کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 28 دی 1398   Saturday 18 January 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 12 دی 1394

صفحه خبر: صفحه ۲۴

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه بیش از ۸۰درصد تامین مالی طرح تحول سلامت از سوی بیمه‌ها صورت می‌گیرد، گفت: با سربلندی اعلام می‌کنم در سازمان تامین اجتماعی نه تنها در بحث درمان کم نگذاشتیم بلکه تلاش بیشتری صورت گرفت تا طرح تحول
سلامت با موفقیت جلو برود. علی ربیعی در گفتگو با
خانه ملت، درخصوص تفاهم منعقد شده میان وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و وزارت بهداشت و درمان برای تامین منابع
طرح تحول سلامت، گفت: با توجه به اینکه هزینه‌های درمان فشار زیاری به مردم وارد می کرد و منجر به فقر عده‌ای زیادی از افراد جامعه می‌شد اجرای طرح تحول سلامت درراستای سیاست‌های رفاهی دولت آغازشد و طبیعی است که در فرآیند اجرا نیازمند اصلاحات اساسی باشد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه درشرایط فعلی بیش از 80درصد تامین مالی طرح تحول سلامت توسط بیمه‌ها صورت می‌گیرد، افزود: برای متعادل‌کردن منابع و مصارف باید اقداماتی با هماهنگی دو وزارتخانه و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مانند سطح‌بندی خدمات، ساماندهی خرید راهبردی، راه‌اندازی نظام ارجاع و پرداخت به موقع صورت گیرد. وی با تاکید بر اجرای سریع‌تر طرح تحول سلامت که از سال93 در دستورکار قرارگرفت، افزود: به دلیل اینکه خواستار اجرای هرچه سریعتر طرح تحول سلامت هستیم، الزاما درمیانه راه همکاری میان دو وزارتخانه رفاه و بهداشت و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی باید صورت گیرد تا این طرح به همراه کاهش بار رنج مردم راه خود را به سلامت بپیماید. ربیعی درخصوص تفاهمنامه وزارت تعاون و بهداشت برای تامین منابع طرح تحول سلامت، افزود: به همراه پیشرفت طرح تحول سلامت و اقدامات کمیته‌های مشترک برای منطقی شدن هزینه‌ها و بهبود کار، بیمه‌ها نیز تلاش خود را به‌کار بستند تا پرداخت به موقع بدهی‌ها به بیمارستان‌های دولتی و خصوصی صورت گیرد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام