کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 06 خرداد 1399   Tuesday 26 May 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 22 اسفند 1394

صفحه خبر: سیاسی

داریوش قنبری در خصوص تعامل مجلس دهم با دولت گفت: ما به هیچ عنوان مجلس دولتی نخواهیم داشت. صحیح است که اصلاح‌طلبان از دولت حمایت کردند، اما استقلال مجلس حفظ خواهد شد. تقابل غیرمنطقی با دولت در منافع ملی صورت نخواهد گرفت. آنچه که در مجلس نهم دیدیم، استقلال مجلس نبود، بلکه تقابل مجلس با دولت و ملت بود. برخی از نمایندگان مجلس، قبل از اینکه آقای روحانی در پاستور مستقر شود از همان موقع تخریب را شروع کردند. این نمایندگان تندرو در واقع شمشیر را از رو بسته بودند تا دولت را زمین گیر کنند و به نوعی در مقابل دولت ایستادند و برخی از این نمایندگان به شکل طنزآمیزی از ادبیات خیلی زشت و ناپسندی علیه دولت استفاده کردند. وی ادامه داد: در بحث هسته ای علیرغم تلاش‌های دولت در جهت تحقق منافع مردم، دیدیم
که تندرو‌های اصولگرایان حرف‌هایی زدند که خواست دشمنان ایران است؛ این موضوع باعث شد تا برخی از اصلاح‌طلبان معتدل از برخی تندرو‌ها اعلام برائت کنند. مردم هم خطر این‌ها را بیشتر درک کردند. وی خاطرنشان کرد: هدف ما این نیست که به هر قیمتی از دولت حمایت شود. ما دولت آقای روحانی را عقل‌گرا و علم‌گرا می‌دانیم و همه اصلاح‌طلبان هم با این نظر موافق و همراه هستند. به همین خاطر خودشان را متعهد به دفاع از این حرکت‌های عقل‌گرایانه و علم‌گرایانه می‌دانند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام