کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 19 فروردین 1399   Tuesday 7 April 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 02 دی 1394

صفحه خبر: صفحه ۲۴

ثبت نام دکتر عارف قابل پیش بینی و انتظاری بود که اصلاح‌طلبان از او داشتند. در حقیقت حضور او پاسخ به درخواستی است که مدتهاست از ایشان می‌شد . برای شرکت دکتر عارف در انتخابات مجلس از ماه‌ها قبل و به واقع بعد از انتخابات 92 چنین فضایی آماده شده است .
اصلاح‌طلبان، او را مدتهاست که به عنوان گزینه مورد نظر خود برای انتخابات مجلس در نظر گرفتند .
از طرفی دکتر عارف خود، تشکیلاتی را برای وحدت اصلاح‌طلبان از سال گذشته راه‌اندازی کرده و تلاش داشته است، جریان‌های مختلف اصلاح‌طلب را به نوعی کنار هم گرد بیاورد و برای ایجاد وحدت و انسجام بین آنها از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
همت او به همراه کوششی که سایر چهره‌های اصلاح‌طلب داشتند نتیجه داد و در نهایت، جریان وی همراه با سایر احزاب توانستند شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان را ایجاد کنند که هدف اصلی این شورا، ایجاد وحدت و انسجام در بین اصلاح‌طلبان است.
هم اکنون آقای دکتر عارف، در راس این تشکیلات منسجم قرار گرفته است، قطعا این موضوع نشان می‌دهد، عارف محوریت انتخابات در مجلس را برعهده خواهد داشت. اینکه او برای اصلاح‌طلبان به عنوان ریاست شورای عالی سیاست گذاری انتخاب شده، پیام روشنی است، پیامی به این معنا که بزرگان جریان اصلاحات به این اجماع رسیدند که آقای عارف می‌تواند در راس انتخابات مجلس باشد.
به هر حال وقتی دکتر عارف چنین نقشی را برعهده داشته باشد مطمئنا در آینده مجلس هم حضور او کلیدی خواهد بود.هر چند که شدت و حدت این نقش، بستگی به ترکیب آینده قوه مقننه و اینکه اکثریت از اصلاح‌طلبان باشند یا اصولگرایان، دارد.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام