کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 24 آذر 1398   Sunday 15 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 13 مرداد 1395

صفحه خبر: صفحه آخر

دبیر کل جبهه رهپویان در نامه‌ای به رئیس‌جمهور مطالبی را تاکید کردند و نگارنده هم با الهام از آن سخنان مطالبی را به عرض رئیس دولت می‌رسانم با ذکر این نکته که تشابهاتی که در متن با سخنان دبیرکل محترم جبهه رهپویان وجود دارد کاملا تصادفی است.
*جناب رئیس جمهور! کمتر از یک سال دیگر، حضرتعالی در معرض انتخاب مجدد مردم برای دوره‌ای دیگر هستید. تردید نکنید که اگر عزم خود را در مبارزه با فساد، دلالان و لابی بازان نشان دهید و این مدعای خود که «با کسی عقد اخوت نبسته‌ام» را در برخورد جدی با آنان حتی اگر خدایی نکرده اخوی خودتان هم باشند به مردم نشان دهید در نگاه مردم جایگاه ویژه‌ای خواهید داشت.شما که خوب می‌دانید تا حدود زیادی به اطرافیان رئیس دولت‌ها حساس شده اند. یادتان باشد چطور احمدی‌نژاد حتی در راستای عدالت محوری با برادر خود هم برخورد کرد و او را کنار گذاشت و گفت داود ما با داود همسایه برای من فرقی ندارد. جناب روحانی بارها از قمار شما در بازی‌های سیاسی سخن گفته اند اما قمار اصلی این است که با مفسدین چگونه برخورد کنید لیست مفسدین را منتشر کنید حتی اگر از دوستان و برند لیست امید هم باشند این کار را بکنید وقتی این کار را بکنید قطعا برخی حساب کار خود می‌کنند و می‌گویند ای بابا این به خودی‌ها هم رحم نمی‌کند وای به ما . نترسید مرگ یک بار شیون یک بار ! شما حتی در صورتی که از آشنایان هم در باندهای فساد باشند باید با رانت برادری برخورد کنید.اصولگرایان هم با احمدی نژاد عهد اخوت و برادری بسته بودند آخرش دیدیم چه شد. اصلا برادری کیلو چند؟ به قول مدیر روزنامه ما هر وقت تقاضایی غیر منطقی مثل وام و پاداش و مساعده داریم ، می‌گوید:" بنده با کسی عهد اخوت نبسته ام" به قول یکی از شخصیت‌های سیاسی حتی اصلاح‌طلب‌:" آقای روحانی هم که برود ما حتی به دیدن او نمی‌رویم. ما عهد اخوت نبسته‌ایم ما عاشق کسی نیستیم"! حق هم دارد این دوره کسی عاشق کسی نیست برای همین هم گفته می‌شود برخی کسانی که به مجلس می‌روند با رای خریداری شده به مجلس می‌روند و هر کسی که پول امتیاز بیشتری دارد می‌تواند به مجلس برود نه هر که خاطرخواه بیشتری دارد؟ از این رو زبانم لال اینگونه باشد مجلس محل سپرده‌گذاران است نه خانه ملت. اینگونه باشد با این بازار خرید و فروش رای کار سختی در دور بعدی انتخابات دارید.شوخی نیست علنا برخی می‌گویند شاید از روحانی عبور کنیم برخی هم می‌گویند شاید عبور نکنیم.انگار دور از جان شما دراز به دراز افتاده‌اید تا عده‌ای از شما عبور کنند یا نکنند.
*اصولا نمایندگان مجلس و مسئولان رئیس دولت باید مراقب رای مردم باشند نباید همچو طراح لباس کاروان ورزشی المپیک به رای و نظر مردم بی اعتنایی کرده حتی به قول برخی رسانه‌ها دهن کجی کنند. خلاصه آقای روحانی مراقب باشید خیلی‌ها پشت در پاستور زنبیل گذاشته‌اند حتی آقای باهنر!
*آقای روحانی رئیس دولت نماینده واقعی مردم است اگر حتی رسانه قوی هم نداشته باشد بر بام پاستور می‌رود، می‌گوید : آی ایهاالناس فلانی فلانی فلانی فلانی ....... مفسد تشریف دارند من فلان مشکل را دارم . به کسانی که دنبال خرید رای هستند نشان دهید رای خریدنی نیست همه چیز دلال بازی بر نمی‌دارد. آقای روحانی در سخنرانی خود در پژوهشکده نفت عنوان کردید: مستقل بودن یعنی دست نیاز به سوی کسی دراز نکنیم. باور کنید حقیر و امثالهم بسیار غیرمستقل و وابسته و دائم به خاطر گرفتاری‌های زندگی دست نیازمان دراز است.
آقای رئیس جمهور آسوده می‌خوابم
شب خوش !


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام