کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 29 آبان 1398   Wednesday 20 November 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 تیر 1395

صفحه خبر: سیاسی

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیدای عضویت در مجامع و شورا‌ها از سوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی‌تعیین و به صحن علنی مجلس برای انتخاب معرفی شدند.
به گزارش ایلنا، محمدمهدی مفتح در تشریح نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی‌گفت: در نشست دیروز اعضای کمیسیون، آیین نامه داخلی کمیسیون بررسی شد و نحوه تشکیل کمیته‌های زیرمجموعه کمیسیون مصوب شد.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی‌ادامه داد: در جلسه دیروز کمیسیون نامزدهای عضویت به عنوان عضو ناظر در شورا‌ها و مجامع انتخاب شدند؛ که بر این اساس محمدرضا تابش و‌هادی قوامی‌به عنوان کاندیدا برای عضویت در شورای پول و اعتبار به صحن علنی مجلس معرفی شدند.
مفتح تصریح کرد: همچنین عزت الله یوسفیان ملا به عنوان کاندیدای عضویت در کمیسیون اصل ۹۰، عبدالرضا مصری و مهرداد بائوج لاهوتی به عنوان کاندیدا جهت عضویت در صندوق توسعه ملی، حسن سلیمانی و احمد خدابخشی به عنوان کاندیداهای عضویت در شورای رقابت، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی و علی قربانی به عنوان کاندیدا در شورای آمایش سرزمینی، شهباز حسن‌پور و سید مهدی فرشادان به عنوان کاندیدا جهت عضویت در شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی به صحن علنی مجلس معرفی شدند.
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی‌که با خانه ملت سخن می‌گفت، ادامه داد: همچنین در جلسه دیروز کمیسیون محمد حسینی و منصور مرادی به عنوان کاندیدا جهت عضویت در شورای حقوق و دستمزد، علی کاظمی‌و نبی هزار جریبی به عنوان کاندیدا جهت عضویت در شورای آمار و همچنین صندوق صرفه جویی ارزی تعیین شدند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام