کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 18 فروردین 1399   Monday 6 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 اردیبهشت 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
سلام. وزیر نیرو بارها فرمودند آب وارد کنند. 10میلیارد دلارهزینه کنند، 6میلیارد دلار بدهند به واسطه‌ها، 4میلیارد دلار آب وارد کنند. بعد با افتخار بگویند ما فلان کردیم. آب دیگر ناو هواپیمابر که نیست نتوانند درست کنند. شما طرفداردولت تدبیر و امید هستید من هم هستم. آقای مظفری ازمشتریان پر و پاقرص روزنامه شما هستم. سال92 با من تماس گرفتید بیایم دفتر تهران صحبت کنم ولی بر اثر 8سال جنگ بیمارشدم پارسال به خاطر لختگی خون در مغزم که از جبهه به ارمغان آوردم سکته شدید مغزی کردم من را خدا برگرداند. 10روز در آی‌سی‌یو بستری شدم. الآن خوب شدم مدتی پیام ندادم.
به خدا قسم کمبود آب فاجعه است. من طرحی دارم
که مشکل بی‌آبی تقریبا حل می‌شود. در روزنامه شما کسی بود یک صفحه روزنامه را بهش اختصاص دادید به این مضمون که «پسرم من اگر رئیس‌جمهور بودم چه می‌کردم.» من می‌توانم در مورد آب استان‌های قزوین، البرز، کرمانشاه، گیلان و انتقال آب ازگیلان هفته‌ای دو قطار هر قطار450000لیتر به استان‌های سمنان و یزد صحبت کنم؟ مشکل تقریبا حل می‌شود. با احترام سید مهدی شوقی از کرج
...0912
آفتاب یزد: جناب آقای شوقی! ان‌شاءالله که کسالت رفع شده باشد و سالم باشید. شما طرح خود را برای ما بفرستید، روزنامه در خدمت مخاطبان عزیز می‌باشد.
با سلام. مورد توجه آقای قرائتی؛ روستای ما یک مسجد بازسازی شده حدود یک ساله سرویس بهداشتی‌اش قفل زده و هیچ کلیدی آن را باز نمی‌کند و هیچ ارگانی جوابگو نیست؛ اصفهان؛ خور بیابانک؛ نصرآباد. باتشکر
...0913
به نظرمی‌رسد آشوب‌طلبان خودسر منافع خصوصی بیشتر برایشان اهمیت دارد تا منافع‌ عمومی!
...0935
باعرض سلام. سعودی‌ها از به قدرت رسیدن انقلاب اسلامی در یمن و تشکیل حکومت مردم‌سالاری واسلامی در این کشور، به حدی هراسیده‌اند که با نهایت بدبختی مجبورشدند سرانجام گزینه حمله نظامی را انتخاب کنند.
...0938
جریان خواب دکترای احمدی‌نژاد! ایشان تمام عمرش در توهم بوده! این خواب هم دروغ و توهمی بیش نیست!
...0918
قلبم به عشق رهبر مقتدرم می‌تپد، مولا، امام، روحم، سید و سالار و سرورم سیدعلی زنده باد.
...0918
قابل توجه مسئولان وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب، در این دوران کم آبی و خشکسالی معابر پارک شهر هر صبح با آب شسته می‌شوند. ضرورت دارد مسئولان در این مورد اقدام عاجل فرمایند.
...0939
سلام و خسته نباشید. در صفحه آخر روزنامه روز چهارشنبه 16اردیبهشت مطلبی تحت عنوان آقای همساده و روز شیراز از آقای بهروز کاظمی چاپ کرده بودید، ضمن آنکه به دلیل جذابیت شیرازی‌های دوست‌داشتنی و درک بالایشان با ایشان موافق و هم عقیده هستم می‌خواستم نکته‌ای را خاطرنشان سازم؛
در ایام تعطیلات عید امسال عروس خانواده ما که شیرازی هستند در انزلی میهمانمان بودند و همانگونه که آقای کاظمی نوشته‌اند بسیار از شخصیت عروسکی آقوی همساده خوششان می‌آمد و حتی نظرشان این بود که شخصی که به جای این عروسک صحبت می‌کند حتماً شیرازی است که به این خوبی از عهده اینکار برمی‌آید اما عروس شیرازی ما که پزشک نیز هستند وقتی گفتم که آقای مدیری هم سریال «در حاشیه» را دارند، گفتند که این سریال را نخواهند دید و از نظرشان تحریم می‌باشد پس ببینید آقای کاظمی وقتی طنزی به تمسخر و هجو و هزل کشیده شود کسی آن را بر نمی‌تابد حتی شیرازی‌های دوست داشتنی و با درک بالا.
...0911
باعرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. طبق آموزه‌های مقدس قرآنی و اسلامی، هرکس درمقابل ظالم سکوت کند، خود درصف ظالمان قرارگرفته است، بنابراین از اوجب واجبات است تمام مردم جهان به‌ویژه مسلمانان، حملات وجنایات فجیع وغیرانسانی رژیم آدمکش سعودی را «انزجار کامل و قویا» محکوم کنند.
...0938
قسمت یادآوری‌تان زیباست و دارد رشد می‌کند. امید است که این نهال کاشته شده را به حال خود رها نکنید. بلکه با آبیاری ومراقبت و تابیدن آفتاب یزد رشد کرده و جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده آنانی باشد که خاوری‌ها را درست کردند!
...0918
صاحبان اصلی روزنامه آفتاب پیام‌دهندگان وخوانندگانش هستند، چرا که صدا و نظر و انتقاد خود را در این روزنامه می‌بینند بدون هیچ خط کشی جناحی. صاحبان اصلی‌اند برای اینکه با هرعقیده و نظری دراین خانه سانسور نمی‌شوند.
...0918
سلام. راجع به خاطره احمدی‌نژاد می‌خواستم بگویم چه خوب بود این خاطره سال84 یا 88 رو می‌شد تا اینقدر دردسر نمی‌کشیدیم البته اگر مثل هاله نور نباشه!!! البته خاطره برای بقیه بد است ولی برای بعضی‌ها مشکلی ندارد!!
...0917
پیام های مردمی در صفحات2-6-8
سلام. به نظر می‌رسد با نزدیک شدن انتخابات صداو سیما بی‌طرفی‌اش را دارد کاملا قطع می‌کند و فراموش کرده که رسانه ملی است.
...0911
شهر کرمانشاه تازه دارای شهردار شده است. آن‌هم نه با رضایت بخش‌هایی از مردم. حالا شورا سرناسازگاری دارد. ما از این وضع خسته‌ایم. از دست شورا و شهردار به استاندار شکایت ببریم یا ازخودش به وزیرکشورشکایت ببریم؟
... 0918
لطفا قسمت یادآوری راحذف نکنید.
...0918
اگر دوستانی که به قسمت «یادآوری» اعتراض دارند باید دلیلی محکمه وعامه پسند داشته باشند. این قسمت آنقدر با ارزش است و با یادآوری این سخنان پوچ نیت حامیانش را مردم بهتردرک می‌کنند.
...0918
آفتاب یزدعزیز! دلیل ما برای پا برجا بودن قسمت یادآوری منطقی است و آن دلیل درگیربودن ذهن مردم با سختی روزگار و تبلیغات و میتینگ‌های سیاسی احمدی‌نژاد و شرکا است که با پول‌های هنگفت می‌خواهند توجیه کنند عملکردها را!
... 0918
باسلام وخسته نباشید. رفع عطش و لذت آبمیوه و نوشابه‌های گازدار فقط در لحظه مصرف محسوس است اما به قیمت یک عمردست و پنجه زدن با انواع بیماری‌ها تمام می‌شود که در این صورت چندین برابرآن باید هزینه شود. تولید این محصولات مضر علی‌رغم آگاهی از مضرات آنها ضربه به سلامتی و مال مردم است و وقت وهزینه‌هایی که به خاطر آن صرف می‌شود اسرافی به تمام معناست.
...0912
کسانى که بعد از 8سال سکاندارى و بر باد دادن 750میلیارد دلار سرمایه این کشور می‌گویند مى‌آییم، با چه رویى می‌خواهند بیایند؟
...0917
جناب دری نجف‌آبادی امام جمعه اراک اینکه گفته‌اید رئیس‌جمهورمحترم جهت تصدی استانداری مرکزی از نیروهای بومی استفاده می‌کرد چرا از این نظرات دردولت قبل که این همه خسارت به بارآورد نمی‌دادید آقای ده‌مرده استاندارلرستان اهل سیستان وبلوچستان یک نمونه.
...0938
حضرت امام علی(ع) می‌فرمایند: خود را به بخشندگی و گذشت عادت ده و از سماجت دوری کن تا پاکی همراه تو شود.
...0938
خودپسندی آلمان نازی بلندپروازی ژاپن و قدرت‌طلبی ایتالیا در به پا کردن جنگ جهانی دوم و بی‌طرف ماندن سوئیس درسی بسیار آموختنی است. دنیای ملتهب امروز خصوصا خاورمیانه نیاز به یک معلم سیاسی صلح دوست دارد که بشریت را از خطر یک جنگ ویرانگر نجات دهد. اگر خدایی ناکرده جنگی رخ دهد باتوجه به جنگ‌افزارهای پیشرفته ابعاد ویرانی‌اش در هیچ فکری نمی‌گنجد.
...0918
باعرض سلام و درود بی‌پایان و خداقوت. حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) سرنوشت سعودی‌ها را شکست و ذلت پیش‌بینی فرمودند. با توجه به فرمایش معظم له و مقاومت اسلامی بجد و قاطع انقلابیون و انصارا...یمن، یقین داریم رستگاری و پیروزی متعلق به حکومت اسلامی نوبنیاد یمن است.
...0938
دلواپسان دلواپسی‌شان برای چیست، ملت عزیز ایران خوب می‌دانند آقایان در دوران احمدی‌نژاد چه برنامه‌هایی درست کردن آنقدر خودشان را نشان دادن که چطور اقتصاد را نابود کردن و زمینه را برای اختلاس‌های چندهزار میلیاردی به وجود آوردند، بله مردم می‌دانند.
...0918
پیام های مردمی در صفحات2-6-8
1253- در روزنامه‌تان از قول آقای هاشمی وزیر بهداشت نوشته‌اید در گذشته طرف زندگی‌اش را می‌فروخت و دارو می‌خرید. آقای هاشمی این چه‌حرفی است؟ در گذشته یک آمپول می‌زدم 5ریال الان 1200 تومان پول یک آمپول است. قدیم کی افراد سکته می‌کردند؟ از بس که الان خوراک و اعصاب مردم خراب است. (16/2)
1300- در کشور ما حقوق ذره‌ذره زیاد می‌شود گرانی خروار خروار . همین و بس. (16/2)
1519- خوشبختانه در سال 93 طبق آمار میزان زاد و ولد رشد داشته اگر ارگان های ذی‌ربط از این موضوع حمایت کنند - از زاد و ولد گرفته تا مراحل بعدی - قطعا با استقبال هموطنان مواجه خواهدشد و این به منزله عمل به این سیاست است که در واقع تبعیت از ولایت فقیه است. (16/2)
1524- آقای کریمی مصاحبه شما با آقای سبحانی چالشی نبود کاهشی بود. نوعی گفتگو کردید که فقط توضیحاتی بدهند اول یکی از این آقا بپرسد دولت‌ها در افزایش تعداد سانتریفیوژها چند درصد سهم دارند.دولت اصلاحات 5 سانتریفیوژ نداشت دولت احمدی‌نژاد یازده هزار با غنای 20 درصد بعد دولت روحانی 5 هزار با غنای 5/3 درصد. چه طور دولت‌ها در تعداد سانتریفیوژها یا غنی‌سازی تاثیری نداشته باشند؟ (16/2)
1743- آقای ظریف جایی که باید مظهر قدرت باشد سکوت می‌کند مثل موضوع زوار در عربستان و کاهش قیمت نفت توسط عربستان که آن را به سخنگو واگذار می‌کند اما زمان تبریک و میوه چیدن‌ها خود پیش می‌آید. به نظر شما این مسائل را چه می‌توان نامید؟ (16/2)
1804- برخی از جراید تندرو هرچه از دهانشان درمی‌آید روی صفحات خود چاپ می‌کنند. توهین می‌کنند و مراعات ادب را نمی‌کنند. آن وقت از آقای روحانی ناراحت هستند و می‌گویند ایشان ادب را رعایت نمی‌کند چرا که به آنها گفته بی‌سواد اما خودشان هرچه الفاظ رکیک به کار ببرند و هر عملی مرتکب شوند اشکالی ندارد. (16/2)
1140- خواستم در مورد سریال <درحاشیه> صحبت کنم. این سریال واقعا حقایق را نشان می‌دهد. من خودم زمانی پرستار بیمارستان بودم. بسیاری از دکترها همین مدلی هستند، عده‌ای هم وجدانی کار می‌کنند. مجرب هستند. به نظر من اینها با این فیلم‌ها حقایق را به مردم نشان می‌دهند. مگر بد است؟ دکترها هم به خاطر همین است که اعتراض می‌کنند. ما دکتری داشتیم که متخصص داخلی بود. مریضی که چشم او خون افتاده بود به سراغ او رفت. چون سواد نداشت. اشتباها به جای متخصص چشم به متخصص داخلی رجوع کرده بود دکترهم مریض را همین طوری معاینه کرد و چند قطره چشمی برای او نوشت برای اینکه نخواهد ویزیت را پس بدهد. (16/2)
0847- یک بار به خاطر موضوعی از یک دکتر پزشک قانونی شکایت کردم. از مسئولان مربوطه پرسیدم حالا‌ با او چه می‌کنید؟ گفتند تلفنی یک تذکر به وی خواهیم داد! دلیل شکایتم را از آن دکتر هم نمی‌توانم بگویم. شما هم نمی‌توانید چاپ کنید اما وقتی نمی‌شود از یک پزشک فیلم ساخت چگونه می‌توانیم نقد کنیم؟ واقعا دست آقای مدیری درد نکند. (16/2)
0843- از کرج تماس می‌گیرم. فرزند دختری دارم 29 ساله مجرد که پس از گرفتن دیپلم و لیسانس حالا‌ فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارد. از آن زمان موفق به پیدا کردن شغلی نشده است. از دوندگی بسیار جهت پیدا کردن کار و عدم موفقیت دچار افسردگی شدید و خانه‌نشین است و فکرهای بدی به سرش می‌زند. از مسئولان محترم تقاضای کمک و مساعدت دارم. (16/2)
1015- صد تومان پول است که به حقوق کارمند اضافه شود؟ این مبلغ به جای اینکه ما را خوشحال کند باعث ناراحتی ما شده است. الان همه چیز 4 برابر شده اما حقوقمان حتی 5/1 برابر هم نشده است. این درست است؟ واقعا با این اقتصاد کشور دلم به حال خودمان می‌سوزد. (16/2)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام