کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 05 اسفند 1398   Monday 24 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 10 خرداد 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
2134- دولت مقدس جمهوری اسلامی طرحی را دارد اجرا می‌کند به اسم خصوصی‌سازی که این خصوصی‌سازی کارخانه‌ها و معادن و هرچه که ملی است به جای اینکه به مردم بسپارد به عنوان بخش خصوصی، به دولت وامی‌گذارد. یعنی به جای اینکه کار خیر کنند دارند بدتر ضربه می‌زنند. نمونه‌اش واگذاری همین باشگاه استقلال و پرسپولیس است که همه ما می‌دانیم کارخانجات خودروسازی سایپا و ایران خودرو دولتی هستند بعد این سازمان‌های دولتی آمدند دو باشگاه مردمی را خریداری کنند که مثلا‌ خصوصی‌سازی صورت بگیرد!(30/2)
2137- در مورد احضار مدیر مسئول روزنامه وطن‌امروز به هیئت نظارت بر مطبوعات خواستم بگویم عجب جسارتی داشتند. این جسارت را از کجا پیدا کرده‌اند. (30/2)
آفتاب یزد: جسارت لازم نیست همه باید تمکین به قانون داشته باشیم و همه طبق اصل قانون‌اساسی در برابر قانون برابرند.
2248- قدیم لااقل مردم به آدمی مثل من که نابینا و ناشنوا هستم برای عبور از خیابان کمک می‌کردند اما حالا‌ به من در یک اداره توهین می‌کنند و می‌گویند این کیست از وسط خیابان برداشته‌اید آوردید؟ مدتی هم هست پرونده‌ام در این ادارات معطل مانده است. (30/2)
2335- نمی‌دانم من خوابم یا مسئولان؟! وقتی برای وام مسکن 60 تا 80 میلیون تومان برای شهرها در نظر می‌گیرند و برای روستا 20 میلیون معلوم است مردم روستا فرار می‌کنند به شهرها می آیند. این جریان باید کلا‌ برعکس شود. وام های روستا 80 میلیون، شهرها 20 میلیون که ملت از شهرها درآیند به روستاها بروند. چرا کار مسئولان برعکس است؟(30/2)
1037- یکی از مسئولان بانک مرکزی یک مصاحبه‌ای در تلویزیون داشت در مورد موسسات مالی غیرمجاز می‌گفت مردم مراقب باشند در این موسسات پول نگذارند. سوال من این است که واقعا نقش بانک مرکزی چیست؟ مردم باید مراقب باشند یا بانک مرکزی زورش به اینها نمی رسد یا اراده‌ای ندارد و گرنه مردم که نمی‌توانند تشخیص دهند کدام مجاز است یا غیرمجاز. این یک جور سلب مسئولیت است. (31/2)
سلام بر آفتاب و قابل توجه مدیریت محترم روزنامه وزین آفتاب. پیشنهاد می‌شود در ازای پرونده تخلفات مالی و اختلاس‌های بزرگ و سوءاستفاده و دزدی اشخاص از بیت‌المال و منابع ملی، در روزنامه آفتاب یک پرونده طنزی با کاریکاتورشان کار و منتشر شود حتی با ضمیمه «تذکره احوالشان»... باور کنید این روش هم کاری بکر و هم بسیار مفید و هم در تاریخ ماندگار خواهد بود.
...0911
سلام. ما از دست انسان‌های فاسد کوچه‌ها به کجا شکایت کنیم.
...0911
دکترسلام تنها همایش اصولگراها برای ارائه چهره واقعی‌شان نیست! وهر چه این ادا و اصول‌های نخ‌نما بیشتر باشد نشانه توخالی بودن دهل‌شان است و به تفکر روان و زنده اصلاح کردن صحه می‌نهند. اصلاح برای بشر و دنیا واجب است!
...0918
تفکر بالادستی بدون مرتبط بودن با شور ومشورت مردم باعث اختلال دیدگاه زمانی می‌شود و درمردم القای خوب و بد به‌صورت ‌وارونه دارد. دیدگاه مسئولان گرچه با اطلاعات دقیق‌تراست‌ ولی‌ این مردم هستند که اطلاعات و اخبار را خلق می‌کنند.
...0918
فیلم ناهید از ایران‌ برنده جایزه نوی نگاه، آینده روشن جشنواره کن گردید، به خانم آیداپناهنده، کارگردان فیلم تبریک می‌گوییم.
...0910
ازاینکه بنزین سهمیه‌ای و سوبسیدی‌ام قطع شد به هیچ‌وجه ناراضی نیستم چون ماهانه از مقدار 60لیتر18000 هزارتومان بهره‌مند می‌شدم لیکن اگر به تعداد ماشین کشور محاسبه کنیم به لحاظ ریالی رقم قابل توجهی خواهد بود که انشاءالله متولیان امور در بخش‌های موثر هزینه نمایند. امیدواریم هزینه‌های این بخش مانند اقدامات درمانی برای مردم ملموس و قابل درک باشد، امید داریم شیوه‌های فعلی پرداخت یارانه به مردم به همین نحو اصلاح شود.
...0911
ارتش پوشالی و بی‌افتخار سعودی تا حالا حتی یک کلوخ هم طرف اسرائیل پرتاب نکرده بی‌شرمانه زنان و کودکان یمن را بمباران می‌کنند و به یکدیگر مدال ننگ می‌دهند.
...0912
باسلام. از مسئولان و دولتمردان خواهشمندیم در بحث استخدام نگاه ویژه‌ای به خیل عظیم فارغ‌التحصیلان رشته فقه وحقوق اسلامی وحقوق قضایی داشته باشند. شایان توجه است این دو رشته دریک راستا هستند.
...0913
باعرض سلام و ادب و احترام و ارادت فراوان و خداقوت. از خادمان دلسوز مردم در شهرداری و بخشداری‌ها خواهشمند است با ایجاد مکانی برای آبخوری کامل کلیه درختان و هرس شاخه‌های مازاد و خشکیده و پاشیدن کود باعث رشدعالی این نعمات حیاتبخش و پرفایده درفصول رویش وجوانه بشوند.
...093
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-12
کوچه‌های خیابان گلستانه حدفاصل فلکه ماه‌فرخی از سمت پارک، در شهرک باسابقه بیش از پنجاه سال(خانه اصفهان) و در پنج کیلومتری شهر بزرگ اصفهان نیاز به روکش آسفالت دارد.
...0913
سلام. انتخابات را به یک سونامی سیاسی تبدیل بکنیم که امواج سهمگین آن، دشمن را منهدم و نابود کند.
...0912
دیدید که بنزین تولید داخل مشکلی نداشت و فقط برای بدنام کردن دولت قبل بود.
...0916
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: پیروان ما کسانى هستند که در راه ولایت ما بذل و بخشش می‌کنند، در راه دوستى ما به یکدیگر محبت می‌نمایند، در راه زنده‌نگه داشتن امر و مکتب ما به دیدار هم می‌روند. چون خشمگین شوند، ظلم نمی‌کنند و چون راضى شوند، زیاده‌روى نمی‌نمایند.
...0938
بیشترین آمار اتومبیل‌های پورشه خاورمیانه در ایران است، در حالیکه مردم در مشکلات به سر می‌برند، لطفا از گمرک یک آمار اعلام گردد که این پورشه‌ها توسط چه نهادهایی با تخفیف گمرکی وارد کشور شده است.
...0910
بازی با آمار ترفندی است که دیگر مورد توجه اکثریت مردم قرار نمی گیرد، زمانی که گفته می‌شود بیش از 70درصد مردم برای آگاهی از رسانه‌های خارجی استفاده می‌کنند، چگونه آقای سرافراز ادعا می‌کند 69درصد مردم بی‌طرفی صدا و سیما را تایید کرده‌اند، در سال‌های گذشته در پرسش از مردم کوچه و بازار شنیده‌اید حتی درصد کوچکی مخالف نظر رسمی سیما از تلویزیون شده باشد؟
...0910
جناب آقاى سرافراز شما باید در رابطه با مناظرات هسته‌اى طورى عمل می‌کردید که به جاى 69درصد صددرصد مردم بر بى‌طرفى شما صحه می‌گذاشتند چون مذاکرات و بحث هسته‌اى کاملا ملى و مجموعه نظام موافق مذاکرات با حفظ حدود و شرایط هستند به استثناى اقلیت افراطى و شکست خورده.
...0917
سلام. اینکه وزارت ورزش در حال نابود کردن دستاوردهای دولت روحانی است فاجعه است. نقش ورزش را دست‌کم نگیرید. اینکه وزارت ورزش جولانگاه نیروهای احمدی‌نژادی مانند مایلی‌کهن شده است خطرناک است.
...0938
سلام. تو را به خدا قسم دیگر این چند لیتر بنزین‌ مربوط به خودروهای شخصی را از ما نگیرید، مردم گناه دارند.
...0917
عده‌ای زمین‌های ملی دماوند را تصرف نموده و غم جوانان بیکار و خانواده‌های فقیر را ندارند، شریعتمداری کیهان می‌گوید، توافق هسته‌ای محال است، از ایشان و مانند ایشان باید پرسید برای راه‌حل جایگزین برداشتن تحریم‌ها چه پیشنهادی ارائه می‌نماید.
...0910
جامعه ما باید آنقدر بی‌نیاز از مشکلات مادی باشد که پیام‌های ما مردم به روزنامه‌ها و رسانه‌ها فقط جنبه مشورت برای برنامه‌ریزی آینده داشته باشد. متاسفانه دوستان و تفکراحمدی‌نژادی و خود او مردم را به سمت آواربرداری برده‌اند!
...0918
هرکس جهت به کرسی نشاندن نظر خود به نام مردم صحبت می‌نماید، بهتر است از مردم واقعی یک آمار بگیریم یا همه‌پرسی انجام دهیم.
...0910
یکی از بزرگان می‌گویند: دنیا چیزی نیست جز قطره عسلی بزرگ! پس آن کس که به نوشیدن مقدار کمی از آن اکتفا کرد نجات می‌یابد و آن کس که در شیرینی آن غرق شد هلاک می‌شود.
...0938
پیام های مردمی در صفحات2-6-8
1923- نمی‌دانم چه دلیلی دارد که برخی افراد که زمانی هر کاری خواستند در زمان تصدی خود کردند و کیف دنیا را هم کردند، حالا‌ که بر مسند قدرت نیستند شایعه‌پراکنی می‌کنند، تهمت می‌زنند بعد هم تکذیبیه می‌دهند. (5/3)
1923- در اخبار تصویری که از آوارگان و پناهجویان پخش می‌شود بیش از هر چیزی بچه‌های قد و نیم‌قد هستند که در هم می‌لولند زنی که چند بچه در اطرافش هست یکی هم در بغل. مردی که خود او و زن و بچه‌اش حال و روز خوشی ندارند و دچار سوءتغذیه هستند درآوردن بچه‌های بعدی تردید نمی‌کند. فکر کنم انسان‌دوستانه‌ترین کمکی که باید به آنها کرد فرستادن متخصص وازکتومی است! چون انسان‌هایی که در این شرایط به وجود می‌آیند مشکلا‌ت عدیده‌ای را باعث خواهند شد. (5/3)
آفتاب یزد: فرزندآوری امری نیکو و پسندیده است اما باید شرایط آن هم مهیا شود تا سرنوشت فرزندان به خطر نیفتد. از طرفی برخی از این مهاجرین دارای چند فرزند به خیال دست‌یابی به شرایط بهتر اقدام به چنین سفرهای خطرناک و مهاجرت‌‌های غیرقانونی می‌کنند که سرنوشت بسیاری از آنها متاسفانه در همان میانه راه مهاجرت به تلخی می‌گراید.
2010- برخی‌ها به تعداد پیام‌های یک نفر ایراد می‌گیرند مثل این است که بگوییم چرا از آقای کریمی هر روز مطلب چاپ می‌کنید. اصلا‌ چرا تلفن‌ها را چک می‌کنید؟ مهم محتوای پیام است چه فرق می‌کند مال یک نفر است یا 10 نفر. به هر حال روزنامه تشخیص داده آن را چاپ کرده. در ضمن چه طور می‌توان از کد شماره تلفن، افراد را شناسایی کرد و تشخیص داد مثلا‌ چند پیام متعلق به یک نفر است. (5/3)
2052- شما همیشه گره‌گشای کارهای ما بودید. آیا می‌توانیم از دست پیامک هایی که از طرف اپراتور همراه اول برای ما ارسال می‌شود شکایتی کنیم؟ چون ما را کلافه کرده‌اند. گاهی تا 37 پیامک هم فرستاده شده است. (5/3)
1745- واقعا اگر ضرورت دارد یک رفراندوم بگذارند تا نظر مردم را در مورد مذاکرات هسته‌ای بدانند. این خیلی می‌تواند به افراد کمک کند که براساس نظر مردم صحبت کنند و برخی بی‌محابا و با بی‌لیاقتی و بی درایتی از قول مردم حرف نزنند. (6/3)
آفتاب یزد: زمانی که مردم در یک انتخابات از یک تفکر و روش حمایت می‌نمایند خود نوعی همه‌پرسی است ولی عده‌ای نمی‌خواهند این موضوع را درک نمایند اگر مردم در سال 92 از سیاست هسته‌ای گذشته حمایت می‌نمودند امروز رئیس‌جمهور فرد دیگری بود.
1109- به سازمان بیمه های تامین اجتماعی پیشنهاد می‌کنم که با سازمان بیمه‌های خدمات درمانی نیروهای مسلح قرارداد ببندند و در هم ادغام شوند. به شکلی که بیمارستان‌های نیروهای مسلح نیز بیمه شده سازمان تامین اجتماعی را پذیرش نماید. به این ترتیب هم بیمارستان‌های نیروهای مسلح فعال می‌شوند هم هزینه کمتری برای سازمان بیمه‌های تامین اجتماعی دربردارد. چرا هیچ دگرگونی در جهت ارتقای سازمان تامین اجتماعی و خدمات درمانی صورت نمی‌گیرد؟(6/3)
1410- فریادهای کوچک بر سر وزیر بزرگ و دانشمند امور خارجه چیزی از شایستگی‌ها و ارزش‌های این وزیر جمهور نخواهد کاست بلکه ادب و مظلومیت روحانی و ظریف را ثابت می‌کند. (6/3)
1733- صحبت‌های آقای احمدپورنجاتی را در روزنامه خواندم با توجه به اینکه من یکی از طرفداران ایشان هستم و اصلاح طلبان را دوست دارم خدمت شما عرض می‌کنم ایشان ناراحت بودند که عده‌ای چوب لای چرخ دولت می‌گذارند و ... یا کنار گود نشسته‌اند می‌گویند لنگش کن. خدمت ایشان عرض می‌کنم. آقای پورنجاتی شما اصلاح طلبان هم کنار گود نشسته‌اید. مگر شما در این 2 سال برای دولت چه کردید، چه قدمی برداشتید؟ من یک تولیدکننده هستم، کسب و کار و تولید خوابیده. کارگران دارند بیکار می‌شوند. نقدینگی کم شده است. چه‌برنامه‌هایی برای حل مشکلات ارائه شده است. (4/3)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام