کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 خرداد 1399   Monday 25 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 آبان 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

با سلام، چرا آقای آخوندی اصرار دارد از بوئینگ و ایرباس هواپیما بخرد؟ 9 ماه مذاکره مدت کمی است؟ آیا در دنیا فقط فرانسه و آمریکا هواپیما می‌سازند؟
...0917
1430- ظاهرا این آقای بهروز افخمی‌ مجری برنامه هفت هم برای خود غولی شده‌ است. ایشان هر چه دوست دارد می‌گوید. شاید برخی از آثار اشکالات فنی داشته باشند اما حق توهین به سازندگان آن را ندارند. (24/7)
1414- خواستم عرض کنم در این چند روز ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برخی از آقایان مداح هرچه خواستند گفتند آیا برای تحریک احساسات مردم، اینها حق دارند هر کلامی را به زبان بیاورند؟ حتی چیزهایی می‌گویند که مشخص است سندیت و واقعیت ندارد. (24/7)
آفتاب یزد: در این مورد بارها از سوی مسئولان مربوطه و بزرگان پند و اندرزهای لازم داده شده، اما ظاهرا برخی از این افراد توجهی به آن ندارند و بازی با احساسات مردم را بیشتر دوست دارند.
1407- ما نباید اجازه بدهیم برخی کشورهای عربی مثل عربستان برای ما تعیین تکلیف کنند و برای برقراری رابطه شرط بگذارند. این همه صدمات مختلف از سوی عربستان به ما خورده است، آنها باید عذرخواهی کنند فاجعه منا که یادمان نرفته است. (24/7)
1401- سوالی دارم. آیا قبول دارید پیروان راستین امام حسین(ع) اهل ادب و متانت هستند. پس چرا برخی افرادی که ادعای دینداری دارند آن قدر به دیگران توهین می‌کنند؟ اینها از سالار شهیدان چیزی یاد نگرفتند. فقط دنبال عوام‌فریبی هستند!(24/7)
1333- برخی از این آقایان مداح ظاهرا یادشان رفته کار آنها مداحی است نه سخنرانی. آنها که کارشناس سیاسی و تاریخی نیستند. توهین و ناسزاگویی به مردان دولت کار درستی نیست خصوصا اگر از سوی مداح باشد. هیئت‌های عزاداری تقدس دارند، چرا این آقایان رعایت نمی‌کنند؟ (24/7)
1347- مسلما اگر آقای جنتی وزیر ارشاد کنار بروند آرزوی برخی مخالفان دولت محقق می‌شود. نباید دولت روحانی این وزرای خوب خود را تحت فشار برخی‌ها از دست بدهد. مملکت قانون دارد. (24/7)
1312- ما انتظار معجزه از برجام نداریم، اما انتظار داریم آثار آن به مرور در زندگی مردم قابل لمس باشد. مردم ما سالها مشکلات اقتصادی را در شرایط سخت تحمل کردند حالا‌ حق دارند انتظار شرایط بهتر داشته باشند. دیگر دوره‌ای نیست که به مردم بگویند اشکنه بخورید. (24/7)
1301- انفجار اطلاعات می‌تواند باعث رسوایی یا حتی کنار رفتن یک کاندیدا بشود. چنانکه اخیرا اطلاعاتی که در مورد رسوایی اخلاقی ترامپ کاندیدای جمهوری‌خواه در آمریکا منتشر شده میزان محبوبیت او را تا حد زیادی کاهش داده است. (24/7)
1220- حوادثی چون فرونشست زمین یا حوادثی در مترو دارد زیاد تکرار می‌شود. این نگران کننده است. مسئولان شهری فکری به حال آن کنند چند بار باید این اتفاقات تلخ تکرار شود؟ (24/7)
1212- همه در ورزشگاه آزادی در روز تاسوعای حسینی دیدیم که مردم نیک سرشت و غیور همیشه در صحنه چگونه در ورزشگاه آزادی عزاداری کردند و استادیوم آزادی در آن روز به چه مکان باشکوه معنوی تبدیل شده بود. پس دلیل این همه دلواپسی برای بازی ایران و کره چه بود؟ (24/7)
1210- به نظر من حق با آقای انصاری است. چون گفته‌اند تمام نگرانی‌های مربوط به فوتبال ایران و کره‌جنوبی حاکی از عدم شناخت مردم می‌باشد. (24/7)
1014-‌ بسیاری از کارگران شهرداری، افغان هستند. آیا این افراد مجوزهای لازم را برای اقامت در کشور ما دارند یا اینکه شهرداری آنان را بدون مجوز استخدام کرده است؟‌‌(24/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9
آبپاشی صبحگاهی معابر،برخلاف بخشنامه سازمان مدیریت پسماند مبنی بر کمبود منابع آب،هر روز در برخی مناطق تهران در حال انجام است.
...0912
چرا اقدامی شایسته جهت آبیاری و نجات فضای سبز در حال نابودی ابتدای خیابان بخشایش سعادت آباد صورت نمی‌گیرد؟
...0912
آقای کریمی قدوسی در مجلس در نطقی از آقای روحانی رئیس جمهور خواسته است که در انتخابات سال آینده شرکت نکند. خواستم عرض کنم که این خواسته شما و همفکرانتان در جبهه پایداری است نه خواست اکثریت جامعه چون همین انتخابات مجلس دهم نشان داد که چند درصد مردم طرفدار تفکر شما هستند.
...0933
آقای الیاس حضرتی، نماینده شایسته و لایق مردم تهران به درستی از بعضی ارگان‌ها‌ که بازخواست نمی‌شوند انتقاد کردند.
...0918
طبق اعلام رسمی وزارت بهداشت 82درصد مرگ و میر بیماری‌های غیرواگیر بر اثر بیماری قلبی- عروقی، دیابت، سرطان و بیماری‌ها‌ی ریوی و تنفسی است.مسلما عدم آگاهی و اطلاع‌رسانی یا عدم جدیت در برخورد با این قضایا، در ابتلاشدن به بیماری‌ها‌ی فوق و مرگ ومیر دخیل هستندکه از اهم ضروریات است اهمیت حیاتی تغذیه صحیح، تحرک روزانه و همیشگی برای افراد سالم و به علاوه استفاده مرتب از داروها برای بیماران نهادینه شود.
...0938
همه می‌دانند پزشکان به خصوص در سیستم دولتی کارانه‌های میلیونی می‌گیرند؟! در استان گیلان پرستاران و سایر پرسنل بیش از 10ماه است اضافه‌کار نگرفتند.
...0911
آقای رئیس آمار ایران یک ساعت کار در هفته مزدش جوابگوی مخارج یک گنجشک نیست شما با این آمار درصد بیکاری اعلام می‌کنید.
...0918
طبق بررسی‌ها‌ی قطعی و تاییدشده، مصرف نوشابه‌ها‌ی گازدار سلامتی انسان را به خطر انداخته و مصرف‌کنندگان را به انواع بیماری‌ها مبتلا می‌سازد. متاسفانه به رغم هشدارهای مکرر درباره این موضوع،تولیدات این مواد سراسر مضر متوقف نشده‌ و مردم فریفته افزودن جزئی از طعم‌ها‌ی مصنوعی می‌شوند که ذره‌ای باعث کاهش خطرات و عوارض نوشابه‌ها‌ نمی‌شود.
...0938
معاون دانشگاه فرهنگیان:نداشتن سی بیماری مانند دیابت و...از شروط معلمی است... من هم در روزهای آغاز آموزگاری‌ام هیچ یک از آن سی بیماری را نداشتم ولی اکنون پس از سی سال آموزگاری آن سی بیماری را دارم که هیچ بلکه چند بیماری هم به عنوان اشانتیون به این سی بیماری‌ام افزوده شد که یکی از بدترین آنها بیماری طنز و نقد است که واگیردار هم هست وچه بسا از من به بسیاری سرایت کرده باشد، تازه برخی می‌گویند این طنازی و نقادی‌ات بیماری نیست بلکه مرض است....تو مرض داری...(قنبر یوسفی از آمل)
...0911
درحالی که موتورسیکلت‌های متخلف، به راحتی از چراغ قرمز چهارراه‌ها‌ و مقابل دوربین‌ها‌ی ثبت تخلف که فقط عکس اتومبیل‌ها را می‌گیرند و بلافاصله با زدن نور قوی فلاش‌ها‌ی کنار دوربین‌ها‌ عکس می‌گیرند، موتوری‌ها‌ به سادگی عبور می‌کنند و حتی فلاشی هم برای آنها زده نمی‌شود، خودروهای بخت برگشته و نگران و مضطرب از اینکه شاید هنگام عبور با سرعت کم هم ناگهان فلاش زده شود، جریمه‌های سنگین می‌شوند!
...0913
1200- خانه ما انتهای بلوار ارتش بلوار لاله است. رفتم بازار روز گوشت بخرم قیمت پرسیدم گفتند 41500 تومان درحالی که در تجریش 36 هزار تومان در شمال حتی 27 تومان قیمت کردم. یعنی بازار روز باید گرانتر بفروشد یا ارزان‌تر؟ به این قسمت پروتئین و گوشت و مرغ بازار روز رسیدگی بشود. (19/7)
1607- روحانی جوانی به نام آقای شریف‌زاده بارها در جواب سوال‌های خبرنگار آفتاب یزد گفته‌اند آقای احمدی‌نژاد سفرهای استانی‌شان تداوم خواهد داشت. ایشان برای تبیین سیره امام (ره) به استان‌ها سفر می‌کنند. از این روحانی جوان می‌پرسم در کشور ما طلبه‌ها باید سیره امام (ره) را تبیین و تبلیغ کنند.(19/7)
1156- الان شهر دیگر جایی برای ساختن ندارد. شهردار بعدی روی چه کاری می‌خواهد تمرکز کند؟ جای ساختی ندارد. این شهر به ناکجاآباد می‌رود. بعدازظهرها و غروب‌ها ترافیک خیابان‌ها نشان می‌دهد که شهر چه وضعیتی دارد. همه جای دنیا مراکز تجاری را در یک قسمت قرار می‌دهند تا مردم فقط به آن سمت بروند اینجا همه جا این مراکز تجاری پخش است که باعث شلوغی می‌شود. (19/7)
2233- دکتر جهانگیری در جمع استانداران سراسر کشور گفتند هدردهندگان منابع کشور از دکتر روحانی طلبکار شده‌اند. وقتی فردی که تخلفات او مشخص است اما از قانون می‌گریزد تازه سخنرانی هم می‌کند هرچه می‌خواهد می‌گوید لابد طلبکار هم هست. (20/7)
1810- در مورد حادثه‌ای که در میدان قیام تهران رخ داد و به کشته شدن دو نفر انجامید، خواستم بگویم در میدان قیام به سمت مولوی پلاستیک فروش‌هایی هستند که انبارهای آنان در داخل کوچه‌ها و در منازل مسکونی قرار دارد. شهرداری محترم هم به هیچ عنوان این انبارها را نمی‌بندد. این معضلی شده چون اگر آتش‌سوزی بشود بسیار فاجعه‌آور است و باعث فرار ساکنان بومی این منطقه هم می‌شود و باعث تجمع اراذل و اوباش و معتادین در محل‌های متروکه می‌شود. لطفا به این موضوع رسیدگی شود. (20/7)
0946- قابل توجه وزیر ورزش! دیداری که در سوپر لیگ زنجان بین شاهین ابهر و شهرداری زنجان انجام گرفت آقای حسین ملکی داور مسابقه از سوی بازیکنان به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت تا جایی که مجبور به رفتن به بیمارستان شد. چه طور از داوران حمایت می‌شود؟ (21/7)
1420- رفتار برخی بچه‌های چاله‌میدانی که در بدترین شرایط بزرگ شدند از رفتار برخی آقایان مدعی اخلاق بهتر است. چون برخی از این آقایان از تریبون‌های خود هر چه می‌خواهند می‌گویند و حرمت افراد را نگه نمی‌دارند. (22/7)
0917- مسیر طبیعی صدور گاز ایران به اروپا از ترکیه است. اکنون ملاحظه می‌شود که روسیه پیش‌دستی نموده و از این مسیر می‌خواهد به اروپا گاز صادر کنند. روس‌ها فقط از کارت ایران برای گرفتن امتیاز از غرب استفاده می‌نمایند. (22/7)
0907- اهمیت اقتصادی روغن پالم برای مالزی مانند نفت برای ایران است اما 50درصد روغن پالم را اسیدهای چرب تشکیل داده که باعث افزایش کلسترول در بدن می‌گردد. برای سلامتی مضر است. دولت باید میزان واردات و مصرف آن را کنترل نماید. (22/7)
0032- مسئولان محترم مترو با فرارسیدن ماه پیروزی خون بر شمشیر در ایستگاه‌های مترو فرهنگ مقدس
عاشورا و نهضت خونین حسینی(ع) را نهادینه و فرهنگ‌سازی کردند. ضمن تشکر از این حرکت نمادین و جهادی پیشنهاد می‌شود تمام ایستگاه‌های مترو را با فرهنگ‌سازی و درج آیات شریف و احادیث گهربار زینت بخشند. (22/7)
1340- از رشت تماس می‌گیرم. داستان اهانت عده‌ای به آقای ظریف را خواندم. البته ایشان با سعه صدر و بزرگواری جواب دادند. امیدوارم آقای ظریف خود را کاندیدای ریاست جمهوری کند. (18/7)
1231- گفتند 10 درصد حقوق‌ها را زیاد می‌کنند. ما بعد از 30 سال کار فرهنگی یک میلیون و سیصد هزار تومان حقوق می‌گیریم. یارانه‌های بسیاری را هم که حذف کردند. با کرایه خانه و هزینه زندگی 10 درصد افزایش به کجا می‌رسد؟ (18/7)
1217- توهین به آقای ظریف کار درستی نبوده آن هم با کسی که تمام عمر خود را برای مردم گذاشته است. مردم از آدم‌هایی که عامل این کار هستند بیزارند. (18/7)
1130- آیا صحبت‌های اخیر مداح مشهور تحریک مردم و درگیری با هم نمی‌باشد؟ (18/7)
1209- آمریکا در جنگ ویتنام بمب‌های زیادی روی این کشور ریخت. اما ویتنام به علت اختلاف با چین و ترس از برخی همسایگان کمونیسم به آمریکا متمایل شد. (18/7)
1207- نیکلاس مادورو رئیس‌جمهور ونزوئلا‌ در نطق خود گفت من تصمیم گرفتم جایزه صلح و اقتدار هوگو چاوز را ایجاد کنم. فکر کنم پوتین هم لیاقت این جایزه را دارد. به نظرم اینها باید نمک‌شناس باشند. یادشان رفته آقای احمدی‌نژاد چه قدر به اینها محبت کرد. باید جایزه صلح را به او تقدیم می‌کردند. (18/7)
1129- سال‌ها تعداد زیادی تکنیسین روسی برای سرویس‌ هواپیماهای بی‌کیفیت توپولف در ایران بودند. صدها تکنیسین روس در بوشهر کار می‌کردند. این نشانه نفوذ نبود؟ اکنون که دولت موفق به خرید بهترین برندهای تجاری هواپیمایی یعنی بوئینگ و ایرباس شده از سوی عده‌ای آمدن کارشناسان این شرکت‌های هواپیمایی به ایران نفوذ می‌باشد؟!(18/7)
1102- از سبزوار تماس می‌گیرم. نامه‌ اخیری که آقای مطهری نوشته‌اند نشان دادند فرزند واقعی و مبارز شهید مطهری هستند. ما از ایشان تشکر می‌کنیم. ایشان نشان داد یک اسلام‌شناس واقعی در خدمت اسلام هستند. (18/7)
0949- وقتی با ظریف شوخی‌های مبتذل می‌کنند و شما نوشته‌اید این حرفها از سایتی منتسب به یکی از اصولگرایان عنوان شده اما ما که نمی‌دانیم کدام سایت است تا ما هم بتوانیم وارد سایت آنها بشویم. با آنها کل‌کل کنیم جوابشان را بدهیم. شما وظیفه دارید آن سایت را معرفی کنید. (18/7)
آفتاب یزد: کانال تلگرامی فارسی پلاس که منتسب به یک خبرگزاری اصولگرا است.
0155- گران نشدن بنزین در سال جاری تصمیمی قابل تقدیر و پسندیده در جلوگیری از افزایش قیمت‌هاست. به هر حال باید قیمت‌های همه کالاها درحال رصد باشد تا سودجویان موفق به افزایش خودسرانه قیمت‌ها نشوند. بدیهی است گران شدن برخی اجناس در گران شدن اجناس دیگر دخیل است. (18/7)
0005- از اصفهان تماس می‌گیرم. برخی از ماموران راهنمایی و رانندگی تمام توان و نیروی خود را صرف پیداکردن تخلفی از رانندگان خودروهای سواری و جریمه نمودن آنها می‌کنند حتی اگر آمدن خودرو چند سانتیمتری روی خط‌کشی‌ها باشد، اما نسبت به عبور موتور سیکلت‌ها در اتوبان‌های داخل شهر در مقابل دید مستقیم خود و عبور از چراغ قرمز که بسیار خطرناک و حادثه‌ساز می‌باشد آنچنان سختگیری وجود ندارد.(18/7)
1036- مداحی به آقای مطهری انتقاد کرده است. می‌خواهیم بدانیم اگر این مداح در تهران کاندیدا می‌شد چند درصد رای آقای مطهری را به دست می‌آورد؟ (19/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام