کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 مهر 1398   Saturday 19 October 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 27 بهمن 1394

صفحه خبر: اجتماعی

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه برگزاری شصتمین جلسه ستاد ملی امور جوانان گفت:مشکل جوانان فقط اشتغال نیست، باید تمامی مشکلات جوان ایرانی را بررسی و رفع کنیم. از مسئولان می‌خواهم به جای قدم های بزرگی که مشکلی حل نمی کند ، کارهای کوچک و اجرایی را ارائه دهند.به گزارش برنا، محمود گودرزی افزود: قبل از سال آینده لیست دستگاه‌های کم کار در ستاد ملی ساماندهی امور جوانان را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهیم.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دستگاه های
اجرا چه وظیفه ای در قبال سند ملی
جوانان دارند و آیا با رسمی شدن این سند شاهد تغییرات در حوزه جوانان خواهیم بود یا خیر؟ گفت: امیدوارم که این سند کاربردی باشد و بتوانیم شاهد تغییرات در این حوزه باشیم، مشکل جوانان در جامعه فقط اشتغال نیست و باید به مسائل دیگر پرداخت.گودرزی در پاسخ به پرسشی در زمینه تسهیل برگزاری ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بر افزایش اشتغال جوانان اظهار کرد: کار این ستاد ایجاد اشتغال نیست بلکه آگاه‌سازی دستگاه‌ها برای تحقق اشتغال جوانان و سایر موضوعات مربوط به جوانان مانند آسیب‌های اجتماعی است. البته مسائل اشتغال و جوانان به طور عام مربوط به مشکلات اقتصادی کشور است که امیدواریم با تحقق برجام شاهد بهبود وضعیت اقتصادی جوانان نیز باشیم.وی در زمینه آخرین وضعیت تشکیل مجلس جوانان اظهارکرد: این مجلس در گذشته توفیقاتی نداشته است، اما در چارچوب قوانین قابل اجراست البته مصوبات مجلس جوانان قابلیت اجرایی دارد و تنها به عنوان تمرینی برای اداره کشور به آن نگریسته می‌شود و ما همچنان پیگیر راه‌اندازی مجلس جوانان هستیم.گودرزی در پاسخ به پرسشی در زمینه تسهیل برگزاری ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بر افزایش اشتغال جوانان اظهار کرد: کار این ستاد ایجاد اشتغال نیست بلکه آگاه‌سازی دستگاه‌ها برای تحقق اشتغال جوانان و سایر موضوعات مربوط به جوانان مانند آسیب‌های اجتماعی است. البته مسائل اشتغال و جوانان به طور عام مربوط به مشکلات اقتصادی کشور است که امیدواریم با تحقق برجام شاهد بهبود وضعیت اقتصادی جوانان نیز باشیم.گودرزی با اشاره به وظایف وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان اظهارکرد: وزارت ورزش و جوانان هیچ‌گاه ادعا نکرده که تمام امور مربوط به جوانان را می‌تواند انجام دهد. ستاد ملی ساماندهی امور جوانان نیز برای تقسیم کار ملی، نظارت، اجرا و پیگیری مصوبات ستاد تشکیل شده است و تنها دبیرخانه در وزارتخانه ورزش و جوانان قرار دارد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام