کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
شنبه, 27 مهر 1398   Saturday 19 October 2019
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 24 آبان 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
دبیر محترم با عرض سلام. هر چه فضای سبز زیاد می‌شود این امکان را به شهروندان می‌دهد از محیطی با هوای سالم تر استفاده کنند به همان اندازه و شاید با سرعت تصاعدی معتادان بیشتری در این مکان‌ها دیده می‌شوند حتی در کلیه فضای سبز وسط بزرگراهها ولی اینان معلول علتی هستند.
"بولد" شده ؟ یعنی آقای شهردار منطقه هرندی فارسی‌اش خوب نیست؟؟ خارجی بودن ایشون؟
آفتاب یزد:برای ما هم جالب توجه بود که یک مقام مسئول در دایره واژگانش چنین اصطلاحی وجود دارد.شاید بتوان حداقل ده‌ها واژه فارسی جایگزین واژه انگلیسی «بولد» کرد.
اگر ایران بتواند این اختلاف بین اوباما و صهیونیست‌ها را بیشتر کند کمک بزرگی به صلح جهانی کرده همچنین می‌توان گفت که نشست‌های هسته‌ای به جواب مناسبی رسیده . لذا امروز اگر آمریکایی‌ها بفهمند که خود هم در گرداب صهیونیست‌ها گرفتارند شاید بتوانند حداقل خود را نجات دهند و یا این همه کمک به رژیم صهیونیستی نکنند.
آفتاب یزد:موضوعی که شما می‌فرمایید بسیار بعید به نظر می‌رسد چرا که آمریکا و اسراییل متحد استراتژیک در منطقه هستند.اگرچه در مورد توافق هسته‌ای برخی اختلاف نظرها میان سران دو دولت ایجاد شده است اما نمی‌توان آن را باعث جدایی و فاصله دانست.البته درعین حال بایستی به این موضوع اشاره کرد که دیپلماسی دولت یازدهم ایجاد این اختلاف‌نظر‌ها بسیار موثر بوده است.
اگر مجلس و دولت به اندازه روزنامه آفتاب دغدغه تولیدات داخل مانند سیب را داشتند اینگونه به صنعت مونتاژ تولید خودرو تزریق نمی‌کردند. قابل توجه خانم نوشین درخشان
وحید: باید دستوردهندگان حمله به مطهری در شیراز مشخص و رسوا شوند تا شاید جامعه ایران ازدست آنها راحت شود.
آقای زاکانی می‌گویدعلت مخالفت باحضور بعیدی‌نژاد در مناظره تلویزیونی مخالفت کمیسیون بررسی برجام با مناظره اعضا کمیسیون در تلویزیون و یا سایر رسانه‌ها می‌باشد و این کاملا صحیح می‌باشد چون کمیسیون اعضای خودرامی شناسد و می‌داندکه برخی از آنها در مقابل کارشناسان خبره چیزی برای گفتن ندارند.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1810- از سخنان روشنگرانه آقای روحانی در نمایشگاه مطبوعات تشکر می‌کنیم. انصافا حرفهای ایشان بسیار منطقی و قابل قبول بود و البته برای مخالفان سیاسی رسانه‌ای ایشان بسیار غیرقابل تحمل بود. (18/8)
1821- از وزارت امور خارجه می‌خواهیم نسبت به هجمه‌هایی که به شهروندان ایرانی در عربستان شده‌است پاسخ محکم بدهند. اینها خیلی پا را از گلیم خود فراتر گذاشته‌اند. سالهاست اینها با زائران ما برخوردهای تند و خشن دارند. (18/8)
1832- به نظر من بیش از آنکه دنبال هجمه و توهین به یکدیگر باشیم باید به فکر هجمه‌هایی که از سوی کشورهای حوزه خلیج فارس علیه ما و امنیت ملی ما می‌شود باشیم. مثل ادعاهای پوچ و بیهوده مسئولان اماراتی، اینها چرا آن قدر جسور شده‌اند به ما توهین می‌کنند. آن وقت ما درحال منازعه با یکدیگر هستیم و به افراد دلسوز انقلاب توهین می‌کنیم. (18/8)
1415- البته ما خوشحال می‌شویم حاج سیدحسن خمینی (ره) به انتخابات وارد شوند، اما نوه امام هرچه در بدنه سیاست و کارهای اجرایی نباشند بهتر است. ایشان به قدری شخصیت نیکویی دارند که وارد سیاست نشوند بهتر است. (18/8)
1349- مدت زمان پیام‌گیرتان کوتاه است زود قطع می‌شود. امکان دارد زمان آن را افزایش دهید؟ (18/8)
1302- در رابطه با روزنامه‌ها عرض می‌کنم اگر یک روزنامه‌ای به صورت مستقل نمایشگاه مطبوعات را تحریم می‌کرد عامل بیگانه نمی‌شد؟ آیا روزنامه‌هایی که در نمایشگاه نیامدند فراتر از قانون عمل نکردند؟ به‌چه دلیل در نمایشگاه شرکت نکردند؟ (18/8)
آفتاب یزد: نباید اینچنین قضاوت کرد.
1258- آقای لاریجانی! گروهی که برای بررسی برجام با مدیریت آقای زاکانی کارشان تمام نشد، آیا دخالت اینها دخالت در امنیت ملی نیست؟ مگر کار پرونده هسته‌ای تمام نشده است، اینها چه کاره‌اند؟ (18/8)
1246- در مسابقه 2 تیم تهرانی، پرسپولیس با برنامه بازی می‌کرد و بیشتر حملات از سوی پرسپولیس بود، اما تیم استقلال که در صدر جدول است مسئله‌ای به نام ضدحمله را در دستور کار نداشت درحالی که این مواقع ضدحمله بسیار کارساز است. اما کادر فنی انگار توجهی به این موضوع نداشت. این موضوع با ادعای کادر فنی استقلال
جور در نمی‌آید.(18/8)
1321- یک پژوهشگر چند ایراد منطقی از تهران گرفته‌است اما ای کاش ایشان از کوچه‌ها و خیابان‌های فرعی هم دیدن می‌کردند تا صندوق‌های انباشته از زباله که از بوی تعفن نمی‌توان از کنارشان عبور کرد هم می‌دید. (18/8)
آفتاب یزد: البته باید گفت با این حساب همان بهتر که از چنین کوچه‌ها و خیابان‌هایی با زباله و بوی تعفن دیدن نکردند. این موضوع را باید مسئولان شهری ببینند.
1136- از دبیر محترم شورای نگهبان از آقای جنتی تقاضا می‌کنم صلاحیت هر کسی را تائید نکنند. افرادی که بددهان و بداخلاق هستند نباید صلاحیت آنها برای انتخابات مجلس تائید شود. (18/8)
1133- از روزنامه شما و مطالب‌تان تشکر می‌کنم. عالی است همین طور ادامه بدهید. روزنامه را به خاطر همین مقالات و مطالب است که می‌خریم. به برخی از مخاطبین که نظر شخصی خودشان را درباره شما تحمیل می‌کنند توجه نکنید. چون برخی اظهارنظرها از سوی برخی افراد که پیام می‌دهند قابل قبول نیست. (18/8)
0932- در کشورهایی مانند مصر، ترکیه و تونس حدود 15 درصد از مردم آن کشورها در صنعت گردشگری اشتغال دارند. (18/8)
0930- در 2 سال اخیر ورود گردشگر از بریتانیا به ایران 700 درصد افزایش یافته. چرا سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در نمایشگاه بین‌المللی مثل نمایشگاه لندن شرکت نکرد که برای صنعت گردشگری کشور تبلیغ نماید؟ (18/8)
0928- نیویورک همه ساله 50 میلیون گردشگر را به خود جذب می‌کند. گردش اقتصادی شهر نیویورک به تنهایی برابر کل گردش اقتصادی کشور روسیه با آن‌همه درآمد نفتی می‌باشد. (18/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1655- صدا و سیما در شبکه اول سریالی دارد به نام معمای شاه. مطلبی هم در آفتاب یزد در این باره خواندم. به صدا و سیما و برخی روزنامه‌ها زنگ زدم. خواهش می‌کنم اگر امکان دارد یک سریالی بسازند به نام معمای بابک زنجانی، این خیلی پربیننده‌تر و پرمخاطب‌تر خواهد بود و به روز می‌باشد. اما موضوع این سریال معمای شاه متعلق به سالها قبل است. (19/8)
1657- حالا‌ آقای بابک زنجانی آن قدر جسور شده و پشت ایشان قرص است که باید در دادگاه بگوید اذیتم کنید اذیت می‌کنم؟ این لحن یک متهم در دادگاه است؟ اشکال کار کجاست؟ قوه قضائیه همچنان باصلابت با این جماعت برخورد کند. (19/8)
1700- در زمان دولت آقای احمدی‌نژاد هر وقت خواستند وزیری را استیضاح کنند سر و صدای بیشتر نمایندگان درآمد. اگر هم روزی وزیری به مجلس برای استیضاح میآمد، سر و ته آن را جمع می‌کردند و استیضاح ختم به خیر می‌شد. حالا‌ آقایان یادشان رفته چه طور زمان دولت قبل در مقابل احمدی‌نژاد ساکت مانده بودند. (19/8)
1702- باغ‌های بسیاری در شهر تهران تخریب شده و جای آن برج سازی و ساختمان‌سازی صورت گرفت. نمای شهر تا حدودی از بافت قدیمی فاصله گرفت و بوی و عطر باغ‌ها کم شد و آلودگی هوا بیشتر شد. واقعا امکان نداشت جلوی تخریب باغات گرفته شود حتی اگر مالک آنها خصوصی باشد؟ (19/8)
1705- حضور ایران در نشست وین یا دعوت ایران در این همایش و ابراز این واقعیت که برای حل بحران منطقه به ایران نیاز دارند اعترافی از سوی غرب است که روایتگر دیپلماسی موفق دولت اخیر است. (19/8)
1710- هیچ‌کس به اندازه آقای هاشمی یار و همراه رهبری معظم نبوده است. ایشان همیشه آماده خدمت در سپاه ولایت بوده و هست لذا برخی برای تخریب ایشان سعی می‌کنند اینگونه القا کنند که وی از رهبری جدا شده است درحالی که این دو از هم جداشدنی نیستند. (19/8)
1801- خواستم سوال کنم تکلیف لایحه بررسی اموال مسئولان به کجا انجامید؟ آیا بالاخره دارایی و اموال مسئولان به اطلاع مردم می‌رسد یا خیر؟ آیا پنهان‌کاری برخی مسئولان در این مورد صحت دارد؟ (19/8)
1941- چرا برخی از مسئولان واقعیات در جامعه را نمی‌بینند اما شهروندان می‌بینند و ناراحت می‌شوند؟ چرا برخی روزنامه‌ها به هر که دوست داشته باشند حمله و تخریب می‌کنند؟ ترور شخصیتی می‌کنند؟ آیا مسائلی که آنها در روزنامه‌های خود می‌نویسند روزنامه‌های مستقل می‌توانند چنین کنند؟ چرا برخی با واقعیات موجود در جامعه که رئیس‌جمهور هم به آن اشاره کرد مشکل دارند؟ مدیر فلان روزنامه برای خود یک دولت است!(19/8)
2150- جناب مهندس جانباز مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب. با تشکر و قدردانی از مدیر لایق و کاردانی چون مهندس ناروی مدیرعامل آب روستایی، بخشی از اهالی روستاهای سیستان تشکر و قدردانی خود را نسبت به جنابعالی به خاطر گماردن چنین مدیری اعلام می‌نمایند. (18/8)
2204- برخی افراد از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا دولت تدبیر و امید را زیرسوال ببرند و با نفوذ خود اقدام به تخریب دولت کنند.(18/8)
0843- دانشجوی دکتری برای دیدار از خانواده‌اش به ایران آمده بود البته باید پژوهش خود را هم در ایران دنبال می‌کرد، اما سرعت اینترنت به قدری پایین بود که نمی‌توانست برای خود کار مثبتی انجام دهد. آنها که گفتند لنگر کشتی به کابل ارتباطی اینترنت در دریا گیر کرده است مانند برخی‌ها با رانت به نان و نوایی رسیدند علاقه‌ای به اینترنت و خبر فوری ندارند. (19/8)
1126- مطالب روزنامه شما خواندنی است اما عکس‌هایی که درج می‌کنید چندان واضح نیست چاپ آن بد است. نکته دیگر چرا در صفحه اول کاریکاتوری می‌شود که بعد همان را در اواسط صفحه‌ای دیگر چاپ می‌کنید؟ لطفا این بدسلیقگی را اصلاح فرمایید. (19/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام