کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 17 آذر 1398   Sunday 8 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 14 دی 1394

صفحه خبر: ورزشی

دروازه بان پرسپولیس ظهر روزیکشنبه به علت داشتن شاکی خصوصی بازداشت شد و به زندان رفت. به گزارش باشگاه خبرنگاران، درحالی که بعداز احضار سوشا مکانی، دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی به دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل انتشار عکس‌هایش در فضای مجازی، برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها از تبرئه وی در فدراسیون فوتبال خبر داده بودند مکانی به علت داشتن شاکی خصوصی بازداشت شد و به زندان رفت. احضار وی ربطی به تبرئه‌اش در فدراسیون فوتبال و انتشار عکس هایش در فضای مجازی ندارد.گفتنی است دروازه بان پرسپولیس به این حکم اعتراض کرده است.
برانکو دو دروازه‌بانش را از دست داد
مسئولان باشگاه پرسپولیس در اندیشه جذب دروازه‌بانی هستند که بتواند به عنوان سنگربان شماره یک از دروازه این تیم در نیم فصل دوم لیگ حفاظت کند. این تیم دو دروازه‌بانش را در یک روز از دست داد. به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر را به پایان برد که در برخی از بازیها به‌خاطر اشتباهات دروازه بانانش امتیازات را از دست داد. حتی این تیم به خاطر اشتباه
دروازه بان جوانش جام حذفی را هم از دست داد.به همین خاطر و با فرا رسیدن زمان نقل و انتقالات نیم فصل دوم لیگ برتر، مسئولان باشگاه در اندیشه جذب دروازه بانی بودند که بتوانند وی را برای نیم فصل دوم به خدمت بگیرند. در این میان برانکو ایوانکوویچ بارها در مصاحبه هایش از سوشا مکانی به عنوان دروازه‌بان شماره یک یاد و تاکید کرد او مرد اول دروازه سرخ‌ها خواهد بود.شاید به همین خاطر بود که مسئولان باشگاه ایمان صادقی دروازه بان دوم تیمشان را به تیم خونه به خونه بابل فرستادند و انتقال او روز یکشنبه قطعی شد. مصادف با همین اتفاق سوشا مکانی دروازه بان مورد اطمینان برانکو هم بازداشت شد.خبرنگار مهر کسب اطلاع
کرد مشکل سوشا مکانی که باعث بازداشت وی شده است خیلی به انتشار تصاویر او در فضای مجازی مربوط نمی‌شود و مشکل دیگری باعث بازداشت او شده است.به همین خاطر مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند نام وی را از فهرست بازیکنان برای نیم فصل دوم کنار بگذارند و به فکر دروازه بان جدیدی باشند. از علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم نفت به عنوان جدی ترین گزینه حضور در پرسپولیس نام برده می‌شود که البته مسئولان باشگاه نفت اعلام کرده اند حاضر نیستند این بازیکن را به پرسپولیس بدهند.با این حال کادر فنی و مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال بررسی گزینه‌های مورد نظرشان برای نیم فصل دوم هستند.
محمد رویانیان:امیدوارم ماجرای مکانی ختم به خیر شود
مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه اطلاع دقیقی از بازداشت سوشا مکانی ندارم گفت: غیبت او در نیم فصل دوم می‌تواند به پرسپولیس ضربه بزند. به گزارش خبرنگار مهر، محمد رویانیان با بیان این مطلب افزود: از دستگیری سوشا بی اطلاع هستم و از شما شنیدم که وی به دلیل مسائلی بازداشت شده است اما امیدوارم این مسئله هرچه زودتر ختم به خیر شود و او بتواند به تیمش برگردد.وی تاکید کرد: مکانی دروازه بان خوبی است و یکی از عناصر موثر پرسپولیس در نیم فصل اول بوده است و غیبت او می‌تواند به ضرر پرسپولیس تمام شود.
واکنش سخنگوی باشگاه پرسپولیس به بازداشت مکانی
سخنگوی باشگاه پرسپولیس به دستگیری سوشا مکانی واکنش نشان داد. سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که روزیکشنبه برای ارائه توضیحات در مورد پرونده‌اش راهی دادسرای فرهنگ و رسانه شده بود، بازداشت شد.حسین عبدی سخنگوی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: من تازه از این موضوع مطلع شدم و اطلاعات چندانی در این باره ندارم. وی افزود: ما در جلسه روزدوشنبه هیئت مدیره در این مورد صحبت و تصمیم‌گیری می‌کنیم.
محرومیت بیخ گوش سوشا مکانی
طبق شنیده‌ها کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال قصد دارد که محرومیت سنگین برای سوشا مکانی در نظر بگیرد.به گزارش باشگاه خبرنگاران ، انتشار عکس‌های خصوصی سوشا مکانی در فضای مجازی هنوز بازتاب دارد در همین رابطه شنیده می‌شود که کمیته اخلاق به عنوان یکی از نهادهای تصمیم‌گیرنده فدراسیون فوتبال قصد دارد به قضیه پرونده سوشا مکانی ورود کند و وی را با محرومیت سنگین مواجه کند.سوشا مکانی روزشنبه گذشته در حراست فدراسیون فوتبال حاضر شده و توضیحاتی داده است که طبق شنیده‌ها توضیحات کافی نبوده و احتمال محرومیت این دروازه‌بان وجود دارد.
سازمان لیگ برتر فوتبال: پرسپولیس باید با سوشا فسخ کند
با توجه به محرومیت احتمالی در پی بازداشت سوشا مکانی و توافق برای جدایی ایمان صادقی پرسپولیس در ادامه لیگ برتر بدون دروازه بان ماند.شاید با مشکل بوجود آمده برای سوشا مکانی این تیم توافق با خونه به خونه بابل را پس زند.طبق اطلاع دریافتی از سازمان لیگ برتر فوتبال پرسپولیس در صورتی می‌تواند دروازه بان جذب کند که سوشا را از لیست خود خارج کند.
قلیچ:مسئولان پرسپولیس جرات کنار گذاشتن مکانی را ندارند
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت، اگر من بودم هر ۳ گلر پرسپولیس را کنار می‌گذاشتم و بازیکن دیگری به جای او جذب تیم می‌کردم.وحید قلیچ در گفتگو با فارس در مورد اینکه سوشا مکانی به دلیل برخی مسائل به زندان منتقل شد گفت: باید به مکانی کمک کنند تا مشکلش حل شود اگر او را به حال خودش رها کنم وضعیت بدتر خواهد شد. بنده تصاویری که مربوط به او است را دیدم این مسائل در کشور ما ناپسند است و ورزشکار مطرح و کسی که گلر تیم بزرگی مثل پرسپولیس است باید بیشتر مراقب زندگی شخصی‌اش باشد.وی افزود: اگر او را کمک نکنم وضعیت بدتر می‌شود. آن زمانی که ما می‌گفتیم در فوتبال ما یاغیگری وجود دارد و بازیکن درون زمین ولی فکرش جای دیگری است هیچ کسی توجهی نمی‌کرد. حالا صحت اظهارنظر ما مشخص شد. متاسفانه مسئولان پرسپولیس مثل کبک سرشان را در برف کرده‌اند و خبر ندارند چه اتفاقاتی حول این باشگاه می‌افتد.قلیچ در رابطه با مطرح شدن بحث کنار گذاشتن سوشا مکانی به خاطر حواشی اخیر تصریح کرد: این مسئله به نظر کادر فنی و مدیریت بستگی دارد اما فکر نمی‌کنم چنین جراتی در مسئولان پرسپولیس مشاهده شود.
اعتراف درخشان در مورد سوشا مکانی
ماجرای بازداشت تاسف برانگیز سوشا مکانی ما را بر آ ن داشت تا با حمید درخشان سرمربی سال گذشته پرسپولیس درباره این ماجرا به گفتگو بنشینیم. ورزش سه:درخشان که از شنیدن ماجرا ناراحت شده بود با انتقاد از رویه و رفتار سوشا گفت: او قدر فرصتی که پارسال به او دادم ندانست، من به خاطر این که یک جوان برای تیم ملی تربیت کنم به او میدان دادم و نیلسون گلر خوب برزیلی را رد کردم تا به او امید و اعتماد بدهم، اگر نیلسون را نگه داشته بودم هم پرسپولیس بهتر نتیجه می‌گرفت وهم آبرویم را برای او به خطر نمی‌انداختم. درخشان با ابراز مجدد تاسف می‌گوید بازیکنان انسان هستند و مثل انسان‌های دیگر اختیار دارند که مسیر زندگی خود را تعیین کنند، من در پرسپولیس جای کرمانی وپیوس را به مهدوی‌کیا و بزیک دادم و جای نادر باقری را به نیما نکیسا و البته آنها از این فرصت‌ها بهره بردن و به تیم ملی رفتند اما سوشا مکانی ندانست که چطور باید رفتار کند.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام