کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 26 مرداد 1398   Saturday 17 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 02 آبان 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

1719‌- معتادان و بی‌خانمان‌ها وقتی روی زمین جایی برای خوابیدن ندارند، پل‌های عابر را برای استراحت و خواب خوش انتخاب می‌کنند. به عنوان نمونه در بزرگراه شهید محلاتی، مقابل خیابان شهید گیلکی شمالی هر شب معتاد و بی‌خانمانی روی پل عابر می‌خوابد و صبح‌ها‌ هم دیر از خواب ناز بیدار می‌شود! این مسئله باعث شده عابران به ویژه دانش‌آموزان و خانم‌ها‌ با ترس و وحشت از روی پل رفت و آمد کنند. از مسئولان شهرداری و نیروی انتظامی تقاضا داریم پل مربوطه را از وجود این افراد پاکسازی کنند تا رهگذران برای آمد و شد مشکلی نداشته باشند.‌(24/7)
0919- یک طرف خیابان مخبر شمالی دارای روشنایی و طرف دیگر آن تاریک است. از مسئولان شرکت برق منطقه ای مولوی تقاضا داریم نسبت به تامین روشنایی این خیابان اقدام کنند.‌(24/7)
‌0707- پایین‌تر از میدان خراسان حدفاصل این میدان تا خیابان طیب بیشتر روزها عده‌ای بساط پهن می‌کنند و
عابران به سختی رفت و آمد می‌کنند. از شهرداری منطقه 15 تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند. وقتی درباره مشکلات محلی، مطلبی چاپ می‌شود، مشکلات برای پیام دهنده محرز و مشخص شده است که به روزنامه متوسل شده اند، اما مسئولان برای خالی نبودن عریضه آن را تکذیب می‌کنند که کار پسندیده ای نیست!‌(24/7)
1912‌- عده‌ای از اینکه در کشور ما تعطیلی زیاد است، ابراز نگرانی کرده و مدام اعتراض می‌کنند. در شهری مانند تهران که آلودگی صوتی و هوا، ترافیک و هزاران مشکل لاینحل وجود دارد، همان بهتر که چند روز ادارات دولتی تعطیل باشد تا کارمندان استراحت کنند و سپس با انرژی بیشتری در محل کارشان حاضر شوند و به مردم خدمت کنند!‌‌(24/7)
کسانی‌که در چند دوره نمایندگی مجلس قدمی برای مردم برنداشتند و تمام تخصصشان درجهت حفظ منافع باندی و با پایمال کردن منافع ملی بود و دستاورد فعلی‌شان چوب لای چرخ اقدامات دولت است باید بدانند که آقایان دکتر ظریف، صالحی وعراقچی دانشمندان و متخصصانی هستند که اینگونه افراد توان درک خدمات آنها را ندارند و به اصطلاح سوالاتی که مطرح می‌کنند همه در جهت نادیده گرفتن منافع ملی است و در واقع عرض خود می‌برند و زحمت ما می‌دارند.
...0912
آقای «ی.ر»که فعلا با اتهامی در زندان اوین هستند شاید با حال وهوای ایامی مرتکب خلاف شده‌اند که اگر نشریه‌ای اشاره‌ای به اقدامات ایشان می‌کرد فورا ابوی محترم یارانه‌اش را قطع می‌کردند.
...0912
ما حساب جناب آقای رضایی را باتوجه به خدمات ارزنده‌ای که در دفاع مقدس داشتند و رشادت‌هایی که
انجام دادند از سرمقاله نویسانی که به دروغ پراکنی می‌پردازند و به اصطلاح روزنامه‌ها‌یی که کینه جویانه تیتر یک چاپ می‌کنند و امید مردم را نشانه رفته‌اند و کسانی که خاصیت چوب خشک هم نداشتند جدا می‌دانیم، از ایشان که علم اقتصاد خوانده‌اند و به خوبی می‌دانند که یارانه دولت قبل که بدون توجه به نظر کارشناسان صورت گرفت چه مصائبی به دنبال داشت، انتظار نمی‌رود که پیشنهاد یارانه با مبلغ بالاتری بنماید امید است که توضیحات روشنگرانه ایشان را در این مورد داشته باشیم.
...0912
حضرت امام محمدباقر(ع)می‌فرمایند: هرچشمی روز قیامت گریان است، جز سه چشم، چشمی که در راه خدا شب را بیدار باشد و چشمی که از ترس خدا گریان شود و چشمی که از محرمات الهی بسته شود.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
0911- برای پیشرفت کشور، کاهش بیکاری و امنیت سرمایه‌گذاری باید تامین گردد. (22/7)
0023- ضمن عرض تسلیت ایام حزن و اندوه محرم و صفر برگزاری جشنواره ملی سینما با محوریت سینمای اخلاق راهی به صورت حاکمیت اخلاق مداری در مرکب دین در سینمای کشور است. امیدواریم سینماسازان متعهد کشورمان با الگو از این جشنواره، فیلم‌های خود را با مضامین ایرانی- اسلامی مطابقت دهند. (22/7)
1200- چرا باید فردی مثل آقای حسینیان به فرد محترمی مثل دکتر صالحی که دنیا به او احترام می‌گذارد بی‌احترامی کند؟ چرا فلان نماینده به وزیر امور خارجه حرف‌های بی‌ربط می‌زند؟(23/7)
از برخی تریبون‌ها به فریضه اخلاق باید پرداخت، نباید در کارهای دولت زیاد سنگ اندازی کرد چون مردم همه چیز را می‌دانند.
...0911
سلام. به نظرم اظهارات آقای شهسواری در خصوص سند خودرو یکجانبه است قانونگذار مالک خودرو
و مالک پلاک خودرو را مجزا دانسته و وظیفه پلیس صرفا امور مربوط به پلاک خودرو است نه سند خودرو و ذکر عبارت دفتر اسنادرسمی در ماده مذکور به چه معناست؟
...0912
درود مردم قدرشناس ایران به آقای جنتی که الحق شایسته وزارت ارشاد بود:ولی عده ای خودشان را فراتر از قانون می‌دانند. چه باید گفت.خدا به ما رحم کند.
...0911
طبل های پرسروصدا، چون توش خالیه، همیشه در آخر خودش می‌ترکه، فعلا روحانی در قلب مردم جا دارد.
...0911
ای کاش در ایران افرادی مثل کویتی‌پور زیاد ‌داشتیم.
...0911
قطعا آقای روحانی به خاطر اصلاح‌طلبان به صندلی ریاست جمهوری رسیدند پس باید با اصلاح طلبان مجلس دیدار گرم داشته باشند. انتخابات نزدیک است.
...0911
ای کاش برخی از این دلواپسان به احترام سیدالشهدا (ع) لااقل در کارهای دولت کارشکنی نکنند و به انتخاب مردم احترام بگذارند.
...0911
به نظر ما آقای جنتی یکی از باشرف‌ترین وزرای روحانی هستند ولی از دست عده ای از مسئولان دل پرخونی دارد ولی باید با دل نترس لااقل حرفهایش را بزند.
...0911
0851- مدت‌هاست پیام مرا چاپ نمی‌کنید اما باز تشکر می‌کنم. اعتبار افراد و شخصیت‌ها بستگی به علاقه مردم به آنهاست، نه با رجزخوانی یا کلمات زشتی که برخی تریبون‌داران به مردم خطاب می‌کنند. مردم همه انقلابی هستند نباید برخی افراد از تریبون‌ها کلمات زشتی به کار گیرند که اصلا‌ درست نیست. (18/7)
2254- پیگیری برخی نمایندگان واقعی مردم در مورد برخورد فیزیکی نادر قاضی‌پور نماینده اصولگرای مجلس با یک خبرنگار قابل تشکر است. اما این نماینده مجلس هشتم، نهم و دهم اظهارات عجیبی داشته و گفته با خبرنگار شوخی کردم و مثل تراکتور از روی او رد شدم. حالا‌ که می‌گوید شوخی کرده‌ام آیا وقتی به خبرنگار می‌گوید به کی رای داده‌ای شوخی کرده؟ آیا مشت و لگد زدن به خبرنگار و کشاندن او به سمت حراست مجلس هم شوخی بوده؟ (18/7)
1143- خیلی بد است آدم از برخی کلمات برای دستاویز قرار دادن اهداف خود استفاده کند. (19/7)
1041- روزنامه واشنگتن پست که یک بار با افشاگری‌های خود باعث استعفای ریچارد نیکسون رئیس‌جمهور آمریکا شده بود بار دیگر چهره واقعی دونالد ترامپ کاندیدای جمهوریخواه و جملات رکیک وی را درباره خانم‌ها برملا‌ نمود که احتمالا‌ باعث شکست ترامپ
خواهد گردید. (19/7)
0931- به چه علت خبرگزاری‌های اصولگرا قبل از دولت اعلام می‌نمایند ایران در کنفرانس لوزان شرکت نمی‌کند؟ (23/7)
1122- جالب است روزنامه‌های جناح راست توافق اتمی را ننگین می‌دانند. نامزد جمهوریخواه آمریکایی هم آن را شکست بزرگ آمریکا قلمداد می‌کند. آیا آنها نمی‌خواهند در رفتار خود تجدیدنظر نمایند؟ (24/7)
1600- خواستم گلایه‌ای از برخی از هموطنان یا شهروندان داشته باشم. متاسفانه در ایام دهه محرم بسیاری از خیابان‌ها مملو از ظروف غذای نذری یا لیوان‌های چای و شربت شده بود درحالی که کیسه و سطل زباله هم موجود بود، اما این ظروف کنار خیابان یا وسط خیابان و پیاده‌روها هم قابل رویت بود که صحنه‌های جالبی را به وجود نمی‌آورد. چرا مردم رعایت بهداشت را خصوصا در این ایام نمی‌کنند؟ (24/7)
1540- مدیر مسئول روزنامه خاص جناح راست که دائم از دیگران ایراد می‌گیرد و می‌گویند برخی‌ها فتنه‌اند و برخی‌ها کاری برای انقلاب نکردند. خودشان بگویند برای مردم و انقلاب چه‌کارهایی کردند؟ آماری از خدمات خود به مردم و انقلاب را ارائه بدهند. (24/7)
1527- افراطی‌گری حاصلی جز ویرانی و خرابی ندارد. چنانکه هر کجا که از چنگ گروه تروریستی داعش آزاد می‌شود چیزی جز ویرانی از آن دیده نمی‌شود. اندیشه افراطی‌گری، دشمن صلح جهانی است. (24/7)
1500- خیلی از مداحان در ایام دهه محرم بدون پول و وجهی مداحی می‌کنند اما آیا همه آنها خصوصا آنها که معروف و مشهور هستند بدون پول می‌خوانند؟ (24/7)
1440- این چگونه ادبیاتی است که در ایام عزاداری امام حسین (ع) توسط برخی افراد به کار گرفته می‌شود؟ چرا زود به دیگران اتهام می‌زنند؟ این عادت بدی است. آیا این رسم پیرو راه ائمه (ع) بودن است؟ (24/7)
2220- تعامل با جهان خارج و مبادلات تجاری و بازرگانی با آنها نباید به مثابه نازکشیدن خارجی‌ها تعبیر گردد. چه بخواهیم چه نخواهیم ما به رابطه با دنیا نیاز داریم. باید امنیت سرمایه‌گذاری در کشور باشد و سرمایه‌گذار خارجی هم در کنار سرمایه‌دار داخلی کار کند. (24/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام