کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 آذر 1395

صفحه خبر: سیاسی

2329- آقای مظفری! در زمان دولت احمدی‌نژاد خیلی راحت برای موضوع پروژه‌ای نزد مدیران و معاونت‌های راهبردی مثل آقای کردستان چی و... می‌رفتم. ملاقات داشتم اما برای آقای نوبخت جلو خودسرها ایستادم. درگیر شدم تا ایشان بتواند سخنرانی کند در این بازی سیاسی چنان ضربه‌ای خوردم که زندگی فقیرانه‌ام را از دست دادم. بارها پیام دادم اما دولت هیچ توجهی نکرد. چرا آقای نوبخت تقاضای دیدار مرا قبول نکردند؟ (2/9)
2047- برخی از آقایان تریبون‌دار در استان‌ها خود را تافته جدابافته می‌دانند، حتی سخنرانی در ارتباط با عاشورا را هم در انحصار خود می‌دانند. نمی‌دانم این کوته‌نظری از کجا می‌آید؟ (2/9)
1905- در روزنامه سه‌شنبه قیمت زده‌اید در استان البرز و تهران 1000 تهران در دیگر استان‌ها 500 تومان. اگر ارزان کردید چرا اطلاع رسانی نکردید؟ چون برخی قیمت‌ها را نگاه نمی‌کنند همان هزار تومان را پرداخت می‌کنند. (2/9)
آفتاب یزد: اطلاع‌رسانی غیر از این است که در خود روزنامه نیز لوگو نوشته شده است.
1612- به نظر من مدیریت خوب شهری در زمان بحران بیشتر نمایان می‌شود. مثل هنگام سیل و باران‌های تند و حوادث غیرمترقبه دیگر در شهر. اما متاسفانه در کلانشهر تهران با یک بارندگی شدید، شهروندان دچار انواع مشکلات می‌شوند. چرا قبل از آن شهرداری برای آن فکری نمی‌کند؟ چرا جوی‌ها و آبروهایی برای چنین مواقعی در نظر گرفته نمی‌شود که آب باران را هدایت کند تا برخی خیابان‌ها یا میادین تبدیل به دریاچه نشوند!(3/9)
1600- خیلی برایم جالب است چگونه است هرچه سخنرانی لغو می‌شود مربوط به اصلاح طلبان یا افراد نزدیک به آنهاست، درحالی که تا حالا‌ حتی یک مورد سخنرانی مربوط به افراد مخالف اصلاح طلبان لغو نشده یا با تجمع افراد خودجوش به هم نخورده است. دلیل آن چیست؟ (3/9)
1545- مردم علی مطهری نماینده خوب تهران را دوست دارند. وی فرزند صالح شهید مطهری و یک اصولگرای باانصاف است،‌ یک دلسوز واقعی مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است. (3/9)
1537- دلواپسان و مخالفان دولت از هر راهی برای ایراد گرفتن و بهانه‌جویی از دولت استفاده می‌کنند. اخیرا یکی از سایت‌های مخالف دولت نوشته چرا آقای ظریف در راهپیمایی اربعین شرکت نکرد؟ واقعا بهانه‌جویی تا چه قدر؟ (3/9)
1026- باید به این دانایی برسیم که کم‌آبی در سال‌های آینده بزرگترین مشکل ما خواهد بود. (3/9)
2248- در مورد خبر دستگیری سربازان غایب خواستم بگویم این کار هزینه‌بر است و فایده‌ای هم ندارد. مشمولانی که علاقه به خدمت ندارند اگر وارد نظام وظیفه بشوند به دلیل عدم تمایل به خدمت وظیفه، باعث به دردسر افتادن مسئولان آموزشی و افسران می‌شوند. گرفتاری‌های مضاعفی درست می‌شود. (1/9)
1947- در روزنامه‌ها می‌نویسند 20میلیون نفر در راهپیمایی اربعین شرکت داشتند. فقط 2 میلیون نفر از ایران شرکت داشتند بقیه از کجا آمده بودند؟ (1/9)
1834- با سلام و تشکر از روزنامه خوبتان. همین چیزهایی که مردم می‌گویند بنویسید. پسر آیت‌الله مطهری معاون مجلس و نماینده مردم است. جلوی سخنرانی وی گرفته می‌شود. به نظر من این کار دهن‌کجی به کسانی است که به او رای دادند. (1/9)
1059- در مورد عدم توان پرداخت هزینه‌های درمان آقای حسین محب اهری فکر می‌کنم اگر به بیمارستان شهدای تجریش بخش سرطان نزد موسسه خیریه دهش پور بروند به ایشان کمک کنند. (1/9)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
با ابراز تاسف از بی‌تفاوتی سامانه 137 شهرداری در رسیدگی به درخواست برف‌روبی و یخ زدایی منطقه سعادت آباد.
...0912
طرح پیشنهادی تغییر تقویم آموزشی برای دانش آموزان نشانگر این واقعیت است که مسئولان محترم ناچارند کلانشهرها و شهرهای صنعتی را باز هم با مشکل آلودگی هوا مواجه کنند و یا برای رفع آن وقت و زمان زیادی را صرف کنند. اما باید متذکر شد این موضوع،موضوع مرگ و زندگی است و باید از تمام راهکارها و ایده‌ها‌ی مطرح شده و نشده برای ریشه‌کنی آلایندگی‌ها و تنفس هوای کثیف استفاده عملی نمایند.
...0936
باسلام و خسته نباشید.خواهشمندیم بانک مرکزی جمهوری اسلامی برای زوج‌ها‌یی که پس از اقدام به ثبت نام وام ازدواج از طریق سایت، موفق به دریافت مبلغ وام به دلایل نبود ضامن یا مشغله کاری‌ موجه نشده و این فرصت را از دست داده اند،هرچه سریع‌تر سایت ثبت نام مجدد برای این افراد در نظر بگیرند.
...0936
هفته بسیج بر همه مدافعان راستین حریم مقدس دین و ایمان و حرم مبارک‌ باد و بجاست باز هم یاد و راه پررهرو شهدای عالیقدر مدافع حرم را گرامی بداریم.خوشا آنانکه جانان می‌شناسند/طریق عشق و ایمان می‌شناسند
...0935
باسلام و خسته نباشید.چند سالی است بلوار محله شهیدبهشتی شهرری از نام مبارک این شهید مظلوم به شهید رجایی تغییر یافته است، ولی عجیب است که تابلوهای نام سابق این بلوار(شهیدبهشتی) همچنان دست نخورده باقی مانده است. از شهرداری منطقه 20خواهشمندیم همه تابلوها را به یک نام واحد قرار بدهندتا برای ساکنان از نظر آدرس دهی مشکلی پیش نیاید. باتشکر
...0912
دولت آقای روحانی تورم 5/7درصد اعلام می‌کند ولی خبر از بازار ندارد؛ برنج، شکر،گوشت، بنزین، نان، حبوبات پوشاک، آب، برق،گاز و... چرا به فکر کارگران و کشاورزان حاشیه نشین نیستید با این تورم یارانه همان 45 هزار تومان است، چرا به یارانه اضافه نشد؟
...0919
برای نظام زیبنده نیست که نایب رئیس مجلس همین نظام در همایشی که تمام مجوزهای قانونی را هم گرفته بود نتواند سخنرانی کند.
...0933
برودت بی‌سابقه هوا و سرمای شدیدی که همه استان‌های کشور از جمله اصفهان را فرا گرفته است و استفاده بیشتر مردم از بخاری‌های گازسوز، شوفاژ و پکیج، باعث بالارفتن میزان مصرف سوخت گاز طبیعی می‌شود، لذا با توجه به تصاعدی بودن نرخ گاز نسبت به مصرف بیشتر آن در فصل زمستان و وضعیت بد اقتصادی اغلب مردم‌، تقاضای کاهش نرخ هر مترمکعب گاز طبیعی و (سی ان جی) را از مسئولان محترم ذیربط و مجلس قانونگذاری رئیس محترم جمهوری و دولت و وزرای عزیز داریم.
...0913
زمانی‌که به کشور چین می‌نگریم که چگونه در حفاظت و مرمت آثار باستانی خود با احساسات ملی می‌کوشند ولی متاسفانه چند دهه است که در ایران آثار باستانی ما تخریب می‌شود یا با گنج یاب غارت شده به کشورهای عربی قاچاق می‌شود!
...0910
باتوجه به موضع‌گیری‌های اخیر دکتر صادقی نماینده اصلاح‌طلب مجلس امید می‌رود مطهری دیگری دارد ظهور می‌کند، وظیفه همه به ویژه رسانه‌های مستقل و مردمی این است که با حمایت از این قبیل نمایندگان و مطرح کردن آنها وظیفه ملی خود را به انجام رسانند.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
یعنی آقایون رو یک هفته باید بذارید جای ما تا بفهمن چقدر سخته کار دکه‌داری. آقایون نشستن پشت میز هر روز یک دستور صادر می‌کنن.
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام