کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 27 مرداد 1398   Sunday 18 August 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 16 دی 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
جناب آقا تهرانی تا جایی که می‌دانیم اصلاح طلبان واقعی نه تنها دروغگو نیستند هیچ گاه هم با اعتقادات مردم بازی نکرده و مدعی ارتباط با امام زمان«عج» نبوده‌اند چرا از دوستان خود سوال نمی‌کنید هیچ‌کس مثل آنها
نمی‌تواند جواب شمارابدهد حرفهای آنان که یادتان نرفته.
...0918
گرانی برخی مواد و اجناس اصلی مانند بنزین و سایر سوخت‌ها موجی از گرانی کالاهای دیگر را در پی داردکه باعث افزایش تورم می‌شود،لذا ازمسئولان محترم مصرانه تقاضامندیم همیشه ناظر و پیگیر این مسائل باشند تا به اقتصادکشور ضربه وارد نشود.
...0938
مادامی‌که کنتورهای مستقل فرعی آب و برق و گاز برای مجتمع‌های مسکونی نصب نشود، امکان تشخیص مصرف مشترکان واحدهایی که همگی از یک کنتور استفاده می‌کنند، وجود ندارد و بدیهی است اعمال طرح جریمه و تشویق برای آنها نیز عادلانه نخواهدبود.
...0938
حضرت آیت ا...جنتی، دبیر محترم شورای نگهبان صراحتا اعلام کردند که کاندیداها در صورت دادن وعده و وعیدهای غیرمنطقی و غیرمعقول ردصلاحیت خواهند شد."به طور قطع و یقین صداقت"از شرایط اصلی و واجب صلاحیت است که در صورت نداشتن این خصلت والای انسانی ودینی، ارزش بسیاری ازخصایل دیگر نیز زیر سوال می‌رود.
...0938
به معلم اخلاق دولت قبل توصیه می‌کنم صفت‌هایی را به دیگران نسبت ندهند چطور معلم اخلاقی بودید که این همه تخلف به وجود آمد.
...0912
شهر راوند کاشان که از شهرهای فعال در زمینه‌های اقتصادی و تجاری کشور و استان وسیع اصفهان می‌باشد، نیاز به نصب تعداد بیشتری دستگاه‌های خودپرداز عابربانک‌های عضو شتاب درسطح شهر دارد.
...0913
باوجود این همه حوزه علمیه و علما چرا باید ثبت نام 800 نفربرای مجلس خبرگان جای سوال باشد؟
...0933
آقای ربیعی وزیر محترم کار، رفاه و امور اجتماعی؛ ما روستائیان و عشایر در سن کهولت از جنابعالی تقاضا داریم که این قشر مستضعف را مانند هموطنان عزیز دیگر مورد لطف قرار داده و قانون مصوب سال نود و سه درمورد بازنشستگی این قشر محروم با پنجاه سال سن و سابقه پرداخت نه سال حق بیمه را اجرایی فرموده و سبدکالای قشر مورد هدف را منظور کنید.
...0914
علاوه بر بسیاری سوال‌ از دوران مدیریت احمدی‌نژاد از ایشان باید پرسید برای چه برنامه کاهش آلودگی هوا را 8 سال متوقف کرد؟
...0910
باسلام خدمت آقای هاشمی. بنده از اول انقلاب که 15سال داشتم همیشه سخنرانی‌های آقای هاشمی را گوش می‌کردم نکته قابل توجه اینکه ایشان خیلی زیرک و باهوش هستند.
...0937
دستورات و فرامین ولی فقیه را حتی تا جزئی‌ترین امورات زندگی تان اجرا و اطاعت کنید.شهید مدافع حریم انقلاب اسلامی حمیداسدالهی
...0912
شهدا برای ما دعا کنید، دنیا فریبنده است، شما پاک هستید، آبرو دارید ، دستتان در آن طرف باز است. از شهدا، از مطهری، از بهشتی، از دستغیب و خود امام روح الله این فرزندان پاک فاطمه بخواهید برای ما دعا کنند تا ما هم عاقبتمان ختم به خیر شود و ما نزد ما در سادات شرمنده نباشیم.
...0912
دیروز متوسلیان ،همت ، باکری و صیاد شیرازی‌ها و امروز شهدای بین الملل اسلامی حیدری، شاطری و اسدالهی‌ها و همه مالک اشترهای انقلاب اسلامی. خدایا درست است لیاقت نداریم، به آبروی این بزرگوران عاقبت ما وکشور ما و جوانان ما و جهان اسلام و بشریت را ختم بخیر فرما، آمین یا رب‌العالمین
...0912
بی بی جان زینب(س)‌ای خانم مجلله وصابره ما را هم برای نوکری و دفاع از حرمت گلچین کن، از خداوند بخواه توفیقمان دهد انتقام بسیارسختی از داعش کثیف وخبیث و اربابان خبیث تر از خودش بگیریم، بی بی جان! عمه جان امام زمان«عج» برای پیروزی رزمندگانت دعاکن.
...0912
جمعیت بیش از حد عامل آلودگی هوای تهران و شهرهای بزرگ کشور است.
... 0910
از این کانال‌ها غافل نباشی/به یاهودل نبندی،ول نباشی؟/ تلگرامی شو تا خواهان بیابی/به گوگل راضی و خوشدل نباشی! (قنبریوسفی لاویج-آمل)
...0911
بعضی‌ها که به علت اشتباهات گذشته خود را در اقلیت احساس می‌کنند چقدر از امتحان دوباره و رای مردم می‌ترسند .
...0910
باعرض سلام واحترام وخسته نباشید.به طور قطع ویقین اجرای کامل و فراگیرشدن طرح تحول نظام سلامت باعث عزت و پیشرفت همه جانبه مردم وکشور می‌شود،زیرا به وسیله سلامت جسمی و روحی است که تمام امور به نحواحسن و بدون دغدغه، پیشرفت می‌کند.
...0933
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
سلام. گزارشتون واقعا بچگانه بود.
با تشکر از گزارش های خوبتون.
محمدرضا: جناب آقای حمید ابوطالبی نظر شما را راجع به برجام قبول دارم لطفا به برخی آقایان هم این مطالب را بفهمانید.
برخی چرا از سخنرانی در دانشگاه ها می‌ترسند ؟
ای‌کاش آقای موسویان فرصت داشت و برخی نظراتش را توضیح می‌داد.
لیلا: چرا اینقدر دیر نتایج را اعلام می‌کنند؟ تازه کلید سوالات جزا هم دو تاش قطعاً غلط هستش.
مرتضی: خدا رحمتش کند، اینانلو مرد شریفی بود.
آقای حداد عادل کاش برخی اظهارات را بیان نمی کردید.
رضا خاکپور: موسیقی که وضعیتش برای ما روشن نیست و برگزاری کنسرتش با مشکلاتی روبه‌رو است این همه بریز و بپاشش واسه چیه؟جشنواره می‌خواد چه کار؟
روابط ایران و عربستان قطع شد و خود سرها به سفارت سعودی‌ها حمله کردند و دست آقای روحانی در پوست گردو و حنا ماند. به نظر اینجانب باید خودسرها محو شوند .
رضا: باسلام. یک پیشنهاد به دستگاه دیپلماسی. هرچند شاید سخت به نظر برسد اما اگر می‌خواهیم عریستان را منزوی کنیم و به حقیقت اون رو در جهان و حتی دنیای عرب تنها بکنیم بهترین راهش خالی کردن پشت سیاسی و امنیتی اونه .
آنهایی‌که از دیوار هر سفارتی بالا می‌روند باید منتظر عواقب غیرقابل پیش بینی رفتار خود باشند.
آقای احمدی نژاد با تمام نقاط قوت و البته نقاط ضعفی که داشت برای باندهای زراندوز و خط نفوذ غرب در ایران و نئولیبرال‌ها و سکولارهای داخلی تبدیل به یک کابوس وحشتناک شده است. کاش احمدی نژاد عزیز در دوره دوم از ارزش ها عدول نکرده بود و امت حزب الله را از خودش مایوس نساخته بود و به اعتماد مردم احترام می‌گذاشت.
از گزارش هاتون تشکر و قدردانی می‌کنم.
باورکنید از آن‌کسی که پشت ده هزار تومانی شعرفردوسی را به صورت اشتباه چاپ و تایید کرد، گله ای ندارم.چون در دولت گذشته بود. ولی از روزنامه شما و قیصر بیگی انتظار نمی رفت بنی آدم اعضای یک پیکرند را یکدیگر بنویسند.
...0918
سال 2015 میلادی با همه کمبودها، مشکلات، بدی‌ها و سختی هایی که داشت به پایان رسید و سال جدید شروع شد، آغاز سال 2016 میلادی را به همه هموطنان عزیز مسیحی و عموم مردم بزرگوار و خداجوی ایران اسلامی که در طول تاریخ و قرون اخیر پیوسته زندگی خوب و مسالمت آمیزی با هموطنان عزیز مسیحی و مردم مهربان دیگر ادیان الهی و رسمی کشورمان در کنار دیگر داشته اند، تبریک و تهنیت و شادباش عرض می کنم و امیدوارم این سال، سالی خوب و پر برکت، توام با آرامش و صلح و دوستی میان مردم و همه ادیان الهی باشد و حداقل همه مردم و مسئولان در این راه باسعادت که بدون تردید
خیر دنیا و آخرت و خوشبختی مردم و جامعه در آن است، با سعی بلیغ و کوشش فراوان و خستگی‌ناپذیری و صبر و حوصله، گام های مفید و موثری بردارند و با همت بلند آینده ای درخشان به یاری و کمک یکدیگر برای کشورمان بسازند.
...0913
چرا در پیام‌های بازرگانی از وجود خانم‌ها استفاده میشه و چرا برای تبلیغ شامپو،ساق پا و قسمت بالای سینه مرد را زیر دوش حمام نشان می‌دهند؟!
... 0911
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
1700- آقای ذاکری شما هم در نوشتارتان گاهی از واژگان عربی زیاد استفاده می‌کنید عمدی در کار است؟ (13/10)
1728- آقای شجونی خداوند تبارک و تعالی هیچ قومی را ذلیل و خوار نمی‌گرداند مگر خودشان یکدیگر را چنین خوار کنند. مگر آقای هاشمی با شما چه‌کرده؟ شما با این حرفها فقط عده‌ای دلواپس را خوشحال کردید. (13/10)
1757- آتش کشیدن سفارت عربستان در تهران و کنسولگری آن در مشهد برخلاف حقوق بین‌الملل توسط عده معدودی گروه فشار که می‌خواهند سیاست خارجی کشور را تضعیف نمایند به آبروی چندهزار ساله کشور لطمه شدید وارد می آورد. (13/10)
باعرض سلام و درود بی پایان و خداقوت.دایرشدن جلسات و کلینیک‌های مهارخشم گامی به سوی رشد بهداشت وسلامت روانی جامعه است. اما نتیجه مثبت و پایدار در جلسات فوق در صورتی حاصل خواهد شد که انگیزه و اهداف مهار خشم فراتر از اهداف فردی یعنی با اهداف مفید معنوی و ارزشی عجین و مطابق با آموزه‌های قرآنی و اسلامی درباره
آن باشد.
…0938
باعرض سلام بی پایان.شهیدمظلوم حضرت آیت‌ا... شیخ باقرالنمر(ره) با تاسی ازسیدالشهداء حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در راه مبارزه با ظلم و جور و
پیاده شدن حکومت حق به جای مذاهب شیطانی با تمام وجود مجاهدت کرده و سرانجام مدال پرافتخار شهادت را نصیب خویش نمود. یقینا با شهادت این بزرگوار، ندای هیهات من الذله حسینی(ع) در سراسر جهان طنین اندازتر شد. راهش پررهرو، نامش جاویدان و برای شادی روح پرفتوحش صلوات.
...0933
شهادت مظلومانه مجاهد بزرگ و نستوه عربستان،حضرت آیت الله شیخ باقر النمر (ره) توسط سردمداران پست آل سعود را به شدت محکوم و به همه شیعیان جهان این مصیبت غمبار را تسلیت می‌گوییم. بی شک و تردید راه وخون مطهر آن شهید عالی مقام فرقه وهابیت و پیروان آنها را در زباله دان تاریخ خواهد انداخت.
...0935
بانهایت تاسف چندسال متوالی است که معضل آلودگی هوا حق حیات و سلامتی مردم راسلب می‌کند.در برابر این بلای خانمانسوز در کلانشهرها و شهرهای صنعتی نباید دست روی دست گذاشت و آن را به حساب طبیعت و فصل زمستان گذاشت! لطفا مسئولان محترم این موضوع را سیاسی نکرده و درصدد رفع دفعی یا تدریجی آن باشند تا این بلاد امن هموطنان ساکن مناطق آب وهوایی پاک راهم نگیرد.بانهایت سپاس وقدردانی
...0938
چرخه تولید را به حرکت در می‌آورم و حداقل پنج هزار نفر را پذیرش و مشغول به کار می‌کنم و تولید ایرانی را در سراسر جهان و در بازارهای جهانی عرضه می‌کنم، در صورت امکان این پیام را به دولتمردان ارسال کنید. تا بتوانیم چرخ صنعت و اقتصاد را به جهاد خودکفایی برسانیم.
...0911
باسلام. باتوجه به اینکه بازنشسته هستم، با دیدن جوانان بیکار تنم به لرزه می‌افتد، طرح‌های اقتصادی مختلفی دارم، چنانچه دولت دویست و پنجاه میلیارد تومان به من کمک کند با آن مبلغ تعداد زیادی از شرکت‌ها را بازسازی و راه اندازی می کنم.
...0911
درشبکه دو، گفتگوی خبری، پیرامون قرارداد نفتی خواستم آقای دکتری که باکمال احترام به سنشان از دنیا، اقتصاد، جامعه و نفت بی‌خبر و خارج‌اند و فقط شعار ضد دولت بلد است آوردند و معلوم نیست رئیس کمیسیون انرژی کجاست؟ میرکاظمی دائما دعوت صادقانه!! را لبیک می‌گوید فقط خدا به این مردم کمک کند.
...0921
اگر ما بچه خوزستانیم می‌دانیم در دولت گذشته چه بلایى سرصنعت نفت آمد، جز ضرر و عقبگرد وحشتناک و سوءاستفاده چینی‌ها ازمیادین نفت که شده بود مکانى براى آزمایش شرکت‌هاى چینى دسته سوم و سکوى پرتابى به سوى کشورهاى دیگر.
...0936
روزنامه‌های پول پارو کن فقط شعار می‌دهند روزنامه وزین آفتاب درد دل مردم را منعکس می‌کند.
...0917
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1027- در روزنامه آفتاب یزد و تیتر روزنامه‌های دیگر در مورد آمریکا و نمایندگان سنا که تصویب‌نامه‌های جدیدی بر علیه ایران اعمال کرده‌اند خبر داده‌اند. اینها همه لابی اسرائیل هستند و مخالف ایران و اجرای برجام هستند.(13/10)
1128- حکومت عربستان اخیرا اشتباهات زیادی را انجام داده است. تظاهرات آرام و قانونی جلوی سفارت به حق است اما اگر عده‌ای که خود را در اقلیت ملاحظه می‌کنند برای دولت در آستانه انتخابات بخواهند دردسر درست کنند سفارتی را به آتش بکشند و از دیوار سفارت‌ها بالا‌ بروند تا خبر اول منفی دنیا گردیم دود آن به چشم همه ملت ایران می‌رود. (13/10)
1129- در مورد نصب درهای جداکننده ایستگاه مترو در تهران باید اولویت‌های اقتصادی و اجتماعی و امکانات موجود در نظر گرفته شود در مقاله 12 دی نوشته شده متروهای پاریس، لندن و بارسلون درهای جداکننده سکو دارند که صحیح نمی‌باشد. بیش از 95 درصد سکوهای این 3 شهر اروپایی اکنون بدون درب جداگانه هستند. (13/10)
1131- برای جلوگیری از ترافیک سنگین و کاهش آلودگی هوا که روزانه چندین نفر را در تهران به دیار باقی می‌فرستد باید به فوریت به فکر احداث 5 خط جدید مترو در تهران بود.(13/10)
1148- در این سال‌ها از فتنه بسیار گفته می‌شود ولی کمتر در مورد فتنه اقتصادی دست‌اندرکاران و دلالی و ورود کالا‌ از معابر غیررسمی صحبت می‌شود که توسط عده‌ای انجام می‌گردد و اقتصاد کشور را فلج نموده است. (13/10)
1211- از سال 83 در منطقه 22 تهران زندگی می‌کنم. تا چند سال پیش هوای منطقه کاملا‌ پاک بود که با ساخت برج‌های بلندمرتبه به ویژه در مسیر کریدور باد تهران این منطقه نیز مثل سایر مناطق تهران آلوده شد. در گذشته اگر آلودگی هم بود با وزش باد پاک می‌شد. متاسفانه شورای شهر تهران یک بار در این چند سال در مورد این گونه ساخت و سازها به شهرداری تذکر داد؟ اینها باید پاسخگو باشند. (13/10)
1212- معاون وزیر راه موضوع مطالعات علمی تاثیر منفی برج‌سازی در آلودگی هوای تهران را تایید کرده است. (13/10)
1320- از ساکنین روستاهای آذربایجان شرقی هستم. از جناب دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس تقاضا دارم به داد روستائیان و عشایر در سن کهولت و بازمانده از زندگی برسند. با تصویب قانون بازنشستگی روستائیان چرا هنوز اجرایی شدن آن به تعویق می‌افتد؟ لطفا زودتر اقدام نمایید.(13/10)
1236- شخصی برای ما یک پرونده کیفری در شهرستان درست کرد که درست هم نبود. چون ما وکالت بلا‌عزل داده بودیم. حالا‌ یک وکیل در شهرستان گرفتیم 3 میلیون هزینه آن است. اما آن قدر به ما فشار آورد که کل سه میلیون را گرفت. سپس گفت به کارتان رسیدگی می‌کنم اما الان 4 ماه است اسیر شدیم. نمی‌دانیم تکلیف چیست. تلفن و پیامک‌های ما را جواب نمی‌دهند. (13/10)
آفتاب یزد: شما می‌توانید به کانون وکلای‌ استان خود مراجعه و موضوع را مطرح نمایید.
1322- در مورد چیزهایی که آقای شجونی گفته کار درست این است که هیچ نشریه‌ای آنها را چاپ نکند چون اصولا‌ این چیزها مسئله‌ای را حل نمی‌کند و باعث اتلاف وقت می شود. (13/10)
1331- پیامی به مسئولان. نقش آقای اردوغان و ترکیه در به شهادت رساندن شیخ نمر بی‌تاثیر نبوده است. خصوصا با سفری که او به عربستان داشت. (13/10)
1548- اکثریت ملت ایران اعتدال‌گرا، اصلاح طلب و میانه‌رو هستند و با سوءاستفاده از ارزش‌ها برای نیل به اغراض سیاسی مخالفند و دوپینگ سیاسی را به نفع جریانات خاصی که در اقلیت بوده و هستند برخلاف قانون می‌دانند. (13/10)
1550- مصوبه مجلس آمریکا در خصوص سخت‌گیری برای جهانگردانی که به ایران مسافرت می‌کنند با هدف کاستن از منابع درآمدی ایران و تضعیف قدرت سیاسی و اقتصادی دولت ایران طراحی شده است. مسئولان باید برای ناکام کردن این طرح و مصوبه ظالمانه تلاش کنند. (13/10)
1552- مردم از شورای نگهبان انتظار دارند که این شورا در اعلام صلاحیت کاندیدا نهایت دقت را لحاظ کنند. (13/10)
1554- مسئولین باید برای مشارکت 60 میلیونی مردم در انتخابات نهایت سعی خود را بنمایند. هرگونه تلاش برای از بین رفتن مشارکت اجتماعی، ضربه به نظام است. (13/10)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام