کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
چهارشنبه, 18 تیر 1399   Wednesday 8 July 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 فروردین 1395

صفحه خبر: حوادث

مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان گفت: درپی نجات دانش آموزانی که بر اثر ریزش دیوار مخروبه ای جان شان در خطر بود معلم فداکار خاشی جان خود را از دست داد.
به گزارش میزان، علیرضا نخعی با بیان اینکه روستای نوک جو از توابع دهستان روتک شهرستان خاش شاهد حادثه ای دلخراش و افتخار آمیز بود، اظهارکرد: در مسیر رفت و آمد دانش آموزان، دیوار مخروبه ای وجود داشته که به دلیل بارندگی های اخیر استحکام آن به کمترین حد خود رسیده بود .
مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان وبلوچستان تصریح کرد: آموزگاران این مدرسه پس از اینکه یقین پیدا کردند که دیوار در
حال ریزش است، دوان دوان خود را به
دانش آموزانی که در کنار این دیوار قرارداشته می رسانند و دانش آموزان را از خطر قرار گرفتن در زیر آوار با پرت کردن آنان، نجات
می دهند .
وی با اشاره به اینکه "این دیوار مربوط به فضای آموزشی مدرسه نبوده واز آن اهالی روستا بوده است"، خاطرنشان کرد: متاسفانه پس از نجات دانش آموزان، معلمان فداکار، حمیدرضا گنگوزهی و عبدالرئوف شهنوازی
زیر آوار گرفتار می شوند که یکی از این عزیزان به طور کامل و دیگری پایش زیر آوار قرار می گیرد.
نخعی افزود: با کمک اهالی منطقه این عزیزان را از زیر آوار نجات داده که متاسفانه در حین انتقال این معلمین فداکار به بیمارستان حمید رضا گنگوزهی، یکی از آنها در راه نجات دانش آموزان جان خویش را فدا می کند و عبدالرئوف شهنوازی نیز از ناحیه پا دچار شکستگی می شود .


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام