کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 شهریور 1400   Sunday 19 September 2021
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 07 شهریور 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

باید نام تمام متخلفین تحت‌نام حقوق‌بگیر از ده میلیون تومان بیشتر در ماه اعلام و تمام پرداختی‌ها‌ به بیت‌المال برگشت داده شود و از آن محل حقوق کارگران بیچاره‌ای که ۶ تا ٩ ماه حقوق دریافت نکرده‌اند پرداخت شود.
علیرضا: برای وزیر آموزش و پرورش متاسفم.... پسرم با معدل 70/19 از رفتن به رشته ریاضی و تجربی به اجبار محروم شد... چه دلیلی از این بالاتر که دانش‌آموزی با معدل بسیار بالا از رفتن به رشته مورد علاقه اش محروم باشد و باید به اجبار به رشته فنی و حرفه‌ای برود؟ آیا چنین طرحی کارشناسی شده است؟ آیا کارشناس چنین طرحی واقعا کارشناس است؟ فرزندان ما تمام امید و آینده ما و جامعه هستند. متاسفم که آینده فرزندان ما را تیره و تار می‌کنند. رشته‌های فنی و حرفه‌ای صرفا بر اساس علاقه است و کسی بدون علاقه به چنین رشته‌ای برود قطعا یا ترک تحصیل می‌کند یا افت شدید تحصیلی که در هر دو حال آینده اش خراب خواهد شد.
جمعی از تندروترین افراد اصولگرا بدون توجه به ایجاد تنش و منافع ملی خود را به آب و آتش می‌زنند از هر زخم زبان و تهمت به دولت ابا ندارند بدون اینکه از خود بپرسند به یغما رفتن ثروت کشور داستان زنجانی، اختلاس‌ها گرفتار کردن کشور در گرداب تحریم قدرت‌های بزرگ که ابعاد خرابکاریشان سال‌ها ترمیم نخواهد شد. این حواشی و هجمه به رئیس جمهور نادیده گرفتن حقوق ملت فقط برای پاک کردن صورت مسئله می‌باشد ولی بدانند محال است قیر سفید شود. انتقاد از قراردادهای نفتی با اطلاع مجلس بسته می‌شود چطور خدشه دارد، می‌خواهند افکار
عمومی بر عملکرد و رسوایی گذشته خودشان سرپوش بگذارند، پاک کردن حافظه 80میلیون انسان محال است.
...0918
درباره گفتگویی که با تیتر «فضای مجازی با کسی تعارف ندارد» در روزنامه آفتاب چاپ شده از مجموعه روزنامه آفتاب یزد تشکر می‌کنم زیرا روزنامه‌ها متاسفانه اسیر سوژه‌ها‌ی روزمره شده‌اند اما روزنامه آفتاب در این بین به مسائل تئوریک، علمی و سیاسی بیشتر
می‌پردازد.
...0939
سلام. من با 27سال سابقه با مدرک دکترا زیر حکمم سه میلیون و صدتومان در آموزش و پرورش می‌گیرم.
...0914
با درود بر شما خبرنگاران. در دنیای امروزی به نظر می‌آید که کار شما
بزرگواران راحت تر شده است. این روزها با موبایل و شبکه‌ها‌ی مجازی هیچ چیزی از قلم نمی‌افتد و اما در رابطه با این اقدام رئیس شورای اسلامی شهر یزد؛ اگر نقوش در صحن شورای شهر یزد نباید شکل می‌بست پس چرا بست و اگر بست پس چرا محو شد؟
...0913
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
این چندمین بار است دارم پیام می‌دهم چاپ نکردید الان چهارماهه متقاضی دریافت وام ازدواجم از بانک تجارت شعبه جیرفت میگن بودجه نداریم اگه ندارن پس چرا بانک مرکزی این بانک‌ها‌ را معرفی می‌کند. میگن از سال 94 در نوبت هستند بودجه نداریم که بپردازیم بعد میگن چرا جوان‌ها ازدواج نمی‌کنن.
...0913
درها را آنقدر باز نکنید که مافیای روس به راحتی وارد کشور شود.
آفتاب یزد: دولت یازدهم، شورای‌عالی امنیت ملی و مجلس فعلی تدابیر لازم را در هر زمینه ای ان شاءالله به کار گرفته و خواهند گرفت.
...0910
صحبت‌ها‌یی که رئیس جمهور در همایش روزپزشک بیان کردند تنها در دفاع از برگزاری کنسرت نبود، بلکه دفاع از قانون بود که باید در تمامی کشور به صورت یکسان اجرا شود و فرقی ندارد چه در مشهد باشد یا تهران.
...0933
با سلام. در صورت امکان درخصوص علت اجرا و سپس تخریب ستون‌های عظیم بتنی مجاور بزرگراه چمران در محدوده میدان 9 دی و هزینه‌ها‌ی هنگفت ناشی از این دوباره کاری گزارش تهیه کنید.
...0912
باسلام. لطفا به وضعیت بیمارستان «معرفی» ماهشهر از لحاظ ساختمان،زیباسازی،امکانات و تجهیزات فضای سبز و پرسنل با استفاده از درآمد آن رسیدگی جدی و اساسی شود.باتشکر
...0936
با سلام. درخصوص مسافرت به شهرستان می‌خواستم مطلبی عرض کنم: مادر پیری دارم سالهاست که دوست دارد سفری به زادگاهش داشته باشد ولی به خاطر دیسک کمر دکتر معالجش هرگونه سفر زمینی را برای وی منع کرده‌ و گفته‌ به دلیل کهولت سن نمی‌تواند هیچ‌گونه عمل جراحی روی او انجام دهد و فقط از طریق هوایی می‌توانند سفر کنند. متاسفانه وضع مالی ایشان خوب نیست و مستاجر است وضع من هم تعریفی ندارد چرا باید بلیط هواپیما آنقدر گران باشد که یک عده مثل مادر من به خاطر مریضی نتوانند این آخر عمری سری به شهرشان بزنند و این آرزو را به گور ببرند؟ اگر شهر ایشان خط آهن هم داشت شاید می‌شد کاری کرد ولی متاسفانه دولت دلش را به پیمانکاران داخلی خوش کرده است اینها یا توانایی انجام کار را ندارند یا دلسوز مردم نیستند. شما در نظر بگیرید خط آهن میانه به اردبیل به طول 175 کیلومتر در طول 11سال به قول نماینده مجلس 43درصد پیشرفت فیزیکی داشته در حالی که خط آهن ساری – خرمشهر به طول 1000کیلومتر در زمان خودش آن هم با امکانات ابتدایی 13سال زمان برده، دلیل دیگرش قیمت بالای دلار است اگر قیمت دلار به قبل از انتخابات ریاست جمهوری آقای روحانی یعنی 1200تومان برگردد این مشکل خود به خود برطرف می‌شود، یادمان باشد رضایت مردم مهم است نه مسئولان. آقای روحانی برای یکبار
هم که شده در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و برای شادکردن دل مردم دست به یک اقدام عملی و انقلابی بزند.
...0937
به گفته فرمانده راهنمایی و رانندگی کشور، 280 هزار نفر در 10سال گذشته در تصادفات کشته شده‌اند که متاسفانه چند برابر کل قاره اروپا است این به اندازه یک شهر بزرگ است و خانواده‌های بی‌شماری بی‌سرپرست شده‌اند یک راه‌حل آن کنترل مصرف مواد است.
...0910
سریال‌ها‌ و فیلم‌ها‌ی کمدی و طنز جامعه ایرانی را آرام و شاد می‌کند شبکه آی فیلم سریال «در حاشیه 2 »را گذاشته هیچ موقع شبکه آی فیلم را نمی‌گرفتم ولی به خاطر پخش سریال «در حاشیه2» این شبکه را نگاه می‌کنم.
...0990
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
1740- آنها که قراردادهای نفتی دولت روحانی را با قراردادهای قبل از دوران مصدق مقایسه می‌کنند نمی‌دانند که در دوران احمدی‌نژاد و در شرکت نفت چه قراردادها و چه دلال بازی‌هایی صورت گرفت که پول نفت که پول ملت بود را به تاراج بردند. ضمن اینکه نگران هستند که برخی کشورهای غربی در قراردادهایشان گفته‌اند اگر آنچه مدنظر آنهاست لحاظ نشود، برجام را هوا خواهند کرد، اول بگویند طبق کدام نظریه این حرفها را می‌زنند؟ (2/6)
1751- شاید بدون تردید بتوان گفت موفق‌ترین تیم ما در المپیک ریو تیم داوری بود که به عنوان تیم داوری دیدار فینال آلمان و برزیل انتخاب شد و با داوری خوب خود اعتبار جدیدی برای ورزش و فوتبال و داوری خلق کرد. به تیم داوری آقایان فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت‌های بیشتر را برای آنها مسئلت داریم. (2/6)
1801 - برخی از رسانه‌های مخالف دولت کارشان به جایی رسیده که فیلم‌هایی می‌سازند که بیشتر اهداف و اغراض آنها را نشان می‌دهد. اخیرا مطالبی در مورد دولت چاپ کردند و خبر از فیلم دولت و رونق اقتصادی با نان و ماست داده‌اند. البته شاید بعد از دولت احمدی‌نژاد نان برخی‌ها ماست شد یا آجر شد! اما مسخره کردن برجام نشان دهنده شخصیت کسانی است که به آرامش جامعه علاقه‌ای ندارند. یادشان رفته قبل برجام سالها تنش اقتصادی و تنش‌های جهانی داشتیم. (2/6)
1830- تولید و فروش خودروی بی‌کیفیت یک کم‌فروشی آشکار و یک ظلم آشکار به مردم است. نه کیفیت خودروها ارتقا یافت نه قیمت آن کاهش یافت. خودروسازان فقط به فکر سودآوری برای خودشان هستند. بعد هم به قول رئیس اسبق پلیس تهران بر اداره استاندارد و پلیس فشار میآورند که به فروش محصولات بی‌کیفیت خود ادامه دهند. مشتری‌مداری در خودروسازی اصلا‌ لحاظ نمی‌گردد. (2/6)
1818- سه‌شنبه 2 شهریور در صفحه 8، ستون روی خط آفتاب یکی از پیام‌ها با عنوان: "سلام، خسته نباشید به تمام آفتابی‌ها. می‌خواستم بگویم یعنی شما موضوعی واجب‌تر از شیرهای آب دستشویی‌ها در پارک... ندارید که یکشنبه چاپ کردید؟" 0913000، چاپ و موجب شد به عنوان یکی از مخاطبان روزنامه آفتاب یزد، به اطلاع ایشان برسانم، شیر آب دستشویی، به دلیل اینکه یک موضوع عمومی‌است و روزانه هزاران نفر از سرویس بهداشتی پارک‌ها استفاده می‌کنند، باید مشکلات پارک‌ها به اطلاع مسئولان منطقه برسد تا برای رفع آن اقدام کنند. احتمالاً جناب‌عالی یا خانواده‌ گرامی‌تان تا به‌ حال با چنین مشکلی مواجه نشده‌اید، تا در جریان کمبودها قرار بگیرید و به مطبوعات متوسل شوید. آفتابیان گرامی‌به علت اینکه مشکلات مردم را به خوبی درک می‌کنند، پیام‌های هموطنان را هم با لطفی که دارند،‌ چاپ می‌کنند، همان‌طوری که پیام شما را هم چاپ کردند. ع. فرقانی (2/6)
1912- ترافیک بزرگراه شهید حقانی، به‌ویژه بعدازظهرها از مقابل خیابان نفت جنوبی تا چهارراه جهان‌کودک و خروجی بزرگراه مدرس، کلافه‌کننده و غیرقابل تحمل است. از مسئولان راهور و سازمان ترافیک شهرداری منطقه 3 تقاضا داریم برای رفع مشکلات ترافیکی این محل چاره‌ای اساسی بیندیشند. ‌(2/6)
1914- آفتابیان گرامی! ان شاءالله در تمام مراحل زندگی و قلمزنی، موفق و پیروز باشید.‌(2/6)
0114- از نمایندگان مجلس تقاضا داریم موضوع بازنشستگی پیش از موعد کارگرانی که 25 سال سابقه کار دارند و حق بیمه‌شان را پرداخت کرده‌اند، پیگیری و نتایج آن را اعلام کنند.(2/6)
پیام‌های مردمی‌در صفحات2-6-8-9-15
0018- به‌کارگیری دوباره بازنشستگان در هر مجموعه‌ای، ظلم آشکار به جوانان تحصیلکرده و بیکار است. امیدواریم رئیس جمهوری هرچه سریع‌تر به این مسئله رسیدگی فرمایند.‌(2/6)
1011- کفش‌های ملی، وین و بلّا، قدیمی‌ترین، بادوام‌ترین و از لحاظ قیمت‌ مناسب‌ترین کفش‌ها بود، متاسفانه برخی از کفش‌های این نمایندگی‌ها، بی‌دوام و بدون کیفیت اما گران‌تر شده‌اند. از طرفی مردم را تشویق به خرید محصولات ایرانی می‌کنند، از سویی هم کیفیت پایین محصولات وطنی موجب دلزدگی و پشیمانی مردم از خریدشان می‌شود!(2/6)
0857- ما برای بهبود اقتصادی باید از تجارب کشورهایی همچون مالزی، سنگاپور و کره جنوبی یاد بگیریم. (3/6)
0940- با تلا‌ش زیاد به خاطر توجه و عمل به اقتصاد مقاومتی به کشت گندم پس از ماه‌ها‌ روی آوردیم. 2 ماه است گندم را تحویل دادیم دیناری به دست ما نرسیده از مسئولا‌ن استدعا می‌شود با این عدم پرداخت پول به کشاورزان برخورد کنند. (3/6)
0947- وزیر دفاع می‌گوید روسیه بی‌معرفتی کرد. آری بی معرفت هستند باید با تجربه بیشتر با آنها برخورد کرد. (3/6)
1000- در صفحه اول روزنامه تان می‌خواهم یک آگهی تسلیت بزنم خواستم بدانم هزینه آن چقدر می‌شود؟‌
آفتاب یزد: با امور آگهی‌ها‌ به شماره 09128197782 تماس بگیرید.
1003- من بیمه فولا‌د هستم. به بیمارستان نزد دکتر بقایی رفتم. رسیدگی به کار من کردند واقعا جراح قابلی هستند و راهنمایی‌ها‌ی خوبی کردند. از ایشان سپاسگزاری می‌کنم. (3/6)
1010- در مورد استفاده از پایگاه نوژه حرف‌ها‌ی مختلفی زده می‌شود. یکی می‌گوید سوختگیری ادامه دارد و دیگری می‌گوید این نشانه اقتدار است. دیگری می‌گوید پنجشنبه آخرین روز حضور آنها بوده و دیگری می‌گوید روس‌ها‌ بی معرفتی کردند که آن را اعلا‌م کردند. (3/6)
آفتاب یزد: در این خصوص رئیس شورای عالی امنیت ملی توضیحات لا‌زم را دادند.
1023- در مورد هدفمندی یارانه‌ها‌ خواستم صحبت کنم. زمانی به همه یارانه دادند حالا‌ یارانه عده ای را می‌خواهند قطع کنند. درآمد ماهانه من بالا‌ی 5/3 میلیون نیست خانه ام مدل بالا‌ نیست ماشین آنچنانی نداریم اما یارانه من و همسرم را قطع کردند حالا‌ می‌خواهند یارانه برخی دیگر را هم قطع کنند. (3/6)
1031- پیشنهادی دارم. برای دستاوردهای دولت در یک ستون ثابت در صفحات حتی تا چند ستون اختصاص دهید تا بتوان راحت به دستاوردهای دولت در آن ستون مراجعه کرد. (3/6)
1059- آقای نوبخت نرخ تورم را غیرواقعی اعلا‌م نکنید چون می‌خواهید از سود بانکی مردم کم کنید اینگونه تورم را اعلا‌م می‌کنید بخاطر خوش خدمتی به بانک مرکزی، قیمت‌ها‌ افزایش می‌یابد، شما از کاهش تورم می‌گویید. (3/6)
1108- اگر شهرداری و مترو شرایط بهتری را برای خطوط اتوبوس و متروها فراهم کند که مردم آنقدر با ازدحام و تراکم جمعیت در واگن‌ها‌ و اتوبوس‌ها‌ مواجه نشوند شاید امنیت بیشتری هم از حیث جلوگیری یا کاهش سرقت در متروها و اتوبوس‌ها‌ بوجود آید. چرا که سارقین از شلوغی و ازدحام جمعیت در واگن‌ها‌ و اتوبوس‌ها‌ استفاده کرده و اقدام به سرقت می‌کنند. (3/6)
1127- لطفا این پیام را به صورت یک پیام ویژه درج نمایید دولت باید برای یکسان کردن سود بانکی و سپرده‌ها‌ سقفی تعیین کند. آنکه دو سه میلیون سپرده دارد با کسی که سه میلیارد دارد فرق دارد. دو تا آدم مسن که بالا‌ی هفتاد سال سن داند مثلا‌ 20 میلیون هم در بانک سپرده گذاشتند که نمی‌توانند بروند سرمایه گذاری کنند آنها با سود پول خود زندگی می‌کنند. (3/6)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام