کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
یکشنبه, 28 بهمن 1397   Sunday 17 February 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 آذر 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
معمولا معاونان یک رئیس آینه‌های خود او هستند.
...0935
سلام وخسته نباشید ویژه خدمت شما سروران عالی قدر تحریریه آفتاب یزد. صفحات 8 و 9به مناسبت روز دانشجو واقعا درخور این روز بود پیش از این کم پیش می‌آمد که آفتاب یزد دست به چنین کارهایی بزند به همین دلیل احسنت بر شما. امیدوارم که این راه ادامه دار باشد.
...0912
سلام آفتابیان یزد. گزارش تب ذرت مکزیک به مثابه نوشداروی بعد از سال‌ها‌ بیماری دختران و پسران معصوم و بی اطلاع ماست. گفته‌ای جانم به قربانت ولی حالا چرا؟آیا متخصصان تغذیه‌تان اجاره‌ای هستند؟ در پاییز از خواص گیلاس در تابستان از فوایدمرکبات و در بهار از مضرات بهار نارنج وسیب زمینی می‌نویسند.چی فکرمی‌کردیم چی شد؟ارادتمند سابقتان دلاورسابق.
...0935
پیاده روی ده‌ها کیلومتری عاشقان حضرت اباعبدا...الحسین(ع) وحضرت علی بن موسی الرضا(ع)،عظمت مکتب امامت و اسلام ناب محمدی(ص)را نشان می‌دهد.یقینا این شور و اتحادغیرقابل وصف،دشمنان اسلام وتشیع را زبون می‌کند، زیرا آنها تاب تحمل حاکمیت قرآن کریم و ولایت آل ا...(ع) را ندارند.
...0938
صفحات مربوط به 16 آذر عالی بود و عالی‌تر مصاحبه دکتر معین بود. به خصوص آنجایی که فسادهای دولت قبل رو به بیماری عفونی تشبیه کرده بودند.
...0912
شیرهای سرویس بهداشتی میدان سلماس (ضلع شمال شرقی وزارت کشور-خیابان کاج)خراب است وآب بسیاراسراف می‌شود.
...0912
حضرت امام علی(ع)می فرمایند:خوشرویی،سرآغاز نیکوکاری است.
...0938
باسلام. لطفاچاپ کنید این که جلسات اصلاح‌طلبان رابه هم می‌زنند نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان حرف حساب می‌زنند.
...0918
حضرت امام صادق(ع)می فرمایند:اگرمومنی از گناه و تقصیرخودتوبه جدی کند،خداوندآن گناهش را ببخشایدو در دنیا و آخرت از دید دیگران بپوشاند و آبرویش راحفظ کند.
...0938
به جای حذف دروس به درد نخور گذشته که در پیشرفت زندگی امروزی بشر هیچ نقشی ندارد حذف دروس علوم انسانی از بعضی مدارس تهران باعث تاسف است.
...0910
پزشکی که نسبت به کودک4ساله خمینى شهرى جنایت کرده را نباید فقط با تعلیق رفع مسئولیت نمود بلکه باید به پاس حقوق بشر درملاعام مجازات شود تا درس عبرت سایرین شود
...0912
اگر در سیستم مدیریت جهادی شهرداری تهران چیزی به نام خودارزیابی وجود دارد، پیشنهاد می‌کنم مدیران این سازمان عریض و طویل هر از گاهی با اتوبوس، تاکسی، مترو و گاهی نیز با پای پیاده در نقاطی از شهر گشتی بزنند تا هم نتیجه عملکرد خود را در زمینه کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی ارزیابی کنند و هم وضعیت آبگرفتگی کوچه‌ها و خیابان‌ها، به‌ویژه پس از بازسازی و بهسازی پیاده‌روها، در پی تنها چند میلیمتر بارندگی، نه بارندگی سیل‌آسا را از نزدیک مشاهده کنند.
...0913
باسلام وخسته نباشید. من از روزی می‌ترسم که این نیروهای خودسر و قانون شکن دست به کاری بزند اون وقت خیلی دیر باشد.
...0935
حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)می فرمایند:پنج چیز از نشانه‌های مومن بودن است؛خداترسی در خلوت،صدقه در تنگدستی،صبر در مصیبت،حلم در برابرغضب،راستگویی در ضرر.
…0938
باتوجه به اخبارمکرر رفع تصرف زمین خواری،از مسئولان محترم قوه قضائیه انتظار می‌رود این موضوع را درصدر برنامه‌های خود قرار داده وهمه راه‌های مکارانه‌ای را که امکان دارد چنین سوءاستفاده بزرگ در آینده تکرار شود به صفر برسانند.
...0938
باعرض سلام وتسلیت بی پایان سالروز شهادت جانسوز ثامن الحجج،شمس الشموس،حضرت امام رضا(ع).از خداوند رحیم و کریم وغفورعاجزانه خواستاریم فضل وتوفیقات خودش رابه تمامی خادمان مومن ومتقی قرآن کریم روزافزون فرماید و نوربی نهایت مقدس و مفید آن را در سراسر جهان بگستراند.رهبرمعظم انقلاب اسلامی،حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) می‌فرمایند: آینده انقلاب، اسلام و جهان وابسته به قرآن است.
...0938
اردوغان گفته:آنقدرها رذل نشدیم که...... در جوابش می‌گویم: کاملامعلومه،همه می‌دونن ماهم مثل همه که شماخیلی بیش از اون تشریف دارین که می‌فرمایین!
...0914
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
حسین: در مورد یادداشت «با پوتین پسرخاله نشویم!» خوب گفتین.
میثم: این خلبان‌های خوب ما اگر در ایر لاین‌های امارات با آن همه کیفیت بروند، دستشان راهم ماچ می‌کنند، ولی ماندند تا به مردمشان خدمت کنند، ولی هر چیزی حدی دارد،باید به چنین خلبان‌هایی افتخار کرد.
محمدرضا: کشورهایی مثل ترکیه و پاکستان از نظر دارا بودن منابع قدرت بسیار ضعیف اند لذا برای امرار معاش و گذر از تلاطمات سیاسی دنیا به عرصه سوق الجیشی خاک خود می‌پردازند وهرزمان در آغوش یکی از قدرت‌ها بنا بر مصلحت به چاکری مشغولند. خواب خلیفگی عثمانی دیدن برای اردوغان تیری است برای کسب وتحصیل منابع قدرت وسرزمین بیشتر !!! زهی خیال باطل.
با سلام. تیتر «آلزایمر بودجه ای» فوق العاده است...
نظام پزشکی و رئیس محترم آن به جای بررسی حادثه بیمارستان خمینی شهر در حال بررسی سینمای ایران هستند که ببینند امثال مهران مدیری در حال ساخت فیلم و یا سریال در مورد پزشکان هستند یا نه شان پزشکان و سایر کادر پزشکی و اصولاً هر شغلی، بر اساس مهارت و دانش و اخلاق آنان تعیین می شود نه بر اساس پولی که به خاطر ضعف یک سیستم بیش از اندازه نصیب یک قشرخاص شود. آقای زالی رئیس محترم سازمان عریض و طویل نظام پزشکی که در زمان سریال در حاشیه مهران مدیری به آب وآتش می زدند و بسیار فعال و پیگیر شکایت از برگزاری تجمعات پزشکان بودند اکنون چه می گویند.
درویش: سلام بر کردوانی عزیز این را می‌گویند اندیشه درست، ما خود مدتی روی این موضوع فکر می‌کردیم که چه کنیم که مشکل کم آبی کشور در آینده موجب بحران نشود و از جمله راهکارهایی که به ذهنمان رسیده بود همین مهار سیلابها و تزریق آن به منابع زیرزمینی بود و یکی هم این بود که اصولا ما باید جلو برداشت بی رویه آب حتی در چاههای مجاز را هم بگیریم چه رسد به چاههای غیرمجاز و دیگر اینکه نوع کشت ها را باید تغییر دهیم و نیز جمعیت زیاد خود مشکل فرسایش خاک و آب را به دنبال خواهد آورد. بدرود
یاسائی: با سلام. چند روز است ( غیر از ص اول) صفحات روزنامه قابل دسترسی نیست. لطفا در این مورد اقدام فرمایید. با تشکر و احترام
آفتاب یزد: قبلا در این خصوص توضیحات لازم داده شد به دلیل اینکه تولید روزنامه برای ما هزینه دارد و از آگهی های دولتی و یارانه ها به لطف و محبت تبعیض آمیز ارشاد محروم هستیم مجبور به تامین هزینه ها از عمل تک فروشی می باشیم.
احسان: سلام دیروز و امروز فقط صفحه اول باز میشه باقی صفحات نه!!!!
آفتاب یزد:دسترسی به باقی صفحات از ساعت 16 میسر است.
علی شکوهی: اینکه کسی متخصص قلب باشد دلیلی دارد که در موضوعی اجتماعی اظهار نظر قابل توجهی دارد؟
امام حسن(ع): ای مردم ازجهالت وخواب غفلت بیدار شوید و خودتان را برای سفر آخرت آماده کنید همانا سفری طولانی در پیش دارید پس تا می‌توانید توشه تهیه کنید.
...0912
حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)می فرمایند: هرچه می توانید، خودتان را از لحاظ علم، عمل، تزکیه وتقویت روح و جسم آماده کنید و ان شاء الله این بار سنگین رابه دوش بکشید.
...0938
سلام. بنده درموسسه مالی ....سپرده داشته و از سود آن گذران زندگی می‌کنم. مدتی است بین آن موسسه و بانک مرکزی بر سر اختلافی که به وجود آمده حسابم مسدود شده و پولم را پرداخت نمی کنند متاسفانه گوش شنوایی نیست چرا تاوان اختلاف آنان را باید من پرداخت کنم!
...0936
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
1242- متهم ردیف دوم پرونده فساد نفتی می‌گوید افراد دیگری هم هستند اما چون وابسته هستند کسی به آنها کاری ندارد و من حاضرم به صورت غیرعلنی اسامی آنها را بگویم. چرا به صورت غیرعلنی؟ شاید می‌خواهد بگوید به کجا وابسته هستند؟ (16/9)
آفتاب یزد: هر چند جلسات دادگاه علنی است ولی نمی‌توان بی‌جهت نامی از افراد برد. بهتر است اسامی تا اعلام رای قطعی مخفی بماند و ضمناً گاهی متهم برای فرار از واقعیت حرفهایی می‌زند بهتر بود آنها در مرحله تحقیقات مقدماتی افشاگری می‌نمودند که در مجازات آنها بتوان تخفیف قائل گردید.
1246- دادگاه رای بدوی را به نفع ما داده است اما طرف مقابل که متهم است برای ما شاخ و شانه کشیده که من آشنا دارم پول می‌دهم کاری می‌کنم در دادگاه تجدیدنظر پدر شما را دربیاورند. بعد هم به دیوان عالی می‌فرستم شما نمی‌توانید به مراد خود برسید. می‌خواستم از قضات محترم دادگاه تجدیدنظر خواهش کنم که رعایت عدالت صورت گیرد تا نگذارند عده‌ای سودجو حق یکسری بیچاره را بگیرند. (17/9)
آفتاب یزد: قضات ما چه در مرحله بدوی چه تجدیدنظر و یا فرجام‌خواهی قضاتی هستند که سوگند یاد کرده‌اند جز به حق حکم ندهند و اگر اندک معدودی هم خلافی انجام دهند در مراحل بعدی دادرسی دستشان رو می‌شود. شما نگران نباشید ان‌شاءالله که این اتفاق نخواهد افتاد و یکی از دلایل چند مرحله‌ای بودن دادرسی جلوگیری از تخلفات و اشتباهات احتمالی می‌باشد.
1312- اگر مثل زمان انتخابات 92 اصلاح طلبان و مردم عمل کنند شرایط بهتری ایجاد می‌شود. مثلا‌ افرادی خوشنام و متخصص ثبت‌نام کنند و وارد میدان انتخاباتی بشوند. (17/9)
1637- با توجه به طرح سلامت که از سوی وزیر بهداشت در بیمارستان‌ها اجرا شده است جز در مواردی خاص، هزینه پزشک و درمان چندان مبلغ بالایی در بیمارستان نمی‌شود و در بسیاری از موارد تقریبا هزینه‌ای از سوی بیمار پرداخت نمی‌گردد. حالا‌ چه طور در یک بیمارستان در اصفهان به خاطر چند بخیه و پولی که طلب کردند بخیه کودک مردم را کشیدند. (17/9)
1641- چرا با وجود بارش‌های مناسب، باز از عدم کفایت ذخیره آبی می‌گویند. مردم چه قدر صرفه جویی کنند؟ بیشتر آب مصرفی هم در اختیار کار کشاورزی و ادارات است. اما فقط فشار به مردم است. (17/9)
1645- دلواپسان و بهانه‌جویان در راستای بهانه‌جویی و عیب‌جویی‌های همیشگی حالا‌ به حاضر نشدن دکتر عارف در جلسه جناب دکتر روحانی می‌پردازند و آن را بهانه و دستاویز خود قرار دادند. واقعا اینها از سردرگمی دنبال چه چیزهایی افتادند. دکتر عارف به‌خاطر مشغله‌کاری‌ و تدریس در دانشگاه به سخنرانی دکتر روحانی نرسید. حال آنکه مخالفان سعی دارند قضیه را به گونه‌ای دیگر جلوه دهند که البته خیال خام است. (17/9)
1652- از مسئولان خصوصا مسئولان وزارت بهداشت و درمان درخواست داریم نسبت به راهکارهای جلوگیری‌کننده از آنفلوآنزا به مردم اطلاع رسانی کنند تا جلوی این بیماری خطرناک گرفته شود. (17/9)
1703- خدمت دلواپسان عرض می‌کنم چه دفن 1700 تن سیب‌زمینی، چه دفن یا گم شدن چند میلیارد پول بیت‌المال هر دو بد و قابل اعتناست. چراکه وقتی چنین مبالغی گم می‌شود مثل این می‌ماند که اموال مردم را در جایی خاک کرده باشند. پس لطفا آن قدر روی این موضوع سیب‌زمینی‌ها مانور تبلیغاتی نکنند. (17/9)
1709- به نظر من اینکه آقای اوباما عنوان کرده داعش نماینده اسلام نیست خود یک اعتراف است. آنها باید بدانند و به این هم اعتراف کنند رفتارهای تکفیری تروریست‌ها هیچ ربطی به اسلام رحمانی ندارد. (17/9)
پیام های مردمی در صفحات2-6-8-15
1715- آقای روحانی! اگر می‌خواهید به دانشگاه و نیازهای آن توجه کنید کاری کنید که عده‌ای خودسر و مزاحم به جلسه سخنرانی در دانشگاه حمله نبرند و هر کاری دلشان خواست نکنند. حرمت دانشگاه را چرا رعایت نمی‌کنند؟ شما از دانشگاه و چارچوب‌های آن حمایت کنید. (16/9)
1722- این موضوع تورم تک رقمی هم یک شعار از سوی دولت بیش نیست. اگر تورم تک رقمی بشود که خیلی اوضاع باید بهتر از این شرایطی باشد که الان هست. بهتر است دولت مراقب آمارهای خود باشد. (16/9)
1730- دولت محترم مراقب باشد که هرچه زودتر لایحه بودجه را به مجلس بفرستد تا بهانه‌ای به دست دلواپسان ندهد و تاخیر بودجه را یک بهانه جدید برای ایراد گرفتن از دولت علم کنند. (16/9)
1735- کسانی که در دانشگاه و روز دانشجو اقدام به برهم زدن جلسه و سخنرانی می‌کنند و گاز فلفل در بین دانشجویان پخش می‌کنند معلوم است که بویی از دانشجویی نبرده‌اند. (16/9)
1740- اگر قرار باشد قیمت بلیط‌های هواپیما چند برابر شود باید منتظر ورشکستگی شرکت‌های هواپیمایی باشند. مگر چند درصد مردم توان پرداخت هزینه‌های گران شده بلیط هواپیما را دارند؟ آن هم درحالی که بسیاری از مردم توان پرداخت همین قیمت فعلی را ندارند.(16/9)
1745- آقای سعید زیباکلام! شما همان بهتر که چیزی نگویید. سالها که با ادبیات دولت قبل کشور در معرض تحریم قرار گرفت خطری ما را تهدید نمی‌کرد اما حالا‌ که تحریم‌ها می‌رود برداشته شود و سیاست دولت بر تنش‌زدایی قرار گرفته خطری ما را تهدید می‌کند؟ شما چرا نعل وارونه می‌زنید؟ (16/9)
1748- اگر قرار باشد هر دفعه عده‌ای خودسر به جلسات سخنرانی برخی افراد حمله کنند هیچ‌کسی هم جوابگو نباشد، پس باید گفت قانون‌مداری شعاری بیش نیست. چون برخی به ظاهر افراد فراقانونی هستند. (16/9)
1616- خواستم سوال کنم بالاخره تکلیف اوراق سهام عدالت چه شد چرا روشن نمی‌شود؟ تا کی چشم به راه باشیم؟ لطفا پاسخ بدهند. (16/9)
1621- این جریان چپ افتادن رسانه ملی با برخی مجریان به چه علت است؟ چرا هر از گاهی اعلام می‌شود فلان مجری ممنوع‌التصویر شده بعد از مدتی هم وی به کار خود بازمی‌گردد. شاید این ممنوع‌التصویری‌ها کاملاً جناحی و سلیقه‌ای است. (16/9)
2204- استفاده از کلمه بزک در جامعه اصولگرایان به خصوص اصولگرایان تندرو مُد شده است تا چندی‌پیش کلماتی دیگر مد سخنرانی‌ها بود. حالا‌ که مدتها می‌گذرد نوبت کلمه بزک رسیده است. واقعاً چرا عده‌ای این حرفها را تکرار می‌کنند. (16/9)
2210- اگر وجود دارید بگذارید احمدی‌نژاد در تلویزیون بیاید با روحانی رودررو صحبت کند. ببینید چه طور دست او را رو می‌کند. شما هم معلوم است که هستید. روزنامه 200 تومانی را هزار تومان کرده‌اید. از دولت می‌خورید از بیت‌المال هم می‌خورید پشت سر احمدی‌نژاد هم حرف می‌زنید. (16/9)
آفتاب یزد: اگر ما هم مانند برخی رسانه‌ها از رانت‌های معاونت مطبوعاتی احمدی‌نژاد برخوردار بودیم روزنامه را رایگان تقدیم می‌نمودیم.
2212- آقای روحانی می‌گفت 100 روزه مشکل معیشت مردم را حل می‌کنم چه شد؟ می‌گفت می‌خواهیم مملکت را از رکود خارج کنیم آن وقت 25 میلیون به خودروسازان داد حالا‌ 10 میلیون هم برای وام لوازم خانگی می‌خواهند بدهند. (16/9)
0900- برخی از سریال‌هایی که در تلویزیون پخش می‌شود با توجه به محتوای آنها مشخص است که فقط بودجه سازمان و بیت‌المال را هدر دادند. (17/9)
1310- این هفته آفتاب یزد از اصلاح‌طلبان و برنامه‌های آنها نوشته است. از سخنان دکتر عارف هم مطلب دارد. در شعری می‌گوید بی‌پیر مرو تو در خرابات، هر چند سکندر زمانی. سال 92 انتخابات نشان داد وقتی به پیر اعتماد کردند پیروز شدند.(17/9)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام