کاربران محترم: دسترسی به صفحات داخلی روزنامه از ساعت 12 میسر می باشد
AFTAB YAZD NEWSPAPER
سه شنبه, 14 مرداد 1399   Tuesday 4 August 2020
RSS فیدخوان
روزنامه در یک نگاه

جستجو در آرشیو

 Instagram.com/aftabyazd
طراحی و اجرا: هنر رسانه

زمان انتشار: 21 آبان 1394

صفحه خبر: روی خط آفتاب

روی خط آفتاب
سلام به آفتاب.عموم مردم از عملکرد تیم دکتر ظریف و برجام راضی هستند و امیدوارند.کسانی هم که این شادی و امید مردم را نمی‌توانند ببینند، دلشان را باید صاف کنند آنگاه دلشان با مردم و آراء‌شان صاف خواهد شد. ان‌شاءالله...
...0911
در جواب آن آقایی که گفته در دولت آقای احمدی‌نژاد قیمت‌ها سرسام آور نبود ولی حالا شده دوبرابر باید گفت آقای عزیز آن موقع روغن نباتی 23 هزار تومان بود ولی حالا شده 18 هزار یا نرخ مرغ به 8 هزار تومان رسید ولی حالا شده 7 هزار تومان حالا این دو برابر از کجا آمده؟
...0915
با سلام. این خصوصیت آفتاب را بسیار دوست دارم که به انتقادها ترتیب اثر می‌دهد البته از نوع دوستانه اش نه مغرضانه. پیام مرا چاپ نکردید هیچ اشکالی ندارد چون مخاطب من شما بودید نه خواننده‌ها. در مورد صفحه فرهنگی، امروز دیدم که این صفحه را بحق به آقای جمال زاده تقدیم کردید و این درست است، چون کارهای فرهنگی را این قشر انجام می‌دهند.
...0912
امیرالمومنین(ع):بدترین کار آن است که با آن آخرت خودتان را خراب کنید.
...0912
متاسفانه بیشتر آشفتگی در بخش اقتصاد و اختلاس‌های کلان و گرانی ارز زیر سر برخی از بانک‌هاست چون آنان بانکداری نمی‌کنند بلکه بنگاهداری می‌کنند!
...0915
در این سال‌ها دلواپسان با 5 درصد آراء مردم جز توهین و تهمت در مجلس کاری انجام ندادند. آن‌زمان که لازمه انتقاد سازنده در مجلس از اشتباهات مکرر دولت قبل بود هر یک به نحوی احمدی نژاد را تشویق نمودند.
...0910
معلوم است بابک زنجانی پشتش به جاهای بلندی بند است و الا هیچ زندانی عاقلی در دادگاه نمی‌گوید اگر اذیت کنید اذیت می‌کنم.
آفتاب یزد: اگر او در برابر استدلالات محکم دادگاه حرفی داشت اینچنین حرف نمی‌زد.
...0910
سلام.داستان مصاحبه چنین بود : صبح اولین روز نمایشگاه عازم شدم، خلوت بود گشتی زدم ودرمحل پذیرایی مشغول خوردن چای شدم. ناگهان دوربین ومیکروفون سررسید وغافلگیرشدم مشروح گفت وشنود ما این بود که در ذیل می‌آید : ( گزارشگر: شما غرفه دارید یا بازیدکننده ؟ من : نخیر بازیدکننده هستم. گزارشگر: چرا امروز آمدید ؟ من : چون روز اول خلوت تر است. گزارشگر: ممکنه نظرت رو درمورد نمایشگاه مطبوعات بفرمایید ؟ من : بله البته، به نظر بنده نمایشگاه محل تمام نشریاتی است که روی کیوسک روزنامه فروشی هاست! همینطورکه می‌دانید کارکرد نشریات و رسانه در جهان ایجاد تغییر و تحول و اصلاح است وآنچه مهم است استقلال مطبوعات دربیان حقیقت است.
...0912
انگلیس و آمریکا با وقاحت مسلمان‌ها را به جنگ باهم تشویق می‌کنند و در دل می‌خندند بعد به عنوان داور اجلاس می‌گذارند. وزرای خارجه اسلامی می‌توانند با مذاکره به هدفشان برسند تا این‌همه مسلمان کشته نشود و تمدنشان نابود نگردد.
...0915
تلاش و متقاعد کردن مردم با اندیشه‌های متفاوت سوریه برای روند یک رای گیری مردمی باخواست عموم آنها که نحوه کیفی آن را خودشان تعیین کنند باعث فروکاستی تنش‌ها و ضربه به هیچ قشری نخواهد شد.
...0935
دنیا بی حساب وکتاب نیست. روزی روی رود دارخوین یک پرنده آبی را با تیر زدم و مرد و سه روز بعد با موتور تصادف کردم پایم شکست.
...0935
باسلام.امنیت یکی از مهمترین نیازهای مردم است که تامین آن بر عهده حاکمیت است و برجام قطعا افتخار ملی است و صلح طلبی، انسان دوستی، عقلگرایی و هوشمندی ایرانیان را در جهان به نمایش گذاشت.
...0916
سلام. باعرض معذرت. با مرور پیام امروزم در مورد روزنامه تان به جای پیشوند وزین اشتباها پسوند نوشتم اگر خواستید چاپ کنید لطف کنید این اشکال را بر طرف بفرمایید با تشکر
آفتاب یزد:پیام شما به چاپ رسیده است.
...0912
دفتر ریاست جمهوری،جناب دکتر نهاوندیان ومشاوران رئیس جمهوری صلاح این است که جناب روحانی هفته‌ای یک بار به مدت نیم ساعت از طریق رادیو وتلویزیون با اقشار مردم به زبان بسیار ساده از پیشرفت‌ها، توسعه، برنامه‌های رونق، موانع پیشرفت، مقایسه کشورها و...صحبت کند و از ذکر آمار وارقام که فقط برای قشر دانشگاهی قابل فهم است خودداری کند.صحبت مستقیم به زبان ساده باعوام وخواص نه به سبک گذشته پاسخ و پرسش با حضور دو خبرنگار.... به‌گونه‌ای که ملت بداند هر هفته فلان ساعت جناب رئیس‌جمهور با مردم صحبت می‌کند رادیویی و تلویزیونی.
...0912
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
چرا مجلس دغدغه تولید داخل ندارد اگر به اندازه روزنامه وزین آفتاب دغدغه تولید سیب درختی یا دیگر تولیدات داخل را داشته باشند شرایط بهتری داشتیم.
محمد: این اتفاق که دولت‌های آمریکا و جدیدا کانادا از اسراییل کمی فاصله گرفتند فرصت طلایی است.
آفتاب یزد: نمی توان گفت آمریکا از این رژیم جعلی فاصله گرفته است هنوزهم با حمایت‌های آمریکا، اسرائیل در منطقه جنایت می‌کند.
علی: تمام ارکان کلان کشور در مورد برجام نظر موافق داده اند اما برخی آقایان کاسه داغ‌تر از آش معلوم نیست به دنبال چه هستند.
بهفر: آقای سید علیرضا کریمی عزیز آقای روحانی بیشتر از این نمی‌توانند جلو بروند زیرا پشت این رسانه‌های معلوم الحال مشخص نیست.
علی: زاکانی تا به حال یک کلمه در تایید دولت نگفته و به نظر او احتمالا مردم در انتخاب دولتشان اشتباه کرده اند.
عبداله: آفرین به خانم منصوری که حرف دل مردم را کلمه به کلمه خطاب به این کاسبان دلواپس فهماند.البته اگر توان درکش را داشته باشندو واقعا دست از سر این مردم بردارند.
احمد: موضوع بدهی‌های بابک زنجانی به دولت باید براساس مستندات عمل شود من به عنوان یک حسابرس که 34سال کار کرده ام وتمامی اتهامات ودفاعیات را مطالعه کردم داستان نباید شخصی شود زنجانی خوب می‌داند چگونه موضوع را شخصی کند و متاسفانه آقای زنگنه متوجه نیست اگر مدارک مستندی دارد اعم از محرمانه وغیر محرمانه همه را در اختیار حسابرسان حرفه‌ای قرار دهد، زنجانی به هر دلیلی به اینجا رسیده ولی دفاعیاتش بسیار حساب شده است او مطلع از سیستم بانکداری است و متاسفانه نماینده بانک مرکزی بسیار ضعیف است و اگر مدارکی وجود دارد قادر به استفاده از آن نیستند بابک حالا در دادگاه درس بانکداری وسیاست می‌دهد ودولت متوجه نیست اطلاعاتش بسیار بالا ولی تا مجبور نشود رو نمی‌کند این تیم بسیار ضعیف و زنگنه هم آن را شخصی نکند که به نفع بابک است.
جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم کشور بزرگ ایران ! سعه صدر ودرایت و تحمل شنیدن اظهارات گروه‌ها و رسانه‌های دلواپس را دارند.تازه صحبت‌های دلسوزانه ایشان جزئی از خروار است امیدوارم خداوند تبارک و تعالی آنقدر تحمل و تدبیر ایشان روزافزون نماید که بتوانند پشت پرده این افراد را نقش بر آب نمایند انشاءاله.
سرمایه دولت صرف رونق کارخانجات خودروسازی و اشتغال چینی‌ها می‌شود.این کار حتی برای کارخانه‌های خودروسازی ایران (شما بخوانید مونتاژ کار) نباید صرف بشود زیرا این‌همه سرمایه برای کشوری که تمام خیابان هایش شده پارکینگ واین آلودگی‌های وسیع محیط زیست آن مصرف سرسام‌آور بنزین و واردات بنزین برای پاسخگویی مصرف‌کنندگان و از همه مهم تر هم تعداد اشتغال ایجاده شده که چندن قابل توجه نیست چرا صرف مسکن نمی شود که می‌تواند حداقل چندین برابر اشتغال خودروسازی اشتغال ایجاد کند وتازه می‌تواند باعث اوج و سر و سامان گرفتن جوانان وافزایش امنیت اجتماعی و فرهنگی شود.
آفتاب یزد:آقای نعمت زاده وزیر صنعت و معدن پس از گزارش آفتاب یزد در این مورد این موضوع را تکذیب کرده اند.
پرویز پاوندمهر از رشت: سلام بر مدیرمسئول روزنامه آفتاب یزد. از اینکه مشکل اشتغالم را درروزنامه تان مورخ 21 شهریور 94 چاپ کردید سپاسگزارم مطالب متفاوت دیگری نیز برای شما ارسال کردم. با تقدیم احترام.
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
1259- مسئولان این همه از پایین آمدن تورم از 45 درصد به 14 درصد نگویید و منت سر مردم نگذارید. فهم و شعور مردم را نادیده نگیرید. مردم از کاهش تورم که گشایشی از لحاظ معیشتی احساس نمی‌کنند، بلکه هزینه‌ها افزایش یافته است. مثل اجاره منزل و کالا‌ و مواد خوراکی افزایش قیمت دارند. (16/8)
1311- آیا کسی نیست که از ما سربازان که در دوران دفاع مقدس حضور داشتیم و کارت ایثار داریم دفاع کند که حق و حقوق ما چه شده؟ درحالی که مصلحت نظام آن را تائید کرده است. لطفا در مورد آن مطلبی بنویسید. (16/8)
1604- این آقای ب-ز که اول راننده بانک بود بعد دلار فروش خیابان فردوسی، بعد هم وارد معاملات پوست گوسفند شد، هیچ‌کدام از اینها کسی را میلیاردر نمی‌کند. آیا ارث به او رسیده؟ سرمایه میلیاردی داشته؟ این آقا به جای طلبکاری باید مشخص کند چه طور شده با این سرعت وارد باشگاه میلیاردرها شده؟ (16/8)
1710- برخی از مدیران کشور صلاحیت مدیریتی و عرق ملی ندارند. (16/8)
2156- دشمنان که از گزینه نظامی با ایران کاملا‌ ناامید شده‌اند بر آن شده‌اند که با تهاجم فرهنگی اعم از ماهواره، فضای مجازی و تلگرام و. .. به دین و ایمان مردم مومن و ولایتمدار آسیب رسانند. اما کور خوانده‌اند. مسئولان محترم با هوشیاری و با قطع فضای غیراخلاقی هرگز اجازه نمی‌دهند تهاجم فرهنگی به نتیجه رسد. (16/8)
2131- حرف آقای زاکانی درباره اینکه دیگر برجام نباید بهانه وحدت شکنی باشد حرف درستی است. اما باید اول خودشان شروع کنند ایشان به دیگران چنین توصیه‌ای می‌کنند اما خودشان به آن اعتقاد دارند!؟ (16/8)
2132- در رابطه با اظهارات عضو فراکسیون رهروان در مورد پوشش حمایتی دولت قبل، از زنجانی باید گفت بله مشهود است که دولت از آن حمایت می‌کرد و خیالشان هم راحت است. (16/8)
2133- در خبری شنیدیم واردکنندگان خودرو با ارز دارو در آستانه محاکمه هستند. چرا به مردم اعتماد ندارند؟ اینها را معرفی کنند تا مردم این افراد را بشناسند. (16/8)
2300- چرا با مردم اینچنین حرف می‌زنند. چند هفته نشد که پرداخت اقساط وام‌های هفت ساله به 4ساله و وام‌های 3 ساله به 18 ماهه تغییر یافت. چه‌قدر می‌خواهند با مردم اینچنین سخن بگویند.
چرا زیر حرف خود می‌زنند؟ (16/8)
2346- از بهشهر تماس می‌گیرم. در تاریخ 16/8 در صفحه 3 آقای دکتر ولایتی در مورد ایران قبل از اسلام و بعد از اسلام توضیحاتی دادند و فرمودند ایرانیان جندی شاپور را ساختند که در تاریخ علم جهان بی‌سابقه است. جندی شاپور و دانشگاه ری و چند دانشگاه دیگر به دستور خواجه نظام الملک ساخته شد. وی وزیر سلجوقیان بود و با تمام درایتی که داشت اما خطاهایی هم داشت. اگر نبود خطای این مرد ایران به درجاتی بهتر می‌رسید. (16/8)
0827- از دکتر زمانی رئیس بیمارستان فیروزگر و تمام کادر درمانی آن کمال تشکر را دارم. شوهرم آنجا روده خود را عمل کرد. واقعا سنگ تمام گذاشتند تمام پزشکان و کادر به نحو احسنت کار خود را انجام دادند و به نظر من با بیمارستان خصوصی هیچ فرقی نداشت. (17/8)
0743- مشکل رکود در بازار مسکن و املاک مشکلی نیست که دولت بتواند به فوریت آن را حل کند، بلکه به مرور زمان و خود به خود حل می‌شود، اما رکود در بازار خودرو را می‌توان با از رده خارج کردن اجباری اتومبیل‌های فرسوده و با عمر بیش از 20 سال و دادن وام خودرو بدون بهره بانکی مرتفع کرد. از طرفی پارکینگ‌های منازل مردم گنجایش خودروهای اضافی را ندارد. (17/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15
0911- در صفحه فرهنگی غلط املایی دیدم. کلمه دوپینگ، دوبینگ نوشته شده. لطفا مصحح‌ها مقداری بیشتر دقت کنند. (16/8)
0929- ماشین من گاهی خاموش می‌شود، پس از چند دقیقه روشن می‌شود. از چند نمایندگی سایپا علت را جویا شدم. حتی دو نمایندگی جواب مشخصی ندادند. مانده‌ام به دست کدام تعمیرگاه بسپارم که هزینه چند برابری برایم نتراشد. (16/8)
1019- در گذشته، مصر مشکلات زیادی با انگلیس داشته است و به دنبال سقوط هواپیمای مسافربری روسیه در مصر و مشکلات امنیتی فرودگاه شرم‌الشیخ فقط 20 هزار نفر جهانگرد انگلیسی و حدود 50 هزار توریست اروپایی به علت توقف پرواز هواپیماهای معتبر سرگردان شده‌اند. این حضور میلیونی سالیانه جهانگرد در مصر با خود ارز خارجی، گردش اقتصادی و اشتغال جوانان را در پی دارد که برابر با 20 درصد تولید ناخالص مصر است. آن وقت اگر یک مینی‌بوس جهانگرد بازنشسته انگلیسی به ایران بیاید گروه فشار تظاهرات می‌کنند. (16/8)
1021- متاسفانه هنوز اسامی آن 170 نماینده که به صورت غیرقانونی از دولت سابق و از جمله از محمدرضا رحیمی پول دریافت کردند مشخص نگردیده است. این برای شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی کاندیدای مجلس آینده بسیار مهم است. (16/8)
1022- ایران با سیصد روز تابش خورشید در سال می‌تواند از انرژی تجدیدپذیر خورشیدی به خوبی برای تولید برق استفاده نماید و ساخت آن نسبتا ساده است. (16/8)
1118- روی سخن من با روزنامه‌های اعتماد، شرق، هفت صبح و کل روزنامه‌های اصلاح‌طلب خصوصا آفتاب یزد است. آن قدر که شما از حلقه مفقوده معجزه هزاره سوم و جبهه پایداری مطلب و عکس کار می‌کنید، وطن امروز، رسالت، 9 دی، کیهان و. .. از جناح اصلاح‌طلب مطلب می‌گذارند؟ لطفا هزار تومان ما را هدر ندهید. (16/8)
1206- در روزنامه 16 آبان دو مطلب از آیت‌الله غروی و نماینده مجلس آقای فلاحت پیشه بود که در مورد صحبت‌های یک نفر حرف‌هایی زدند. من که با بیشتر بازنشسته‌هایی که به پارک ملت می‌آیند در ارتباطم و در جلساتی که با برخی مهندسین زمان خود برگزار می‌کنیم آنها از صحبت آن شخص نه خبر دارند نه برای آنها مهم است. برخی افراد را کسی نمی‌شناسد و معدود افرادی آنها را می‌شناسند و دنبال می‌کنند. شما وقتی مطلبی درباره آنها می‌نویسید نوعی تبلیغ برای آنهاست. اگر می‌خواهید روزنامه پر شود، از آگهی‌ها و پیام‌های مردمی استفاده کنید. (16/8)
1213- از مدیران تامین اجتماعی تقاضا می‌شود در مورد مطالبی که می‌فرمایند اطلاع رسانی کامل داشته باشند. گفته شده بود به بازنشستگان تامین اجتماعی وام داده می‌شود. با مراجعه به شعبات متوجه شدیم وام را به حقوق‌های حداقلی می‌دهند. فعلا‌ هم تعدادی وام پرداخت شده و خبری از ادامه کار نیست. به نظرم این موضوع با فرمایشات آقایان منافات دارد. (16/8)
1222- آقای کریمی اصفهانی از احمدی‌نژاد نقل می‌کند که گفته دروغ را باید آن قدر بزرگ کرد که حتی خانواده شخص هم باور کنند. من عرض می‌کنم این جمله از گوبل وزیر اطلاعات سازمان نازی آلمان است. (16/8)
1224- کسانی که در پیام‌های مردمی به شما از احمدی‌نژاد به عنوان یک منجی یاد می‌کنند و آرزوی برگشت وی را دارند جملات و مطالب آقای کریمی اصفهانی را در صفحه 3 روزنامه پنجشنبه 14 آبان بخوانند. (16/8)
1227- مهندس باهنر فرمودند در رابطه با آقای دکتر احمدی‌نژاد اگر آقای مشایی از ایشان جدا بشود با ایشان ارتباط برقرار خواهند کرد. جناب آقای باهنر از آنجا که آقای مشایی آدم فداکاری هستند (!) همان موقعی هم که به معاون اولی پیشنهاد شد خودش از پذیرفتن شغل سرباز زدند، حالا‌ هم برای رضایت شما اعلام بازنشستگی سیاسی کردند.(16/8)
پیام‌های مردمی در صفحات2-6-8-15


ارسال ديدگاه
نام: ايميل: ديدگاه:
آفتاب یزد از چاپ نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید در بخش روی خط آفتاب روزنامه چاپ می‌گردد.

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام