات2-6-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام