کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 09 بهمن 1398   Wednesday 29 January 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 06 خرداد 1394

صفحه خبر: اجتماعی

آفتاب یزد: معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در خصوص کسب اجازه تشکل‌ها جهت برگزاری مراسم بیان کرد: لازم نیست برای برگزاری مراسمی که در چارچوب فعالیت تشکل قراردارد مجوزی اخذ شود جز در موارد خاصی که در چارچوب فعالیت کانون یا تشکل نیست.
وی تاکید کرد: باید در تمامی حوزه‌ها احترام به اعتقادات مردم و رعایت اخلاق حرفه‌ای و شان دانشگاه در سرلوحه امور قرار گیرد.
دکتر فراهانی در خصوص اختصاص بودجه به کانون‌ها بیان کرد: بودجه فرهنگی و رفاهی جداست اما به تفاوتی که در سرانه بودجه دانشگاه‌ها وجود دارد، در کیفیت و کمیت برنامه‌ها موثر است. باید به کانون‌ها بودجه داده شود تا برنامه‌هایشان را بر اساس مقدار بودجه تنظیم و برای صحت هزینه کرد از کانون‌ها صورت حساب درخواست کنند.
هر مسئله قانونی، یک مسئله شرعی و عرفی نیز هست
معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در جمع دبیران کانون‌ها، تشکل‌ها و اصناف دانشجوی یزد گفت: هر مسئله قانونی، یک مسئله شرعی و عرفی نیز هست.
دکتر محمدرضا فراهانی افزود: مقررات دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب می‌شود، بنابراین هیچ کس خارج از چارچوب دانشگاه حق دخالت در امور دانشگاه را ندارد و تمامی اختلاف‌نظرها در چارچوب دانشگاه برطرف می‌شود.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام