کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 18 مرداد 1399   Saturday 8 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 شهریور 1395

صفحه خبر: سیاسی

سید محمود علوی، وزیر اطلاعات، روز گذشته در جلسه شورای اسلامی‌استان بوشهرگره‌گشایی از کار مردم را یکی از رسالت‌ها و ماموریت‌های مدیران دانست و تاکید کرد: خدمت به مردم باید بی منت باشد چراکه خدمت رسانی صدقه است.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه ولایت در جامعه اسلامی‌یک نعمت الهی است، گفت: باید همگان در زیر پرچم ولایت یکپارچه حرکت کنیم و از تفرقه و اختلاف در عرصه‌های اجتماع جلوگیری کنیم. علوی با بیان اینکه بدون ولایت حرکت کردن سبب اختلاف و شکاف در جامعه می‌شود، بیان کرد: گسست و شکاف در جامعه سبب خدشه وارد شدن به امنیت و آرامش می‌شود.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه ولایت فقیه ستون نظام است، تاکید کرد: همه باید حول محور ولایت باشند و زیر پرچم ولایت در خدمت به جامعه تلاش کنند.
به گزارش ایرنا، وی وضعیت امنیت و آرامش در ایران اسلامی‌را مطلوب دانست و خاطر نشان کرد: در حالی که در کشورهای منطقه آشوب است ولی در ایران امنیت پایداری برقرار می‌باشد که سبب حضور سرمایه‌گذاران دیگر کشورها شده است.
وزیر اطلاعات با تاکید بر رعایت اخلاق اسلامی‌و مسائل شرعی در همه امورات تصریح کرد: افرادی که زمینه پیوستن به داعش داشته‌اند، کارکنان وزارت اطلاعات با خوش رفتاری و رعایت اخلاق اسلامی‌زمینه انصراف آنان در این عرصه را فراهم کرده‌اند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام