کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 06 اسفند 1398   Tuesday 25 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 28 مهر 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) می‌فرمایند: خاطره شهدا باید در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشته شود.
...0938
رسول مکرم اسلام(ص) می‌فرمایند: صبور باش که صبوری نشانه توفیق و ترازوی عقل است.
...0938
اقتصاد سالم ناهنجاری کمتر، اقتصاد ناسالم روان پریش بیشتر!
...0935
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان! بنده به مدت 6سال است بیماری دیابت دارم هر روز40واحد در دو نوبت انسولین مصرف می‌کنم در طول این چند سال که دولت امید روی کار آمده تا به حال به حدود چهارصد روحانی نامه نوشتم، مستاجرم و کارگر هستم 2ماه است بیکارم.
...0913
باسلام و خسته نباشید. از مسئولان عزیز و دلسوز خواهشمندیم تمام قطره‌ها‌ی بیماری گلوکوم یا آب سیاه چشم را تحت پوشش بیمه‌ها‌ قرار بدهند، زیرا این بیماری بی نهایت حساس بوده و باید به صورت مادام العمر تحت درمان قرار بگیرد. متاسفانه قطره گلوپین از قطره‌ها‌ی موثر این بیماری همچنان نایاب است. باتشکر فراوان، اجرتان با خدا.
...0936
لایحه بانکداری بدون ربا در صورت تصویب مجلس محترم،باعث خواهد شد مدیران محترم بانک‌ها‌ طبق قوانین، مبالغ حساب‌های غیرقرض‌الحسنه را در راه آبادانی کشور صرف کنند و در نتیجه سوددهی به مشتریان کاملا جنبه شرعی و عقلایی داشته و بدینوسیله امکان تصرف سپرده‌ها‌ به‌نفع اشخاص و مجموعه بانکی به صفر می‌رسد.
...0935
در خبرها اعلام شد که درصدی جامعه کارگری معتادند. بدیهی است برخورداری از اقتصادی پویا،سالم و موثر از هر حیث،منوط به داشتن نیروهای ایده‌آل و با کارآیی مطلوب و پسندیده است. این افراد ضمن آنکه نباید مطرود شوند بلکه ضروری است مسئولان محترم ذیربط نهایت سعی خود را در بهبود و سلامت نیروهای قربانی شده فوق ایفا کنند.
...0936
ممنوعیت استفاده از روغن پالم مضر و نامرغوب در لبنیات و جلوگیری از واردات این نوع محصولات،ضمن آنکه دفع کننده انواع بیماری‌ها‌ خواهد شد، بلکه خواص و فواید واقعی و فراوان مصرف لبنیات را نیز بروز می‌دهد.
...0938
به قهقرا رفتن فرهنگ و عدم آموزش صحیح وکافی جوانان بسیار بیشتر از مشکلات اقتصادی جامعه را تهدید می‌کند.
... 0915
چرا عده‌ای از تریبون اباعبدالله(ع) حرمت‌شکنی می‌کنند.
...0911
در دنیای امروز هرجا قتل و غارت و تبهکاری صورت می‌گیرد وهابیت هم آنجاست و محال است جنایتی و توحشی اتفاق بیفتد و در آن وهابی نقش نداشته باشد و این خواست خداست که وهابیت را با دست خود وهابیت رسواتر و رسواتر می‌کند.
...0939
باسلام اینجانب بازنشسته سازمان بازنشستگی کشوری هستم. مدیرعامل سازمان 10شهریور ماه اعلام کردند که وام ضروری سال 95 به تمام بازنشستگان این سازمان تعلق می‌گیرد و هیچ‌یک از بازنشستگان در نوبت وام قرار نخواهند گرفت، ولی متاسفانه ایشان در مهرماه طی مصاحبه‌ای در یک عقب نشینی آشکار اعلام کردند که وام ضروری قرعه کشی خواهد شد و به همه بازنشستگان تعلق نخواهد گرفت.
...0919
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9
جانباز جنگ هستم، برای کشیدن دندان به درمانگاه صابرین رشت که وابسته به بنیاد شهید است 70هزار تومان از من بازنشسته گرفتند.
...0911
در دانشگاه‌های بزرگ دنیا رشته‌ها‌ی مختلفی تدریس می‌شود از جمله رشته طب که با جان انسان سروکار دارد بیشتر مورد توجه استادان علوم پزشکی است. رشته پزشکی باز به چندشاخه تقسیم می‌گردد؛مغز و اعصاب، قلب وعروق، مفاصل، ستون فقرات،عمومی وداخلی و داروسازی. تخصص سازندگان ادوات و ابزار پزشکی برای ساخت ابزار استاندارد که
جراح آن را تایید کند در کیفیت کار جراح بسیار تاثیر گذار است. پزشک جراح دلسوز ابزار جراحی نامرغوب به کار نمی‌برد که بیمارش بعد از مدت کوتاهی دچار مشکل شود. می‌بینیم که مسئولیت سازنده ابزار جراحی از متخصص جراحی بیشتر است، زیرا دوام و استحکام ابزار است که پزشک جراح را معروف می‌کند جراح بدون ابزار جراحی چه از دستش برمی‌آید.
...0918
عربستان، قطر و امارات سه حامی بزرگ گروه تروریستی داعش هستند و ایران و کشورهای اسلامی باید کاری کنند که سازمان ملل در مقابل جنایتشان سکوت نکنند و مواضع شدید و تحریمی بگیرند.
...0912
وزارت نفت با اراده و ابتکار و پشتکار نگذارد حتی یک قطره از سهم ایران در میادین نفتی مشترک در حلقوم قطری‌ها برود.
...0912
وزارت نفت با کار شبانه‌روزی روی بحث استفاده از میادین مشترک وخودکفایی بنزین و صادرات آن کار کند.
...0912
حضرت امام صادق(ع)می فرمایند: سنگین‌ترین چیزی که روز قیامت در ترازوی اعمال قرارداده می‌شود صلوات برمحمد و اهل بیت اوست.
...0938
دولت و مسئولان محترم به وسیله نتایج سرشماری عمومی نفوس ومسکن امکان رفع هر نوع نیاز و مشکلات مردم و کشور را کسب می‌کنند، انتظار است دست‌اندرکاران مربوطه نهایت تلاش خود را برای سلامت این آمار بزرگ و سرنوشت‌ساز ایفا کنند.
...0938
از طریق خط آفتاب یزد می‌خواهم از آقای دوزنده، شهردار پرتلاش ناحیه6 منطقه 3 تهران و مدیر دفتر وی که با حسن رفتار و عملکرد خوب رضایت شهروندان را فراهم آوردند نهایت تشکر را کنم و امیدوارم این پیام به طریقی به رویت شورای شهر و آقای قالیباف برسد.
...0911
اصولگرایان آنقدر دنبال مچگیری هستند که نه به نام و نه به شکل خانم باربارا توجه نداشتند و فورا آن را به سوژه‌ای برای خوراک رسانه‌هایشان تبدیل کردند، آیا دست دادن یک خانم به خانم ننگ است؟
...0918
بعضی از مداحان کشور به مطالعه وکوشش عمیق به فرهنگ نیاز دارند تا هر حرفی را نزنند.
...0935
در راستای خروج تولیدات داخلی از رکود اقتصادی،ضمن آنکه واجب است نوع مرغوبیت و کیفیت اجناس وکالاهای استاندارد، مطلوب و تاییدشده باشد، بلکه ضروری است همه عوامل تولید و نیروهای مجموعه در خور شان و زحماتشان مورد تشویق قرار بگیرند یا حداقل اینکه در پرداخت دستمزد و مزایای بحق آنها اجحاف و تبعیض قائل نشد. بی شک این عمل عاملی برای بهبود همه جانبه تولیدات می‌شود.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9
1919- وجود سگ‌های ولگرد در شهرک جعفریه واقع در جاده اندیشه موجب سلب آسایش و ایجاد رعب و وحشت ساکنان شده است. لطفاً این پیام را چاپ کنید بلکه مسئولان مربوط نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام کنند.‌(17/7)
1310- سخنان آقای علم‌الهدی را در صفحه 3 روزنامه آفتاب یزد درباره ساپورت‌پوش‌ها خواندم. اینکه برخی‌ها با این‌گونه پوشش در انظار عمومی ظاهر می‌شوند، کار پسندیده‌ای نیست و از لحاظ فرهنگی، اجتماعی، دینی و مذهبی شایسته نظام هم نیست، اما نمی‌شود میدان جنگ راه انداخت. کشور، رئیس جمهوری و قوه قضائیه دارد که باید مسئولان و مردم از آنان تبعیت کنند.(17/7)
افشین: در مورد مطلب «افشای یک محرمانه دیگر در مورد برجام» خواستم بگم معافیت‌ها به طور محرمانه اتفاق می‌افتد و به نظر می‌رسد که به نفع ایران باشد: این یک جمله برای اثبات کار کارشناسانه و درستی که در برجام اتفاق افتاد و پیش بینی نتایج مثبت آن کافی است. خبر خوشحال کننده و خواندنی بود.
برای برخی‌ها هرچی برهان و شاهد بیاورید از خر شیطان پیاده نمی‌شوند.
سلام بر همگی. در مورد مطلب «افشای یک محرمانه دیگر در مورد برجام» خواستم بگم چرا از دلواپسان خبری نیست که دوباره همه را متهم کنند به تبانی با آمریکا و انگلیس؟!
هادی: سلام شما اصلاح طلبان بالاخره پروژه عبور از روحانی را کلید خواهید زد.
آفتاب یزد: هرچند هنوز شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان تصمیم گیری نکرده اما به نظر می‌رسد این جریان قاطعانه از حسن روحانی حمایت نماید.
صفوی: آقای کریمی در مورد مطلب «ترفند جدید تحت عنوان جاسوسی» خواستم بگم واقعا داستان شما مثل تعریف خیاط از لباس نفیس نامرئی پادشاه بود.
رضا: ملت باید سال ها چوب بدی مدیریت اقتصادی احمدی نژاد را تحمل کند.
غلامرضا نوری صادق: در مورد مطلب «آموزش و پرورش و محیط زیست» خواستم بگم مقاله نوشته شده بسیار کاربردی و مناسب وضعیت فعلی محیط زیست ایران است که در انواع بحران های زیست محیطی و خصوصا تخریب جنگل ها و افزایش مصرف گرایی قرار داریم. احسنت
با سلام. واقعیت امروز ایران آن است که مشکلات حاصل از نابخردی 8 ساله ریاست جمهوری دوران نهم و هشتم آنقدر گریبان جامعه را گرفته است که راهکارهای دولت آقای روحانی هنوز نتوانسته طعم رفاه مردم را تغییر دهد.
کاظم: تو را به خدا به این آقایان که قبلا هم کارنامه افتضاحی داشته‌اند فرصت خودنمایی ندهید اصلا مطرح نکنید و اسمشان را در یک روزنامه مردمی و وزین نیاورید .
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9
1113- عراق و تایلند براساس قرعه‌کشی سال گذشته فیفا، روز تاسوعا مسابقه فوتبال دارند. پس چرا اعتراضی از عراق در مورد بازی فوتبال به گوش نمی‌رسد؟ اما عده‌ای با وجود اینکه می‌دانند دولت مقصر این امر نمی‌باشد سوار بر موج اعتقادات مردم، بهره‌برداری سیاسی می‌نمایند.البته دلسوزی و تذکرات علما از مقوله اعتراض‌های سیاسی جدا هست و احترام خود را دارد.(16/7)
1330- باید دانست کسانی که حقوق‌های آنچنانی گرفته‌اند از رانت برخوردار بوده‌اند. از زد و بندهایی در دستگاه خود برخوردار بوده‌اند که دولت باید با این زد و بندها مقابله کند. همچنین باید با فساد اداری و مالی و رشوه‌خواری در جامعه هم مقابله کند. (16/7)
1334- از رشت تماس می‌گیرم. برای من روشن نمایید کشور کوچک سنگاپور چگونه درآمد دارد؟ مگر سنگاپور جز یک جزیره کوچک است.(16/7)
آفتاب یزد: با سلام. آری این کشور که در جنوب شرقی آسیا و جزیره مالایا قرار دارد زمانی تنها یک منطقه ماهیگیری بود. از زمان استقلال آن در سال 1965 از بریتانیا به یکی از پررونق‌ترین کشورهای جهان و یا مراکز بزرگ تجاری و داد و ستد در جهان تبدیل شده است.
1837- در قرعه‌کشی مسابقات تیم ملی مدتی است عده‌ای عضو هستند اما از تیرماه قرار بوده هر هفته قرعه‌کشی بشود اما خبری نیست و هر موقع هم تماس می‌گیریم می‌گویند قرعه‌کشی انجام خواهد شد اما حالا‌ نزدیک به 4 ماه است قرعه‌کشی نشده است. می‌گویم نکند این هم مثل موضوع فلان صندوق... بشود. البته می‌دانم قرعه‌کشی نشده اما لطفا زودتر مشخص شود. (17/7)
1442- اگر می‌خواستیم برای فوتبال این هیاهو را راه بیندازیم پس چرا این همه پول و دستمزد برای کی‌روشی که پنجمین مربی گرانقیمت دنیاست درنظر گرفتیم؟ اگر نه، دوست داریم فوتبال حمایت شود چرا برخی باعث دلسردی
بازیکنان می‌شوند؟ ورزش ما با اعتقاد ما عجین است و جای نگرانی ندارد. (17/7)
1112- یکی از عزیزان گفته‌اند با شادی کنترل شده موافق هستیم. خدمت ایشان عرض می‌شود مسلم است که شادی باید کنترل شود خصوصا در چنین روزی که بازی ایران و کره است. باید جنابعالی در این مورد حساس باشید تا شادی‌ها کنترل شود. اما مردم هم خود رعایت می‌کنند. (17/7)
1110- چند تن از پیشکسوت‌های فوتبال سرمزار مرحوم غلامحسین مظلومی می‌روند می‌بینند برخی‌ها به این پیشکسوت اهانت می‌کنند. یا متوجه می‌شویم تجمعی علیه یک بازی فوتبال برگزار می‌شود. این رفتارها برای چیست؟ (17/7)
1107- اخیرا سخنانی در رابطه با بازی ایران و کره گفته شده. در رابطه با برخورد با این مسائل چه کسانی باید تصمیم بگیرند؟ کارشناسان نظر بدهند که در جامعه مشکل ایجاد نگردد. (17/7)
1105- جناب آقای احمد توکلی نماینده سابق مجلس گفتند وقتی نماینده از وزیر پول می‌گیرد یعنی فساد؛ بله درست است. در زمان نمایندگی ایشان نماینده از معاون اول هم پول گرفت، آیا شما این فساد به قول خودتان را تا چه حدی پیگیر شدید؟ فقط به صلاحدید خود عمل می‌کنید. چرا نسبت به کسانی که برای فعالیت انتخاباتی از معاون اول پول گرفته بودند عکس‌العملی نشان ندادید؟ (17/7)
1023- آقایی که نسبت به رفتن ورزشگاه حساس هستید و نسبت به ساپورت‌پوش‌ها هم حساس هستید.
چرا نسبت به کارهایی که احمدی‌نژاد کرد حساس نبودید و ساکت بودید.(17/7)
1015- از مازندران تماس می‌گیرم. من یک بازنشسته‌ام که فرزند دانشجوی پزشکی دارم اما با ماهی 500 هزار تومان زندگی می‌کنم. با این تورم که حقوق ما کفاف نمی‌دهد. (17/7)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام