کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 04 اسفند 1398   Sunday 23 February 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 تیر 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

0035- کاش رئیس‌جمهوری دعوتی هم از ما مثل دعوت از سردار آزمون می‌کردند تا خدمت ایشان برسیم و دیداری داشته باشیم. (23/4)
0917- در صورت امکان اطلاع رسانی شود. بودجه فرهنگستان‌ها چگونه هزینه می‌شود. مجلس در صورت امکان تحقیق و تفحصی در مورد آن کند. (23/4)
1000- زمانی که همه مردم مشکل اقتصادی شدید دارند هم خود دولت مشکل دارد چرا برخی سازمان‌ها حتی نهادهای غیردولتی با این همه مال و ثروت به دولت مالیات نمی‌دهند؟ از آقای روحانی تقاضامندیم به این موضوع رسیدگی کنند. با تشکر از سبزوار (23/4)
1110- دادستانی ارسال پیام‌های تهدیدآمیز را تکذیب کرده است. مسلم است چنین است اما باید دادستانی آنها را پیگیری کند و آن عوامل تهدیدکننده و ایجاد رعب و ترس را به جامعه معرفی و به سزای اعمال خود
برساند. (23/4)
1114- متاسفانه برخی از مردم ما فراموشکار هستند. آمدن آقای روحانی هم تغییری در وضعیت مردم نخواهد داشت. اما امیدواریم دزدی و چپاول و ... هم ادامه نداشته
باشد. (23/4)
1145- جناب آقای کوثری نماینده اسبق مجلس فرمودند در انتخابات مجلس تقلب شد. ما نامه نوشتیم شکایت کردیم. آن هم نه برای خود فقط برای آقای حدادعادل خود وزارت کشور هم اعلام کرد که ایشان رتبه سوم و پنجم بود. اما یک مرتبه رتبه سی و یکم را به دست آورد. جناب آقای کوثری! آدم زنده وکیل و وصی نمی‌خواهد، آقای حداد اگر به انتخابات اعتراض داشت کتباً این موضوع را پیگیری می‌کرد. پس شما مغلطه نکنید. (23/4)
1227- آقای محمدی! شما که تحلیلگر مسائل سیاسی و برجام در شبکه خبر هستید بدانید باید وجدان را در نظر بگیریم نه به صورت حزبی و گروهی قضاوت کنیم. برجام امتیازات مثبتی داشت اگر برخی اجازه می‌دادند از روز اولی که برجام به توافق رسید دیدیم چه کارشکنی‌هایی شروع شد تا برجام به نتیجه نرسد دولت موفق نشود. آقای محمدی مردم تریبون ندارند اما با هم در ارتباط هستند. مردم همه چیز را درک می‌کنند. (23/4)
1232- از مشهد تماس می‌گیرم. 14 ماه است یارانه من مستاجر 40 ساله بدبخت ضعیف را قطع کردند. هیچ‌کسی هم توجه نمی‌کند. خوشحال شدم این اختلاس‌ها رو شد! خوب است در دوره بعدی دیگر روحانی نخواهد بود. آقای وزیر کار! شما هم به گرسنه و فقیر توجهی نکردی. با حرف زدن که کار درست
نمی‌شود. (23/4)
1242- خدمت تحلیلگر مسائل سیاسی در شبکه خبر یعنی آقای محمدی عرض می‌کنم شما کارهای مثبتی که در دولت یازدهم در رابطه با برجام صورت گرفته را نام ببرید. آیا نشست سعدآباد که برای ما اهمیتی نداشت چرا اشاره به آنها نمی‌کنید؟ به نشست آلماتی اشاره نمی‌کنید؟
ایران هراسی و تحریم‌ها که به راه افتاده بودند اشاره نمی‌کنید. آقای محمدی خدا و وجدان را در نظر بگیرید. (23/4)
1244- اگر کارشکنی‌ها و بهانه‌جویی‌ها و مانع‌تراشی مخالفان دولت در داخل و خارج نبود شاید برجام به ثمر رسیده بود. برخی از آدم‌ها در داخل حتی بدون اینکه بخواهند با مخالفت‌های بیهوده با دولت با دشمنان غربی همصدا می‌شوند.(23/4)
پیامهای مردمی در صفحات 2-6-8-9-15
سلام خسته نباشید . یک سوال مگر دیدگاه مردم برای شما مهم است بنده دیدگاه زیاد دارم ولی جرات ندارم.
...0930
آفتاب یزد:قطعا دیدگاه مردم و خوانندگان برای روزنامه مهم و ارزشمند است.گواه این مدعا نیز ستون‌های متعدد پیام مردمی روزنامه است که در میان تمام رسانه‌های کشور رکورددار است.در صورتی که پیام خوانندگان در چارچوب قانون باشد قطعا به چاپ می‌رسد ولو اینکه نقد و اعتراض باشد.
بنده به قدری در این سیاره بوده ام که بدانم احمدی‌نژاد تغییرات زیادی در کابینه اش داد، پس ثابت می‌شودکابینه خط قرمز او نبود. اما اینکه او به خاطر مشایی این تغییرات را داد، ادعایی بیش نیست که شما باید اثبات کنید.
...0901
آفتاب یزد: شما در این سیاره بوده‌اید اما حتی از اظهارنظرهای صریح آقای احمدی نژاد هم اطلاع ندارید.جهت اطلاع جنابعالی باید عرض نمایم که حتی خود ایشان تاکید کردند که کابینه خط قرمز است.یک سرچ ساده در دنیای مجازی و رسانه‌های آن زمان به شما کمک می‌کند تا به واقعیت پی ببرید.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
امروز با صداقت دوست‌دار هم باشیم، چرا که شاید فردایی نباشد.
...0935
در حقیقت باید به دست اندرکاران گفت ، گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته به جایی نرسد فریاد است، ولی از نظر من و به طور کلی نوشته‌های آقای کریمی قابل تحسین است اگه دلتان خواست چاپ کنید.
...0912
آقای مظفری عزیز درود خداوند بر شما باد به خاطر گوش به زنگ بودن شما در مسائل مهم و سیاسی و مطالبات روز اصلاح طلبی. ولی در شنیدن صدا و انتقاد مردم به نسبت مقداری عقب هستید.
...0918
مجلس موضوع خصوصی سازی و شراکت مردم را در اقتصاد کشور و نشاط اقتصادی را با جدیت و قدرت پیگیری کند و رودربایستی‌ها را کنار بگذارد.
...0912
از زحمات شهردار منطقه یک کرمانشاه جناب پیمان رحیمی بابت آسفالت خیابان مسیر نفت تشکر می‌کنیم.
...0918
جدا از منبع افشای خبر حقوق‌های چند صد میلیونی ، استخوان من کارگر می‌سوزد از اینکه با 13 ساعت کار روزانه و مدرک مهندسی ماهیانه 2میلیون تومان درآمد دارم. حال بیکارها چه می‌کشند، بماند.
...0910
چطور روحانی می‌گوید ملاک تورم جیب مردم است و نوبخت از تورم یک رقمی می‌گوید. گویی دولتمردان از بازار خبر ندارند. مثلا قیمت برنج!
...0910
این بیت حضرت مولانا را از زبان محمدرضا عارف بنویسید که فرموده زین همرهان سست عناصر دلم گرفت شیر خدا و رستم دستانم آرزوست.
...0912
محرم: جناب آقای وزیر محترم اقتصاد و دارایی و جناب آقای رئیس محترم بانک مرکزی همان که نرخ سود سپرده‌های مردم را کم کردید نرخ سود وام هایی که بانک‌ها به مردم می‌دهند را هم کم کنید تا رونق اقتصادی صورت بگیرد یک طرفه عمل نکنید. ولی به نظر بنده نباید نرخ سودسپرده‌های مردم کم می‌شد چون واقعا کسانی هستند که کاری از دستشان برنمی‌آید مبلغی در بانک سرمایه‌گذاری کردند ، وقتی سود سرمایه شان کم بشود به مشکل برمی‌خورند.
...0919
جالب است روزنامه کیهان هر مطلبی را از هر شخصی با هر مصداقی و هر عکسی از هر شخصی با هر مضمونی را چاپ می‌کند ! حال باقی جراید چنانکه کوچک‌ترین مطلبی اگر بنویسند که به مذاق اصولگراها خوش نیاید ...
...0915
از مجلس می‌خواهیم وزیر صنایع را استیضاح نماید ، چرا از مخترعان و مبتکران حمایت نمی‌کنند ، چرا مخترع ماشین برقی باید وسیله تولیدی خود را داخل آب پشت یکی از سدهای کشور به نشانه اعتراض بیندازد.
آفتاب یزد: توصیه می شود با دقت موضوع را دنبال کنید.
...0912
دکتر آخوندى وزیر با تدبیر و محترم راه و شهرسازى با اقدام و اولویت قراردادن خرید حداقل 500 فروند هواپیما به صورت فاینانس و اجاره به شرط تملیک بدون واسطه بعد از37سال عزت و اقتدارهوایى و امید را براى کشور به ارمغان می‌آورد.
...0916
در این مدت بعد از انتخابات مجلس دهم آنچه مشخص شده این است که از لیست 30 نفره امید در تهران فقط انگشت‌شماری واقعا امید بودند .
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15
1212- فقر و بیکاری در جامعه به شدت رشد یافته و بحث اشتغالزایی هم تاکنون نتیجه ای دربرنداشته است. بیشتر جوانان به علت بیکاری و فقر اقتصادی خانواده‌ها به سیگار، مواد مخدر و اعتیاد روی می‌آورند. جوانانی که باید با کار و تلاش آینده خود و جامعه را بسازند، اکنون در پارک‌ها و قهوه‌خانه‌ها جولان می دهند، امید است مسئولان به جای شعارهای تکراری، جدی عمل کنند؟ (23/4)
1614- مدتی است صدا و سیما برای اجرای برخی ا‌ز برنامه ها، از بازیگران به عنوان مجری استفاده می کند. از آنجا که بینندگان تلویزیون این افراد را در نقش بازیگر در مجموعه های تلویزیونی و فیلم ها دیده اند و با بازی‌های
آنها همراه بوده‌اند، حیف است نقش هنری و تخصصی آنها تنزل یابد. برای این کار می توان از افراد جوان، تحصیلکرده و علاقه مند به مجری گری
استفاده کرد.(23/4)
0714- از سال های گذشته مسئولان پارک بسیج واقع در بزرگراه شهید محلاتی، نرخ ورودی به شهر بازی این پارک را نفری 1000 تومان تعیین کرده‌اند، قبلاً با پرداخت مبلغ فوق، مراجعه کنندگان می‌توانستند با ارائه بلیط یکی از وسیله‌ها را بدون پرداخت وجهی بازی کنند. اما این طرح برداشته شد. با توجه به این که اکثر ساکنان و مراجعه کنندگان به این پارک، اقشار کم درآمد و ضعیف هستند و پرداخت مبلغ مربوط برای خانواده‌های عائله‌مند سنگین است، درخواست می‌شود برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه، این مبلغ را حذف کنند، با برداشتن مبلغ ورودی به پارک باعث می‌شود مراجعه کنندگان بیشتری جذب شوند و از وسایل بازی بیشتری استفاده کنند که این امر برای بازدیدکنندگان هزینه بیشتری دارد و برای صاحبان دستگاه ها پول ساز است!(23/4)
2015- به نظر می‌رسد باید در تمام سال‌های گذشته و هر دوره باید حقوق‌ها و پاداش‌ها را بررسی کرد. در هر جا و حتی در مناطق آزاد تجاری و غیره جستجو گردد. (23/4)
2105- آقای مظفری سنگ صبور لطفا توجه کنید. در کجای دنیا سراغ دارید دولت تا این اندازه تخریب شود؟ چرا آقای جلیلی در هر استانی می‌رود فقط از برجام و تخریب دولت
می‌گوید؟(23/4)
2154- از مشهد تماس می‌گیرم. بنده پیرمردی 69 ساله، مستاجری 40ساله و بازنشسته‌ای به کد ملی (...) هستم. آه در بساط ندارم اما یارانه مرا قطع کردند. 13 ماه است یارانه من قطع شده و از خرید نان خوردن هم
افتادیم. (23/4)
2218- طبق اعلام عضو کمیسیون انرژی مجلس نهم پرونده دکل‌های گمشده در بهارستان بسته شده و همه پرونده‌ها به بازرسی کل کشور و قوه قضائیه ارسال شد. کاری که زودتر باید انجام می‌شد. (23/4)
2324- آقای محمدی از شبکه خبر
به عنوان تحلیلگر مسائل برجام را تحلیل می کردند. آقای محمدی برجام خیلی امتیازات مثبتی داشت. حداقل امروز تولید نفت ما شرایط بهتری دارد. ایران‌هراسی وجود ندارد. درحالی که قبلا‌ در دنیا بر ضد ما ایران‌هراسی
راه انداخته بودند. حالا‌ همه می‌دانند ایران جنگ طلب نیست. آقای محمدی فکر می‌کند خیلی می‌داند. اما سخت در اشتباه است. ملت از ایشان به عنوان یک تحلیلگر جلوتر است. منفی‌بافی امثال او فایده‌ای ندارد. (23/4)
2330- به دلواپسان و بهانه‌جویان و عیب‌جویان منتقد دولت باید گفت حداقل امتیاز برجام این بود که سایه تورم را از سر ما برداشت. (23/4)
1732- پیاده راه‌سازی در بازار تهران، میدان امام حسین(ع) تامیدان شهدا و اخیرا در خیابان 30 تیر واقع در خیابان امام خمینی (ره)،‌مشکلات فراوانی را برای ساکنان و مردم ایجاد کرده است. چه دلیلی دارد شهرداری هرازگاهی اقدام به این گونه طرح‌ها که نارضایتی شهروندان را به همراه دارد، انجام می‌دهد؟ (23/4)
0414- پیشنهاد می‌شود برای پیام‌های مردمی ستون روی خط آفتاب تیتر هم بزنید. تیتر باعث می‌شود مطالب بیشتر مورد توجه مسئولان قرار گیرد( !23/4)
0716- متوجه نشدیم چرا برخی بازارهای هفتگی در مکان‌های خاکی برگزار می‌شود؟ به عنوان نمونه چهارشنبه بازار در بزرگراه شهید محلاتی، خیابان تکیه اکبرآبادی شمالی، در زمین بایر و خاکی راه‌اندازی شده است که این موضوع برای مراجعه‌کنندگان مشکلات فراوانی به همراه دارد. مردم کمی برای خرید نمی‌روند. علی از تهران (23/4)
1917- تیتراژ پایانی سریال برادر در ماه مبارک رمضان بهتر از کل سریال بود.
به دلیل اینکه بیشتر جنبه تبلیغاتی برای برنج‌های وارداتی داشت. (23/4)
1246- رئیس‌جمهور محترم! فرصتی پیش آمده که مدیران نالایق را کنار بگذاریم تا ببینیم از روزی که رئیس‌جمهور شده‌اید چه کسانی مناسب هستند یا نیستند. اما آقای جنتی در نماز جمعه می‌گفت شما دارید نیروهای ارزشی را کنار می‌گذارید. (23/4)
1248- طبق گفته آقای سراج درباره تخلفات حقوق‌های مدیران بارها در سال 90 و 91 تذکر داده است. هیئت وزیران آن را تصویب کرده. چرا نگذاشتند این لایحه در مجلس تصویب شود؟(23/4)
1459- لطفا با این رقم‌های درشت در مورد حقوق و پاداش مدیران در دولت قبل و حال این قدر اعصاب ملت را خراب نکنید. خسته شدیم چه قدر با اعصاب مردم بازی می‌شود؟ نیمی از حقوق زیرخط فقری یعنی نصف 5/1میلیون تومان دریافتی داریم آن وقت از بخوربخورهای آقایان دائم برایمان خبر می‌دهند. (23/4)
1512- با تمام ارادتی که به اصلاح‌طلبان و آقای روحانی داشتم اما وقتی دیدم یارانه من بازنشسته مستاجر را قطع کردند تمام ارادتم از بین رفت چون مشکل دارم نباید این یارانه ما را قطع می‌کردند. چرا این قدر شعار می‌دهند؟(23/4)
1650- به نظر من اگر برجام نبود اوضاع از این هم بدتر می‌شد ضمن اینکه قیمت نفت هرچه قدر هم بالا‌می رفت امکان داشت که حتی یک بشکه هم نتوانیم بفروشیم کسی هم در برابر آن پولی پرداخت نمی‌کرد. دلواپسان لابد نمی‌دانند چه شرایطی بود و چه خطرهایی از بیخ گوشمان گذشت. (23/4)
1753- یک کیلو گوشت نمی‌توانیم بخریم. خیلی چیزها را نمی‌توانیم بخریم. دائم جلوی زن و بچه شرمنده می‌شویم. آنوقت برخی آقایان نان به هم قرض می‌دهند قانون درست می‌کنند که حقوق نجومی بگیرند فکر می‌کنند مردم نمی‌فهمند. (23/4)
1802- افزایش واگن‌های مترو برای خطوط مترو خصوصا خطوط و ایستگاه‌های پرتردد مثل ایستگاه امام خمینی (ره) بسیار ضروری است. گاهی در واگن‌ها حس می‌کنیم داریم خفه می‌شویم. خیلی خطرناک است. فکر مردم باشند. (23/4)
1712- وقتی در داخل کشور بین جناح‌های سیاسی بی‌اعتمادی باشد این وقایع را کشورهای دیگر بررسی می‌کنند و اعتماد جهانی هم نسبت به ما کم می‌شود. ما به خاطر آبروی ملی و منافع ملی نباید آن قدر بر طبل اختلاف‌افکنی بکوبیم. آقایان دلواپس! کاش به صحبت‌های آقای هاشمی در این زمینه توجه می‌کردید. (23/4)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-9-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام