کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 28 دی 1397   Friday 18 January 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 15 مهر 1395

صفحه خبر: صفحه آخر

این روزها "فروشنده" اصغر فرهادی روی بورس است و مانند سایر آثارش بهانه خوبی برای گفتگو. گفتگوهایی از زوایای مختلف راجع به فیلم راجع به اخلاق، راجع به زندگی و راجع به خیلی چیزهای دیگر. فروش فیلم بدون داشتن ثانیه ای تیزر تلویزیونی در یک ماه حدود
ده میلیارد تومان است و جز پر مخاطب‌ترین فیلم‌های سینمای ایران شده است. این که یک فیلم به قهر تلویزیون با خودش لبخندی از سر بی تفاوتی بزند معنایش همین است. برای "فروشنده" بود و نبود تلویزیونی که "ملی" اش می‌خوانند یکی است. برای مردم چطور؟ آن‌ها هم نشان داده اند که صداوسیما دیگر برایشان یک شوخی شده است. خودشان آن چیزی را که بخواهند به هم تبلیغ می‌کنند. بالاخره در دوران "هر فرد یک رسانه" هستیم و در چنین روزگاری ناز کردن تلویزیون برای فیلمی‌با مختصات "فروشنده" مسخره کردن خودش است. لشکر کشی برنامه "هفت" علیه فیلم فرهادی هم هیچ تفاوتی در استقبال مخاطب ایجاد نکرد. به واقع "هفت" مصداق "کفر نعمت از کف ات بیرون کند" شده است، کفران نعمت جیرانی آمدن گبرلو بود و کفران نعمت گبرلو آمدن افخمی‌، خدا چهارمی‌اش را به خیر کند! "فروشنده" ی فرهادی اولین فاتحه خوان صداوسیما نیست و آخرین اش هم نخواهد بود مگر آنکه معجزه‌ای رخ دهد و جایی که قرار بود "دانشگاه" باشد احیا شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام