کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
دوشنبه, 18 آذر 1398   Monday 9 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 01 اردیبهشت 1395

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
حکومت منحط رژیم آل سعود مطرود است، فلذا ضرورت داشت از این رژیم برای شرکت در نشست کشورهای اسلامی دعوت به عمل نمی آمد
...0938
چرا هجمه‌های تند و تیز آقای خدیر به "حاتمی‌کیا" تفاوت 180 درجه‌ای دارد با نگاه "پرویز پرستویی ".
...0990
در آفریقای شمالی، الهیه، قطعات بزرگ سه‌طبقه‌ای فولادی برجی شب‌ها با تریلی آورده می‌شود و به علت ترافیکی بودن قطعات بزرگ اکثر درختان قدیمی وسط بلوار آفریقا شکسته و نابود شده است ماموران فضای سبز شهرداری اقدامی در حفاظت از درختان به عمل نمی‌آورند!
...0910
حضرت امام جعفرصادق(ع)می فرمایند:هرکه قرآن بخواند در حالی که جوان است و با ایمان،قرآن باگوشت وخونش آمیخته می‌شود.
...0938
سلام. در دولتی که مردم هزینه سفر شخصی ندارند آقای احمدی نژاد هزینه سفرهای استانی رو از کجا تامین می‌کنه؟
...0933
حضرت امام علی(ع)می فرمایند: قرآن را بیاموزید که بهترین گفتار است و آن را نیک بفهمیدکه بهار دلهاست.
...0938
رسول مکرم اسلام(ص)می فرمایند:هر چیزی چهره‌ای دارد و چهره دین شما نماز است.
...0938
اگر منظور از حذف یارانه پردرآمدها افزودن یارانه کم درآمدها باشد من خودم با اینکه پردرآمد نیستم داوطلب می‌شوم ولی اگر منظور پرداختن آن به رانت‌خواران و رشوه گیران با نام کارآفرینی باشد، این حرام است و نمی‌شود زیربارش رفت.
...0914
باسلام. خواستم عرض کنم دولت باعث گستاخی طرف‌های مقابل خود شده این‌همه صبر، تحمل و تواضع به درد نمی‌خورد دولت باید مقتدرانه و با شجاعت هرچه تمام تر اینها را سر جایشان بنشاند حتی اگر به ضررش باشد که البته به ضررش نخواهد بود. اینها لطافت رفتار و ظرافت گفتار گستاخ ترشان می‌کند کما اینکه تا حال هم همین گونه بوده.
...0912
باسلام. در روزنامه امروز مطلبی راخواندم با تیتر «انتقام گیری در وقت اضافه» که البته نوشته آقای کریمی هم شبیه به این مطلب بود. کسانی که با دولت فعلی مخالف هستند به این دو موضوع نوشته شده بسنده نکرده اند و فکر می‌کنند اگر نارضایتی ایجاد کنند باز خوشبختی به رویشان لبخند می‌زند غافل از اینکه چون پرده بر افتد. ..
...0912
ما مردم از این رحمت الهى که باعث سرریزشدن سدها شد شکرگزاریم ومسرور ولى صداوسیما از رحمت الهى هم بهره بردارى جناحى می‌کند و وضعیت را بحرانى ومشوش جلوه می‌دهد و چشمانش را روى بعد مثبت رحمت الهى می‌بندد ما مردم آگاهیم.
...0936
آقای احمدی نژاد آیا بی در و پیکری دولت عامل اپیدمی اختلاس نشد؟
...0935
هرانسانی ازمجموع خوبی‌ها و بدی هاست آقا محسن نیز از این مقوله جدا نیست!
...0935
هیچ کجاى دنیا به خودرو به عنوان کالاى لوکس و تجملى نگاه نمی‌کنند بلکه با قیمت جهانى در دنیا فروخته می‌شود و واردات آزاد و مردم حق انتخاب دارند و این ترفندکه خودرو باعث فاصله طبقاتى می‌شود نوعى فرار رو به جلو و خنده دار است.
...0936
جالب‌ترین نکته این است که بنده هرچه بیشتر تاکید بر استفاده از طنزپردازان در صفحه آخرتان می‌کنم شما بیشتر قسمت‌های طنز را حذف می‌کنید.احتمالا با این پیام قسمت جناب ذاکری راهم حذف خواهید کرد.
...0918
باتشکر فراوان از روزنامه آفتاب یزد که پیام ما را چاپ کردند. اهالی روستای جمایران از استان اردبیل
...0919
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1538- روزنامه سابقا عصر انتقادات زیادی به دولت تا حد توهین به عمل می‌آورد. اما این روزنامه و همفکرانش هیچ‌گونه راه‌عملی و شعار جهت برون‌رفت از رکود اقتصادی ارائه نمی‌دهند. (29/1)
1616- جریان این بنزین دونرخی چیست؟ آیا دوباره با این روش، بنزین قاچاق رونق نمی‌گیرد؟ (29/1)
1648- برخی‌ها که در مورد تعهدات برجام انتقاد دارند و به خاطر بدعهدی غربی‌ها به آقای روحانی ایراد می‌گیرند و می‌گویند آقای روحانی از کی بپرسیم؟ باید پاسخ داد قبلا‌ از که می‌پرسیدید حالا‌ هم از او بپرسید. آیا از احمدی‌نژاد دلیل اعمال تحریم‌ها را پرسیدید؟ (29/1)
1710- در مورد کسی که به مردم زباله می‌گوید مطلب ننویسید. حیف صفحات روزنامه که عکس و مطالب در مورد او چاپ شود. (29/1)
1721- اینکه آقای جلیلی می‌گوید اگر من رئیس‌جمهور بودم برجام را امضاء نمی‌کردم باید عرض کرد حالا‌ که رئیس‌جمهور نیستید اما فکر می‌کنید اگر شما رئیس‌جمهور بودید شرایط بهتری در مورد برجام یا تحریم‌ها بر کشور حاکم بود؟ بهتر است منصف باشید. (29/1)
1723- از ایثارگران هستم با 40 درصد جانبازی. در شهر آمل در حضور جمعیت به آقای احمدی‌نژاد فریاد زدم 8سال برای ایثارگران شما چه کار کردید؟ خدا می‌داند فقط دولت اصلاحات رسیدگی کرد. حالا‌ هم دولت روحانی دارد لا‌یحه خدمات ایثارگران را اجرا می‌کند.
دست دولت روحانی درد نکند. در دولت احمدی‌نژاد هیچ‌توجهی به ایثارگران نمی‌شد. از نور (29/1)
1734- نتیجه ساخت و سازهای غیرقانونی در کنار بستر رودخانه‌ها در شرایط بارش‌های سیل آسا و سیلاب‌ها بیشتر خود را نمایان می‌سازد. بخشی از تخریب‌ها به خاطر همین ساخت و سازهایی است که معلوم نیست به چه ترتیبی مجوز گرفته‌اند. (29/1)
1737- در خبرها از واردات 4 میلیون دلار سیگار شنیدم. واقعا پول کشور باید صرف چه چیزهایی بشود؟ آیا امکان جلوگیری از واردات کالاهای غیرضروری وجود ندارد؟ (29/1)
1748- در صورت ریاست عارف بر مجلس بیش از پیش بیان کننده برتری اصلاح‌طلبان بر اصولگرایان است. هر چند مشخص است در صورتی که وی رئیس مجلس شود چه فشارهایی را باید تحمل کند. وقتی به آقای لاریجانی هم هجمه وارد می‌کنند وای به آقای عارف، اما قطعا پتانسیل حمایت‌های مردمی در دلگرمی ایشان موثر است. (29/1)
1758- بدعهدی غربی‌ها در عدم اجرای برجام و تناقض‌گویی‌ها و کارشکنی‌ها بر سر راه اجرای توافق و برجام چیزی نیست که برخی‌ها بخواهند آن را چوب بالای سر دولت کنند و به این بهانه‌ها از دولت انتقام بگیرند. دولت در این راه خوب عمل کرده و قانونی کار کرده است. شیطنت ‌ها و اغراض‌ غربی‌ها و برخی کشورهای منطقه را که نباید به حساب دولت روحانی گذاشت. (29/1)
1050- کسانی که با الفبای حقوق آشنا باشند می‌دانند وقتی متهمی به دادگاه احضار می‌شود اگر در وقت مقرر حاضر نشود او را جلب می‌کنند. (29/1)
1120- جوان‌ها به امید کار یافتن درس خواندند اما به جایی نرسیدند روز به روز بر تعداد بیکاران افزوده می‌شود. فقط آقایان و وابستگان مشغول هستند و از رانت‌های مختلف استفاده می‌کنند. آیا جوان‌های مردم باید از زور بیکاری به کارهای خلاف روی بیاورند؟ (29/1)
1959- با عینک قرون گذشته نمی‌توان به مسائل و مشکلات اجتماعی قرن 21 نگریست. مرتبا مردم تهران و شهرهای بزرگ کشور را به نحوی ناراحت می‌کنند بعد متعجب می‌گردند که چرا از 30نفر نماینده تهران یک نفر از جناح آنها انتخاب نشده‌است. باید دانست رای اسفند گذشته فقط جنبه سیاسی نداشته و متوجه مشکلات اجتماعی به وجود آمده برای شهروندان هم بوده است. (28/1)
1209- می‌شود خواهش کنیم از احمدی‌نژاد چیزی ننویسید. مثلا‌ ننویسید کجا رفت یا کجا آمد. همان‌طورکه برخی‌ها هم دوست ندارند برخی دیگر را ببینند. ما دیگر اعصاب نداریم برایمان هم مهم نیست ایشان چه می‌کند. ایشان را رها کنید. (29/1)
1124- در مورد یارانه و این سه دهکی که مجلس تصویب کرده و نگرانی آقای نوبخت خواستم بگویم دیشب مهران مدیری به طنز در برنامه خود گفت افرادی که حذف می‌شوند اغلب میلیونرهایی هستند که زیرپای آقازادگان خود خودروهای 500، 600 میلیونی گذاشته‌اند، حالا‌ غیر از ویلا‌ در شمال و در خارج، اما موقعی که زمان اسم‌نویسی یارانه‌ها می‌شود آن حرف نابجا را می‌زنند که باید مویی کَند. (29/1)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام