کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 03 آبان 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

2041- من به عنوان یک شهروند می‌گویم اگر مسئولان حق و حقوقی برای ما قائل هستند باید به مردم اعتماد کنند. همین مسابقه فوتبالی که برخی نگران آن بودند باعث شد در استادیوم اقتدار نظام به نمایش گذاشته شود. دنیا از این اتفاق مورد تاثیر قرار گرفت، اما یک مداح در شبکه سیما توهین می‌کند. کدام از اینها به این ایام لطمه می‌زند؟ (25/7)
2006- برخی مسئولان حرف‌هایی می‌زنند که با منطق جور درنمی‌آید مثلا‌ مسابقه فوتبال یک توطئه بود. آیا در قرعه‌کشی فیفا مسئولی متوجه زمان آن تا قبل قرعه‌کشی می‌شود. آن مداحی که در ایام محرم حرف‌های نامربوط می‌زند باید از او بازخواست کرد. دلسوزان عاشورا باید با این موضوع برخورد کنند. (25/7)
1951- این کفتار شب‌های تهران که به ناموس مردم تعرض می‌کرد نباید به او فرصت داده شود. اینگونه افراد را نباید اصلا‌ به آنها زمان داد اینها باید زندانی و اشد مجازات شوند. (25/7)
1627- از تلاش نمایندگانی که موضوع خانم مینوخالقی نماینده استان اصفهان را که بعد از تایید صلاحیت رد شده است را بررسی کردند تشکر می‌کنیم. قطعا تلاش آنان قابل تقدیر است. امیدواریم خانم خالقی به مجلس بازگردد. چون وی هم تایید صلاحیت شد هم رای کافی آورد. دلیلی نداشت که ردصلاحیت بشود. (26/7)
1610- آسفالت برخی خیابان‌ها و برخی پل‌ها در تهران تخریب شده که نیاز به مرمت و نوسازی دارد. در فصل زمستان همین آسفالت‌های کنده شده می‌تواند خطرناک باشد. شهرداری نسبت به این موضوع تا قبل از فصل بارندگی اقدام نماید. (26/7)
1600- کسانی که تمایل ندارند وزارت ارشاد مستقل باشد و به کار خود برسد لابد دوست دارند یا این وزارتخانه کلا ‌زیرنظر آنها باشد یا منحل شود. (26/7)
1550- پدر آنجلیناجولی بازیگر مشهور آمریکایی گفته از دونالد ترامپ حمایت می‌کند چون ترامپ آمریکا را نجات می‌دهد. به نظرم این سخن احمقانه فقط از بابت سرگرمی و جنجال‌آفرینی گفته شده است. چون ترامپ یک آدم افراطی است و در کجای دنیا افراطی‌ها باعث نجات کشورشان شده‌اند؟ (26/7)
1541- وقتی در جامعه‌ای مشکلات روحی روانی و مشکلات مالی که مسبب بسیاری از ناراحتی‌ها و مشکلات در جامعه است زیاد می‌شود مسلم است که با پدیده‌های ناگوار همچو کودک آزاری مواجه می‌شویم. واقعا چه طور برخی پدران و مادران سنگدل حاضر به شکنجه و تنبیهات فجیع کودکان خود می‌شوند؟ قطعا چنین افرادی بیمار و روانی‌ هستند. آدم سالم که کودک آزاری نمی‌کند. (26/7)
1525- از مازندران شهرستان نور تماس می‌گیرم. نمی‌دانم این پیام‌هایی که شما زحمت می‌کشید چاپ می‌کنید مسئولان می‌خوانند یا خیر؟ اگر می‌خوانند چرا جواب نمی‌دهند؟ من از ایثارگران هستم. لایحه خدمات ایثارگران را رئیس‌جمهور زحمت کشیدند اجرا کردند. 50 نماینده در مجلس نهم داشتیم که هیچ قدمی برای ایثارگران برنداشتند. آقای رئیس‌جمهور تکلیف بازنشستگی ایثارگران را پس از اشتغال روشن کنند. دست رئیس جمهور درد نکند. اکثر ایثارگران از آقای روحانی راضی هستند. (26/7)
1424- مشکل اساسی آینده کشور ما کمبود آب است. استفاده بهینه از آب موجود باید اولویت اول برنامه‌ریزی در کشور باشد. صحیح نیست در استان‌های اصفهان یا خوزستان حتی با آب چاه برنج بکاریم. کشت برنج فقط در استان‌های شمالی صحیح است که بسیاری از زمین‌های آن ویلاسازی شده یا بایر افتاده است. دولت می‌تواند آن میزان برنجی را که نیاز بازار است و قابل تولید در داخل نیست از خارج وارد نماید. (26/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
باعرض سلام بی پایان. از دست‌اندرکاران عزیز و مومن شبکه جهانی قرآن و معارف سیما به خاطر نوشتن مکرر و دائم احادیث گهربار حضرات چهارده معصوم(علیه السلام)و بزرگان مکتب اسلام به صورت زیرنویس و از تمام برنامه‌های سراسر مفید،آموزنده و هدایتبخش آن نهایت تشکر و قدردانی می‌کنم. امید و انتظار است سایر شبکه‌ها
از این روند تاسی کنند.
...0935
گل خوش رنگ و بوی ماحسین(ع)است/بهشت آرزوی ما حسین(ع)است/نیست لاله‌ای مثل آن در بستان عشق/بهترین یار لاله روی ما حسین(ع) است.
...0938
سلام بر آفتابیان عزیز هر زمان نام بانک را می‌بینم لرزه براندامم می‌افتد. سه روز پیش پس از کلی دوندگی و ارائه کلی وثیقه وامی در قالب کارت اعتباری به میزان پانزده میلیون، با بازپرداخت چهارساله با سود شانزده درصد که در دفترچه اقساط ذکر شده بود از بانک ملت دریافت کردم بعد از یک سال پرداخت قسط دوباره ده درصد دیگر سود اضافه شد بیست وشش درصد، هرچه اعتراض کردم سودی نداشت، گفتندکارمند مربوطه در نوشتن سود اشتباه کرده هر ماه که اقساط را پرداخت می‌کنم مانده بدهی را می‌گیرم ماه بعد که برای پرداخت قسط به دستگاه خودپرداز مراجعه می‌کنم دویست الی سیصد هزارتومان به مانده بدهی که ماه قبل اعلام شده اضافه می‌گردد به مسئولان بانک که مراجعه می‌کنم یک سری فرمول و قوانینی را بیان می‌کند که به هیچ وجه برایم قابل فهم نیست سه سال اقساط را پرداخت کرده‌ام، نمی‌دانم چه زمانی باحقوق بازنشستگی فرهنگی از این بانک آسوده می‌شوم؟
...0911
سلام.شبکه خبر مناظره کاندیدای انتخابات آمریکا را پخش می‌کنه اون هم یکبار نه، سه بار، به چه درد مردم ایران می‌خورد؟
...0919
بخشی از فضای سبز منطقه سعادت‌آباد، به دلایل نامشخص آبیاری و نگهداری نمی‌شود، از جمله محدوده خیابان بخشایش کوچه سبز تا کوچه مهربان.
...0912
در صورت عدم رسیدگی شهرداری مناطق تهران به وضعیت نگهداری فضای سبز، مرجع صلاحیت‌دار بالاتر کدام بخش است؟
...0939
محرم: باسلام امیدوارم این پیام به دست شهردار محترم استان اردبیل برسد؛ جناب آقای شهردار بنده به نمایندگی از اهالی روستای جمایران و طالب قشلاقی درخواستی از شما دارم: زباله‌های استان در جایی ریخته می‌شود که کشاورزان این 2 روستا را دچار مشکل کرده درحالی که فصل کاشت گندم و جو شروع شده و زمین‌ها‌یشان پر از آشغال، پلاستیک و سیم مفتولی است. قرار بود زباله‌ها را در این منطقه دفن کنند ولی متاسفانه می‌سوزانند که موجب آلودگی هوا می‌شود وقتی باد به طرف روستاها می‌وزد، نمی‌شود نفس کشید درست نیست در این منطقه آشغال بریزند در حالی که این منطقه زمین‌هایش کشاورزی است و در 20 کیلومتری استان قرار دارد. از شما تقاضا دارم اقدامات لازم را انجام دهید و جایگزینی برای زباله‌های استان پیدا کنید.
...0919
تغییر3 وزیر، کار هوشمندانه و به موقعی بود.هم مجلس همکاری خواهدکرد و هم انرژی دلواپسان تا حدودی گرفته می‌شود برای سنگ‌اندازی در چند ماه منتهی به انتخابات وهم اصلی‌ترین ژنرال روحانی جناب نجفی، امید را به تدبیر گره می‌زند.
آفتاب یزد: جهت اطلاع آقای نجفی انصراف داده و آقای دانش آشتیانی به جای ایشان معرفی شده‌اند.
...0918
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
مردم از دلسوزی آقای جنتی کاملا خبر دارند ولی عده‌ای نمی‌گذارند اینها کار کنند.
...0911
مسعود بازرگان:می‌گم شما آفتاب یزدی‌ها‌ هم دیوار کوتاه از احمدی‌نژاد پیدا نمی‌کنین‌ها‌!!! خب اگه شما هم قبول نداشتین، پس چرا امضاءاش کردین؟ پس دنبال رئیس جمهور سابق نگردین که چند ماه دیگه خودتون هم می‌شین سابق!!! مطمئن باشین!
مجتبی: خداوند آیت الله طالقانی را قرین رحمتش نماید روحش شاد و یادش گرامی.
الان اگر توجه کنید برخی از همین هنرمندان بی فرهنگ نماد بی حجابی هستند. ما باید فرهنگ ارزش مداری را رواج دهیم و ملاک را ارزش‌ها‌ی انسانی و اسلامی برای مردم بیان کنیم و فردی را هنرمند بدانیم که در بازه ارزش‌ها‌ قرار داشته باشد.
علی: داغ خیانتی که منجر به طلاق می‌شود کشنده است خود طلاق را می‌توان تحمل کرد خیانت را چطور؟
چرا نام نویسنده گزارش «کشور «خانه مجردی» نیست» نیامده؟
رضا: شما با این تیتری که زدید و می‌گوید اسرائیل مخالف پیوستن ایران به FATF است آیا همانند مخالفت اسرائیل و عربستان در موضوع مذاکره هسته‌ای و یا همان برجام می‌باشد؟ نتیجه آن مخالفت‌ها‌ چه شد؟ به نفع ایران شد؟ یا به نفع خودشان که ارباب مزدور و خیانتکارشان آمریکا به تعهدات خودش عمل نکرد؟
بسوزه پدر بی پولی که باعث میشه آفتاب یزد بینوا به خاطرش سیاه رو سفید و سفید رو سیاه نشون بده تا به پولی که بهش قول داده شده برسه.. راستی برای نوشتن این مزخرفات باهاتون چقدر طی شده؟ وارونه نشون دادن حقایق کم کاری نیست‌ها‌؟ ارزون خودتون رو نفروشید؟
آفتاب یزد: عصبانیت شما را درک می‌کنیم.
صفوی: اسراییل مخالف برجام بود بعدا مشخص شد همراه عربستان موافق بود و برای تحریص ما بازی درآورده بودند.
آفتاب یزد: اگر سعودی‌ها‌ و اسرائیلی‌ها‌ موافق برجام هستند پس چرا همچنان در حال مانع‌تراشی هستند و نمی‌گذارند توافق هسته‌ای به روند خود ادامه دهد.حتما مطلع هستید که مقامات عربستان با تزریق فراوان پول به سفارتخانه‌های خود در اروپا خواستار عدم عقد قرارداد کمپانی‌ها مطرح با دولت ایران شده‌اند.
منظورتان از نوشته «من و همسرم در خانه خود دوران بازنشستگی را سپری می‌کنیم»چیست یعنی این زن و شوهر یکیشون آلزایمر گرفته و این کارها در خانه مربوط به اوست و یادش میره اما این که چیز عجیبی نیست بیایید اعمال و کارهایی را نشانتان دهم که در همین تهران خودمون صورت می‌گیره تا ببینید چند درصد از جوانان ما افسرده شدند... بروید مطالعه کنید می‌بینید، کمی در تاکسی و بیرون از خانه با مردم هم‌صحبت شوید متوجه خواهید شد که اینها ظاهر دارند...
در مورد گزارش کاسبان «عدم‌شفافیت» خواستم بگم شکی نیست که منافع عده‌ای به خطر می افتد عده‌ای که بزرگترین ضربه را به کشور زدند و چوب آن را خواهند خورد.
علیرضا: در مورد گزارش «بازی سریالی روس‌ها » خواستم بگم تقسیم دریای خزر و سهم ایران توسط روسیه همه چیز را مشخص می‌کند.مشکل ما با روس‌ها کمتر از مشکل افغان‌ها در گذشته نیست .باید خیلی باهوش باشیم.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1135- با تشکر از سیاستگذاران ائمه جمعه در رابطه با موضوع حضور نوه امام در نماز جمعه. (25/7)
1112- از یزد تماس می‌گیرم. اتاق اصناف یزد اقدامی کرده و با افراد دارای مشاغل خانگی تماس گرفته که باید بیایند و تشکیل صنف بدهند و برای تشکیل صنف هم باید مغازه یا دفتر اجازه کنند. این در رابطه با مشاغل خانگی کلا‌ در تناقض است. اگر قرار باشد این صنف دفتر یا مغازه بزند که دیگر مشاغل خانگی نیستند. از نمونه مشاغلی که با آنها تماس گرفته شده سایت‌های فروش آنلاین هستند که در یزد جزو مشاغل خانگی هستند.(25/7)
1100- با تایید سخنان آقای پزشکیان که در برنامه شبکه 5 صحبت می‌کردند باید گفت آری هر کسی نباید راجع به موضوعی که تخصص ندارد صحبت کند. آقای پزشکیان به خوبی عنوان کردند که در مورد برجام و قراردادهای مهم بین‌المللی باید اهل فن و متخصصین آن نظر بدهند نه هر کسی. (25/7)
1053- برای حل بسیاری از مشکلات جامعه یکی از ضروری‌ترین کارهای لازم، تشکیل احزاب قدرتمند است تا زبان گویای جامعه باشند. به شرطی که گروهی نتوانند مانع فعالیت آنان و جلسات شوند. باید احزاب قانونمند شوند و قانون هم از آنان حمایت کند. (25/7)
1042- بانک‌هایی نظیر «س» و «پ» 15درصد تسهیلات اعطایی به مشتریان را بلوکه می‌کنند. آیا از بانک مرکزی مجوز دارند، اگر مجوز ندارند چرا بلوکه می‌کنند؟ بانک مرکزی چرا جلوی آنها را نمی‌گیرد؟ (25/7)
1003- در مورد استیضاح آقای فانی که چگونه متوقف شد شاید لابی‌هایی صورت گرفته تا ایشان عده‌ای را در آموزش و پرورش و برخی مدیرکل‌ها را عوض کنند. شاید ایشان را استیضاح نکنند. لذا به نظرم اگر چنین است ایشان باید پایداری کند. اگر قرار است وزیری استیضاح شود باید تمام واقعیات از پشت تریبون مجلس گفته شود. (25/7)
آفتاب یزد: جهت اطلاع طرح استیضاح آقای فانی با 45 امضاء توسط هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد.
2127- آپارتمانی را خریداری کردیم اما مالک 20 ماه بود که آن را تحویل نداد. از طریق کلانتری آپارتمان را گرفتیم از طریق دادورز رفتیم به نام کردیم. حالا‌ بعد از این همه مدت که ما شکایت کردیم دادگاه اولیه هم رای به نفع ما داد و خسارت دیرکرد را می‌خواهیم. این خسارت دیرکرد که در بیع‌نامه هم ذکر شده که به خاطر تاخیر باید پرداخت شود. چرا 7 ماه است در دادگاه تجدیدنظر گیر کرده؟ (25/7)
آفتاب یزد: رسیدگی قضایی روال خودش را دارد و در بسیاری از پرونده‌ها نیاز به کار کارشناسی است و انجام این مرحله زمان‌بر است لذا درخصوص پرونده شما و بیع نامه‌ای که تنظیم نموده‌اید اطلاعی نداریم و قضاوت نمی‌نماییم.
2115- چرا حقوق من بازنشسته خدمات درمانی کمتر از همطراز بازنشسته وزارت نفت است؟ چرا دریافتی او باید بیشتر از ما باشد؟ البته این هم شاید یک نوع عدالت اقتصادی باشد. (25/7)
2101- از مسئولان خواستاریم با رافت اسلا‌می افرادی که جرم آنها قابل بخشش است و خطایی کردند را با عطوفت اسلامی مورد بخشش قرار بدهند. (25/7)
آفتاب یزد: به مناسبت‌های مختلف بنا به پیشنهاد ریاست قوه قضائیه واجدین شرایط توسط مقام معظم رهبری مورد عفو قرار می‌گیرند.
2008- در مسابقه فوتبال ایران و کره دیدم که فرزندان کشور از آن فرصت استفاده کردند و در استادیوم آن عزاداری باشکوه را برگزار کردند، پس دلیلی بر نگرانی نبود. باید به مردم اعتماد کرد. (25/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام