کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 17 فروردین 1399   Sunday 5 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 20 اردیبهشت 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) می‌فرمایند: یکی ازخصوصیات فرهنگ غربی، عادی‌سازی گناه است، گناه‌های جنسی را عادی می‌کنند. امروز این وضعیت در غرب به فضاحت کشیده شده است.
...0938
باعرض سلام و ادب و احترام فراوان و خداقوت. عزیزان دانشمند نخبه و صاحبان علم و فناوری، درهمه مراحل کاریشان ارزش‌های انسانی و اسلامی را در حوزه خدماتشان لحاظ کنند تا هدف و سرمایه اصلی فراموش نشود.
0938
من خودم یک دانشجو و مشهدی هستم. درخصوص نامه یک به‌اصطلاح تشکل دانشجویی که به آقای علی مطهری هشدارداده بودند که سفرش را به مشهد لغو کند ضمن اینکه این حرکت محکوم است، آقای مطهری تشریف آوردند و هیچ اتفاقی هم نیفتاد و آنها گروه اندکی هستند.
...0933
شجاعتی که هزینه آن از جیب مردم پرداخت شود چه سودی دارد، شمشیر تدبیر از خود شمشیر برنده‌تر است، زمان آن فرا رسیده که دیپلماسی را به وزیر خارجه واگذار کنیم.
...0910
سلامی ازشهر بدون روزنامه، حضور شما کارکنان محترم روزنامه آفتاب. شهر25هزارنفری روانسر فاقد روزنامه‌فروشی شد مدتی است روزنامه‌فروشی تعطیل است. تقاضامندم مسئولان محترم شهرستان این مشکل را حل کنند.
...0918
آن روز که برخی توهین را از خانواده هاشمی شروع کردند، معلوم بود چه سودایی در سر دارند تا امروز که به شخص هاشمی و فرزند مطهری برسند. زندان برای این عزیزان بود، زندگی مرفه برای اینان.
...0918
نمی‌دانم این ملت تا کی باید چوب برخی انتصاب‌های ناشایست را بخورد؟
...0918
باعرض سلام و سلامتی برای شما آفتابی‌های عزیز، می‌خواستم شما از مسئولان اداره آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران سوال کنید که چرا ازسال1391به بعد هزینه ازدواج ما فرهنگیان را نمی‌دهند؟
...0912
جناب آقای نوبخت تا کی افرادی خاص با رانت‌بازی باید سکاندار مدیریت این کشور باشند. این کشور قحط‌الرجال نیست لطفا فکری کنید.
...0918
باسلام. دلواپسان زور می‌زنند تفاهمنامه لوزان حداقل تا انتخابات مجلس عملیاتی نشود زیرا اگر این اتفاق بیفتد آنها چیزی برای عرضه درعرصه تبلیغات ندارند و از جلوس روی صندلی گرم و نرم مجلس محروم می‌شوند و این دلواپسی‌ها برای خودشان است که می‌خواهند از قِبل نمایندگی مجلس به نوایی برسند. مردم موافق مذاکره و رسیدن به توافق هستند و تیم هسته‌ای را توانمندتر و دلسوزتر از شما می‌دانند تنها شما قبول ندارید آن‌هم تا انتخابات مجلس صبرکنید.
...0911
با دیدن تابلو شهدا درعصر ظهور واقع در میدان ولی‌عصر(عج) کیف کردم و به نقاشان هنرمند ایرانی افتخار، لطفا با طراحان این اثر مصاحبه و آنان را تشویق کنید و حقیر از خالقان بااخلاص آن التماس دعا دارم.
...0912
از طراحان و نصابان تابلو پرمعنا و بسیار بزرگ شهدا درعصر ظهور در میدان ولی‌عصر (عج) که به احتمال زیاد کار معاونت و سازمان زیباسازی شهرداری تهران است تشکر و خواستار گسترش تابلوهای معنوی در همه جای تهران هستیم.
...0912
سلام. لطفا صدای ما مردم زرند کرمان را به گوش نماینده‌مان آقای امیری برسانید. برای بوی تعفن کارخانه... و اثر این گازها بر محیط‌زیست و سلامت حیات فکری بکنید.
...0913
سلام. این جریان «از کجا آورده‌ای» را باید در اموال من معلم بازنشسته با حقوق ماهی یک میلیون پوند ببخشید «تومان» اجرا شود نه در اموال فلان جوان سی‌ساله. آقا چه معنی دارد پسر آقای ...از کجا آورده؟
...0913
آقا نمیشه به‌جای اختصاص بودجه میلیاردی به موسسه آقای چندشغله فکری به حال اجاره خانه و شغل و بودجه برای تکمیل مسکن مهر افراد 5سال منتظر بکنید. درمرحله اول مسکن و بیکاری مردم را حل کنید و اجازه ندهید این مشکلات، جوانان را به بیراهه بکشاند.
...0910
باعرض سلام و درود بی‌پایان وخداقوت. ازعزیزان شرکت ایرانسل که راهکارهای بی‌بدیل سعادت و رستگاری دنیوی واخروی را به بهانه افزایش و برکت رزق به مشترکان علاقه‌مند از طریق ارسال پیامک ارسال و ابلاغ می‌کنند، بسیار تشکر و قدردانی می‌کنیم. واقعا هر چه در این عرصه، هزینه و وقت صرف شود نه تنها به‌هدرنمی‌رود، بلکه بسیار مفید و هدایت‌بخش خواهد بود.
...0938
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12
1407- یارانه پسر مرا قطع کردند. می‌گویند چون ماشین او 150 میلیون قیمت دارد اما پسر من کار ندارد. کمکش کردیم تا یک ماشین 150 میلیونی خریده برای کرایه ماشین عروس یا مراسم دیگر. چون در حال حاضر کار دیگری نیست. بیشتر شغل‌ها مجازی است. حالا‌ یارانه او را قطع کردند. اول پرس و جو کنند ببینند جریان چیست؟ (12/2)
1505- روزنامه دوشنبه 7 اردیبهشت صفحه اجتماعی خانم ابتکار گفتند به دنبال ریاست جمهوری نیستند من پیامی دارم. تو را به خدا بیایید شرکت کنید. ما تصمیم گرفتیم حتی به آن همکاران شما هم در مجلس دیگر رای ندهیم. حتما پیام مرا چاپ کنید. (12/2)
آفتاب یزد: این نظر شما است آیا اکثریت مردم هم اینچنین فکر می‌کنند؟!
1645- از دولت تدبیر و امید بیش از اینها انتظار می‌رفت وقتی وزیر کشور مدت 10 یا 15 روز حرف از پول کثیف در انتخابات می‌زند و اکثر مردم دیدند و شنیدند اما وقتی به مجلس می‌رود چه حسابی است که می‌گوید من چنین حرفی نزدم؟ مطبوعات از خودشان کلمه پول‌های کثیف را مطرح کردند چه امیدی می‌شود داشت که دیگر پول‌های کثیف در سیاست وارد نشود. (12/2)
1802- اخیرا مشاهده کردیم بسیاری از اجناس دیگر کیفیت سابق را ندارد از مواد لبنی مثل شیر و پنیر گرفته تا مواد سمی و حشره‌کش. اخیرا هرچه حشره‌کش می‌گیریم زود تمام می‌شود. دکمه فشاری آن زود می‌شکند و دیگر قابل استفاده نیست. ضمن اینکه ظاهرا کف صابون در داخل آن ریخته‌اند. چرا برخی جنس‌های ایرانی نمی تواند کیفیت ثابت و خوبی داشته باشد. آیا این نوعی کم‌فروشی نیست؟ (12/2)
2346- ارزش مبارزه با انواع فسادها کمتر از نهادینه کردن ارزش‌های قرآنی نیست. زیرا فساد در حکومت عدل اسلامی جایی ندارد و مانع اصلی بر سر راه توسعه و ترقی است. حال که برخورد با فساد جزء برنامه‌های جدی دولت است سپاس فراوان داریم. انشاءالله با همزبانی ملت ولایتمدار نتیجه خوبی در مبارزه با فساد حاصل شود. (14/2)
2037- در مورد سخنان آیت‌الله هاشمی در دانشگاه امیرکبیر بگویم چرا مسئولان نمی‌خواهند درک کنند که فضای جامعه عوض شده‌اند. اینها که حزب‌الله نیستند. باید بر دهن آنها زد. اینها اراذل او اوباش هستند که به بهانه دین این کارها را می‌کنند. اینها آبروی دین و حزب‌الله را می‌برند. چرا با آنها برخورد نمی‌شود؟ چرا مسئولان جلوی اینها را نمی‌گیرد. (14/2)
2014- سخنگوی قوه قضائیه باید جلوی خیلی از افراد سودجو را بگیرد افرادی که در ادارات رشوه می‌خواهند تا کار آدم راه بیفتد. لطفا چاپ کنید. (14/2)
1450- سخنان جناب روحانی را در آفتاب یزد روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت خواندم. دو مطلب را عنوان می‌کنم. ایشان گفتند اگر یک معلم فیزیک یا شیمی و ... یک کلمه در رابطه با خداشناسی بگویند از صدها کلمه‌ای که دیگران بگویند ارزش بیشتری دارد بسیار سخن دلنشینی است. عده‌ای مثل آقای احمدی‌نژاد دل را به بازی گرفته‌اند. از هاله نور می‌گفتند و ... (15/2)
1452- از طریق روزنامه آفتاب یزد می‌خواهم سپاسگزاری داشته باشم. از مدیریت کمپ ترک اعتیاد میلاد شهرستان مهریز جاده تنگه چنار از ریاست آن جناب آقای مهدی ابویی، مهدی زارع و از حسین ستون و دیگر پرستاران عزیز و دیگر پرسنل که خدمتگزاران صادق و مخلص هستند. از همه آنها سپاسگزاری ویژه دارم. (15/2)
1456- می‌خواستم از طریق روزنامه وزین آفتاب یزد به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آقای هاشمی بگویم، حال که عطر و بوی اعتدال را ملت ایران استشمام می‌کنند شما هم به نماز جمعه بیایید چون جوانان مشتاق خطبه‌های شما هستند. برای آن خطبه‌های زیبا و دلنشین شما تا کی ما به انتظار بشینیم؟ ما جوانان عاشق خطبه‌های شما هستیم. (15/2)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-12
بعضی از طرح‌های دولت سابق باعث ازهم پاشیدگی خیلی از خانواده‌ها شده، به عنوان مثال، مسکن مهر. عده‌ای برای خانه‌دارشدن مجبور به رفتن زیر بار قرض، تغییر مکان سکونت برای اینکه پول رهن کمتری داده و مابقی آن را به مسکن مهر بدهند. خلاصه کسی که تهران سکونت داشت ساکن کرج، ملارد و... شد و بعد از چند سال صاحب‌خانه نشدند که هیچ، کلی هم بدهکار شدند که تمام مشکلات به خانواده رسوخ کرد. اعصاب‌ها به‌هم ریخته، زن، مرد را مقصر و مرد اصرار زن برای شرکت در مسکن مهر را مقصر دانسته و اختلاف‌ها بالا می‌گرفت. اینها داستان نیست این قصه تلخ زندگی من است که به خاطر یک طرح پوچ، ازهم پاشیده شده خواهش می‌کنم پیگیری کنید. بعد از پنج سال انتظار بیهوده چگونگی خلاصی خود از این مهلکه را پیگیری کرده و راه برون‌رفت از این منجلاب را بگویید. صاحبخانه‌شدن پیشکش آقایان طراح و تصویب کننده، تمنا می‌کنم برادری کرده و راه استرداد پرداختی‌هایمان را پیگیری کنید تا از این کابوس 5ساله خلاص شویم.
...0910
هدف آقای روحانی از اینکه فرمودند انتظامات موظف به اجرای اسلام نیست این نبوده که شما مسلمان یا پیرو اسلام نباشید هدف این بوده که شما وظیفه حقوقی و اجتماعی دارید که چنان درگیر و گرفتار این مسائل هستید که فرصت اجرای برخی احکام شرعیه را ندارید و منابع و نهادهای دیگر باید این احکام را اجرا و به آنها رسیدگی کنند.
...0935
سفارش حضرت لقمان به فرزندش: دو چیز را فراموش کن؛ به کسی که نیکی کردی، کسی به تو بدی کرد. دوچیز را هرگز فراموش مکن؛ خدا و مرگ را.
...0938
از آقای روحانی و وزیر راه وشهرسازی تقاضامندیم، خانه‌های سازمانی را با قیمت پایه به ساکنانی که از تمام جهات واجد شرایط هستند واگذار کنند تا جای شک و شبهه نباشد.
...0918
بازار تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی، متاسفانه به آشفته بازاری تبدیل شده است که هر فروشگاهی کالاهای پزشکی خود را به قیمت دلخواه خود می‌فروشد، لذا نیاز به توجه و نظارت و کنترل‌های لازم صنفی بیشتری دارد.
...0913
طرفداران هاله‌نور مرتبا برای مطرح‌نمودن دوباره وی، پیغام می‌فرستند، از جمله در زمان خود مشخص نگردید که شخص خریدار پژو 504 احمدی‌نژاد صدها برابر قیمت پژو پیشنهادی از دولت وقت تسهیلات دریافت نموده است؟
...0910
1313- برخی از طرفداران آقای احمدی‌نژاد پیام داده بودند و می‌خواستند امتیاز غنی‌سازی را به اسم ایشان ثبت کنند، درحالی که سال 91 مذاکره‌کننده ارشد آقای جلیلی بود اگر ایشان چنین حرفی زده که آمریکایی‌ها حق ایران را در سال 91 به رسمیت شناختند این آقایان اعلام کنند ما که ندیدیم. (10/2)
1409- در روزنامه خواندم کسانی که حقوق بالای 5/2 میلیون دارند ثروتمند هستند و یارانه آنها قطع می‌شود. خدا را خوش نمی آید. الان با 5/2 یا 3 میلیون تومان حقوق خدا را خوش میآید که بعد از این همه سال کار کردن و زحمت کشیدن یارانه افراد قطع شود؟ اینها کرایه سنگین خانه و خرج و هزینه دارند. چه طور می‌توانند با این هزینه‌ها زندگی کنند؟ حداقل باید مبنای حقوق را 5 میلیون تومان بگذارند. (10/2)
1805- آقای ذاکری در مورد یارانه شادی باید بگویم این حرف دل ماست حق با شماست. باید یارانه شادی توزیع شود. اما برخی ظاهرا با این موضوع مشکل دارند. (10/2)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-12


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام