کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 18 مرداد 1399   Saturday 8 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 29 بهمن 1394

صفحه خبر: اجتماعی

یک نماینده اصلاح طلب مجلس ترکیب فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان را قابل دفاع توصیف کرد و خواستار اعتماد مردم به این لیست شد.
علیرضا محجوب اظهار کرد: من امیدوارم مردم با توجه به تحقیق عمیق راجع به تک تک افراد رای خود را در انتخابات پیش رو به صندوق بریزند زیرا افرادی درلیست اصلاح طلبان هستند که شاید کمتر نامشان شنیده شده باشد و نیازمند معرفی دقیق و همه جانبه هستند.
به گزارش ایسنا، وی افزود: به نظر می‌رسد ترکیب فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان در صورت رای آوردن ترکیب قابل دفاعی است. ماهمچنین در فهرست مقابل هم کسانی را می‌بینیم که شناخته شده نیستند البته اصولگرایان محدودیت اصلاح طلبان را ندارند و طبیعی است که لیست پرآوازه‌تری را تنظیم کردند اما این امر دلیلی برای رای آوری نیست و ممکن است اقبال عمومی به نحو دیگری باشد.
دبیر کل خانه کارگر با اشاره به غیر قابل پیش‌بینی بودن فضای انتخابات اظهار کرد:‌ آقای عارف دچار جزمیت حزبی نیست در حالی که طرف مقابل ما دچار جزمیت حزبی شده است. ما در لیست اصلاح طلبان شاهد حضور آقای جلالی هستیم. ایشان از مدافعین اصلی برجام و کسانی بود که به این موفقیت کمک کرد و شاید حضورش در لیست اصلاح طلبان هم به همین دلیل باشد زیرا رسم مردانگی و احترام به کسانی که برای یک موضوع به نفع کشور تلاش کرده اند همین است.
محجوب خواستار اعتماد مردم به فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان شد و افزود: طبیعتا پایگاههای مجازی در روزهای پیش روی انتخابات اطلاعات کاملی درباره‌ی کاندیداهای اصلاح طلب ارائه می‌کنند که شناخت مردم از آنها را بیشتر می‌کند و امکان رای آوری آنها را افزایش می‌دهد. ممکن است نظر جامعه تا زمان انتخابات بر همین اساس تغییر کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام