کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 21 تیر 1399   Saturday 11 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 مهر 1395

صفحه خبر: سیاسی

0714- مسئول رسیدگی به تخلف برخی دفاتر املاک در فاز 3 شهرک مارلیک به ویژه در خیابان گل مریم که جواز کسب و کد رهگیری ندارند، کیست؟ ‌‌(11/7)
2305- در مقاله‌ای خواندم فرودگاه چابهار را هندی‌ها می‌خواهند بسازند. ای وای بر ما که بعد از این مدت باید از هندی‌ها کمک بگیریم که برای ما فرودگاه بسازند. یعنی خودمان نمی‌توانیم! ‌(11/7)
2238- آقای زاکانی در مورد دو قطبی شدن جامعه حرفهایی زده که سر و ته ندارد و نمی‌توان سر و ته آن را به هم وصل کرد. کاملا‌ نامفهوم و گنگ است. خودتان حرفهای خود را بخوانید اگر متوجه شدید برای مردم هم توضیح دهید که منظور شما چیست؟ ‌(11/7)
2240- برخی از آقایانی که مخالف دولت هستند و از عدم برخورد با ورود کالای قاچاق دم می‌زنند یادشان رفته که رد پای برخی از کالاهای قاچاق به دوستان خود آنها بازمی‌گردد؟ ‌(11/7)
2248- آقای صادق محصولی گفتند از دولت احمدی‌نژاد یک ریال هم حقوق نگرفتند. بله جناب اصولگرا شاید آن قدر ثروت و مال دارید که نیازی به این شندرغاز ندارید؟‌(11/7)
2236- وزیر محترم دولت یازدهم از تخریب رئیس‌جمهور محترم انتقاد کرده و گفته برخی صدها میلیارد تومان برای تخریب دولت هزینه می‌کنند و آن قدر قدرت دارند که نمی‌گذارند عکس رئیس جمهور در راهپیمایی مردم باشد. آقای وزیر! شما حرف مردم را گفتید اما چرا نام و نشانی از آنها ندادید؟ شما که آنها را می‌شناسید. ‌(11/7)
2205- احمدی‌نژاد گفته برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارد. پس این سفرها و میتینگ‌ تبلیغاتی برای چه هست؟ آیا این حضور انتخاباتی نیست؟ (11/7)
2013- خوب است هیئتی باشد که نظارت بر کار مداحان کند. ما به مجلسی می‌رویم که فیض ببریم در این شب‌های محرم نه اینکه نظاره‌گر برخی مداحان باشیم که به دیگران توهین می‌کنند که باعث دلسردی عده‌ای از رفتن به مساجد و هیئت‌ها شده است. از شما درخواست داریم در این مورد مقاله‌ای بنویسید که تذکر داده شود. ‌(11/7)
1916- بنده مراسم عروسی دختر آقای ... و مقدار هزینه‌ای که برای تهیه جهیزیه کرده و تشریفات مهیا شده را دیدم. من شاید تحصیلاتی بیشتر از ایشان و سوابق کاری بیشتر داشته باشم اما چه طور می‌توان در طول یک مدت کاری آن قدر ثروت اندوخت؟ ‌(11/7)
1625- در آفتاب یزد دوشنبه تصویر آقای حجاریان را دیدم. به چه جرمی‌ایشان در سن جوانی ویلچیرنشین شده است؟ ‌(12/7)
1620- وزیر اطلاعات فرمودند امنیتی که در کشورمان هست حتی در اروپا و آمریکا وجودندارد. یادم هست در شیکاگو بودم از جایی می‌گذشتم پلیس جلوی من را گرفت و گفت آیا کاری داری که به آن خیابان می‌خواهی بروی؟ سپس گفت آن خیابان خطرناک است اگر کار واجبی در آن خیابان داری باید با همراهی پلیس بروی! در واشنگتن دی سی هم خیابانی است که از ساعت 5 بعدازظهر جرات عبور و مرور نداری. (12/7)
1603- خواستم استدعا کنم بپرسم آیا همه جای دنیا برخی پاکدست و پاک جیب به سرکاری می‌آیند وقتی کنار می‌روند جزو اشرافان می‌شوند؟ مگر درآمد اینان چه قدر است؟ من با 80 سال سن و تدریس دانشگاه در همه جای دنیا فکر نمی‌کنم حقوقم کفاف نان بخور و نمیر را بدهد. اما چه طور عده‌ای ندار می‌آیند، با ثروت می‌روند، چگونه است؟ قانون از کجا آورده‌ای چه شد؟ (12/7)
1348- از رشت تماس می‌گیرم. دوست دارم بدانم احمدی‌نژاد چند سال سن دارد. در زمان پیروزی انقلاب چند ساله بودند و چه کار برای انقلاب کردند؟ (12/7)
پیام‌های مردمی‌در صفحات2-6-8-15
برنامه‌ای در شبکه خبر درباره سخنرانی ظریف در مجلس پخش شد، گوینده اصرار داشت ظریف را بکوبد. کریمی قدوسی راست می‌گوید و روزنامه‌ها‌ی اصلاح طلب را نشان داد که به این مسئله دامن می‌زنند اصلا فحش نامه کیهان را نشان نداد.
...0911
همانطورکه جنتی برای وزارت فرهنگ زیبنده است جناب صالحی نیز.
...0935
باعرض سلام واحترام فراوان و خداقوت. بهترین خدمات و ماندگارترین راهکارهای اپراتورهای تلفن همراه، اجرای طرح ارسال پیامک‌ها‌ی مذهبی و اعتقادی ماخوذ از کتاب مقدس قرآن مجید و فرمایشات گهربار حضرات معصومین(ع) به مشترکان است.
...0938
تفاهمنامه وزارت بهداشت و وزارت جهادکشاورزی برای پیشگیری و دفع بیماری‌ها‌ اقدامی درخور تحسین و قدردانی است، امید وافر می‌رود در پی این تفاهمنامه،شاهد ایجاد محصولات با آفات فراوان نباشیم. به طور مسلم این موضوع دفع کننده بیماری‌ها‌ی ناشی از مصرف محصولات ناسالم خواهد بود.
...0938
آقای کریمی قدوسی نماینده مشهد مقدس در مجلس! باورکنید که مذاکرات هسته‌ای و برجام به پایان رسیده و از شما تقاضا داریم توان خود را برای کمک به حل مشکلات زیاد این شهر مقدس بگذارید.
...0933
آرزوی من این است که انسان‌ها قبل از هر چیز انسان باشند و انسانیت را فراموش نکنند، به یاد داشته باشیم که خداوند همه را یکسان آفریده است و هیچ‌کس بر دیگری برتری ندارد مگر به عمل نیک و نوع دوستی و نرساندن اذیت و آزار به دیگران و کمک کردن به همنوع در موارد سختی و نیاز همنوعان به آنها در راه رضای خداوند قادر یکتا و معبود بی همتا.
...0913
شهادت طفل شیرخواره شاهزاده علی اصغر بزرگ‌ترین سند جنایت دشمنان آل محمد است. حضرت علی‌اصغر، باب الحوائج است. هر کس حاجتی داشته باشد با نذر کردن شیر به حوائج خود می‌رسد. سلام بر طفل شش ماهه حسین و لعنت بر حرمله قاتل حضرت علی اصغر.
...0912
در زمانی که یکی از مدیران صدا و سیما بر این عقیده است که در عصر حاضر تا پنج سال آینده دیگر شبکه رادیویی در کشور وجود نخواهد داشت، تکلیف بقیه روشن است، به خصوص برای کارکنان این رسانه بسیار مهم و پرمخاطب، با سابقه بیش از حداقل شصت و پنج ساله که به عقیده ایشان رادیو در این زمانه هیچ اهمیتی ندارد و حتی می‌گویند رو به زوال و نابودی و خاموشی است! حال سوال این است که چگونه چنین مدیرانی بر سر کار هستند و چگونه می‌خواهند بخش مهمی از این سازمان عریض و طویل و مهم کشور را که یکی از پایه‌ها‌ی اصلی و مهم این کشور است و رسانه ملی نامیده می‌شود را با این‌گونه نظرات و ساده انگاری خود اداره کنند.
...0913
فراهم بودن داروهایی که برای بیماران خاص و غیرخاص مصرف مادام العمر دارند،یک نیاز صددرصد حیاتی برای آنهاست و انتظار می‌رود این موضوع درصدر برنامه‌ها‌ی مسئولان محترم وزارت بهداشت و کارخانه‌های تولید دارو قرار بگیرد.بدیهی و مسلم است هرنوع قصور و سهل انگاری در این امر،بیماری‌ها‌ را تشدید و وخیم‌تر می‌کند. طبق نص صریح قرآن کریم نجات یک نفس به منزله نجات کل نفوس است.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
محمد رضا: سلام و خسته نباشید. تنها جرایدی که جلو تندروها ایستاده شما هستید.
بهنام: تو رو خدا نذارید وکالت هم انحصار طلبی بشه مگه جرم ما دهه شصتی‌ها‌ چیه...
چقدر استرس، چقدر ناراحتی و افزایش ظرفیت نخواستیم تو رو خدا حداقل ظرفیت‌ها‌رو ثابت نگه دارید.
در مورد مطلب «با تصویب مجلس آب گران شد» خواستم بگم باز هم خواب دیگر برای مردم فهمیم ایران دیدند مگر خبری شده نرخ تورم تک رقمی شده یا حقوق بر اساس دلار می‌گیرند؟
رضا: در مورد گزارش « در دولت گذشته3 نفتکش گم شد!» خواستم بگم امروز با خواندن روزنامه‌ها‌ با وجود سن بالای ۵۰ همانند یک انسان کم سال و یا دردمند گریه کردم.من یک کاپیتان کشتی هستم و قریب 7 سال با نفتکش‌های غول پیکر در 18 کشور جهان تخلیه و بار گیری نموده‌ام.
من اطلاعات زیادی از روند مدیریت کشتی‌ها‌ی نفتکش دارم.یک کشتی تا 12سالگی سود می‌دهد و از 12 تا 16سالگی هزینه و درآمد برابر می‌شود و از 18 سال به بالا زیان‌دهی آن شروع می‌شود.
با سلام، برخی از دولتمردان چه قبل چه بعد،به آموزش وپرورش بهایی نداده و نخواهند داد ولی دولت تدبیر و امید بداندکه بدون حمایت فرهنگیان نمی‌تواند در انتخابات آینده پیروز شود مگر در مدت کم باقیمانده، دولت و نمایندگان مجلس بتوانند قدم‌های بزرگی در جهت بهبود وضعیت معیشت فرهنگیان بردارند.
در مورد گزارش «جزئیات وام 5میلیارد دلاری روسیه به ایران» خواستم بپرسم سود این پول چگونه و از کجا پرداخت می‌شود؟
پرویز ملک پور نماینده دوره اول و دوم مجلس: در مورد مطلب « وقتی به قدرت می‌رسند می‌گویند ما مستقلیم!» خواستم بگم ظاهرا یادشان رفته در سالهایی که به نمایندگی به مجلس آمده بودند. مردم شریف بازیکن خارجی تیم فوتبال منطقه را خیلی بیشتر از ایشان می‌شناختند.
حتی اگر یک درصد مردم کنسرت بخواهند باید به نظر آنها احترام گذاشت.
سلیمانی: سلام آقای مظفری. من توی این دو ماه چندین پیام دادم ولی متاسفانه هیچ‌کدومشون منتشر نشد.نمی‌دونم چرا نسبت به من کم لطفی می‌کنید؟! پیام و گلایه من روشنگرانه بوده و می‌خواستم آقای روحانی و مشاورانش ببینند چه کسانی مردم را دلسرد و حامیان دولت رو از دولت ناراضی و دلسرد می‌کنند.
باسلام. آقای دکتر ظریف نیازی به جایزه صلح نوبل ندارند جایزه بزرگتر از صلح نوبل را ملت قدردان ایران وقتی که دکتر ظریف با شش قدرت جهانی برای سرانجام رساندن برجام پشت میز مذاکره نشستند از دست مردم گرفتند بدخواهان و تنگ‌نظران هرچه تلاش کنند ذره‌ای از محبت مردم به دکتر ظریف کم نخواهد شد. با احترام، موسی ازگنبدکاووس
...0911
ما مردم مهران آمادگی صددرصد خود را جهت خدمت به زوار امام حسین(ع) در اربعین امسال مانند سال‌های گذشته اعلام می کنیم و با جان و دل زن و بچه، پیر و جوان آماده خدمت به زوار سید و سالار شهیدان هستیم حتما تشریف بیاورید تا تیری باشد برقلب آل‌سعود و ایادی استکبار و داعش خونخوار.
...0918
همه ظواهر نشون میده ایشون مرد هستن (فردی که با خانم ابتکار دست داده است)، از یقه مردانه لباسشون و از فرم موهای مردانه و پهنی دست ایشون معلوم است.
...0918
آفتاب یزد: شما نیز دچار اشتباه شده‌اید.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1714- روزانه در تهران ساکنان یا افرادی که به عنوان مسافر به این شهر سفر می‌کنند، مجبورند از رهگذران، نشانی مکان‌هایی را که می‌خواهند، بپرسند، سال‌های گذشته در برخی نقاط شهر کیوسک‌هایی با عنوان "از کی بپرسم؟"، راه‌اندازی شد و پاسخگوی مردم بود که به دلایل نامعلوم، جمع‌آوری شده است. از مسئولان مربوطه تقاضا داریم کیوسک‌های یادشده را دوباره راه‌اندازی کنند تا مردم به جای دریافت نشانی‌های دقیق و رسیدن به مقصد، از ناکجاآباد سردرنیاورند!‌ (11/7)
0914‌- سلیقه‌های شخصی برخی صاحبخانه‌ها باعث می‌شود مستاجران در تنگنا قرار گیرند. به عنوان مثال برخی صاحبخانه‌ها‌ فقط به زوج‌ها‌ی جوان خانه می‌دهند، بعضی از صاحبخانه‌ها‌ چون دختر بزرگ دارند، به خانواده‌ها‌یی که پسر بزرگ دارند، خانه نمی‌دهند، برخی می‌گویند: مستاجران باید اجاره چند ماه آینده را جلوتر پرداخت
کنند یا اینکه چک بدهند. قانون‌ها‌ی نانوشته ای که برخی صاحبخانه‌ها‌ برای خودشان می‌بُرند و می‌دوزند و سخت‌گیری می‌کنند. با این شرایط، مسئولان، مردم را به فرزندآوری بیشتر تشویق می‌کنند!‌(11/7)
‌0918- پیشنهاد می‌شود عکاس محترم روزنامه آفتاب یزد به ایستگاه مترو شهید حقانی مراجعه و از تپه‌ها‌یی که در حال تخریب است عکس بگیرند و چاپ کنند تا مسئولان رده‌ها‌ی بالاتر در جریان دست اندازی به زمین‌ها‌ و تپه‌ها‌ی این محل قرار گیرند. ‌‌(11/7)
1619- هر روز که ساعت 8:40 از ایستگاه مترو شهید حقانی با مترو به مقصد کهریزک سفر می‌کنم، تعداد مسافران در ایستگاههای بعدی بیشتر می‌شود و ظرفیت نشسته و ایستاده مسافران به فراموشی سپرده می‌شود. مسافران هم برای اینکه بتوانند زودتر به مقصد برسند، به طور فشرده و با زحمات فراوان خود را به داخل واگن‌ها‌ می‌رسانند و تمام مشکلات را تحمل می‌کنند. چرا شهرداری و مسئولان مترو برای رفع مشکلات مسافران، چاره ای اساسی نمی‌اندیشند؛ حتما مسئولان گرامی از مترو استفاده نمی‌کنند تا ببینند مسافران برای پیاده یا سوار شدن ترن به
سختی این کار را انجام می‌دهند!‌‌(11/7)
1214- برخی از فروشندگان برنج،
سر مشتریان را کلاه می‌گذارند و برنج‌هایی
که برای نمونه در دید عموم می‌گذارند، با آنچه که مشتریان سفارش می‌دهند، همخوانی ندارد. همچنین برنج‌های با کیفیت را با برنج‌ها‌ی خارجی و بدون کیفیت مخلوط می‌کنند و به فروش می‌رسانند و با این کارشان مورد بی‌اعتمادی قرار می‌گیرند. وقتی نظارت بر کالا نباشد سوء استفاده و اجحاف به مشتریان هم بیشتر می‌شود.‌‌(11/7)
1416- بازگشایی مدارس باعث شده ترافیک خیابان‌ها‌ هم سنگین تر شود.
در میان ازدحام خودروها، خودروهای تک سرنشین هم مزید بر علت شده است. رانندگان گرامی! لطفاً به جای استفاده از خودرو شخصی، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید.‌‌(11/7)
0112- افرادی که قصد خرید خانه دارند و می‌خواهند وام هم بگیرند، با فروشنده بر سر قیمت به توافق رسیده‌اند، باید پس از تنظیم مبایعه نامه به بانک مسکن مراجعه و اوراق مشارکت تهیه کنند، اما برخی‌ها‌ پس از تنظیم و دریافت مبایعه نامه، سهل انگاری و خلف وعده می‌کنند. تکلیف فروشندگان در چنین شرایطی چیست؟‌(11/7)
2313- شماره تلفن آقای مظفری مدیرمسئول را در صورت امکان در اولین فرصت در روزنامه چاپ نمایید. با تشکر ‌(11/7)
آفتاب یزد: تلفن‌های روزنامه در صفحه 16 در بخش شناسنامه درج شده است. از ساعت 5 عصر لغایت 10 شب شما می‌توانید از آن طریق با مدیرمسئول ارتباط برقرار نمایید.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام