کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 17 دی 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
با عرض سلام و خسته نباشید. سپاس فراوان بابت مقالات عالی و جذابتون و امید به ادامه راه همچنین آفرین بابت مطلب "دومینوی سعودی علیه ایران»
...0912
سلام ضمن تبریک به نوه امام و آمادگی اندیشمند انقلاب به عضویت در مجلس خبرگان و رهبر فرزانه خواهشا در بروز مسائل خویشتنداری کنند تا انشاءالله مشکلی در روند آینده حضور ایشان بروز نکند.
...0912
باعرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت گزارش عالی دومینوی سعودی علیه ایران، امیدوارم که از این قبیل گزارشات و اطلاع رسانی ها بیشتر بشه. ممنون.
...0912
روزنامه بسیار عالی. ممنون
...0936
ممنون بابت روزنامه وزین و خوبتون و خیلى خیلى ممنون بابت گزارش فوق العاده و جسور دومینوی سعودی علیه ایران. من الله توفیق
...0912
با سپاس از اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و تحلیل مسائل سیاسی به خصوص دومینوی سعودی علیه ایران.
...0912
محمد رضا : عده ای مداوم به دنبال دشمن‌سازی و دشمن تراشی هستند که مبادا دکانشان تعطیل شود .
باید با یک یاحسین جانانه به کمک شیعیان عربستان بشتابیم تا رژیم کثیف آل سعود بداند با فرزندان فاطمه«س» نمی‌شود درافتاد. یاحسین(ع) فرماندهی از آن توست.
...0910
سلام امکانات صدا وسیما ملک مطلق کسی نیست آقای رئیس جمهور صلاح است مذاکره کند.
عبادی از مغان: یه خاطره تعریف کنم برایتان خیال بد نکنید چون خودم نسل اول انقلاب وجنگ هستم . حدودا سال 58 مدیر مدرسه مبلغ تقریبی 500تومان از شهریه دانش‌آموزان را اختلاس کرده بود بعد از بررسی دقیق همان روز مثل یک کاغذ دستمالی برداشتند حالا چرا عده ای با همان مسلک در کشوری که قانون عدل علی حاکم است اموال مردم را به تاراج می برند؟
محمد رضا: عده ای بدشان نمی‌آید عمدا دشمن‌سازی کنند.
دولت در مورد صدا و سیما کار بسیار خوبی کرده.
دهقان: خدا رو شکر که پای دولتمردان کمتر به صدا و سیما باز میشه. شما هم به فکر اصلاح خودتون باشید.‌
سلیمانی پیمانکار از آذربایجان شرقی: بودجه عمرانی شده تنخواه گردان دولتها. دولت نهم و دهم که تو بودجه عمراتی صداقت نداشت و همه اش رو خرج هزینه های جاری دولت کردن و اگر چیزی تهش موند یک عده غارت کردن. دولت یازدهم هم تا اینجاش همه اش شعار بود و عمل خیلی کمتر از حرفشون بود. یک عده اطراف دولت دهم بودند که پول ما پیمانکاران رو غارت کردند و ساعت 500میلیونی دستشون می‌کنند !!! این لوسترها و ساعت‌ها و خودکارهای طلایی از پول نفت این کشور غارت شده و همان بودجه های عمرانی کشور بود که به جای پیمانکاران که حقشون بود که امثال این آقا غارت کردند. دولت یازدهم هم که تا اینجا کارنامه اقتصادیش قابل قبول نبود و مردود محسوب میشه. این دولت هم بودجه عمرانی کشور رو تنخواه گردان خودش می دونست و خنده دار این بود که آقای نوبخت گفتن ما کسری بودجه نداریم !!! گفته ایشون درسته چون کسری بودجه رو با بودجه عمرانی و پول پیمانکاران جبران کردند. حالا چه بلایی سر پیمانکار میاد مهم نیست به نظر شما مهمه آقای نوبخت؟؟؟
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15 این همه مراجع نظارتی در کشور داریم، چرا یکی از آنها در مورد هتک حرمت به خواهر مولاوردی چیزی نمی‌گوید؟!!
...0910
حضرت امام علی(ع)می‌فرمایند:صبور در دنیا و آخرت بزرگوار است.
...0938
ای کاش ایران ما هم نفت نداشت شاید بهتر بود. از آستارا
...0935
سه بار پول غیرقانونی توسط دولت قبل به بعضی نمایندگان مجلس پخش شده است، لازم است ملت از اسامی گیرندگان این پول‌های غیرقانونی مطلع شوند ولی در صورت عدم اعلام، مردم می‌دانند آنها به چه جناحی وابسته هستند.
...0910
باسلام وتشکر.در اتفاق منا و شهادت آیت الله نمر ایران از عربستان طلبکار شد، اما با آتش زدن سفارت آن کشور توسط خود‌سرها کار برایمان مشکل شد.
...0918
باسلام. ما از تکنیک‌های انتخاباتی شبکه خبر یاد گرفتیم که فقط باید به اصلاح طلبان رای بدهیم.
...0911
سلام به روزنامه آفتاب یزد. سلطانی هستم از شهرستان مرزی بندر آستارا. آقای عزیز! از چهره مبارک شما معلوم است آدم مثبتی نیستید چون شما از روی غرض و اختلاف شخصی به آقای هاشمی رفسنجانی تهمت می‌زنید نه تنها شما بلکه میلیون‌ها نفر مثل شماها برای ستون نظام جمهوری اسلامی ایران منفی بافی می‌کنید و هیچ تاثیری در شخصیت این مرد بزرگوار نخواهد داشت بلکه طرفداران آقای هاشمی رفسنجانی روز به روز هم بیشتر می‌شوند چون حرف‌های شما منصفانه نبوده است.
...0911
مقام معظم رهبری فرمودند: نماز جمعه، قلب فرهنگی هر شهر است. از آنجایی که نیمی از جمعیت هر شهر را بانوان تشکیل می‌دهند و بانوان هم در نماز شرکت دارند و نقش موثری هم در مقابله با تهاجم فرهنگی دارند ستاد برگزاری نماز جمعه حداقل سالی چند مرتبه سخنران پیش از خطبه‌ها را از میان زنان فرهیخته انتخاب کنند.
...0912
کسی که بگوید من کار به سیاست ندارم صادق نیست چون نان وسبزی و پیاز نیز به سیاست مرتبط شده است.
...0935
آقای زاکانی! اولا مستندات خود را برای ادعاها و اتهامات خودت روکن و ثانیا تربیت یافتگان امام مانندآیت اله هاشمی هیچ‌گاه دنبال نابودی فقرا نبوده‌اند.
...0912
فردی دولت روحانی را دولت مذاکره خطاب کرده و مذاکره را عیب دانسته مگر مذاکره گره‌ها را باز نمی‌کند پس عیبی نیست؟
...0935
دست زدن به نرخ بنزین به منزله بالابردن تمام ناهنجاری‌ها وخوشحال کردن مخالفان دولت است.
...0935
خانم مولاوردی انسان‌های بزرگ انسانهای کوچک را می‌بخشند.
...0935
تمام کارگردانانی که فقط از فیلمنامه‌های خود استفاده می‌کنند لطفا بخوانند:خانم نیکی کریمی گفته ‌فیلم سفارشی نمی‌سازم و فقط از آنچه در ذهنم هست استفاده خواهم کرد. خواستم عرض کنم یک فکر، یک فکر است و با چندین فکر مغایر و متفاوت است و از چندین فکر غریب کیفیتی،یک شکل با شکوه و اصیل درست خواهد شد،البته در اندیشه و رفتار مختارید و تحمیل وجود ندارد.
...0935
اگر امروز رفتارمان هوشیارانه نباشد فرداست که خواهیم باخت.
...0935
باعرض سلام وسپاس بی پایان وخداقوت.پیشنهاد می‌شود به خاطر اعدام جنایتکارانه روحانی برجسته شیعه، مجاهد صبور و مظلوم، عالم ربانی،شهیدحضرت آیت ا...شیخ باقرالنمر(ره)توسط رژیم جلاد آل سعود، شهرداری ها،بخشداری‌ها و شوراهای اسلامی سراسرکشور نام یک یاچندتا از اماکن،میادین و خیابان‌های شهرها و مناطق مسکونی رابه نام مبارک آن بزرگوار نامگذاری کنندتا مجاهدت‌های این رهرو نهضت عظیم و خونین حسینی(ع)در اذهان تداعی شود.
...0938
اهمیت این انتخابات بالاتر از قهر و آشتی است همگان باید شرکت کرده وشیطان را ناامید کنیم.
...0912
شهادت عالم ربانی و مجاهد فی سبیل الله آیت‌الله نمرباقرالنمر را به محضر امام زمان(ع) و مقام معظم رهبری و جهان اسلام و ملت قهرمان ایران وآزادگان جهان تبریک وتسلیت عرض می‌نماییم.
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-151046- من به دولت آقای روحانی دولت تدبیر و امید تبریک عرض می‌کنم بابت واردات 12 تن سنگ پا و برنج آمریکایی. امید است در کارهایشان موفق باشند. هر روز بتوانند بیشتر سنگ پا وارد کنند.(14/10)
1144- جناب آقای زاکانی نماینده مجلس فرمودند دولت سازندگی به دنبال مرگ صدهزار فقیر بود. جناب آقای زاکانی! مگر در آن مقطع زمانی ناظر بر آن نبودید؟ لابد به نظ ر خودتان مشکلی نداشته که پیگیری نمی‌کردید، اما حالا‌ به خاطر اینکه با دولت موافق نیستند به اصطلاح افشاگری می‌کنید. (14/10)
1242- سوالی دارم. آقای زاکانی با چند هزار رای وارد مجلس شده‌اند؟ (14/10)
آفتاب یزد: موضوع تعداد آراء کم یا زیاد ایشان نیست، به هر حال حد نصابی برای نمایندگی به دست آوردند و وارد مجلس شدند که از آن به نماینده مجلس یاد می‌شود نمی‌توان اگر نماینده‌ای آراء کمی داشت او را به عنوان نماینده نشناخت.
1730- ملت ایران باید به دنیا اعلام کند که با افکار کسانی که به سفارت‌ها حمله می‌کنند موافق نیست. ما 2500 سال سابقه تاریخی داریم. (14/10)
1305- هیچ فرد آزاده‌ای در جهان کار آل سعود را تائید نمی‌کند. داعش‌ها هم دست پرورده اینها هستند. (14/10)
1309- اگر حمله‌کنندگان به سفارت انگلیس توبیخ می‌شدند یا تعداد معدودی از افراد گروه فشار که در جای جای ایران سخنرانی‌های مجوزدار را به هم می‌زنند دستگیر می‌شدند این بار به خود اجازه نمی‌دادند به سفارت عربستان حمله کنند. (14/10)
آفتاب یزد: افرادی که به سفارت عربستان حمله‌ور شدند قطعا از دلسوزان نظام و کشور نبوده‌اند و در چنین مواقعی افراد نفوذی جهت ضربه زدن فعال می‌شوند که باید هوشیاری بیشتری به خرج داد.
1311- صدای خرد شدن کارآفرینان بسیاری را می‌توان شنید. آنها زیربار هزینه‌های مختلف مثل عدم بهره وری ماشینآلات قدیمی و مزد کارکنان و کارمزدهای بانکی، مشکلات زیادی را تحمل می‌کنند آن طرف عده‌ای با رانت همه امکانات را در اختیار دارند. (14/10)
1421- به جنایتکاران بگوییم ملت‌های آگاه توجهی به شما ندارند. گول فریبکاری‌های شما را نمی‌خورند. همه می‌دانیم عربستان هم نوکر کدام اربابان است. (14/10)
با عرض سلام بی پایان. منشا اصلی تبعیت از فرامین شیطان که منجر به غوطه ور شدن در گناهان و ضلالت می‌شود، دوری از ذکر زبانی و عملی خداوند عالمیان است، مصادیق ذکر عملی هم عمل به فرایض در چارچوب دستورات قرآن کریم و حضرات چهارده معصوم (ع) است.
...0938
با سلام. از اصفهان تماس می‌گیرم. بهره وام هایی که بانک‌های کشور از مردم و وام گیرندگان نیازمند به پول نقد می‌گیرند واقعا بسیار زیاد است و این بهره به قدری زیاد است که وام گیرندگان را برای باز پرداخت آن با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند که این با بانکداری اسلامی که مدنظر حضرت امام(ره)
بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بوده است تاحدودی مغایرت دارد، به قولی کسی می‌گفت: این وام‌ها وام نیستند بلکه دام هستند و وام گیرندگان را با سود چند برابری که علاوه بر اصل مبلغ وام باید بدهند،
به دام می‌اندازند! چرا وقتی بانکها سود سپرده می‌دهند درصد بسیار کمتری به مشتریان بهره می‌پردازند، ولی موقع دادن وام اینقدر سختگیری می‌کنند و ده‌ها چک وسفته و ضامن معتبر کارمند و کاسب و سند و مدرک و کسر حقوق و غیره می‌گیرند وبگیر و ببند راه می‌اندازند و وام گیرنده نگون بخت بیچاره را از گرفتن وام قرض الحسنه با سود بانکی زیاد و سرسام آور منصرف یا پشیمان و خلاصه از جانش سیر می‌کنند.!
...0913
هر اتحادی ریشه الهی و هر تفرقه‌ای ریشه شیطانی دارد. امروز کاسبان فتنه با پاشیدن بذر تفرقه و کینه درصدد ایجاد جنگ داخلی و ناامنی روانی و القای ناتوانی دولت هستند.
...0912
صفحه آخرتان را لطفا به روزهای اوج خود که
پر از طنزنویسان انتقادی بود برسانید. لوگو و آرم دلنوشته جناب ذاکری را هم که قول دادید هنوز عوض و بهتر نکرده اید. قسمت یادآوری را لطفا با عکس‌های دکتر محمود باز هم روبراه کنید.
...0918
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1300- کاشکی وقتی اظهارنظر می‌کنیم یک کم انصاف و وجدان را در نظر بگیریم. من حمایت از آقای هاشمی نمی‌کنم، هر چند اگر هم حمایت کنم باز نسبت به کارهای او کم انجام دادم و جبران زحمات او نمی‌شود. (13/10)
1914- ما از دست برخی وکلا‌ چه کار کنیم؟ وکیل گرفتیم یک مرتبه به دادگاه آمد. اجرای احکام و کارهای دیگر را خودمان انجام دادیم، وکیل معترض بود باید تمام پول را به من بدهید، اما فقط یک بار به دادگاه رفت. هنوز کار ما انجام نشده رای صادر نشده اما وکیل می‌گوید پول ما را بده. رای منفی هم که صادر می‌شود پول را تمام می‌خواهند. باید یک ارگانی به این موضوع رسیدگی کند. کار درستی کرد آقای مدیری که سریال در حاشیه را درست کرد که در آن برخی‌ها را فقط به عنوان دلال معرفی می‌کند.(13/10)
آفتاب یزد: شما اگر اعتراض به نحوه کار وکیل خود دارید می‌توانید به کانون وکلای محل خود مراجعه نموده و موضوع خود را مطرح نمایید.
2217- یک کانال ماهواره‌ای و طرح یک معما با دادن 18 میلیون جایزه خیالی ساعت‌ها شرکت‌کنندگان را پای تلفن معطل می‌کند. چیزی هم عاید آنها نمی‌شود. گاهی هم شخصی را از ناکجا آباد به عنوان برنده اعلام می‌کند و مجددا به کلاهبرداری خود ادامه می‌دهد. مردم گول این کانال را نخورند. (13/10)
2238- آل سعود دست به کثیف‌ترین کار موجود در تاریخ با اعدام شیخ نمر زد. درست که وهابیان و سران عربستان جنایتکارند، اما دلیل نمی‌شود به سفارتی که در روابط بین‌الملل زمین و خانه آن کشور محسوب می‌شود به آن حمله کنند. (13/10)
آفتاب یزد: بله، متاسفانه برخی‌ها روش‌های مقابله با جنایات آل سعود را به درستی اجرا نکردند روش‌هایی که خودسرانه و غیرقانونی و از نظر نظام هم محکوم است.
2311- در مورد خبر افزایش 12 درصدی حقوق کارمندان در بودجه سال آینده استدعا دارم که بازنشستگان را از کارمندان شاغل متمایز کنند. حقوق بازنشستگان را 15 درصد افزایش دهند چون مخارج آنها سنگین است. از نمایندگان محترم و دولت استدعا داریم به این موضوع توجه کنند. (13/10)
2314- در مورد خبر درخواست فک قرار بازداشت موقت بابک زنجانی این خبر را وکیل متهم اعلام نموده. می‌گوییم این حرکت را نکنند. این فرد اگر فک قرار بازداشت شود ممکن است آزاد شود سپس فرار کند. به اینکه ممنوع‌الخروج است نباید دل خوش کرد. او نباید رها شود. (13/10)
آفتاب یزد: فک قرار بازداشت تابع مقررات آئین دادرسی کیفری است و آزادی یک فرد با قرار مناسب صورت می‌گیرد تا در صورت تخلف از قرار بتوان جبران خسارت نمود.
0844- کسانی که به سفارت‌ها حمله می‌کنند به چیزی پایبند نیستند. هر چند دستگیر شده‌اند اما امید است با آنان برخورد قانونی بشود تا تکرار نشود. (13/10)
0847- برخی مدیریت‌ها نشان دادند صلاحیت مدیریت ندارند. بایستی در جامعه بهترین‌ها را برای مدیریت‌ها به خدمت گرفت که چه در سطح داخلی چه خارجی بهترین شرایط را برای کشور ایجاد کنند. (14/10)
0856- خسارتی که توسط برخی افراد خودسر به سفارت کشوری وارد می‌شود به گونه‌ای است که دود آن به چشم مردم می‌رود. (14/10)
0946- از خرمآباد لرستان تماس می‌گیرم. از اینکه با عربستان روابط دیپلماتیک خود را قطع کردیم جای خوشحالی دارد، اما تاسف برای مسئولان دارد که این اقدام را باید اول مسئولان محترم در رابطه با عربستان انجام می‌دادند آن هم به خاطر شهادت حجاج ایرانی و کوتاهی دولت عربستان به هر حال ناراحت نیستیم که ارتباط ما با آنها قطع شد. (14/10)
1010- حرکت عربستان در اعدام شیخ نمر کاملا‌ محکوم و عملی غیرانسانی بود. (14/10)
1012- در مورد حادثه حمله به سفارت عربستان خواستم بگویم از مسئولان و کارشناسان دعوت کنند طرح و برنامه‌ای بریزند با این خودسری‌ها و حمله‌کنندگان به سفارت برخورد شود تا دیگر تکرار نشود. (14/10)
1015- برخی از کانال‌های ماهواره‌ای و شبکه‌ها با برنامه‌هایی فریبنده و تبلیغات کاذب سعی در فریب مردم دارند. سعی کنید در روزنامه‌تان در مورد این فریبکاری شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور بیشتر مطلب بنویسید تا مردم آشنا شوند گول اینها را نخورند. (14/10)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام