کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
جمعه, 15 آذر 1398   Friday 6 December 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 18 آذر 1394

صفحه خبر: سیاسی

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به این سوال که آیا شما از آماده بودن بودجه 95 باخبر هستید، بیان کرد: بله؛ بودجه 95 اکنون آماده است و تاخیر در ارائه آن هیچ توجیهی ندارد.
ببینید من به صورت سربسته اعلام می‌کنم که در هیئت دولت همه در کار هم دخالت می‌کنند تا الان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور بودجه را در موعد مقرر تنظیم کرده و هیچ مشکلی هم ندارد. بعضی‌ها در دولت به هر دلیلی گفته‌اند که صبر کنید. بودجه را با برنامه ششم به مجلس ببرید.
این نماینده مجلس افزود: ‌چه اتفاقی می‌افتاد اگر آقای روحانی یکبار به هنگام ارائه بودجه 95 به مجلس می آمد و یک بار هم به هنگام تقدیم برنامه ششم به بهارستان ورود پیدا می‌کرد!
جعفرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا آقای روحانی می‌خواسته تنها یک بار به مجلس بیاید اضافه کرد: بله، این طور است. به ایشان گفته‌اند که دلیلی ندارد هر هفته به مجلس بروید صبر کنید برنامه ششم هم آماده شود که با هم هر دو را به مجلس ببرید.
این نماینده مجلس در خصوص اینکه شاید واقعا آن قدر مجلس نهم با دولت بدرفتاری کرده که رئیس‌جمهور انگیزه‌ای برای حضور در بهارستان ندارد، خاطرنشان کرد: فرض کنیم به این دلیل آقای روحانی نمی‌خواهد به مجلس بیاید که این مجلس همواره نسبت به آقای روحانی گارد گرفته است و با وی کژرفتاری داشته است. اینکه آقای روحانی به بهارستان نیاید این قضیه را به نظر شما تلطیف می‌کند یا تشدید؟ آقای روحانی باید در نظر داشته باشد که این نمایندگان مجلس نهم با تمام رفتارهای نابه‌جایی که با دولت داشته‌اند، تا هفتم خرداد 95 در بهارستان هستند و بر عملکرد دولت نظارت دارند. من قبول دارم که مجلس نهم با دولت روحانی گاهی بدرفتاری کرد اما دولت آقای روحانی باید بودجه را با این نمایندگان ببندد و قوانین دائمی را با این نمایندگان مطرح کند. با کمی رفتار کژدار و مریز و کوتاه‌آمدن شاید بتوان کمی از بار مشکلات مردم کاست.


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام